» »

Monetizacija Youtube acounta v SLO

Monetizacija Youtube acounta v SLO

«
1
2 3

Roadkill ::

Je kdo tule uspešno monetiziral youtube account?

Gre se za to, da Slovenija ni na seznamu držav, kjer je monetiziran YT račun mogoč.

Če se zlažeš in rečeš, da si iz UK, ti banajo account na podlagi IP locationa, ali pride do problemov šele pri izplačilu?


Stvar me zanima bolj teoretično. Nimam YT računa z 20k folowerji in se zavedam kako težko je ustvarit uspešen YT kanal.
Ampak skoraj dvomim, da tule na slo-techu ni kakega uspešnega youtuberja.

Hvala za info.
Ü

Goran's Blog ::

Sam stvar testiram, nekaj sem pisal že čas nazaj:
http://www.goran.si/youtube/
http://www.goran.si/youtube-analiza/

Je pa res, da nimam veliko sledilcev (okoli 50.000 ogledov ter nekjer 40 sledilcev za sedaj) gradim na tem.
Po 5. mesecih mi računa še niso blokirali.

Roadkill ::

Dober info, hvala.

Pa srečno. s slovensko vsebino je še 100× težje.
Ü

Arctander ::

Slišal sem, da naj bi TV Golica služila okrog 300€ na mesec z narodnozabavnimi videospoti na YT.

ahac ::

Po 5. mesecih mi računa še niso blokirali.


Vprašanje kako bi bilo, ko bi želel izplačilo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Goran's Blog je izjavil:

Sam stvar testiram, nekaj sem pisal že čas nazaj:
http://www.goran.si/youtube/
http://www.goran.si/youtube-analiza/

Je pa res, da nimam veliko sledilcev (okoli 50.000 ogledov ter nekjer 40 sledilcev za sedaj) gradim na tem.
Po 5. mesecih mi računa še niso blokirali.



Lepo da si tole info delil z nami. Sicer pa upam da se zavedaš, da če Google ugotovi da deliš tvojo analizo z nami, da boš banan. Za vse življenje, ter še po smrti..

Ne resno. Ko "podpišeš" youtube partnership pogodbo, nekje piše da so to podatki ki jih lahko veš samo ti in Google. Jaz bi na tvojem mestu analizo umaknil dokler ni še prepozno.

Goran's Blog ::

shadeX je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Sam stvar testiram, nekaj sem pisal že čas nazaj:
http://www.goran.si/youtube/
http://www.goran.si/youtube-analiza/

Je pa res, da nimam veliko sledilcev (okoli 50.000 ogledov ter nekjer 40 sledilcev za sedaj) gradim na tem.
Po 5. mesecih mi računa še niso blokirali.



Lepo da si tole info delil z nami. Sicer pa upam da se zavedaš, da če Google ugotovi da deliš tvojo analizo z nami, da boš banan. Za vse življenje, ter še po smrti..

Ne resno. Ko "podpišeš" youtube partnership pogodbo, nekje piše da so to podatki ki jih lahko veš samo ti in Google. Jaz bi na tvojem mestu analizo umaknil dokler ni še prepozno.


Hvala za opozorilo se bom pozanimal in prebral pogoje vsekakor.

Roadkill ::

To je res. Zato je praktične številke glede tega tako težko najti.
Računati na to, da google ne zna slovensko pa tudi ne gre več.

Ahac glede na to, da ad-words brez problema izplačujejo v Slovenijo, ne vidim hudih problemov.
Ü

Mobidick ::

Ste prepričani, da je to takšna skrivnost? Na strani http://socialblade.com/youtube/ lahko vneseš katerokoli YT uporabniško ime in če ga nimajo v bazi, ga bodo imeli čez 1 dan. Z ocenjenim zaslužkom.
The future is digital!

LJ4L ::

Poudarek je na OČITNO Mobidick. Sosed ima YT kanal in mi je stvari tudi razložil pa še sam sem si prebral. Btw sosed ima tam okoli 165 naročnikov (SLO kanal) in se mi zdi 16-17k ogledov vse skupaj. Za naše razmere se mi zdi kar dosti. Če kar koli potrebuješ mi napiši tukaj ali pa na ZS in se bom potrudil ali pa soseda vprašal. Sej mi je rekel da tudi on kmalu pride na ST tako da se bosta lahko zmenila :)
LP from LJ

Mobidick ::

:) Lepo lepo. Sam imam sicer le dva naročnika, 2 videa, od tega ima en, sicer od leta 2009 do danes, malo več kot 22.000 ogledov (globalno). Še sam sem bil včeraj presenečen. Škoda edino, da ni moje avtorsko delo (in seveda, da v SLO ni uradno podprta monetizacija). Drugače bi bila zanimiva ideja za dodatni zaslužek. Ha, verjetno še zato nihče ne služi z njo.
The future is digital!

