» »

Hitrost naše policije?

Hitrost naše policije?

undefined ::

Ste že kdaj klicali policijo? Kolk časa je trajal, da so prišli na željeno lokacijo? Kot vem jim včasih vzame tud po nekaj ur, čeprav imajo postajo čisto blizu. :)

Slowenc ::

Mah, sej to je standardni problem. Pa vprašanje je še, če pridejo sploh na tapravi naslov.

Itak pa te srečajo takrat, ko ti tega ne želiš;(( .
Skiny gate.

nojus ::

ravno v nedeljo sem klical lokalno policijo in sploh nikogar ni bilo, kljub temu da so mi zagotovili, da bodo ukrepali.
sovražim Gargamela.

undefined ::

Ja, vse povedano drži kot pribito. V glavnem, to je živ obup. :\

mchaber ::

Policisti so pač preveč zaposleni s "dihanjem za ovratnik".:)
.

OmegaBlue ::

Pica pride prej na dom kot pa policija :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

perci ::

Jah, jst sem jih enkrat čakal 45 minut, samo sem ze na OKC povedal za kaj gre in ker so vedeli, da ni nujno, so si vzeli cajt :\ .

darian ::

Hm.... jaz sem jim zagotovil da je nujno .... pa so ravnotako potrebovali več kot uro. Pa tudi najbližja policijska postaja ni bila daleč ;(

undefined ::

> Jah, jst sem jih enkrat čakal 45 minut

Najhitrejši primer do sedaj?

OKC? :)

ali3n ::

Policijska postaja Lj-Center (Trdinova) - pivnica Kra-Kra; razdalja je recimo.. 200 metrov? - uro 10 minut...;(
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

undefined ::

Očitno je v naši državici premalo kontrole nad takšnimi višjimi organi. :|

perci ::

Iceman: OKC as Operativno Komunikacijski Center

Thrivial ::

Ko smo imeli prometno nesreco, je resilec prisel v manj kot desetih minutah, policaji pa nekaj minut za njimi. Nimam pripomb. :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

undefined ::

Za prometne nesreče res niso počasni. Pa kar se tiče radarja, pa da te ustavijo, tudi ne. Za vse drugo pa zgleda, da so. :|

username ::

Za prometne nesreče res niso počasni. Pa kar se tiče radarja, pa da te ustavijo, tudi ne. Za vse drugo pa zgleda, da so

seveda. tisto "drugo" najbrž pomeni, da potrebuješ njihovo pomoč pred kakim nasilnežem. tedaj so tudi kifeljčki malo presrani in raje počakajo, da se "gužva" malo umiri, zato med potjo zavijejo še na en krof. svojo korajžo in delovno vnemo razkazujejo ob kaki drugi priložnosti, ko vedo, da niso niti najmanj ogroženi. najraje opiti mahajo s svojimi pištolcami (vir podatkov: TV in časopisi).

če komu še ni jasno: I don't like cops. pa da ne bo kdo mislil da sem kak lopov; moj najhujši in edini zagrešeni prekršek v življenju je bilo napačno parkiranje.

to je le negodovanje nezadovoljnega državljana in davkoplačevalca. ;((
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

undefined ::

Izgovor policije: "Mi nimamo vedno časa."

Phoebus ::

No, po mojih izkusnjah je malo drugace stvar.

Ce ti bojo zbili avto na parkplacu al se dogaja kaksna zadeva kjer ni nujna takojsnja intervencija, bojo prisli na easy.
Ce bo pa kaksna bolj pomembna stvar, bojo pa zelo hitro na kraju.

Zeberdee ::

no policaji takrat ko jaz pridem v mesto pridejo zelo hitro, ponavadi s čeladami in z popolno robokop opremo. Vedno so točni in vedno imamo probleme z njimi:)

Brane2 ::

No, dostikrat so zasedeni. Pred mesecem ali dvema se je sosed raskantal z avtom še ne 100m od doma. Klicali so policijo za zapisnik, a je trajalo več kot uro.

Policaj je reku, da majo full dela, da se folk zaletava ko nor. Poleg tega sta se obe "stranki" kar neki brezveze kregali še celi dve uri in držali policaja tam.

