» »

wifi kamera za spremljanje otroka

wifi kamera za spremljanje otroka

Sheteentz ::

Problem: imeti kamero, ki je na baterije, in ki snema v cloud, tako da lahko človek realtime spremlja tamalga otroka, in da ta kamera ne zahteva naročnine za cloud. Pa da je kamera kar se da poceni, saj se jo bo uporabljalo samo v času, ko otrok čez dan spi. Recimo da tamal spi v sobi v prvem nadstropju, ti pa nekaj počneš v pritličju, in ko se zbudi, greš gor v njegovo sobo. To je zdaj mogoče samo z odprtimi vrati, kar pomeni, da se po hiši gremo specialce. Če bi pa tamal spal za zaprtimi vrati, pa ni potrebno tako paziti na tišino.

Torej, kaj je na trgu, kar je na baterije, brez naročnine, cloud-based, relativno poceni? Sledenje otroku ni potrebno, prav tako ne barvno nočno snemanje, tudi ne dvosmerna audio komunikacija.

Oz. kaj priporočate tisti, ki imate podobne zadeve?

111111111111 ::

Ne rabiš kamere.

Tole kupi pa bo mulo vseeno preživel.

https://www.mimovrste.com/elektronske-v...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Tilen ::

Sheteentz je izjavil:


Oz. kaj priporočate tisti, ki imate podobne zadeve?


Imam Avent SCD845/52 in sem kar zadovoljen. Klient deluje na baterije - video vsebine spremljaš v živo na kriptirani lokalni povezavi. Nisi povezan na wifi usmerjevalnik. Kamera mora biti priklopljena na elektriko.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Sheteentz ::

Rad bi imel kamero, da dejansko vidim, ali samo jamra, pa bo nazaj zaspal, ali pa se je dejansko obrnil, in je potrebna intervencija. Ne bi rad za vsak zvok letel gor v sobo, ko se pa lahko v večini primerov tamal sam pomiri, in spi dalje.

Tale Avent je pa drag hudič. Za eno kamero in sprejemnik dvesto evrov? Uf mašinca...

Ker vidim, da se Wyze Cam nekako da uporabit v smeri, kot si želim, pa še ceneje je. No, bom še malo raziskoval trg.

kriptobog ::

Jaz sem kupil neko cheap shit zadevo od TP link, mislim da je bilo okolo 20e, app na tablico pa je bilo reseno. Vsaka stvar, kje zraven napisejo "baby" je takoj nekajkrat drazja ;)

132932 ::

Sheteentz je izjavil:

Rad bi imel kamero, da dejansko vidim, ali samo jamra, pa bo nazaj zaspal, ali pa se je dejansko obrnil, in je potrebna intervencija. Ne bi rad za vsak zvok letel gor v sobo, ko se pa lahko v večini primerov tamal sam pomiri, in spi dalje.

Tale Avent je pa drag hudič. Za eno kamero in sprejemnik dvesto evrov? Uf mašinca...

Ker vidim, da se Wyze Cam nekako da uporabit v smeri, kot si želim, pa še ceneje je. No, bom še malo raziskoval trg.


Na aliexpressu nabavi, tega sranja se tam valja kolikor hoces.

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-...

Maskirano v medvedka:
https://www.aliexpress.com/item/1005004...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

Netrunner ::

Lahko daš en klasičen telefon in strimaš sliko in zvok preko telegrama ali kakšne druge aplikacije na svoj telefon. Telefon of punce / žene daš k otroku in na svojem spremljaš. Povežeš se preko wirelessa, da ne kuriš enot + ne pozabi vklopit opcije ne moti, da slučajno telefon ne zazvoni vmes.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

Sheteentz ::

kriptobog je izjavil:

Jaz sem kupil neko cheap shit zadevo od TP link, mislim da je bilo okolo 20e, app na tablico pa je bilo reseno. Vsaka stvar, kje zraven napisejo "baby" je takoj nekajkrat drazja ;)

In deluje tako, da imaš odprt app, in dejansko v realtime spremljaš kaj se dogaja s tamalim? Kolikor berem se nekatere kamere sprožijo samo na detekcijo gibanja, ki je pa lahko buggy, ali pa sploh ne deluje.

