» »

Marburg virus

Marburg virus

1 2 3
4
»

Endivja ::

132932 je izjavil:

Endivja je izjavil:

To je vrhunec njegovega življenja, končno je dočakal nekaj smiselnega poleg sausage party čag vsaki vikend. Bravo!


Se ne strinjam, njegov cas se prihaja, naj siri svoje vesoljno genialnost in v primeru kaksne resne epidemije popelje kot Mojzes, sebe in svoje necepljene prijatelje v nebesa.

To bo vrhunec njegovega zivljenja, odresenje zemlje neumnih ljudi. Se spomenik mu financiram. In vidim velik potencial v njem, upam, da si cimprej dobi Facebook in Twitter.


+ fuking 1 - kot bi dejal samomorilec!!!!!1111

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

globoko grlo ::

Kopriva delete!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

fulk ::

https://web.archive.org/web/20230201233...

V UK iščejo nekoga, ki
The role of Vaccine Supply Operations Lead is a new post to support the operations, providing accurate and timely reports for a range of stakeholders during what is expected to be the UK's largest vaccination programme which will be delivered at pace and will be a key Ministerial priority.


Razpis se je zaključil 14.2.2023.

Razmišljam, zakaj rabijo vodjo za največje cepilne kampanje v UK. A to za gripo, covid boosterje ali kaj drugega?

PersonaRuda ::

Moje mnenje. V Davosu imajo elitne podgane vsakega januarja tedensko srečanje in vse prelomnice za človeštvo se začnejo februarja ali marca. Ker vojni v Ukrajini še ni videti konca in če se ta ne konča ta mesec, potem letos ne bo nekih novih strašenj prebivalstva po celem svetu. Elita si nikoli ne odpre 2 fronti za strašenje. Tudi covid strašenje se je končalo z začetkom vojne v Ukrajini.

Torej letos bos glavno strašenje medijev, da smo tik pred nuklearno vojno za katero pa sem že napisal, da je ne bo, ker bi to bilo pogubno tudi za elito in dokončen reset naše civilizacije (iztrebili bi se). Bodo pa mediji s tem strašili in držali v strahu ljudi po svetu. Vse kar lahko pričakujemo je, da se odvrže kakšna taktična nukica in to bo to, ne bo pa prišlo do nuklearne vojne po Evropi, Ameriki ali Aziji.

Letos bo torej (razen za Ukrajince in Ruse) spet normalna pomlad, poletje, jesen in zima, kjer bomo svobodni brez omejitev hodili po svetu. Drugo leto pa bo spet januarja srečanje v Davosu in še sam Bog ne ve kaj nam bodo te podgane pripravile za leto 2024. Ampak kot sem že rekel, sam menim, da se mora najprej končati vojna v Ukrajini preden bodo te elitne podgane sprožile naslednje večje sranje po svetu... tudi vojno v Ukrajini kot tudi covid pLandemijo so umetno sprožile te iste podgane, katere se srečujejo enkrat letno v Davosu.

In še enkrat: ti ki se srečujejo v Davosu niso ljudje ampak podgane in vemo katera je rešitev, če se hočemo rešiti podgan in normalno zaživeti. >:D

Endivja ::

When Bitcoin 100k? tvoje napovedi pred enim letom.. lmfao

Miki N ::

Pa je kdo sploh že fasal Mariborćana?

globoko grlo ::

Kar se nukic tice, gre lahko komplet elita in vsi ostali njihovi geni na samotne otoke in tm zurajo do konc cajta.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PersonaRuda ::

Vsekakor možno to kar pišeš, a sam vseeno dvomim, da bi uživali na takih otočkih 3x4 kilometrov ali 7x15 kilometrov in se to ne more primerjati, da si danes na francoski Rivieri, jutri v švicarskih alpah in naslednji dan v Londonu ali New Yorku. Če vse to dopustijo, da se zbombardira z nuklearnim orožjem potem naslednjih 30, 40 let bodo to kontanimirana območja in neposeljena (torej za čas življenja te elite, ki o teh stvareh odloča, kaj se bo zgodilo in kaj ne, bi to bila po novem nedostopna območja).

