» »

Vojna

Vojna

BRBR ::

Tanja Fajon, danes na POP TV:"Mi smo v vojni."

link

Kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike ?

Scaramouche3 ::

BRBR je izjavil:

Tanja Fajon, danes na POP TV:"Mi smo v vojni."

link

Kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike ?


Amerika, posledično Nemčija, potem pa Tanja Fajon, ki je že zdaj pol Nemka..
EU mora postati svoja država, ker drugače na Amerika lahko vrže v nuklearno vojno...

mr_chai ::

a kdaj ni bila ženska kriva za eskalacijo vojnih razmer. nč novga, grem spat

c3p0 ::

Klanjalka Kidriču, ponosna članica WEF... Definitivno ne dela za prebivalce Slovenije.

Invictus ::

TF je res najslabša zunanja ministrica ever...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fikus_ ::

Jaz bi jo postavil v kot enega zaprašenega skladišča in naj tam imitira spomenik.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

AndrejS ::

Tanja Fajon pa je naravna katastrofa

BRBR ::

Resno sem zaskrbljen, a če mi ni noben odgovoril, kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike, to pomeni, da ni nihče pooblaščen o tem odločil ?
Preveril sem skozi okno, okoli Krvavca ne letijo migi (pravzaprav bi nad mojim selom moraji jemat zalet), avtocesta ni blokirana in na FB se valijo enaki kretenizmi kot običajno.
Torej TF me vznemirja. In ker imamo delujočo pravno državo, kot je povedala (pri tej besedi me nekam prime), imam utemeljen razlog, da jo tožim zaradi vznemirjanja ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

Machete ::

Fajonova je cringe. SD pa z njo sedla crknjenega konja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

nejcek74 ::

BRBR je izjavil:

Tanja Fajon, danes na POP TV:"Mi smo v vojni." Kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike ?

ce nekdo drug proti tebi izvaja hibridno vojno, nimata niti državni zbor, niti vlada, niti predsednik države, niti ljudstvo kaj dosti odločat o tem. Za vojno se je odločil agresor, vodstvo RF. Ce tvoj domet seze do razgleda skozi okno, potem res ne vidim zakaj si vznemirjen. Ugasni TV, pojdi na sprehod.

fulk ::

Globalna specialna operacija tako rekoč.

Vanich ::

Jah; To je prva rekla Analena Baerbock, je pa seveda nujno, da Tanja Fajon ne zaostaja za njo.
Obvezno je treba dosledno slediti nakazanim smernicam moderne evropske zelene in LGBTXYŽNJ++++ politike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

mertseger ::

BRBR je izjavil:

Resno sem zaskrbljen, a če mi ni noben odgovoril, kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike, to pomeni, da ni nihče pooblaščen o tem odločil ?
Preveril sem skozi okno, okoli Krvavca ne letijo migi (pravzaprav bi nad mojim selom moraji jemat zalet), avtocesta ni blokirana in na FB se valijo enaki kretenizmi kot običajno.
Torej TF me vznemirja. In ker imamo delujočo pravno državo, kot je povedala (pri tej besedi me nekam prime), imam utemeljen razlog, da jo tožim zaradi vznemirjanja ?


Napiši pismo Golobu s tem vprašanjem pa ga potem tu objavi.

BRBR ::

nejcek74 je izjavil:

BRBR je izjavil:

Tanja Fajon, danes na POP TV:"Mi smo v vojni." Kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike ?

ce nekdo drug proti tebi izvaja hibridno vojno, nimata niti državni zbor, niti vlada, niti predsednik države, niti ljudstvo kaj dosti odločat o tem. Za vojno se je odločil agresor, vodstvo RF. Ce tvoj domet seze do razgleda skozi okno, potem res ne vidim zakaj si vznemirjen. Ugasni TV, pojdi na sprehod.


Če pomeni 74 letnico rojstva, pol, jao, človek, pejd nazaj dudo cuzat. Hibridno vojna je ongoing od pamtiveka in ni treba, da ena TF to sporoča na TV, tako, zdaj si izobražen.
Mešaš tudi mi in jaz. Proti meni RF ne izvaja nobene hibridne vojne. Je pa čest pojav pri čoporativnih osebkih, da je vse mi, da se prikladno skrijejo v govnasti množici.

mertseger je izjavil:

BRBR je izjavil:

Resno sem zaskrbljen, a če mi ni noben odgovoril, kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike, to pomeni, da ni nihče pooblaščen o tem odločil ?
Preveril sem skozi okno, okoli Krvavca ne letijo migi (pravzaprav bi nad mojim selom moraji jemat zalet), avtocesta ni blokirana in na FB se valijo enaki kretenizmi kot običajno.
Torej TF me vznemirja. In ker imamo delujočo pravno državo, kot je povedala (pri tej besedi me nekam prime), imam utemeljen razlog, da jo tožim zaradi vznemirjanja ?


