» »

BINANCE SEPA nakazilo

BINANCE SEPA nakazilo

«
1
2 3

coobain ::

Pozdravljeni,

zanima me ce vam uspe izvesti SEPA nakazilo na Binance? Po dveh poizkusih mi vedno javi pod /Fiat Deposit History/ FAILED. Denar mi nakazejo po dveh dnevih nazaj.

Njihov Support je odziven ampak mi ne pomaga.

Mislim da je tezava v Reference Code. Stiri mestna stevilka katero vpisem v poloznico pod RF je napacna, zato sem jo poizkusil vpisati v Namen palcila. Ampak tudi ni slo skozi.

Ima kdo podobne tezave?

Hvala in lep pozdrav.

kow ::

Off topic, ampak. Zakaj binance?

gavi8 ::

Probaj izbrati za kodo namena INVS. V namen vpiši štirimestno številko in zraven deposit (XXXX - DEPOSIT). Pri referenci plačila nastavi na NR.

Rias Gremory ::

@OP
Javi prosim kaj je delovalo.

Sam sem probal kot je napisal @gavi8, javim če bo šlo čez.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

feryz ::

Na netu je pretvornik za račune. V kolikor vam ne gre skozi.

Rias Gremory ::

Kaj točno misliš s tem?
Pretvornik kamor vpišeš podatke in ti izpiše primer pravilno izpolnjenega UPN obrazca?

Postopek, ki ga je napisal @gavi8 deluje.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Urban13 ::

Na Binance klikneš bank transfer(SEPA) in potrdiš željeni znesek nakazila in se ti izpišejo podatki . Skopiraš IBAN številko in preveriš na https://www.iban.si/iban-checker tam se ti potem izpišejo podatki naslov, kraj..(ki jih na binance ni) pod namen/rok plačila prepišeš kodo reference in pod referenco (NRC- brez kode).. Strošek nakazila pri NLB kliku je 7EUR ne glede na velikost nakazila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Urban13 ()

azvik ::

A ma še kdo tale problem? There was a problem processing this payment, please use a different payment method. Pri sepa nakazilu

herkulx ::

Ali je takšna oblika nakazila pravilna?
https://photos.app.goo.gl/xJrFV4Fzx4AqS...

BadB0y ::

Meni je šlo čisto normalno

kow je izjavil:

Off topic, ampak. Zakaj binance?


Zakaj pa ne ?


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BadB0y ()

Machete ::

Kinezom ne zaupam, čeprav binance so uveljavile poslovni model, ki veliko nosi. To je nekoliko pomirjajoče.
Problem je partija, ki jih lahko terminira, če kdo vstane z levo nogo.

Meni so ruski separatisti odnesli LTC z wex.nz. Upam, da so jih ukrajinci potamanili.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Rias Gremory ::

herkulx je izjavil:

Ali je takšna oblika nakazila pravilna?
https://photos.app.goo.gl/xJrFV4Fzx4AqS...

Na hitro pogledal, je pravilna. Najbolj je važen TRR in namen, ki si ga v redu napisal.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

WizzardOfOZ ::

Tako na kot iz je šlo brez problemov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

herkulx ::

Hvala za odgovor, bom poskusil še enkrat. Včeraj sem nakazoval in ni šlo čez. Razlika je le v tem, da je bila v opombi samo številka reference XXX (brez "Depozit"), koda namena je bila OTHR in kot prejemnik je bil naziv banke ne "Binance".

BadB0y ::

Mene zanima, če je kdo naročil VISA kartico od binanc ?


chucki ::

Jaz sem jo danes
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

BadB0y ::

chucki je izjavil:

Jaz sem jo danes


Te pa počakam, da vidim kako dela, ali lahko dvigneš normalno iz bankomata... kakšna je provizija dviga itd


bitformula ::

Prvo na računu morajo biti samo tvoji podatki.
Izberi plačila v tujino ker referenca ne klapa.