Saj pravim je možno, da se to zgodi, a sam pri sebi mislim, da tisti, ki odločajo o tem, tega ne bodo dopustili, ker potem več ni francoske Riviere, shopinga v Milanu, modnih revij v Parizu, nočnega življenja v New Yorku...

In kaj sem spoznal v zadnjih 20. letih? Da vse kar se pomembnega zgodi za človeštvo (vojne, razne nove omejitve (nadzor na letališčih, prepoved plastenk v kabinah letal...), pandemije...), da ni več nobenih naključij oz. se to ne zgodi "slučajno" ampak je vse vnaprej dobro preštudirano in planirano s strani podgan, katere imajo vsako letno srečanje v Davosu.

Endivja ::

Otoček dimenzij 6,5 x 27,6 +1 - 0 kilometrov je pa že dovolj za uživanje pa danes imaš VR tako da si lahko povsod to ima elita že vse pripravljeno. Kaj pa potres v Turčiji? Jaz mislim da so se zmenili v Davosu. Ne vidiš sive barve? Zdaj nihče ne spi mirno, še spanec nam bodo vzeli!!!!!11

Kdo nadzira Putina? Bill Gates ali Schwab?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

PersonaRuda ::

Endivja je izjavil:

Otoček dimenzij 6,5 x 7,6 +1 -0 kilometrov je pa že dovolj za uživanje.

Drži. Za en mesec, dva. Po letu, dveh ali deset pa se že naveličaš. O tem pišem, da se otočki ali otoki kot so Kanarski, ne morejo primerjati s potovanji po Evropi, Ameriki ali Aziji. So enostavno premali in se jih naveličaš po letu ali dveh življenja na njih. Če pa prideš za teden, dva, tri ali mesec, dva, pa seveda uživaš na teh otočkih. To pa ja.

Endivja ::

Kolikokrat pa si bil na samotnem otočku? Če s seboj pripeljem 20 godnih 19 letnic, 19ton kokaina in cigare mi nikoli ne bo dolgčas, lahko je tudi 1x1 kilometer.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

PersonaRuda ::

Endivja je izjavil:

Kaj pa potres v Turčiji? Jaz mislim da so se zmenili v Davosu.

Ne primerjati naravnih nesreč z vojnami in pLandemijami ptičje, prašije in korone. Prava pandemija je bila v srednjem veku in na začetku 20. stoletja. To kar imamo v zadnjih 20. letih so umetno ustvarjene pLandemije.

Potresa pa trenutno noben ne more napovedati, kaj šele umetno ustvariti... Isto je z vulkani in ostalimi naravnimi nesrečami.

Endivja ::

Vidiš ker ne vidiš sive barve samo črno belo ti ni jasno da gre zajčja luknja globje tudi pod tektonske ploššče, tam raste korenje. Se ti res zdi naključje? Sestanek v Davosu in potem potres? Prebudi se.

In pandemija je naravna nesreča, sam sebe povoziš s svojimi izjavami, prosim bodi dosleden in preberi kaj pišeš preden stisneš pošlji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

Endivja ::

V Davosu so aktivirali HAARP, ker jih Erdogan ni ubogal. In kaj preprečuje nastanek prave pandemije v 21 stoletju? Zakaj ni več mogoč nastanek pandemije po naravni poti?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

PersonaRuda ::

Endivja je izjavil:

In pandemija je naravna nesreča, sam sebe povoziš s svojimi izjavami, prosim bodi dosleden in preberi kaj pišeš preden stisneš pošlji.

Saj to sem tudi napisal, da je pandemija bila naravna (v srednjem veku in na začetku 20. stoletja) in da sedaj imamo pLandemijo (umetno ustvarjena s strani elite).

