» »

Dechatlon

Dechatlon

Banza ::

Živijo. Ne spoznam se toliko na športno obutev in opremo. Zanima me ali je kdo kupoval v Dechatlonu oblačila za tek ali pa fitness in kako je z njimi zadovoljen? Tu mislim predvsem na njihove znamke(Kiprun) za npr. uveljavljene znamke mi je jasno, da so ok. Ali je kdo kupil tam čevlje za tek znamke Kiprun pa bi mi znal svetovati če so ok?

wcpapir ::

Za obutev res ne vem, oblacila pa so ok. Kupujem za tek in pohodništvo.

oo7 ::

Jaz sem pa nekaj stvari kupil za kolo pa sem tudi zadovoljen.

free_rider ::

SupergHe so ok, kolesarske laHče ne toliko.
Je pa folk navdušen nad podoHniškim palicam.
Drsalke za oHkej so tudi kvalitetne in pa seveda škornji za janaHje.

Ja, nimaš kej, tako pač je v tem decHatlonu.

https://www.decatHlon.si/

trololololo ::

tekstil je OK do super (pač nimam pripomb in kupujem sploh za fitnes in tek). copate sem kupil za fitnes notranje, pa nisem zadovoljen (noga ni stabilizirana, neudobni, material je cheap). ne bi kupoval tekaške pri njih.

Thomxy ::

Razmerje med kvaliteto in ceno je odlično...
Je pa res, da če segaš po najcenejših izdelkih, lahko dobiš tudi kaj ne prav optimalnega. Na primer, poceni gorski čevlji imajo slab podplat.
In kar se palic tiče, jaz sem kupil najdražje palice za nordijsko hojo (velik procent karbona) in so se mi takoj zlomile. So mi jih menjali, ampak nisem zadovoljen s patentom ročaja. Hofer so bile boljše.

makucv ::

Ponudba Dechatlona se je z mojega vidika v 10letih kar poslabšala.
Ko sem Dechatlon obiskoval v tujini si tam lahko kupil res kvalitetna športna oblačila za solidno ceno, npr. smučarsko bundo, smučarske in pohodne hlače, flis, kolesarska oblačila....
Tudi ko je pojavil v Sloveniji je bila ponudba izdelkov za otroke in mladostnike še solidna. Sedaj pa se mi zdi da imajo na policah kar nekaj. Redko še kaj kupim pri njih, mogoče kako švic majico ali pa kako reč od opreme za kampiranje.
Se mi zdi, da so šli z uporabljenimi materiali zelo dol. Pač to je moje osebno mnenje.

Senzor ::

makucv je izjavil:

Ponudba Dechatlona se je z mojega vidika v 10letih kar poslabšala.
Ko sem Dechatlon obiskoval v tujini si tam lahko kupil res kvalitetna športna oblačila za solidno ceno, npr. smučarsko bundo, smučarske in pohodne hlače, flis, kolesarska oblačila....
Tudi ko je pojavil v Sloveniji je bila ponudba izdelkov za otroke in mladostnike še solidna. Sedaj pa se mi zdi da imajo na policah kar nekaj. Redko še kaj kupim pri njih, mogoče kako švic majico ali pa kako reč od opreme za kampiranje.
Se mi zdi, da so šli z uporabljenimi materiali zelo dol. Pač to je moje osebno mnenje.

This.

Pri bombažnih majicah, ki sem jih kupoval, so začeli šparat pri ovratniku, tako da je zdaj tam grob šiv namesto mehke obrobe, ki drgne kožo, ko zašvicaš.

Tudi kar se samega materiala tiče, je vedno več plastike in vedno manj bombaža (hlače, majice).

Obutev je izdelana manj trpežno. Tanki materiali, nič šivov, vse je lepljeno.

Kakšni rekviziti, oprema je še ok, tudi kolesa so za svojo ceno kar v redu. Oblačila in obutev pa je postala žalost v primerjavi z 10 let nazaj v Italiji in Franciji.

Bantani ::

Včasih je bil Dechatlon dober zdaj pa krš trgovina tako,da za sebe tukaj nič ne kupim edino za otroke se še kaj najde.

profii ::

Kje pa kupujete sedaj tako robo, ki ste jo dobili tam včasih?

Likalnik ::

jaz grem zase največkrat v Celovec v addidas outlet...pač če kupujem stvari za šport.

2dark ::

profii je izjavil:

Kje pa kupujete sedaj tako robo, ki ste jo dobili tam včasih?


V Ljubljani imaš kar nekaj outletov - v BTC-ju imaš Intersportov outlet - se splača, na rudniku imaš buzzsneakers-sportvision outlet - se splača- to pišem iz strani obutve.. lepi popusti..

Drugače pa Intersport se men zdi cenovno na splošno dostopen in kvalitetna roba.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outdoor oblačila (planinarjenje, tek v naravi) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5213455 (2245) gruntfürmich
»

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112452 (7187) Kvinta
»

Koliko dejansko "stane" otrok? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37333102 (24569) WizzardOfOZ
»

aktivna oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7619096 (10775) slomakita
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918831 (12296) Okapi

Več podobnih tem