» »

Čudno vprašanje...

Čudno vprašanje...

lemur233 ::

Ok, me je kr malo sram to vprašati tukaj.

Babica je lani izgubila moža, mojega dedka. In sedaj je dobila v glavo neko idejo, da ona bi še nekoga imela v svojem življenju in sedaj se ji obeta nek "zmenek". Ok, vse lepo in prav, če ne bi ona mene gnjavila še z eno zadevo.

Me je kr sram tule omeniti, ampak nekako je dobila v glavo idejo, da potrebuje neko tigrasto spodnje perilo in da naj ji ga jaz priskrbim, ker sama gre težko po mestu, pa tudi sram jo je zelo.

Ko mi je to omenila, sem se hotel kar v zemljo pogrezniti, saj je stara 83 let in ne morem verjet kaj ona pričakuje, da bo na tem zmenku.


Tole more bit čist napačn formum, sam jst sm že čist blentav. Seveda da bi ji rad pomagu, ampak jezus kristus, kako naj zdej vem katero številko naj vzamem. In ta številka bo verjetno večja in pol me bo prodajalka gledala, kot da imam eno debelo babo doma in me bo sram.


Saj bi zadevo kupil preko neta , ampak mi je uspela tako "zgodaj" povedati, da ni časa za to. Zdej me pa zanima, če so kakšne trgovine, ki niso specializirane na tem področju, pa bi kaj takega lahko še vedno kupil pri njih ? Ker me je res sram v trgovino z ženskim perilom po ene ogromne tigraste zadeve... Ja ljudje smo si različni. Eni se pa bojijo višine. Prijateljev imam bolj malo, ker živim hermitsko življenje. Da bi pa nekemu neznancu rekel, ja je opcija, sem razmišljal tudi o tem. No kako bi se vi lotili tega enostavnega problema ?

yansek ::

Lol. Zakaj pa je sam ne odpelješ v trgovino kjer se to prodaja, pa da sama to kupi, če želi? ne vem zakaj bi ji to moral to priskrbeti? Pomagaj ji npr., da pride do trgovine in naj gre sama do prodajalke in pove kaj želi.

Pišeš, da jo je sram. Ni je pa sram svojega vnuka nagovarjati s takšnimi rečmi.

Moram reči, da mi se mi zdi nenevadno vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

mr_chai ::

Ojoj, kake probleme imate eni.

Preprosto greš do neke trgovke v DMu, ki je na pavzi in ji rečeš, da ji daš 5 eur, če ti skoči v sosednjo trgovino po tangice za babico.

Mi je pa sumljivo, da si babica želi tangice.

Ghost7 ::

yansek je izjavil:

Lol. Zakaj pa je sam ne odpelješ v trgovino kjer se to prodaja, pa da sama to kupi, če želi? ne vem zakaj bi ji to moral to priskrbeti? Pomagaj ji npr., da pride do trgovine in naj gre sama do prodajalke in pove kaj želi.

je ravno povedal da ona ne želi, ker ji je nerodno.

Glej pr 83 je zanimivo, da je še sploh pomisnla na akcijo. Ker to v starih letih je bolj neko prijateljstvo, za družbo. Vprašanje sicer kolk bo star tip, ubistvu si sploh nočem predtavljat lool :D:D

Ampak, če gre za običajno "zvezo" je to ponavad kokr nek cimr (ponavad sta oba že vdovela), ki opravi kakšno moško delo, on ima pa rad kaj konkretno dobrega skuhano in si želi neko nežno roko v težkih časih. Umreti pa si tko nihče ne želi osamljen.

Mene bl skrbi, da bo pršu 50 letnik jo zmešu in kr naenkrat vam ne bo kaj dedovati :D


Priznam pa, da sem moral prav pogooglat kaj je to hermitsko življenje, pa si še vedno ne predstavljam najboljše :D
Predvidevam, da vase zaprto, asocioalno.. Pejd med ljudi, mogoče pejd v kakšno društvo, gasilce, ples, ma fitnes, boš spoznal ljudi pa tud bejbe.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost7 ()

kloko ::

Ah, večina takšnih zgodb se konča žalostno, predvsem za sorodnike. Ta stara se bo že imela fajn, vsaj nekaj časa, karkoli pač že bo na zmenku...

yansek ::

Ghost7 je izjavil:

yansek je izjavil:

Lol. Zakaj pa je sam ne odpelješ v trgovino kjer se to prodaja, pa da sama to kupi, če želi? ne vem zakaj bi ji to moral to priskrbeti? Pomagaj ji npr., da pride do trgovine in naj gre sama do prodajalke in pove kaj želi.

je ravno povedal da ona ne želi, ker ji je nerodno.

Glej pr 83 je zanimivo, da je še sploh pomisnla na akcijo. Ker to v starih letih je bolj neko prijateljstvo, za družbo. Vprašanje sicer kolk bo star tip, ubistvu si sploh nočem predtavljat lool :D:D

Ampak, če gre za običajno "zvezo" je to ponavad kokr nek cimr (ponavad sta oba že vdovela), ki opravi kakšno moško delo, on ima pa rad kaj konkretno dobrega skuhano in si želi neko nežno roko v težkih časih. Umreti pa si tko nihče ne želi osamljen.

