» »

Šopirjenje ob nakupu novega avta,pranje možganov,nas multinacionalke vodijo kot ovce?

Šopirjenje ob nakupu novega avta,pranje možganov,nas multinacionalke vodijo kot ovce?

KsilaHo2 ::

Ob ogledu posnetka na Youtubu sem se zamislil, posnetek je prilepljen spodaj, za razumevanje ga poglejte kake pol minute (ali pač kolikor časa zdržite, jaz nisem dolgo :)) )...zgodba gre nekako tako: Skoraj nikoli ne gledam slovenskih Youtubarjev, ampak nekaj me je imelo da sem kliknil na posnetek Perota Martiča kjer kupi novega Mercedeza. Tipu dogaja, tip kriči, tuli, skače, skratka ni da ni, zgledalo je kot da bi ga ravnokar spustili iz umobolnice, če malo karikiram. Pogledal sem nekako pol posnetka, več tako slabe vsebine niti nisem zdržal. Dal sem na pavzo in se zamislil: Zakaj je ta tip tolk vesel, da bo likar skočil ven iz zaslona?! Zakaj se tolk šopiri, kriči in krili kot da ga bo ravnokar razneslo? Je to zato ker bi bil BMW res tako dober avto, da bi bil avto nekako "nebeško dober", 1000x boljši od drugih avtov in se zato toliko šopiri? Nikakor ne!

Tip je vesel ravno zaradi tega, ker mu je marketing na ta način opral možgane, da misli da je nekaj več ker je kupil ta avto. Tipa dobesedno velike firme kot je Mercedez, BMW in podobni avtomobilski proizvajalci vodijo kot lutko, z pretkanim in prefinjenim oglaševanjem umetno dvignejo vrednost svojega produkta dobesedno v višave v glavah nekaterih ljudi ki nasedejo, temu človeku vcepijo prepričanje da je nekaj več od drugih ljudi če bo njihov izdelek kupil. Tip se važi, šopiri, kriči, krili kot neka opica, ki je ravnokar pobegnila iz bolnice Polje. Nekateri ljudje so očitno na takšno oglaševanje še posebej dovzetni, dobesedno jim opere možgane! Med gledanjem posnetka prav očitno ven skače dejstvo da ga vodijo kot ovco. Sedaj pa se vprašajmo: komu koristi da nekatera podjetja vcepljajo prepričanje da si nekaj več če kupiš njihov izdelek? Tem podjetjem samim! Torej peščici bogatašev, ki na račun takšnega pranja možganov še bolj bogatijo. .......___

  • zaklenil: bluefish ()

shark_nm ::

Niti ne bom pogledal posnetka, ampak si predstavljam. Pač bolnik, saj ni edini. Praznino je treba z nečim zapolniti a kaj kmalu bo prišel do ugotovitve da ni nič napolnil.

KsilaHo2 ::

Daj poglej ga za foro, mene je že po 15 sekundah pritisnilo na WC. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Alien123 ::

Kupil je merklo, ne bmwja.. pa, ker se mi ne da posnetka gledat, on si je kupil avto in zdaj ga vsem razkazuje al kako?

Utk ::

Ne vem kdo to je, ampak če je res nek youtuber, ne smeš to gledat dobesedno, ampak bolj kot lik, kot Murka recimo. Pač fura nek lik. Morda. Morda je pa samo kreten.

Alien123 je izjavil:

Kupil je merklo, ne bmwja.. pa, ker se mi ne da posnetka gledat, on si je kupil avto in zdaj ga vsem razkazuje al kako?

Tako ja, mercedes i-em-gej oprema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

KsilaHo2 ::

Utk je izjavil:

Ne vem kdo to je, ampak če je res nek youtuber, ne smeš to gledat dobesedno, ampak bolj kot lik, kot Murka recimo. Pač fura nek lik. Morda. Morda je pa samo kreten.


To kar praviš bi bilo smiselno če bi se tip takole obnašal v vsakem posnetku, pa se ne. Pri ostalih posnetkih se obnaša normalno, tukaj pa kot da ga bo ravnokar razneslo, tako se šopiri! Opranc en. Dobesedno.

Endivja ::

Kdo to gleda?? OMG get me out..

KsilaHo2 ::

Endivja je izjavil:

Kdo to gleda?? OMG get me out..


Točno to sem se tudi jaz vprašal!! Meni je šlo na kozlanje, vendar tip ima 76 tisoč naročnikov, kar je za slovenski kanal ogromno..So ljudje res tolk oprani al kaj? Pa ta čefurščina mi gre tud na kurac da mi bolj ne bi mogla it.

Endivja ::

Čefurji ne znajo angleško in se potem zatekajo na takšne primitivne kanale. Brat. lol

KsilaHo2 ::

Alien123 je izjavil:

Kupil je merklo, ne bmwja.. pa, ker se mi ne da posnetka gledat, on si je kupil avto in zdaj ga vsem razkazuje al kako?


Ves point je dobesedno bolna, "nečloveška", "oprana" reakcija na ta avto, tip prav kriči! Stari ne moreš verjet. Vsaj 15 sekund poglej, boš tako vedel o čem govorim. :)

Recimo če gledaš od 1:41 naprej..

Al pa na 2:18 ko orgazmira na to da se pritljažnik odpre na daljinca! :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

IL_DIAVOLO ::

Cisto ok video... dejansko je tip smesen. Tista fora a predalom za drva mu je uspela :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mailer ::

To je tko kot dončič, ki zadane s polovice igrišča v zadnji sekundi s to razliko, da dončič zadane večkrat v letu tale pa sam 1x na 10 let. Zdej pa razmisli kaj komu več pomeni. :D
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

KsilaHo2 ::

To ti je smešno Diavolo? Lol. To ni niti Š od smešnega. Najbrž nisi celega posnetka pogledal.

mailer: navaden avto je kupit, ni vesoljska raketa, ni zasebno letalo, ampak navaden pofukan avto. Zakaj se mora zato šopirit da ga bo lihkar razneslo? Avtov je v SLoveniji 1,2 milijona, ni to čist nč posebnega.

Še koga tip spominja na opico? Evo tle na 7:28 :)):))
Sem dal link s timestampom, upam da bo delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

KsilaHo2 ::

Pa od kdaj ta popularizacija čefurščine?

Utk ::

Jaz čefurščine sploh nisem opazil...a ne vsi v Lj tako govorite?

Scaramouche3 ::

KsilaHo2 je izjavil:

Pa od kdaj ta popularizacija čefurščine?


Ne vemo, dej povej kako gre na domobranskih konvencijah?
Ste že odločili kdaj boste Slovenijo rešili lepega dela prebivalstva?
Kako napreduje exyu exodus plan?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Avto kot identiteta posameznika, je z ljudmi res tako enostavno manipulirati? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49027001 (21686) WizzardOfOZ

MG ZS EV električni avto je prodajna uspešnica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11811706 (9571) Marko54
»

Slovenska Youtube scena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8112186 (9051) 2dark
»

Kamera za snemanje okoli avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7924373 (16651) Karen
»

Napačno parkiranje in upravičenost vigilantstva (samovoljni odvoz avta z viličarjem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8014841 (13878) T-h-o-r

Več podobnih tem