No, ko se je stvar razčistila in avtomobili odvlekli, je bilo pol ure mir, zatem pa je počilo v križišču 50 m stran. Policaj se še odpeljal ni pošteno, je že moral nazaj.

Bi verjel, da imajo včasih tudi delo. Poleg tega so verjetno specializirani in ne delajo verjetno kar vsi vsega. Samo zato, ker nosiš plavo uniformo še ni treba da si nepremagljiv...

KAr se pijanih policajev tiče, "ki mahajo s pištolami" bi reku da so to bolj izjeme, ki se precej hitro izfiltrirajo. O.K., lahko dvomim v njihovo sposobnost, a verjetno je to v večini primerov zato ker jaz (oz. udeleženci ) ne vidim vsega.

dcy747 ::

Parkrat klical policaje - vedno zaradi prometnih .... response time? V povprečju odličen.

1) Trojane: dva tipa Unota zabila v betonsko ograjo - imela blaženo srečo, ker je prvi avto na mestu bil (ene 15 sekund pred mano) poln 4 študentov medicine in njihovega profesorja. Obvestil policaje - počakal 15 minut, zapustil mesto (OKC se je strinjal) - copse srečal čez nekje 5-10 minut, rešilce še ene 5 minut za njimi.

2) Ljubljana - Tržaška: pešec na berglah se je šel kamikazo in probal prečati Tržaško pri Tobačni - po kratkem poletu in CFIT (controlled flight into terrain) - oboje darilo nekega reiskocherja (mislim da je bila mala Mazda? spomin mi peša .... ;( ) - copsi prišli čez cca. 5 minut, rešilec ene 2 minutki pozneje.

3) severno Prekmurje (Goričko :D ) - nagazil na srno, ki se je odločila za samomor ... :P ... poklical policaje, ki so ob 3h zjutraj rabili manj kot 10 minut da so prišli na kraj prometne. Pohvalno.

Ne vem pa kako zgleda pri ostalih stvareh - k sreči jih še nisem rabil :D

lp, d.

ABX ::

Za novo leto so vrgli petardo pred eno izložbo in je začel tulit alarm. Potrebovali pa so cca.15 min.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

undefined ::

Nadaljni izgovor policije, po odzivu nadzornih: "Nekomu se ni dalo delat." :)

Tody ::

Mene en tipo kliče 25.12 nisem se oglasil ker sem bil v tujini.

enkrat maja (5 mesec) me kličejo iz policije če poznam modela ki me je klical, ker ni plačal sobe.,,, svašta

undefined ::

Heheh, sam fak. Kaki mali 18-letni mulci delajo današnje dni pri policiji. Ni za verjet. :\

Avenger ::

Odličen odzivni čas imajo pri posredovanju zaradi kaljenja nočnega reda in miru (prenaglas muzka na domači zabavi). :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

undefined ::

Avenger, sarkazem? :)

||_^_|| ::

IceMan: 18 letni pajaci letajo s pištolam okol in majo vsa pooblastila. Mislm da je to sam pri nas možno (ali se motim?).

undefined ::

In pol jih recimo pokličeš, pa se ne bodo niti ustavili tam, kamor si jih poklical. Ne, šli bodo le mimo kot frajerčki, malo pokukali v smer, kamor bi morali prit in počakali zunaj, da se kdo pojavi - zglasi pri njih. Oni pa ja niso kar tako. :\

Thrivial ::

IceMan: 18 letni pajaci letajo s pištolam okol in majo vsa pooblastila. Mislm da je to sam pri nas možno (ali se motim?).

Motis se. V ZDA je takih pajacev kaksnih 50 milijonov... :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

jRk0 ::

najbolj smesno je da ob nedeljah policaji lepo grejo na kavico, pol zezajo mene s kolegom na skuteru 20minut, pol pa se z radarom merijo pr eni bogi trgovinici. res nimajo kaj delat, da.
You fuck up once, you loose two teeth.

undefined ::

jRk0, samo nadzornemu na lokalni postaji prijavit, ni druge. Ne boš verjel, je zelo učinkovito. :)

jRk0 ::

heh, no to se je tak cudno slisalo res:>

ampak, glede na to da je v moji obcini preko 50 policajev zaposlenih.