Napiši pismo Golobu s tem vprašanjem pa ga potem tu objavi.


Golob je skrivač, že v predvolilnem času so imeli na FB cenzuro, nobeno vprašanje se ni objavilo po defaultu, vse so prej mafijci pregledali.
Imam pa tudi maile, lene riti so dvignili šele, ko sem jih opozoril na njih lenobo.

Če pa veš, kater mail je ta od Goloba, pa povej. Čez 10 let bom tu objavil, da še kar čakam na odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

FrRoSt ::

BRBR je izjavil:

Resno sem zaskrbljen, a če mi ni noben odgovoril, kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike, to pomeni, da ni nihče pooblaščen o tem odločil ?
Preveril sem skozi okno, okoli Krvavca ne letijo migi (pravzaprav bi nad mojim selom moraji jemat zalet), avtocesta ni blokirana in na FB se valijo enaki kretenizmi kot običajno.
Torej TF me vznemirja. In ker imamo delujočo pravno državo, kot je povedala (pri tej besedi me nekam prime), imam utemeljen razlog, da jo tožim zaradi vznemirjanja ?


:)):)):))

RESNO SI ZASKRBLJEN!??? :))

Ko bo to povedala tista predsednica državnega zbora ali predsednica republike, boš pa pomirjen!?? :)):)):))

Preberi si eno zadnjih kolumn Tomaža Mastnaka, predno so ga ukinili: ;) Šli bodo do konca, kaj la mi!? 8-)

No, tisti migi, fantomi in seveda, ne pozabimo pilatusi :)) naj se pa le izogibajo tvojemu selu. :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

TheBlueOne ::

BRBR je izjavil:

Resno sem zaskrbljen, a če mi ni noben odgovoril, kdaj je o tem odločil državni zbor ali pa predsednik republike, to pomeni, da ni nihče pooblaščen o tem odločil ?


Verjetno si spregledal, da uradno nismo v vojni.

Ce bi vedno ko kdo rece, da smo "v vojni" dejansko bili v vojni, bi bilo vojn vec kot mirnega casa.

Je pa to kar trenutno vidimo v EU eskalacija, verjetno v upanju, da enkrat gredo korak pred Ruskimi groznjami. Skratka je zaskrbljujoce, samo ne iz razlogov, da ni bila napoved vojne izpeljana po pravilih ampak ker se na nek nacin pripravlja ljudi na izredno stanje.

fulk ::

Kaj točno je zaskrbljujočega, ne razumem?

TheBlueOne ::

Taka retorika ali pripravlja ljudi na morebitno vojno ali posilja sporocili Rusiji, da smo pripravljeni eskalirati. Ce bosta obe strani tako ali drugace omenjali, da v bistvu smo v vojni, je dosti bolj verjetno, da bomo v klasicni vojni.

arnecan1 ::

fulk je izjavil:

Kaj točno je zaskrbljujočega, ne razumem?

zaradi dveh tuhih državljanov - spečih vohunov - nismo v vojni.

Vsaka malo večja regionalna sila ali sosednja država ima vohune, celo prijateljske države si med seboj vohunijo. še pomnite prisluškovanje ZDA v Nemčiji? Pa je bilo hujše kakor tole v Sloveniji, pa kljub temu nihče ni rovaril, da so v vojni.

Tvoja dolžnost je, da vohune v lastni državi nadziraš in sam vohuniš v tuji državi. Seveda je pa malo neprijetno, če se to dela med "prijateljskimi" državami.

Problematično bi bilo, da imaš višjega državnega uradnika, kateri vohuni za tujo državo. Po možnosti celo sovražno. To bi bil škandal.

To sedaj pa je kar nekaj. In govoriti, da smo v vojni, je kontra produktivno. Še posebej, če ima vohunska država par tisoč jedrskih konic.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Med ukrepi vlade tudi sledenje posameznikov brez odredbe sodišča (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6616433 (8594) MrStein
»

Transparentna Slovenija #6: Zdravstveni dom Kamnik podatke svojih pacientov deli tudi

Oddelek: Novice / NWO
318223 (5266) slitkx
»

Glasovanje o zaupnici

Oddelek: Problemi človeštva
484336 (2873) Zeberdee
»

Drnovšek ustanovil novo gibanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1448937 (5781) Manu

Več podobnih tem