Vuli ::

herkulx je izjavil:

Hvala za odgovor, bom poskusil še enkrat. Včeraj sem nakazoval in ni šlo čez. Razlika je le v tem, da je bila v opombi samo številka reference XXX (brez "Depozit"), koda namena je bila OTHR in kot prejemnik je bil naziv banke ne "Binance".

a si siguren? to je navaden upn, pomoje moraš izbrap plačilo v tujino.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Ganon ::

[napačna tema]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

talmai89 ::

Ali mogoce kdo ve ce bo slo nakazilo prek bank transfer (NLB) na Binance vseeno cez, ce sem namesto Binance vpisal Clear Junction Limited kot prejemnik...
Referenco, trr itd sem vpisal pravilno, se pravi XXXX - Deposit, NRC, koda namena INVS.
Pa zanima me se koliko casa ponavadi traja da ti nakazejo gor denar, oz kako vem da nakazilo ni uspelo.

Hvala

oracle ::

BadB0y je izjavil:

chucki je izjavil:

Jaz sem jo danes


Te pa počakam, da vidim kako dela, ali lahko dvigneš normalno iz bankomata... kakšna je provizija dviga itd

Bankomat okoli 3 € provizije.

Rias Gremory ::

@talmai
Pokličeš banko ali pa v spletni iskalnik vtipkaš "urnik plačilnega prometa". Bo najbolj ziher.

Zdaj če že pišem, tukaj je urnik od NKBM: https://www.nkbm.si/placila-urnik-placi...
Torej če si na NKBM oddal nalog do 15:00 (PON - PET), banka izvrši nalog isti dan (ali +1 dan, ne razumem čisto tiste opombe ***). Potem mora pa plačilo sprocesirati še tuja banka.
Mislim, da če si oddal danes do 15:00 bo jutri popoldne že na tvojem računu.

Če si ime prejemnika narobe izpolnil oz. se ne ujema z. IBAN bo nalog zavrnjen.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

neocodexx ::

Če ne gre drugače lahko hitro rešiš če nakažeš na bitstamp (na SLO banko, je denar še isti dan v par urah gor), pretvoriš evre v xrp ali xlm in jih preneseš na svoj binance račun, strošek prenosa xlm je zanemarljiv oz. ga praktično ni, pa potem od tu naprej. Tak sem jaz naredil ko še nisem imel verified račun na binancah in sem lahko še v istem dnevu začel trejdat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

ProdriveR ::

Na binancah moraš narediti še kompletno verifikacijo, če hočeš nazazovati preko sepa :| Ni dovolj samo una osnovna.

avtomatik ::

Pozdrav,

kolk časa pa rabi da vidiš denar na Binance?

LP

dominuspro ::

Jaz sem do nedavnega mislil, da na vseh bankomatih ni provizije. Na NKBM bankomatih pa provizija je in to 4€, če me spomin ne vara. Me ne tangira, je pa dobro vedeti ;)

neocodexx ::

Fantje meni ne gre na binance nakazat, delam še kar po ovinku preko bitstampa.

Problem je pri referenci, pri SI to ni problem klikneš SI-00 in vpišeš tvojo referenco

Če je za tujino SI ne gre, brez reference (NRC) ne boš nakazoval, torej ostane RF?

Pri RF pa nimaš dodatnih oken in samo polje za ref. številko. Od binanc dobiš to 4-mestno številko za katero piše da če je ne vneseš, ti ne bojo priznali nakazila. No, jaz izberem RF in to vpišem, ampak mi javlja app da manjka referenčni.. nekaj, v glavnem nekaj manjka, in ne gre skozi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Rias Gremory ::

Svašta.
Tujina reference sploh nima, vsaj tako je nekdo na forumu omenil.

Jaz ki sem na NKBM, odprem spletno banko:
1. leva stran -> plačila
2. plačilo v tujino
3. izpolniš -> VAŽEN JE NAMEN -> xxxx - DEPOSIT (xxxx nadomestiš z "reference code")
4. ????
5. profit

 primer, NKBM

primer, NKBM

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

A tako. Torej izberem NRC pri referenci. Ja malo je straha, ker če piše če ne vneseš reference ti ne bojo priznali nakazila, pri nas v slo so reference vedno pod SI-XX-XXXX... Torej referenco kar v namen plačila, ok.

Bom potem tako poskusil z min. nakazilom, če bo šlo skozi, hvala.

TheBlueOne ::

Meni je slo ampak je menda trajalo skoraj en teden.

