» »

Zoom povezava

Zoom povezava

polozweii ::

Dobil sem link za nek sestanek preko Zoom (nazadnje sem ga uporabil pred 2 leti) in sem se hotel prej povezat da vidim če Zoom še deluje. OS je Linux.

1. Vpišem link za povezavo
2. odpre se okence Choose aplication ... potrdim z Open
3. v sredini ekrana kliknem modro polje Launch Meeting
4. pokaže se Update Required za Zoom
5. potrdil sem update in je do konca inštaliralo, zatem sem videl še reinstall kar sem tudi kliknil (na linuxu nisem vajen inštalirat programov zato nisem prepričan če sem z reinstall aplikacijo povrnil na prejšnjo staro verzijo ali jo celo izbrisal) Če se ne motim še vedno pokaže Update Required...Linux imam na drugem disku zato še ne bi šel rad nazaj preverjat.
6. na koncu je še okno Zoom Cloud Meetings kjer je treba vpisat nekakšen Email in Password. Na desni strani okenca so na voljo Sign in with SSO, Sign in with Google, Sign in with Facebook. FB nimam. Vpisal sem sveže ustvarjen Gmailov e-mail z geslom ampak ne spusti skozi. Imam občutek da mi pred dvemi leti ni bilo treba vpisat emaila z geslom. Je možno da email in geslo zahteva zato ker trenutno sestanek ni aktiven? Česa ne vem?

janezvalva_5 ::

zoom lahko uporabiš v brskalniku

polozweii ::

Če je le možno bi raje aplikacijo.

S kakšnim namenom se torej pojavi okno za logiranje kot je na prvi sliki tega linka? https://servicedesk.bmcc.cuny.edu/TDCli...
Na začetku ko hočeš naložit aplikacijo? Če je res to bi sklepal da sem aplikacijo ob updejtanju res izbrisal.

In zakaj ne upošteva Gmail e-maila in gesla

AndrejS ::

Sam uporabljam zoom na windowsih in ko dobim link za sestanek se ne rabim nikoli prijavit. Menjaj OS.

polozweii ::

Meni pred 2 leti tudi ne pa sem imel OS Linux.

Govorim o prvem oknu (Zoom Cloud Meetings) na linku:
https://servicedesk.bmcc.cuny.edu/TDCli...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Open ID skritiziral "Sign in with Apple"

Oddelek: Novice / Zasebnost
84457 (2894) no comment
»

Kako bi Microsoft ubil gesla

Oddelek: Novice / Varnost
349419 (6786) zmaugy
»

Ne odpirat maila z naslovom: dokument

Oddelek: Pomoč in nasveti
81115 (840) kixs
»

HTC 8X vs Nokia Lumia 820

Oddelek: Kaj kupiti
141326 (941) manniac
»

Osrednja stran za komentiranje znanstvenih člankov

Oddelek: Znanost in tehnologija
212027 (1288) gzibret

Več podobnih tem