Netrunner je izjavil:

Lahko daš en klasičen telefon in strimaš sliko in zvok preko telegrama ali kakšne druge aplikacije na svoj telefon. Telefon of punce / žene daš k otroku in na svojem spremljaš. Povežeš se preko wirelessa, da ne kuriš enot + ne pozabi vklopit opcije ne moti, da slučajno telefon ne zazvoni vmes.

To je pa odlična ideja! Ker se mi doma valja nekaj androidov z delujočo kamero :)

Zgodovina sprememb…

Božo Tolče ::

AlfredCamera je en tak app, ki omogoča snemanje.

Telefon mora imeti povezavo do interneta, ti pa lahko s svojega telefona do nje dostopaš od kjerkoli

matogato ::

Netrunner je izjavil:

Lahko daš en klasičen telefon in strimaš sliko in zvok preko telegrama ali kakšne druge aplikacije na svoj telefon. Telefon of punce / žene daš k otroku in na svojem spremljaš. Povežeš se preko wirelessa, da ne kuriš enot + ne pozabi vklopit opcije ne moti, da slučajno telefon ne zazvoni vmes.


Lahko pa kupiš tale APP in ga naložiš na svoj ter star telefon in imaš mir. Pa še poceni je:
https://play.google.com/store/apps/deta...

Invictus ::

kriptobog je izjavil:

Jaz sem kupil neko cheap shit zadevo od TP link, mislim da je bilo okolo 20e, app na tablico pa je bilo reseno. Vsaka stvar, kje zraven napisejo "baby" je takoj nekajkrat drazja ;)

Kot za šrauf, ko gor piše "marine" :D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Sheteentz ::

Zdaj pa samo še drugi problem: kako ženo prepričati, da wifi sevanja niso škodljiva za otroka in njegov razvoj. Sem ji že razlagal o frekvencah, valovnih dolžinah, moči oddajanja, itd..., pa se mi zdi, da še vedno nisem prišel skozi. Telefon/kamero bom itak imel na razdalji par metrov od posteljice, tako da v tem primeru res ne bi smelo biti nekega opaznega sevanja.

132932 ::

Sheteentz je izjavil:

Zdaj pa samo še drugi problem: kako ženo prepričati, da wifi sevanja niso škodljiva za otroka in njegov razvoj. Sem ji že razlagal o frekvencah, valovnih dolžinah, moči oddajanja, itd..., pa se mi zdi, da še vedno nisem prišel skozi. Telefon/kamero bom itak imel na razdalji par metrov od posteljice, tako da v tem primeru res ne bi smelo biti nekega opaznega sevanja.


Predvsem si zahebal ze v startu, da si imel otroka s tako zensko in pomagal siriti njene gene naokrog. Sicer pa pozabi, bitka izgubljena, ne mores z racionalnim razmisljanjem tega verovanja ugonobiti.

Pazi, ko bo na neki "zenski" strani "za zdravje" prebrala, da tudi vticnice sevajo, potem si ga sele nahebal.

Ker saj ves, za otrokov blagor ni nic dovolj dobro, ker sicer ne skrbis dovolj za lastnega otroka, je treba kupiti najdrazji vozicek, pa karavana (OBVEZNO), najboljso posteljico,... uh pa nisi se prisel do smrti v posteljici, tisto bo sele zabavno (Sudden Infant Death Syndrome - SIDS).

Ker vecina kar nas jih tukaj tipka smo pravzaprav samo duhovi umrlih otrok. Redkokateri prezivi do hoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

MIHAc27 ::

Predvidevam, da je 1. otrok. Pri prvem sem tudi sam kompliciral z baby phoni, pri drugem je bil še isti, pri tretjem pa ne več. Sej se sliši, če se dere. Pa od dretja ni še noben umrl.

kriptobog ::

Sheteentz je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Jaz sem kupil neko cheap shit zadevo od TP link, mislim da je bilo okolo 20e, app na tablico pa je bilo reseno. Vsaka stvar, kje zraven napisejo "baby" je takoj nekajkrat drazja ;)

In deluje tako, da imaš odprt app, in dejansko v realtime spremljaš kaj se dogaja s tamalim? Kolikor berem se nekatere kamere sprožijo samo na detekcijo gibanja, ki je pa lahko buggy, ali pa sploh ne deluje.