LJ4L ::

Te razumem Mobidick. Evo sem se zarad mojega ljubega STja useddel pred komp da vm dam še par linkov :) Se pravi...
Kanal: http://www.youtube.com/user/FILMSKICENT...
Zadnji video ta trenutek:
Pa še en kratek SLO video v katerem govori:
Ena mal daljša Minecraft serija: https://www.youtube.com/playlist?list=P...

Tako da je vsa podpora (sub, view, like, prijazen komentar) dobrodošla. Upava da boste užival :)
LP from LJ

vostok_1 ::

(se opravičujem, da se ponavljam kot pokvarjena plošča...ampak zlo me jezi, ko zaradi nazadnjaške, nefleksibilne zakonodaje v Sloveniji, ljudje izgubljajo priložnost za prihodke. Zato apeliram, da se pritisne na zakonodajno oblast, za modernizacijo trga dela in podjetništva)

rogi2010 ::

Socialblade je zanimiv, samo podatki so malo splošni. Sem pogledal par stvari ki gledam in tu je recimo od enega:

DAILY AVERAGES
Share to Twitter Share to Facebook Share to Google+ +47 +32,967 €6 - €102
LAST 30 DAYS
Share to Twitter Share to Facebook Share to Google+ +1,396 +989,007 €192 - €3.1K

Koliko je sedaj to na mesec 192 eu ali 3100 ker razlika med tema številkama je malo velika :]

Ima kakšen svoj kanal in lahko primerja cifre od tu in kaj on realno dobi? Niti nočem točnih številk samo zanima me ali je bolj v levo ali desno :]

The Player ::

Neki avtor slovenskega youtube kanala, mi je zaupal, da je možno monetizirati videje, tako, da nastaviš lokacijo na ZDA in povežeš adsense z youtube-om.

Ima pa približno 1000 naročnikov.

Kakšni pa sploh so pogoji, da monetiziraš videje na youtube? Vedno sem mislil, da za to potrebuješ min. 250.000 naročnikov + več tisoč ogledov, samo zadnje čase slišim (tudi zgornji omenjen primer), da se da monetizirati tudi brez zgoraj omenjenih pogojev.

Če kdo ve, se priporočam, da obrazloži zadevo :)

Zanimiv primer je recimo "LGR The lazy game Reviews", ki je imel vse zgoraj omenjene pogoje, a mu niso hoteli omogočiti monetizacije, češ, da nima zanimive vsebine. Do predkratkim, pa mu je le uspelo.

Glede na to, da stvar ni podprta za Slovenijo, se mi zdi boljša alternativa patreon. Lahko bi mu rekli "kickstarter" za umetnike, saj deluje na način financiranja umetnikov. Deluje tako, da vsak prostovoljno donira nek znesek v primeru, če želijo avtorja podpreti, da še naprej deluje. Ima tudi zlo zanimiv način financiranja, saj lahko doniraš na vsak video posnetek ali pa na mesec, kar je zlo dobro, ker če redno delaš videje, imaš lahko redni mesečni dohodek, medtem ko nekdo, ki pa občasno dela, pa lepo zaračuna na vsak video posnetek. Zelo fer sistem, se mi zdi :) + lahko odnehaš financirat kadarkol hočeš, saj nisi obvezan do nikogar.

Je pa spet problem, ker se ne ve, ali je podprt za Slovenijo? Pod FAQ piše, da je podprt za cel svet. No zdej pa vedi, kaj pomeni "SVET" za Amerikance :D

Tudi tu se priporočam za več info :)

The Player ::

vostok_1 je izjavil:

(se opravičujem, da se ponavljam kot pokvarjena plošča...ampak zlo me jezi, ko zaradi nazadnjaške, nefleksibilne zakonodaje v Sloveniji, ljudje izgubljajo priložnost za prihodke. Zato apeliram, da se pritisne na zakonodajno oblast, za modernizacijo trga dela in podjetništva)


Čisto možno je, da je tako kot praviš.

