» »

Miks dveh pesmi

Miks dveh pesmi

Yossarian ::

Za eno zabavo bi rad dobil mix dveh pesmi in sicer kakšni 2 minuti Neishe (Malo tu, malo tam), nato pa dve minuti Captain Jack (Iko Iko). S katerim programom se da to naredit oz. kdo to dela oz. ali je tu kdo, ki bi mi naredil. Rabil bi format mp3, 320 Kbps.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Runner71 ::

https://www.media.io/app/remix-song


Yossarian je izjavil:

Za eno zabavo bi rad dobil mix dveh pesmi in sicer kakšni 2 minuti Neishe (Malo tu, malo tam), nato pa dve minuti Captain Jack (Iko Iko). S katerim programom se da to naredit oz. kdo to dela oz. ali je tu kdo, ki bi mi naredil. Rabil bi format mp3, 320 Kbps.

Yossarian ::

Hvala, bom probal. Ali ta program samodejno naredi kakšen prehod med tema dvema pesmima?

Sem probal, ampak žal ne znam.

A bi mi kdo to naredil?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

sci3nc3 ::

Yossarian je izjavil:

Hvala, bom probal. Ali ta program samodejno naredi kakšen prehod med tema dvema pesmima?

Sem probal, ampak žal ne znam.

A bi mi kdo to naredil?


Zakaj pa ne uporabiš Audacity?
Ustvariš 2 stereo tracka in na vsakega importaš svoj komad. Na drugega na začetek dodaš tišino, da se začne šele ob izteku prvega.
Potem pa uporabiš "fade-in" ter "fade-out"... medtem ko ob zaključku prvega komada znižuješ glasnost, ob začetku drugega zvišuješ glasnost.

Pazi seveda, da imaš že v štartu kvaliteto 320 kbps, saj drugače tudi od končnega izdelka to ne moreš pričakovati.

GupeM ::





Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba audio cd v mp3

Oddelek: Zvok in slika
243988 (799) SL4FKO
»

Bitna hitrost zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
413961 (2665) XLapse
»

MP3 128 kbps in 320 kbps

Oddelek: Zvok in slika
485521 (3257) marS
»

Virtual DJ - slab zvok

Oddelek: Zvok in slika
241469 (941) klemzy113
»

Kako do naj posnetka s TV kartice

Oddelek: Zvok in slika
7787 (651) ZGI

Več podobnih tem