Mene bl skrbi, da bo pršu 50 letnik jo zmešu in kr naenkrat vam ne bo kaj dedovati :D


Bog pomagaj, kot vidiš ima tudi njen vnuk težave s tem in mu je nerodno. In zdaj naj sam za staro gospo po trgovinah okoli išče tigraste tangice.

Ne vem kako ni nerodno stari gospe, da naslavlja takšne prošnje vnuku, jo je pa sram malo po trgovini pogledati in eventuelno prositi prodajalko kar želi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Ghost7 ::

yansek je izjavil:

Ghost7 je izjavil:

yansek je izjavil:

Lol. Zakaj pa je sam ne odpelješ v trgovino kjer se to prodaja, pa da sama to kupi, če želi? ne vem zakaj bi ji to moral to priskrbeti? Pomagaj ji npr., da pride do trgovine in naj gre sama do prodajalke in pove kaj želi.

je ravno povedal da ona ne želi, ker ji je nerodno.

Glej pr 83 je zanimivo, da je še sploh pomisnla na akcijo. Ker to v starih letih je bolj neko prijateljstvo, za družbo. Vprašanje sicer kolk bo star tip, ubistvu si sploh nočem predtavljat lool :D:D

Ampak, če gre za običajno "zvezo" je to ponavad kokr nek cimr (ponavad sta oba že vdovela), ki opravi kakšno moško delo, on ima pa rad kaj konkretno dobrega skuhano in si želi neko nežno roko v težkih časih. Umreti pa si tko nihče ne želi osamljen.

Mene bl skrbi, da bo pršu 50 letnik jo zmešu in kr naenkrat vam ne bo kaj dedovati :D


Bog pomagaj, kot vidiš ima tudi njen vnuk težave s tem in mu je nerodno. In zdaj naj sam za staro gospo po trgovinah okoli išče tigraste tangice.


Ja nč, za anonimnost je internet fajn, pač tokrat se ji pove, da bo mogla take stvari prej povedat ne zadnjo minuto. Sej bo dobra šola, k bo treba met navadne gate :D Predvidevam, da je bla v mladosti pa precej "živahna" (pa ne mislim nč slabega) @leumur nisi ravno
jabolko. :D
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost7 ()

MIHAc27 ::

Jaz sem enkrat žabe... nič posebnega, še kot otrok, pa me je že prodajalka neki čudno gledala.
Tko da... ja... zna biti nerodno. Me vseeno čudi, da babi ne gre to sama iskat. Ampak dobro.

Pojdi mogoče pogledat v kak Primark, Pepco, Kik... te štacune imajo itak samo 1 prodajalko na celo trgovino... nima časa gledat, kaj ti kupuješ. Itak je pa pust sedaj. Se izgovori mogoče na to, če te kdo kaj vpraša.

Ghost7 ::

MIHAc27 je izjavil:

Jaz sem enkrat žabe... nič posebnega, še kot otrok, pa me je že prodajalka neki čudno gledala.
Tko da... ja... zna biti nerodno. Me vseeno čudi, da babi ne gre to sama iskat. Ampak dobro.

Pojdi mogoče pogledat v kak Primark, Pepco, Kik... te štacune imajo itak samo 1 prodajalko na celo trgovino... nima časa gledat, kaj ti kupuješ. Itak je pa pust sedaj. Se izgovori mogoče na to, če te kdo kaj vpraša.



TOP ideja!
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

PacificBlue ::

Pust:))
I’m out.
:3

yansek ::

Jaz si nekako ne predstavljam, da stara mama pride ven s takšno prošnjo in bi se mi zdelo bolj logično, da bi jo bilo manj sram prodajalko v trgovini z npr perilom prositi za to kar želi.

Scaramouche3 ::

Deluje fake zgodba, neki za 4chan ali pa reddit...

miha98 ::

Pošli svojo po tole... ali sestro ali sestrično... karkoli....

Horas ::

trol tema. drugače pa tudi stari ljudje rabijo ljubezen in seks.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Folku dol visi za tebe in tvojo debelo babo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Miki N ::

Odločen NE horny babici, OP!! Če ne boš presekal zdaj pri tigrastih tangicah bo počasi prešla na vabila v geronto-trojčke, to pa niso več heci - lahko še impotenten rataš od grozot.

BlackHole ::

Nerodno ji je it v trgovino, ne bo pa ji pa nerodno pred "fantom"?
LP Marko

cvalsr ::

Lemur, dobro si potrolal. :))
(Če bi bilo res, bi se bilo pa dobro pogovoriti z zdravnikom glede njene demence.)

feryz ::

Ni nobenih čudnih vprašanj.
Ene par zim nazaj sem v mrzlem dnevu uletel v babjo štacuno. Pride prodajalka do mene, jaz v pajacu, delovnem, zimskem in me vpraša kaj rabim.
Pravim, "Žabe, najlonke".
"Aha, kakšna pa je vaša gospa?"
Jaz jo debelo gledam in ji rečem, "Kakšna gospa neki? Najlonke so zame, me zebe kot psa."
Ona samo prikima, nič se ji ni čudno ne zdelo. Le vpraša me, kakšno barvo bi rad.
"Najtoplejšo", ji rečem.
Potem mi je hotela poturiti tiste nagravžne drap, čš da so najbolj tople, jaz pa sem ji rekel, da rabim črne, silky, ker so gladke in se ne zatikajo ob hlače. Ne bi rad zaradi oslarije cepnil v globino.
Torej mi je dala ene črne, sexy in mene ni več zeblo kot psa.

cvalsr ::

:))
Feryz, tekmuješ z Lemurjem za najboljšo izmišljotino?