in sta bla enadva na kavici, seveda v nedeljo popoldan, se s kolegom vsak na svojem skuteru peljema in ko greta ravno ven naju vidita, hop v avto pa za nama pa sirene gor. in pol sma 20 minut zmrzovala tam ko sta onadva gledala tam in kolega je mogo tablico dol vtrgat, ker je mel zaneftano, ker je mel malo bogo gumo.

meni pa je serijsko iskal po vsem skuteru pa za avspuh bi moral met kartoncek pa za filter pa za to pa za ono. pa tablica ni bla na pravem mestu pa kaj vem kaj se vse...
You fuck up once, you loose two teeth.

Simko ::

Iceman (moj odg. na odprto temo); , ja, tud to se zgodi. Pa se zmeniš z nadzornim, pa se tud to uredi. :)

;)
Problema, sploh ni.

undefined ::

> Iceman (moj odg. na odprto temo); , ja, tud to se zgodi. Pa se zmeniš z nadzornim, pa se tud to uredi.

Simko, ja, smo to že povedali v prejšnjih postih. Nauči se brat celo temo?

jRk0, samo nadzornemu na lokalni postaji prijavit, ni druge. Ne boš verjel, je zelo učinkovito.

Simko ::

Saj znam brati celo temo, ni blema.
Ni se mi dalo. Malo te zezam, k? Saj nisi jezen, a? :)

undefined ::

> Saj nisi jezen, a?

Jezen, ker si nepismen? Sploh ne. Zdaleč nimam nič proti hendikepiranim. :)

Simko ::

No, sva že dva - nepismena - očitno. ;)

perci ::

Iceman: Dej ne provociri.

Simko: Ignore.

Vice ::

No ja saj tudi tukaj na forumu tajna policija nima ravno hitri odzivni čas. >:D :D

perci ::

Vice: Ce referiras na zadnji Icemanov post, je bla reakcija 1 minuta, 26 sekund - not BAD, kaj praviš :D

undefined ::

Poprosil bi, da se moderatorji malo vzdržite otročjih izpadov, nehate smetit moje teme in se raje posvetite k vzdrževanju reda. Hvala. :)

Sergio ::

Am ... Dvomim, da je še kakšen policaj na naših cestah star le 18 let. Bolj 22.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

Sergio, na cestah ne vem... tko na obhodih sem pa že srečal čist male mulce, ziher okol 18. In ne boš verjel kolk so taki komot. :)

||_^_|| ::

Sergio: un policaj k je par tednov nazaj ustrelu enga v nogo je bil star 19 let.

Sergio ::

Okej, potem mi pa ni jasno ... Mar ni ze leta nazaj v veljavo stopil zakon, da osnovnosolski "maturantje" ne morejo direktno na policijsko solo? Morajo prvo narest eno obliko srednje sole, sele nato lahko postanejo policaji... To pomeni, da ni varjante na svetu, da bi lahko po cestah postopali policaji mlajši od 22 let. Ja?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

> To pomeni, da ni varjante na svetu, da bi lahko po cestah postopali policaji mlajši od 22 let. Ja?

Očitno se motiš, ker temu ni tako. Videno. Poslikano pa za dokaz žal ne. Lahko le verjameš, če želiš, če ne, pa nič. :)

Dr_M ::

jest sm 1x klicu 113 k se je en z avto sesu pa se sploh ni noben oglasu...
1x je fotr v bovcu klicu policijo zarad razgrajanja, pa so za cca 300m rabl celih 45 minut.
kle pred blokom je mercator, k ma en cudn alarm pa se kr sred noci uklopi in tuli dokler ga nekdo ne ugasne.klicu policijo in so za 3km rabl celo 1 uro in pol.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

undefined ::

Dr_M, očitno niso imeli čas... krofi zahtevajo svoj čas. :)

||_^_|| ::

Sergio: nevem, mislm da bo to šele zdej v veljavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kontrola prometa, "pustite telefon v vozilu" (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9811473 (8254) St235
»

Mnenje o policajih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12926816 (18610) strup121

Nov temnopolti Američan žrtev policijske samoobrambe (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9722768 (20421) Gandalfar

Več podobnih tem