Rias Gremory ::

neocodexx je izjavil:

A tako. Torej izberem NRC pri referenci. Ja malo je straha, ker če piše če ne vneseš reference ti ne bojo priznali nakazila, pri nas v slo so reference vedno pod SI-XX-XXXX... Torej referenco kar v namen plačila, ok.

Bom potem tako poskusil z min. nakazilom, če bo šlo skozi, hvala.

Glej tudi: https://slo-tech.com/forum/t769201/p680...
Jaz sem prvič nakazoval po tem navodilu in je šlo čez BP.

EDIT: Če še zmeraj nisi 100% daj sem sliko zaslona predenj potrdiš nalog da preverimo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

jaz iz svoje banke nakažem sepa na n26 in nato sepa iz n26 na binance in je takoj naslednji dan gor
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Anney ::

Plačilo v tujino nastavite, pa nebo problemov, UK ni več v EU.

Namen: sam sem imel pri zadnjem prenosu PLAČILO, sem šel preverit (bolje da imate pravilno, celo zahtevajo), pa dobil par ur po odobritvi banke v dopoldanskem času. Banka NKBM, s te banke sem prvič nakazoval.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

mr_chai ::

Višja sila ti onemogoča nakup BTC-ja, ker bo tanknil. Thank me later ;)

Trubar ::

janezvalva je izjavil:

jaz iz svoje banke nakažem sepa na n26 in nato sepa iz n26 na binance in je takoj naslednji dan gor


+1
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Infusion ::

Zna kdo povedat zakaj mi nadzorna plošča od Binanc ne pusti dodat bančnega računa v moj profil? Ko kliknem "Add bank account" mi izpiše "This function is currently unavailable in your location. If you still wish to continue, please contact Customer service."
Sem verificiran in vse... A to pomeni da se ne da še withdrawat na bančni račun eurov če prodam kripte? Ali če bi withdrawal preko Withdraw pagea bi ravno tko šlo skoz?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infusion ()

Vice ::

Rias Gremory je izjavil:

Svašta.
Tujina reference sploh nima, vsaj tako je nekdo na forumu omenil.

Jaz ki sem na NKBM, odprem spletno banko:
1. leva stran -> plačila
2. plačilo v tujino
3. izpolniš -> VAŽEN JE NAMEN -> xxxx - DEPOSIT (xxxx nadomestiš z "reference code")
4. ????
5. profit

 primer, NKBM

primer, NKBM



To je napačen obrazec, za to ti bo NKBM zaračunal 12€ tudi če označiš, da je plačnik stroškov prijemnik.

Uporablja se navaden SEPA obrazec. Žal pri NKBM so v kameni dobi... Jih moraš poklicat ker preko SEPA ne boš mogel nakazati.
Za Binance prejemnik mora biti OBVEZNO Binance ( ne Clear Junction ipd.). Kjer je referenca pustiš prazno v delu SI XX in vpišeš samo št. reference, ki jo imaš na Binance, pod namen pa vpišeš Referece code XXXX. Pri 2 bankah (izjemah) pri nas, če nakažeš denar pred 8 uro zjutraj je ob 10 denar že na Binance. Pri drugih pa je boljše uporabit N26 ipd. je hitreje ne glede na proste dneve.

energetik ::

Lažje in ceneje je, kot je bilo že prej omenjeno preko Bitstamp. Nakazuje se na SLO banko, referenca SI99, pa samo tvojo kodo v Namen.

Nato z XRP ali XLM preneseš na Binance. Strošek je samo 0,5% pri nakupu XRP ali XLM na Bitstamp.

Vice ::

Nepotrebni koraki, stroški. Kdo sploh uporablja predrag Bitstamp.

energetik ::

Preračunaj si skupne stroške in se potem oglašaj. :|
Če še ne veš, UK ni več v EU in ti banka zaračuna kar precej provizije. Da pa spravim EUR na Bitstamp, porabim 30c na moji banki, to je vse.

Za kupit XLM in ga prenesti rabiš tam ene 5 klikov, narediš v pol minute.