LeyaPrive ::

Prodajalka načeloma dol visi, samo, da prodajo . Pa ne mislim nič slabega, vsega so vajene in ti ni treba biti nič nerodno. V specializiranih prodajalnah (Lisca ipd) ti bodo sicer dobro svetovale, bo pa tudi cena dobra.
Če Babi ali tebe ni preveč sram, naj ti pa da en komplet in greš z njim v trgovino. Ali naj ti pa vsaj približno konfekcijo pove.

Pod črto, kot so ti že predlagali, pojdi v Kik, ker imajo ok izbiro za starejše in tudi večje številke. Pa saj ne rabiš tigrastim zadev, že kaka ok roza ali pa rdeča bo več kot dovolj.

Gagatronix ::

To je MON tema, ne pa slo-tech tema.

Miki N ::

Slotech trolarija je kot preprosta mesna jed - mogoče ni najbolj zdrava, samo jebemti je dobra!

kajtimara ::

Spoiler

Avenger ::

1. Babico je zelo sram it po (kateremkoli?) mestu kupovat spodnje perilo
2. Babica svojega vnuka gnjavi, da naj ji kupi spodnje perilo s tigrastim vzorcem za njen dejt, tega je ni sram
3. OPja je zelo sram it v štacuno in za nekoga kupovat žensko spodnje perilo s tigrastim vzorcem
4. OPja je sram o tem tule spraševat, ampak je tako obupan, da je požrl ta sram, ker ga babica stalno gnjavi


Nenavadno. A te je sram tudi kupit kondome? Gate za sebe lahko kupiš? Kaj pa wc papir?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

GregiB ::

Greš, kupiš, plačaš... Trgovki pač dol visi... Če pa ji ne... te to tangira? Koga zanima... Jest bi to naredil za babico bp...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

yansek ::

Miki N je izjavil:

Slotech trolarija je kot preprosta mesna jed - mogoče ni najbolj zdrava, samo jebemti je dobra!


Trolanje praviš?

Zakaj? S kakšnim namenom si je vzel (ali vzela, če je ženska) nekaj malega časa in se potrudil, da prepričljivo napiše zagato?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

54j0 ::

Sem mislil, da sem na slo-tech

Miki N ::

OP vprašaj ChatGPT, mi ti ne moremo pomagati.

wajdouc ::

Greš, kupiš. Noben te ne bo postrani gledal. Si spomniš kakšnega primera, da bi ti koga postrani gledal zaradi nečesa nenavadnega?

EDIT: I love the smell of slo-tech trolling

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wajdouc ()

Gagatronix ::

To niti sLOL-tech trolanje ni. To je MON nivo trolanja.

RobertoH ::

In ga je nona fasala? Kako napreduje? Update?

PovemVfaco ::

To mora bit nek nov trend v RKC, zmenek bo najprej z matildo, potem pa z bogom. Me pa zanima, zakaj morajo bit tigraste. Vprašaj babico, če je lahko tudi vzorec leoparda, zebre ali pa lusk od kakšne eksotične kače. S tem ne boš potešil samo naše radovednosti, tudi razširil si boš sprejemljiv nabor robe, ko boš šel v nabavo.

Miki N ::

PovemVfaco je izjavil:

Me pa zanima, zakaj morajo bit tigraste. Vprašaj babico, če je lahko tudi vzorec leoparda, zebre ali pa lusk od kakšne eksotične kače.


Zna biti, da boš moral njenega tipa to vprašati - vprašanje kaj si je ta trma stara vtepel v glavo. Da ni kak Slotech član?

RobertoH ::

Shintarove hudače? rawr

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RobertoH ()

Miki N ::

RobertoH je izjavil:

Shintarove hudače? rawr


Bolj sumim kakega solatkota ...

RobertoH ::

Miki N je izjavil:

RobertoH je izjavil:

Shintarove hudače? rawr


Bolj sumim kakega solatkota ...


Solatko bi si želel rdeče, ker je komunist...

yansek ::

OP, a nas boš kaj aktualiziral kako se zagata razvozlava?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odnos do slovenskih turistov, vkljucno s Slovenijo (kako izboljsati odnos) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13011044 (8144) SuperKripto
»

Prenovljen Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5521855 (16919) Tody
»

Majica brez rokavov

Oddelek: Loža
141517 (1025) fosil
»

kazanje oprsja med sestrami... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12530666 (25219) jype
»

Spolno nadlegovanje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17941766 (36943) Pyr0Beast

Več podobnih tem