» »

Menjava maila na YouTube

Menjava maila na YouTube

joker16_7 ::

Pozdravljeni,

neuspešno sem poskušal s kar nekaj prijemi, ki sem jih izbrskal na spletu za menjavo emaila za moj YouTube kanal. Nazadnje sem poskusil spremeniti dovoljenja, kjer bi dodal moj 2. mail za katerega želim dostop za upravljanje YouTube kanala.

 Sprememba dovoljenja

Sprememba dovoljenja



 Težava s potrditvijo Googla

Težava s potrditvijo Googla



Na koncu imam še težavo s potrditvijo Google dostopa. Kaj mi predlagate? Ima morda kdo že izkušnje z menjavo maila za YouTube?

Najlepša hvala!
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

ales74 ::

joker16_7 ::

Žal nobena od teh dveh opcij ne rešuje moje težave. Z dodatnim poglabljanjem in pomoči enega od moderatorjev Slo-Techa sem prišel do rešitve.

Potrebno je bilo nastaviti v YouTube profilu nov mail z dovoljenjem Editorja, ki sem ga lahko dodal tako, da sem preko Android Google kod potrdil svojo identiteto. Gre za neke posebne kode, ki se nahajajo pod nastavitvami v telefonu in nimajo nobene zveze z Gmail računom ali mailom na katerega je vezan moj YouTube kanal.
Javljam zgolj v vednost v kolikor še kdo naleti na kaj podobnega :)

Hvala vseeno in LP! :)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

viewsyt ::

If you've tried changing the email address associated with your YouTube channel through the settings and have had no luck, you may need to try the following steps:

Go to your Google account's security settings and remove the current email associated with the channel.
Add your desired email to the Google account as a manager.
Sign in to YouTube with the new email address and claim the channel.
Verify the new email address and make sure it's set as the primary email for the channel.
Keep in mind, these steps may not work if the channel is managed by a Google Brand Account, in which case you'll need to contact the account owner for assistance.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletne urice Maribor #wwwhmb

Oddelek: Loža
385634 (345) blendorwhat
»

Monetizacija Youtube acounta v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523448 (12416) otago
»

Prihodki ameriške glasbene industrije iz pretočnih vsebin lani že vodilni

Oddelek: Novice / Rezultati
139302 (8426) xmetallic
»

Google +

Oddelek: Loža
121828 (1294) Shegevara
»

Windows Phone 7 - "Must have APPs" (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6214213 (9503) Tilen

Več podobnih tem