» »

Rabim pomoč

Rabim pomoč

Anaja Pernat ::

Nekdo mi je odstopil izkupiček od Bitcoin mininga. Ni veliko, nekaj pa je... Zaplete se pri tem, ko je treba iz Bitcoin denarnice dati 64 dolarjev v zameno, da ti iz Bitcoinov izplačajo denar. Jaz ponujam 1000 dolarjev provizije ali pa še več za nekoga, ki bi mi bil pripravljen plačati teh 64 dolarjev. Pošljem link in vse. Zainteresirani mi pišite na anajapernat@yahoo.com.
  • zaklenil: bluefish ()

kamiKaZaA ::

Žal pozabi na te bitcoine, ker si naletela na staro prevaro. Ti boš njim nakazala 64$, oni pa ti teh bitconov od mininga ne bodo poslali. Že dosti ljudi so tako nasankali. Enostavno pozabi na vse skupaj. Če pa ne verjameš, pa jim nakaži teh 64$. Bo si Nigerijec lahko natankal pol kesla bencina v svojega Lambota prisluženega točno na tak način, ko je nasankal par tisoč ljudi po 64$.

Sicer pa so sedaj že fajn znižali tarifo. Včasih si moral nakazati 500$, kasneje že 300$, sedaj pa vidim, da so že zadovoljni s 64$. Fora je, da ti oni zastonj ponujajo 3-5k v bitcoinih, če si "šalabajzerji" ne znajo od tega vzeti teh 64$ provizije in ti recimo nakažejo 4.936$. Pa so res taki "šalabajzerji"? Ne bi rekel. To so profi scamerji.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

Anaja Pernat je izjavil:

Nekdo mi je odstopil izkupiček od Bitcoin mininga. Ni veliko, nekaj pa je... Zaplete se pri tem, ko je treba iz Bitcoin denarnice dati 64 dolarjev v zameno, da ti iz Bitcoinov izplačajo denar. Jaz ponujam 1000 dolarjev provizije ali pa še več za nekoga, ki bi mi bil pripravljen plačati teh 64 dolarjev. Pošljem link in vse. Zainteresirani mi pišite na anajapernat@yahoo.com.


SCAM.
Don't f with me.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rad bi anonimno kupil bitcoin in potem anonimno z njim plačal nek servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
346163 (4408) alese
»

Bitcoin presegel 10.000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
29677924 (67681) Machete
»

Bitcoin se je razcepil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
11743575 (35631) DeeJay
»

Ebayjeva podružnica se pripravlja na bitcoin, heker napadel Nakamotov e-predal

Oddelek: Novice / Kriptovalute
127927 (6418) poweroff
»

Za bitcoinom buren teden (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9833013 (26262) psickolog

Več podobnih tem