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Infusion je izjavil:

Zna kdo povedat zakaj mi nadzorna plošča od Binanc ne pusti dodat bančnega računa v moj profil? Ko kliknem "Add bank account" mi izpiše "This function is currently unavailable in your location. If you still wish to continue, please contact Customer service."
Sem verificiran in vse... A to pomeni da se ne da še withdrawat na bančni račun eurov če prodam kripte? Ali če bi withdrawal preko Withdraw pagea bi ravno tko šlo skoz?

Preko withdraw opcije je šlo, niti nisem videl, da se da dodati račun preko nadzorne plošče. Mi pa tam javi enako kot tebi, da ni na voljo.

c3p0 ::

energetik je izjavil:

Lažje in ceneje je, kot je bilo že prej omenjeno preko Bitstamp. Nakazuje se na SLO banko, referenca SI99, pa samo tvojo kodo v Namen.

Nato z XRP ali XLM preneseš na Binance. Strošek je samo 0,5% pri nakupu XRP ali XLM na Bitstamp.


0.5% ni ravno "samo". Pri 10k€, kar ni nek visok znesek, je to že 50€ provizije samo v tem koraku.

energetik ::

Če vlagaš 10k, je seveda bolj smiselno direktno nakazilo na Binance.

Vice ::

energetik je izjavil:

Preračunaj si skupne stroške in se potem oglašaj. :|
Če še ne veš, UK ni več v EU in ti banka zaračuna kar precej provizije. Da pa spravim EUR na Bitstamp, porabim 30c na moji banki, to je vse.

Za kupit XLM in ga prenesti rabiš tam ene 5 klikov, narediš v pol minute.


Če nakažem 10K€ ali 100€ preko SEPA iz SLO v UK (Binance) mene stane 30c oz. če imaš mesečni strošek vodenja računa je to všteto v to kvoto.
Pod črto je strošek isti ali direktno nakažeš na Binance ali na Bitstamp SLO račun. Denar je pa nakazan v istem času. S tem, da pri nakazilu preko Bitstampa te čaka še.... nakup XLM, XRP, Withdrawal.... Potem pa na Binance pretvorit XML v željene valute, po verjetnosti v BTC in nato iz BTC v yx.... In seveda pri vseh teh korakih ni nobenih trading, withdrawal itd... fee-jov? Zakaj sploh zgubljat ves ta čas in klike?

maksm_ ::

Lep pozdrav, po prebiranju preteklih komentarjev sem še bolj zmeden, kot prej. Če se ne motim je tako:

Nakazilo(SEPA) denarja na platformo:
- Binance 0% provizije
- Bitstamp 0% provizije

Nakup ali pretvorba kriptovalute na platformi:
- Binance 0.1% provizije
- Bitstamp 0.5% provizije

Vsakdo, ki bi želel kupiti kriptovaluto, ki jo ponuja samo Binance bi glede na provizije najbrž raje izbral pot pri kateri bi že takoj nakazal denar na Binance in jo potem tudi tam kupil.
Ker ne vem ali se vmes skriva še kakšna dodatna provizija (sedež platforme ni v EU) ali strošek, me zanima zakaj bi se nekdo raje odločil za nakazilo denarja na Bitstamp, tam kupil neko drugo kriptovaluto in potem prenesel to kriptovaluto na Binance in jo tam pretvoril v željeno kriptovaluto?

energetik ::

Saj je napisano, naše banke (morda ne vse) zaračunajo cca. 7EUR za nakazilo v UK. Če nakažeš velik znesek na Binance, to nima veze, pri par 100EUR se pa že pozna. Na Bitstamp se nakaže praktično brez stroškov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

maksm_ ::

Hvala za pojasnilo.

Kodrnusa ::

Jaz si iz delavske nakazem na n26. Potem pa iz n26 na binance. Brez provizije..

janezvalva ::

Kodrnusa je izjavil:

Jaz si iz delavske nakazem na n26. Potem pa iz n26 na binance. Brez provizije..

jaz isto.
in potem na binancah kupujem kriptovalute in gledam kako se denar nabira

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130602 (5366) _janezvalva_
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841512 (8678) buttcrack
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263365 (1892) gruntfürmich
»

Nevarne kripto menjalnice!

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
393898 (2548) Conini
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14856865 (43979) PrihajaNodi

Več podobnih tem