A jaz se bojim, da je taka situacija predvsem zaradi našega neznanega imena države, kar z neumno politiko samo še pospeši zadevo.

potem pa smo tam kjer smo,...npr. 30 let nazaj so našo skušno državo vsi poznal.

Mobidick ::

@LJ4L: ja, zanimivo. Sicer po sledeh nekaterih največjih zaslužkarjev na račun komentiranja iger.

Vprašanje je, tako kot za vse ostale poslovne priložnosti, kaj lahko s tem narediš na tako majhnem trgu, kot je naš (vajin kanal cilja večji del slovensko govorečo publiko).

Bolj kot s samim številom ogledov se da verjetno zaslužiti kako drugače, recimo s promocijo. V primeru, da pritegneš za slovenske razmere relativno veliko naročnikov, se lahko kakšno podjetje obrne nate, da jih promoviraš preko vseh svojih socialnih omrežij. To je sicer spet bolj popularno v Ameriki, vprašanje, kako bi bilo s tem tukaj in kako (lepo) bi se dalo živeti s temi prihodki.

Hej, ampak nikar ne obupati. Eksperimentirajte, bodite pionirji. (Pardon, če komu delam krivico, ampak nisem še zasledil v medijih, da bi se govorilo o kakšnem slovenskem YT milijonarju, vsaj pri ogledih, če že ne pri (uradnem) zaslužku).

Seveda pa bi veljalo še kakšno reči na pravice, kaj se sme in kaj ne. Igre, filmi, muzika, grafika... ki se uporabljajo v posnetkih in nismo sami avtorji. Recimo, osnovni kriteriji za Youtube partnerstvo.

Slej kot prej bo verjetno tudi naša mala državca podprta. Dela kdo na Googlu, pozna koga, ki dela tam? Lahko dobimo kakšno uradno informacijo, kdaj bi naj bilo omogočeno, preden se trudimo zaobiti pravila.
The future is digital!

LJ4L ::

Kanal nej bi mel kar 2 partnership pogodbi. In sicer eno z googlom drugo pa z nekim MCNjem
LP from LJ

Mobidick ::

S pravicami glede iger je urejeno? Se dejansko služi s kanalom? Recimo za GTA vsi linkajo tole, kjer piše za nekomercialne namene, nič pa za primer monetizacije. Verjetno treba v tem primeru pisat na mail.
The future is digital!

Roadkill ::

Valve ima recimo tole: http://www.valvesoftware.com/videopolic...
Se pravi ti pri enablanju partner programa linkaš na ta dokument.
Ü

Roadkill ::

Tule je en kar OK resource na tole temo:
Ü

Roadkill ::

Odvisno. Za Valve igre ni problema.

http://www.valvesoftware.com/videopolic...
Ü

Okapi ::

Jaz imam gor en video z 377.000+ ogledi. A bi lahko že kaj kasiral za to?;)

Goran's Blog ::

Okapi je izjavil:

Jaz imam gor en video z 377.000+ ogledi. A bi lahko že kaj kasiral za to?;)

Vsekakor!! Seveda morajo za biti pravi ogledi in ne narejeni z botom.

Zgodovina sprememb…

Roadkill ::

Drugi mesec malo napišem o mojem poskusu. Trenutno imam 60 subov in 85k view-ov, kar je super za prvi teden.
Sem si pa kreiral vse od analyticsov, adwords do adsense. Pa seveda twitter, google+ in reddit account.

Drugač pa kul kanal glede monetizacije:
Ü

CoreySteel ::

Ravnokar sem dobil sporočilo od YouTuba, naj enejblam monetizacijo na svojem računu, čeprav imam lokacijo nastavljeno za Slovenjo. Do sedaj zadeva ni šla skozi, je pisalo da nisem upravičen do tega zaradi Slovenije, pač kot smo že vsi vajeni... Zdaj sem pa kar samo od sebe od njih dobil sporočilo. Tudi splošni pogoji glede monetizacije so napisane v slovenščini.

Poročam, kako bo :D
Twitter: @CoreySteel_

Mobidick ::

Tako je, tudi jaz najdem gumb za omogočitev funkcije. No, nekam se le premikamo.
The future is digital!