Netrunner je izjavil:

Lahko daš en klasičen telefon in strimaš sliko in zvok preko telegrama ali kakšne druge aplikacije na svoj telefon. Telefon of punce / žene daš k otroku in na svojem spremljaš. Povežeš se preko wirelessa, da ne kuriš enot + ne pozabi vklopit opcije ne moti, da slučajno telefon ne zazvoni vmes.

To je pa odlična ideja! Ker se mi doma valja nekaj androidov z delujočo kamero :)


Ja, gledam v real time.

111111111111 ::

Sheteentz je izjavil:

Rad bi imel kamero, da dejansko vidim, ali samo jamra, pa bo nazaj zaspal, ali pa se je dejansko obrnil, in je potrebna intervencija. Ne bi rad za vsak zvok letel gor v sobo, ko se pa lahko v večini primerov tamal sam pomiri, in spi dalje.

Prvi otrok?

Sheteentz je izjavil:

Zdaj pa samo še drugi problem: kako ženo prepričati, da wifi sevanja niso škodljiva za otroka in njegov razvoj. Sem ji že razlagal o frekvencah, valovnih dolžinah, moči oddajanja, itd..., pa se mi zdi, da še vedno nisem prišel skozi. Telefon/kamero bom itak imel na razdalji par metrov od posteljice, tako da v tem primeru res ne bi smelo biti nekega opaznega sevanja.

Če ji ne moreš tega dopovedat, potem raje ne nameščaj kamere, ker bo za vse krivo sevanje. :D Ne se pa kregat z njo, ker bo samo sranje. Čimprej poštimaj tako kot hoče in pobegni na šiht. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

bemfa ::

Telefon ji vzami. Če je škodljivo za otroka, potem je tudi za njo. In ti jo imaš tako rad, da ji ne pustiš da se ubija s telefonom. Si bo hitro premislila. Če ni dovolj, še indukcijski kuhalnik zamenjaj s plinskim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bemfa ()

V-i-p ::

bemfa: podpis :))). V primeru, da niti to ne pomaga, predlagam pa še odvzem raznih daljincev za garažo, avto, ipd... ;P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

MIHAc27 ::

Ja sam plinski štedilnik tudi seva. Res da ne raznih gamma in delta delcev, ampak tudi toplota je sevanje. Bo treba jest samo še sadje in surovo zelenjavo.

clix ::

Realno pa plinski štedilnik dejansko škoduje, za razliko od indukcije / steklokeramike.

Daniel ::

Če mora biti na baterije, potem najbrž tole:

https://reolink.com/product/argus-3-pro/

Podpira Cloud, ki je za eno kamero brezplačen, ga pa moraš obnoviti vsak mesec.

DeeJay ::

Don't f with me.

Sheteentz ::

DeeJay je izjavil:

https://eu.eufy.com/collections/securit...

tole izgleda zanimiva zadeva, hvala za predlog :)

GupeM ::

Jaz sem kamero uporabljal kasneje, ko je ta mali mel neke strahove in me je zanimalo, kaj počne, da ne zaspi. Ko je enkrat zaspal, sem jo lahko ugasnil.

Sicer pa navaden baby phone. Najbolj osnoven. Povsem dovolj. Do pol leta itak spi tam, kjer si. Ob vsem hrupu in vsem kar počneš (razen ponoči, takrat pač gre spat v svojo posteljo). Po pol leta pa tudi čez dan hodi v svojo sobo/posteljo. Takrat je pa že dovolj močan, da ni problema, če se zvrne na trebuh. Ponavadi so že prej dovolj močni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako otroku kontrolirati screen time?

Oddelek: Programska oprema
353752 (1044) buttcrack
»

Baby phone s kamero

Oddelek: Loža
161503 (966) GupeM
»

Predlogi za smartphone z najboljso kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8215932 (13929) next3steps
»

Pametne otroške igrače so lahko veliko tveganje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5013444 (10011) OK.d
»

babysitter software ?

Oddelek: Programska oprema
131847 (1491) francek1

Več podobnih tem