Ampak kaj sploh to tebi razlagam funkcionalno nepismenemu trolu. Zaključujem debato s teboj, ker nima smisla debatirati s funkcionalno nepismenimi troli. Čao. ;)

Endivja ::

ZAKAJ NI VEČ MOŽEN NASTANEK PANDEMIJE V 21 STOLETJU PO NARAVNI POTI? KAJ SE JE ZGODILO? EVOLUCIJA IZUMRLA? A SI RAZUMEL? A SO TI ZABLOKIRALI OPRANI MOŽGANI? Le hitro pobegni v mehurček ti bacilček ti.

lmfao

Ćawći!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

PersonaRuda ::

Endivja je izjavil:

ZAKAJ NI VEČ MOŽEN NASTANEK PANDEMIJE V 21 STOLETJU PO NARAVNI POTI? KAJ SE JE ZGODILO? EVOLUCIJA IZUMRLA? A SI RAZUMEL? A SO TI ZABLOKIRALI OPRANI MOŽGANI? Le hitro pobegni v mehurček ti bacilček ti.

lmfao

Ćawći!

Seveda je danes možna naravna pandemija, ampak v tem stoletju niti ptičja gripa, niti prašičja gripa, niti korona ni bila naravna pandemija, ker smo dobili dokaze, da je umetno ustvarjena pLandemija z nekimi višjimi cilji elite.

To je moj zadnji odogovor tebi in odgovoril sem ti samo zato, ker si začel histerično kričati (pisanje z velikimi črkami) kot 5-letni otrok in sem se zbal, da si še boš kaj naredil, ker si že odrasla oseba in kot kaže na robu obupa. Zdaj pa res čao. ;)

Endivja ::

PersonaRuda je izjavil:

Endivja je izjavil:

In pandemija je naravna nesreča, sam sebe povoziš s svojimi izjavami, prosim bodi dosleden in preberi kaj pišeš preden stisneš pošlji.

Saj to sem tudi napisal, da je pandemija bila naravna (v srednjem veku in na začetku 20. stoletja) in da sedaj imamo pLandemijo (umetno ustvarjena s strani elite).

Ampak kaj sploh to tebi razlagam funkcionalno nepismenemu trolu. Zaključujem debato s teboj, ker nima smisla debatirati s funkcionalno nepismenimi troli. Čao. ;)


Say what?

PersonaRuda je izjavil:

Endivja je izjavil:

ZAKAJ NI VEČ MOŽEN NASTANEK PANDEMIJE V 21 STOLETJU PO NARAVNI POTI? KAJ SE JE ZGODILO? EVOLUCIJA IZUMRLA? A SI RAZUMEL? A SO TI ZABLOKIRALI OPRANI MOŽGANI? Le hitro pobegni v mehurček ti bacilček ti.

lmfao

Ćawći!

Seveda je danes možna naravna pandemija, ampak v tem stoletju niti ptičja gripa, niti prašičja gripa, niti korona ni bila naravna pandemija, ker smo dobili dokaze, da je umetno ustvarjena pLandemija z nekimi višjimi cilji elite.

To je moj zadnji odogovor tebi in odgovoril sem ti samo zato, ker si začel histerično kričati (pisanje z velikimi črkami) kot 5-letni otrok in sem se zbal, da si še boš kaj naredil, ker si že odrasla oseba in kot kaže na robu obupa. Zdaj pa res čao. ;)


Nam boš predložil kakšen dokaz?

Ok ćawći bacilček!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

PersonaRuda ::

Endivja ::

https://www.webmd.com/brain/brain-damag...

Je to to?

Causes of traumatic brain injury include:

Car accidents
Blows to the head
Sports injuries
Falls or accidents
Physical violence

Causes of acquired brain injury include:

Poisoning or exposure to toxic substances
Infection
Strangulation, choking, or drowning
Stroke
Heart attacks
Tumors
Aneurysms
Neurological illnesses
Abuse of illegal drugs

Hvala za link!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

132932 ::

PersonaRuda je izjavil:

Moje mnenje. V Davosu imajo elitne podgane vsakega januarja tedensko srečanje in vse prelomnice za človeštvo se začnejo februarja ali marca. Ker vojni v Ukrajini še ni videti konca in če se ta ne konča ta mesec, potem letos ne bo nekih novih strašenj prebivalstva po celem svetu. Elita si nikoli ne odpre 2 fronti za strašenje. Tudi covid strašenje se je končalo z začetkom vojne v Ukrajini.