CoreySteel ::

Vključil zadevo, sprejel pogoje, dal monetizing na videe in povezal z AdSense... Pa da vidimo :)
Twitter: @CoreySteel_

Okapi ::

LOL, moj video s skoraj 400.000 ogledi ima pa starostno omejitev in teh ni mogoče tržit. Sem se že pritožil.;)

pixelzgaming ::

Od YouTube sem Monetizan od nekje Februarja 2013, kasneje pod okriljem ZoominGamesTV. Takrat so pogodbe ble malo strožje kot sedaj in si moral imeti vsaj okol 10k ogledov na mesec, da te je kdo vzel, danes lahko na Freedom dobiš že če imaš samo nekaj deset ogledov na mesec. Trenutno sem sicer bannan za 6 mesecev glede te funkcije ker sem se malo igral s AutoIt in TORom (na main accountu, mislim da ni težko ugotoviti kateri), na sekundarnem tehnološko usmerjenem kanalu pa so mi zgleda pogledali skozi prste ali nekaj podobnega in še vedno obratuje.. Drugače pa morate paziti pač da ne nalagate copyright vsebine in bi moralo it skozi brez problema.

 Drobiz ampak se cez cas nabere

Drobiz ampak se cez cas nabere

Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

The Player ::

CoreySteel je izjavil:

Ravnokar sem dobil sporočilo od YouTuba, naj enejblam monetizacijo na svojem računu, čeprav imam lokacijo nastavljeno za Slovenjo.


Najprej nisem verjel tvoji izjavi, ker po tej logiki, bi morali imeti vsi pravico do monetizacije. No za hec, sem se logiral v svoj račun in glej ga zlomka, tudi meni omogoča monetizacijo, pa čeprav nimam ravno veliko naročnikov in ogledov.

pixelzgaming
Kakšna je razlika, če imaš poleg youtub partnerja še zunanjega? Kako tudi prideš to zunanjih partnerjev?

še to:
Poleg adsensa, kaj vse potrebuješ da sploh lahko začneš z monetizacijo na youtubu? Rabš tut kak paypal račun? Kako ti sploh to nakazujejo? Je treba ta zaslužek tudi kaj prijavit?

CoreySteel ::

Sam izbire za cashout še nimam. Piše, da je potrebno imeti vsaj 10€ na AdSense, preden mi sploh ponudijo opcije. Najmanjši cashout pa je 70€. Predvidevam, da bo šlo preko PayPala. Itak je to najbolj elegantna rešitev.

Če zaslužiš vsega skupaj manj kot €5000 na leto, se mi zdi, da ni potrebno prijavljati. Če imaš pa še ostale prihodke (redno službo), pa bi moral. Me pa zanima, koliko jih to v praksi dejansko počne :)
Twitter: @CoreySteel_

pixelzgaming ::

The Player je izjavil:


pixelzgaming
Kakšna je razlika, če imaš poleg youtub partnerja še zunanjega? Kako tudi prideš to zunanjih partnerjev?

še to:
Poleg adsensa, kaj vse potrebuješ da sploh lahko začneš z monetizacijo na youtubu? Rabš tut kak paypal račun? Kako ti sploh to nakazujejo? Je treba ta zaslužek tudi kaj prijavit?


YouTube ti ne ponuja nobenih dodatnih opcij, med tem ko ti networki ponujajo naprimer celotno kolekcijo njihove glasbe in je dosti lažje tisto noter vrečt in nimaš nobenih komplikacij s copyrightom. Tudi načeloma boljše za tebe če imaš potem te probleme, ker je kriv network in ne posameznik. Maš pa potem zaradi tega tud manjši dobiček - sam sem imel nekje 80% od tega kar bi imel direkt od YT, pri networkih kot je freedom imaš za začetek samo 60% oz. odvisno od ogledov - če teh nimaš imaš vsekakor 60% drugače pa jim pišeš ko imaš zahteve za večjo plačilo. Pazi se decembra, ker takrat so pogosto številke malo večje in potem ti lahko padejo pod to mejo.
Največji plus networka, predvsem ko začneš je to, da ti nakažejo denar vsak mesec (edit: odvisno je od networka, piše v TOS kdaj te plačajo, Fullscreen mislim da je $100 najmanjše plačilo) , tudi če si dobil samo naprimer 3 dolarje, kot je razvidno iz mojih slik. Če si na YouTube si plačan preko AdSense in lahko denar vzameš dol komaj ko imaš 70EUR (v obliki čeka i think, nisem nikoli dejansko delal s AdSense), kar bi v tem primeru zame pomenilo da bi lahko ravno 1x na leto dobil ta payout. Pač prebereš tistih 10 strani TOS-a in sam presodiš kaj je bolje.
Network sem najdel ko sem iskal po netu kako monetizat youtube in sem imel dovlj ogledov, da sem se pridružil. Seveda obstajajo boljši gaming-related networki, kot je naprimer Curse, ampak je mislim da 15k ogledov na mesec minimum ali nekako tako oz. je vsaj bilo tako ko sem se zanimal za network.

