» »

Zavarovanje avtomobila

Zavarovanje avtomobila

1
2
»

wcpapir ::

solatko je izjavil:

kriptobog - Ti veš, kaj naredi toča, ko pade na pobarvan pleh? In veš, kako se to popravlja? Meni toča še ni naredila škode.

Utk - Saj skoraj ni teme, v kateri nebi bil ti osebno udeležen. Rad bi te videl, kako izgleda popravilo na plastičnih blatnikih, haubi, ko to dobi v roke dobra toča. Sem videl mečke, ki so jih prodajali v Nemčiji, ko je cel parkplac skoraj novih, dobila konkretna toča. Bi jih lahko popravila tovarna pa so jih raje prodali s konkretnim popustom, kot, da bi se smešili s popravilom. To se popravlja na vakum in je uspešno samo, če barva ni natolčena, sicer pa se zasilno poštima in nič ne vidi nekaj let, če pa pogledaš pod pravo svetlobo pa vidiš čisto vsako luknjo. Poznavalcu takega avta čez nekaj let ne boš prodal, prej konkretno karamboliranega in popravljenega na kvalitetnem servisu. Sicer pa cerada proti toči (strošek cca 200€) reši take zadeve, če veš da bo tisti dan padalo, imaš avto zunaj in ga pravi čas pokriješ.

Nikdar se ni toča popravljala na vakuum.

solatko ::

wcpapir - Boš razložil?
Delo krepa človeka

donvito ::

Nikdar se ni toča popravljala na vakuum.

solatko je izjavil:

wcpapir - Boš razložil?

http://www.dentacraft.net/pogosta-vpras...
Kako poteka vakumsko popravilo poškodb od toče?
Vakumsko popravilo ne obstaja. V večini primerov ga ljudje zamenjujejo s popravilom poškodb od toče z izvlečnimi čepi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

Utk ::

In ti čepi ne delujejo na vakuum?

MadMax ::

Ne.
Delujejo na lepilo.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Ahim ::

feryz je izjavil:

Saj ne veš, koliko so me nategnili, zgolj ugibaš.
Moj voz ima nabavno vrednost več kot dvojna cena tvojega primera in krepko manjše zavarovanje kot je tvoje dvojno.
S tem je da pri kasku še cela rešta delnih kaskov, vključno z najdražjim za baterijski sklop. Če se hudič slučajno vname.

Saj to hocem rect: ni variante da bi bilo zavarovanje za tvojega vec kot 7000, ker po ceniku ni vreden 5x toliko, ampak - kot sam pravis - samo 2x toliko. Razumljivo je da je potem tudi zavarovanje kvecjemu 2x toliko in ne 5x. Pa cestitke za popust! Glede vnemanja pa ... menda se tvoja znamka raje vnema v sklopu na notranje izgorevanje?

wcpapir ::

solatko je izjavil:

wcpapir - Boš razložil?

Ne rabim. Tako ali tako je vse skupaj znanstvena fantastika zate.

Na lokih in kjer ni možen dostop z druge strani se uporablja lepilo, drugot se popravlja z druge strani s palicami.

Machete ::

Ahim je izjavil:

feryz je izjavil:

Saj ne veš, koliko so me nategnili, zgolj ugibaš.
Moj voz ima nabavno vrednost več kot dvojna cena tvojega primera in krepko manjše zavarovanje kot je tvoje dvojno.
S tem je da pri kasku še cela rešta delnih kaskov, vključno z najdražjim za baterijski sklop. Če se hudič slučajno vname.

Saj to hocem rect: ni variante da bi bilo zavarovanje za tvojega vec kot 7000, ker po ceniku ni vreden 5x toliko, ampak - kot sam pravis - samo 2x toliko. Razumljivo je da je potem tudi zavarovanje kvecjemu 2x toliko in ne 5x. Pa cestitke za popust! Glede vnemanja pa ... menda se tvoja znamka raje vnema v sklopu na notranje izgorevanje?


Nekaj primerov pred 10. leti. Ampak fama ostane za šankom. Tega problema že dolgo ni več. Njegova znamka je edina vredna denarja, pa še olimpijski krogi mogoče. Ostalo ni vredno truda in denarja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
849213540 (117) tinodj
»

Zavarovanje dražjega avta

Oddelek: Na cesti
223674 (2481) gruntfürmich
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670681 (38272) ;-)
»

Še kasko zavarovanje ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10630731 (28751) D3m

Več podobnih tem