Torej letos bos glavno strašenje medijev, da smo tik pred nuklearno vojno za katero pa sem že napisal, da je ne bo, ker bi to bilo pogubno tudi za elito in dokončen reset naše civilizacije (iztrebili bi se). Bodo pa mediji s tem strašili in držali v strahu ljudi po svetu. Vse kar lahko pričakujemo je, da se odvrže kakšna taktična nukica in to bo to, ne bo pa prišlo do nuklearne vojne po Evropi, Ameriki ali Aziji.

Letos bo torej (razen za Ukrajince in Ruse) spet normalna pomlad, poletje, jesen in zima, kjer bomo svobodni brez omejitev hodili po svetu. Drugo leto pa bo spet januarja srečanje v Davosu in še sam Bog ne ve kaj nam bodo te podgane pripravile za leto 2024. Ampak kot sem že rekel, sam menim, da se mora najprej končati vojna v Ukrajini preden bodo te elitne podgane sprožile naslednje večje sranje po svetu... tudi vojno v Ukrajini kot tudi covid pLandemijo so umetno sprožile te iste podgane, katere se srečujejo enkrat letno v Davosu.

In še enkrat: ti ki se srečujejo v Davosu niso ljudje ampak podgane in vemo katera je rešitev, če se hočemo rešiti podgan in normalno zaživeti. >:D


Evo, saj znas, prevedi v anglescino in objavi na Facebooku. Cista zmaga.

Ce lahko dam komentar, mogoce se malo premalo koncentriras na zaroto v zvezi s cepivi, vec povdarka moras dati na njih. Saj lepo, da opozarjas na svetovno zaroto ampak, ce se bojo tvoji bralci cepili, potem si zafrknil. Redno in ves cas je potrebno opominjati na nevarnost cepljenja in morda dodati nova dejstva, kot recimo, da je cepljenje "mind control" mehanizem.

PersonaRuda je izjavil:

Seveda je danes možna naravna pandemija, ampak v tem stoletju niti ptičja gripa, niti prašičja gripa, niti korona ni bila naravna pandemija, ker smo dobili dokaze, da je umetno ustvarjena pLandemija z nekimi višjimi cilji elite.


Bolje, ampak se vedno prevec pasivno, obvezno moras uporabiti besedo "cepljenje", ne smes precenjevati intelekta svojih bralcev, da bojo kar sami to povezali. Zavedati se moras svoje ciljne skupine, ki ji je nujno prinesti vse na pladnju, sicer ne razumejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

eriCartman ::

PersonaRuda je izjavil:

Endivja je izjavil:

Kaj pa potres v Turčiji? Jaz mislim da so se zmenili v Davosu.

Ne primerjati naravnih nesreč z vojnami in pLandemijami ptičje, prašije in korone. Prava pandemija je bila v srednjem veku in na začetku 20. stoletja. To kar imamo v zadnjih 20. letih so umetno ustvarjene pLandemije.

Potresa pa trenutno noben ne more napovedati, kaj šele umetno ustvariti... Isto je z vulkani in ostalimi naravnimi nesrečami.


Sem bral eno knjigo, izšla v sedemdesetih prejšnjega stoletja se mi zdi, pa je že pisalo da je možno potrese ustvarjati z umetnim izsuševanjem/namakanjem tal. Tako da, v kolikor je to res, si ne upam predstavljati kako enostavno znajo to zmanipulirat danes...

globoko grlo ::

Ja turke so stresl ker nasprotujejo vstopu severnjakov v nato.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pandemija presežene umrljivosti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
989104130 (52121) 133127

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252219759 (93857) BigWhale
»

Opičje koze - kdaj cepljenje? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67874842 (36552) cias

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19828829 (25089) Ben Dover

Več podobnih tem