Tukaj so vsi networki: KLIK
Dober način za iskanje networka pa je tudi da na tej isti strani najdeš nekoga, ki ima velik kanal in vidiš v katerem networku je in si prebereš TOS, preračunaš in si noter.

Torej če nimaš namena vlagati energije v kanal se parteraš s Freedom in dobiš tistih 60%, plačan si na paypal vsak mesec kolikor si dobil. Če pa se imaš namen vsaj malo trudit s kanalom iščeš boljše kanale. To je vsaj za gaming related kanale, za drugo nisem prepričan če bi kakšne IRL stvari delal bi verjetno pogledal kako je s Fullscreen.

Pač ne nalagaj copyrighted materiala pa bi moglo bit vse vredu. Če rabiš glasbo pa ali dejansko vprašaj za pravice ali pa uporabi royalty free glasbo, kot je naprimer incompetech . Tudi vse igre ni vredu uploadat, sem enkrat dal naprimer video od Drakensang Online in so ga kr hitro skinli z yt. Mogoče jim ni pasalo da sem povedal da je game slab attempt kopiranja Diablo in podobnih iger.

Za nakazilo rabiš paypal če network to zahteva, lahko ti ponudijo tudi druga plačila, ampak mislim da je tole najboljša varianta. Pod $3k ni treba prijavlat... oz. naj rečem nad $3k je treba liftat limite na paypalu. Kako je s tem ti povem ko dobim $3k/yr.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

CoreySteel je izjavil:

Sam izbire za cashout še nimam. Piše, da je potrebno imeti vsaj 10EUR na AdSense, preden mi sploh ponudijo opcije. Najmanjši cashout pa je 70EUR. Predvidevam, da bo šlo preko PayPala. Itak je to najbolj elegantna rešitev.


Jaz pa mislim da ne bo šlo. Zaslužek od Admoba (ubistvu je to Adsense za mobilne naprave) lahko izplačaš samo preko spodaj naštetih možnosti (Paypala zagotovo ni med njimi). Izplačilo na Paypal so predlani ukinili.


Tukaj so možnosti izplačil:

Depending on your payment address, the following forms of payment may be available to you: checks, electronic funds transfer (EFT), wire transfer, Western Union Quick Cash, EFT via Single Euro Payments Area (SEPA), and Rapida. PayPal is no longer supported.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

The Player ::

pixelzgaming

Hvala za obrazložitev, bo marsikomu pomagalo :)

CoreySteel ::

shadeX je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Sam izbire za cashout še nimam. Piše, da je potrebno imeti vsaj 10EUR na AdSense, preden mi sploh ponudijo opcije. Najmanjši cashout pa je 70EUR. Predvidevam, da bo šlo preko PayPala. Itak je to najbolj elegantna rešitev.


Jaz pa mislim da ne bo šlo. Zaslužek od Admoba (ubistvu je to Adsense za mobilne naprave) lahko izplačaš samo preko spodaj naštetih možnosti (Paypala zagotovo ni med njimi). Izplačilo na Paypal so predlani ukinili.


Tukaj so možnosti izplačil:

Depending on your payment address, the following forms of payment may be available to you: checks, electronic funds transfer (EFT), wire transfer, Western Union Quick Cash, EFT via Single Euro Payments Area (SEPA), and Rapida. PayPal is no longer supported.


Imaš prav ja, sem na žalost že v včeraj ugotovil. Čeprav, če bodo res vse te možnosti, potem tudi ne bo panike.
Hvala!

edit: Itak pa, ne vem kaj se sekiram, ker bo itak trajalo preden naberem 70 EUR klikov na oglase :D
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

Mobidick ::

Sekiraš se zato, ker želiš biti pripravljen. Nič narobe s tem.
The future is digital!

CoreySteel ::

Oh, ko bi bili vsi tako razumevajoči in prijazni kot ti :D
Twitter: @CoreySteel_

Tr0n ::

No, da vidimo kak slovenski TotalBiscuit-like kanal. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

slotechar ::

Moj youtube kanal http://www.youtube.com/channel/UCdEH6Ej...

Sicer nisem na nobenem youtube networku. Seveda imas lahko monetizirano tudi ce si iz Slovenije. Posljes prosnjo youtbe networku. Vsak ima razlicne pogoje vclanitve in tudi zelo razlicno placilo oziroma procente, ki jih dobis placan.

Matevz96 ::

slotechar je izjavil:

Moj youtube kanal http://www.youtube.com/channel/UCdEH6Ej...

Sicer nisem na nobenem youtube networku. Seveda imas lahko monetizirano tudi ce si iz Slovenije. Posljes prosnjo youtbe networku. Vsak ima razlicne pogoje vclanitve in tudi zelo razlicno placilo oziroma procente, ki jih dobis placan.


Razlog za oživljanje teme? (Poleg samopromocije seveda.)

slotechar ::

HA, ta kanal je mrtu, sem ga opustil, tko da za promocijo mi je vseeno. Do te teme sem prisel tako, da sem kliknil ime uporabnika, ki mi je nekaj pisal. Pogledal sem druge njegove odprte teme in videl to temo. Pa malo napisal o mojih izkusnji.

razerznak2 ::

možno je monetizacija v slo brez kakšnega koli networka, finta je v tem da moraš imeti 70€ na adsense al kaj je ta stran , da lahko ta denar dvigneš
Vesoljec nacist

sodnicaN ::

za yt ne vem, vem pa za ženske ki monetizirajo svoje reddit accje

papagaj93 ::

Pozdravljeni.

Pred dvema letoma sem naložil 3 posnetke na YT, ko sem se preizkusil malce v zlaganju kompilacij. Eden ima do danes 3 000 ogledov... pa bolj kot to sem se želel sedaj ko veliko ustvarjam z lesom, posneti pa to naložiti na yt.

Račun sem že monetiziral in povezal z adsense. Na hitrico ustvaril 5 novih posnetkov (kompilacije) in tisti kao predvideni prihodki se mi je dejansko pokazala neka cifra malce več kot 1€..to je na YT.

Na adsense računu je pa zaenkrat še pozitivna ničla :D. Zanima me kako poteka to osveževanje...kje dejansko vidim da sem nekaj zaslužil? Mogoče YT z zamikom nakazuje na adsense?

Natančneje:
YT mi postreže z naslednjimi podatki:
Vaš predvideni prihodek 1,66€, vaš predvideni prihodek od oglasov 1,66€.
prihodki od oglasov v YT: 3,09€ ocenjena predvajanja za zaslužek 67, cena na 1000 oglede na predvajanja 46,15, cena na tisoč 30,32€

Mi zna kdo kaj pomagati? Sam sem namreč zelo zmeden. Hvala že vnaprej za razlago pomena teh podatkov, ter pojasnitev delovanja te "monetizacije".

LP

amacar ::

Na adsense racunu se spremeni stanje nekje okoli vsakega 15. v mesecu.

papagaj93 ::

Najlepša hvala za ta podatek. Mi znate povedati tudi kateri podatek o je realen koliko sem zaslužil na YT ? LP ker you tube postreže z kar precej podatki na svojem kanalu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shadeX ()

amacar ::

Pri meni bolj niha, ker imam malo ogledov, tako da se ne oziram, ampak samo preverim vsak mesec v adsense racunu. Dokler nimas 70€ si itak ne mores izplacati.

papagaj93 ::

Hvala! :) Ko bo kaj novega pripišem v tole temo.

Goran's Blog ::

Mene na Google AdSense piše:
Payable earnings
€6.62

To je najbrž kolikor sem do sedaj "zaslužil". Na youtubi imam dva videa po 30.000 ogledov ter še nekaj drugih vsega skupaj je 100.000 ogledov (100 sledilcev), to pa govorim v roku dveh let, je pa res da že več kot leto dni ne objavljam ničesar. Mislim, da za zaslužek je tukaj govora o 200.000+ ogledov s tem da jih le te dobiš v kratkem času.Potem se ti splača najbrž tudi s tem delat. Sam imam posnetke za slovenski prostor, če si kreativen+ dobra angeščina ali italijanščina ali španjščina bi se dalo od tega kakšen cvenk dobiti.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AdSense plačilo preko Western Union-a v Sloveniji?

Oddelek: Loža
101946 (1625) [D]emon
»

Kako legalno prodajati na spletu?

Oddelek: Loža
204984 (3679) vostok_1
»

Plačljivi oglasi na svoji web strani

Oddelek: Omrežja in internet
154281 (2469) slovenec_89
»

Nekater Googlove storitve - daleč pod nivojem za uporabnika

Oddelek: Loža
82927 (2618) cen1

Več podobnih tem