» »

Kako bi človek šel med ljudi?

Kako bi človek šel med ljudi?

«
1
2

JanTulipan ::

Dober dan.

Potreboval bi kakšen nasvet. Zadnja leta precej časa preživim sam in zaprt doma brez kakršnega bistvenega stika z zunanjim svetom, saj sem bolj introvertiran "geek". Stike imam sicer s starši in bolj poredko s sorodniki, večino družbe pa imam preko spleta (iz tujine). Službo opravljam na daljavo preko računalnika (programiranje), večino prostega časa pa porabim doma za računalnikom kjer programiram, ustvarjam elektroniko, modeliram, rišem, urejam strežnike, gledam filme, brskam po spletu, berem članke, velikokrat pa tudi igram igrice prek spleta.

Pa sem se le odločil, da želim računalnik pustiti in iti še malo ven med ljudi. Zanima me s čim se kaj ostali ukvarjate zunaj v vašem prostem času oz. ima kdo kakšen pameten predlog za zunanji hobi (za 30-ta leta) bolj za druženje in podobno (pa prosim ne gostilne in alkohol). Živim pa v manjšem kraju kakih 30km stran od Celja.

Lep pozdrav.

beta1 ::

Enega prijatelja na 4 tačkah si umisli, pa se včlani v kinološko društvo. Pa psa na šolanje voziš.

Plesni tečaji ?

Prostovoljstvo in pomoč potrebnim ?
Huawei LTE CPE master.

Invictus ::

Hribi so vedno odgovor.

Pa se zdaj je cel kup punc zacelo tja hodit.

Najblizje planinsko drustvo... In akcija...

Ce hoces sam fuk, je ona-on cisto kul. Celjanke rade dajo :D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:


Ce hoces sam fuk, je ona-on cisto kul. Celjanke rade dajo :D


Ti pa si dinozaver. Tinder in dolgo nic drugega. Samo kaksnemu kul bratrancu mora dati, da mu spedena profil, drugace bo pet fotk iz planin, ena iz ribolova in ene iz neke poroke.

Miki N ::

No Celjanke dejansko niso slabe, par dobrih bab se spomnim ... mogoče pa je že to ideja, da se preseliš par njiv v Celje? Zdi se nepomembno, ampak to je tako kot se spraviti ven iz hiše ponavadi štejejo majhne stvari.

tilen03 ::

Tenis, amaterska liga. Večino folka 30+(ker €), pa še ni čist sausage fest

Kleemen ::

Nič takega, če si "geek" in ti paše bit sam s sabo, boljše kot da se družiš z nekom samo zato da si v družbi. S tem ko si sam se tudi najbolj spoznaš in s časom ugotoviš kakšni ljudje ti ustrezajo okrog sebe. Je pa dobro da greš več vn, pa tudi če sam v hribe ali karkoli, da nisi od jutra do večera na računalniku. Sam imam tudi takšno delo, da sem veliko na računalniku in je ful pomembno, da se gre tudi vn, tudi počutje pride veliko boljše. Tako da za začetek sigurno priporočam nek šport, ki te bo veselil in potem ko imaš neke skupne interese z nekom se preko tega povežeš in vidiš kako naprej.

Likalnik ::

šport...glede na to, da si več ali manj samo za računalnikom in posledično veliko sediš na riti....se vpiši magar v fitnes in greš lepo 3x na teden...kumot greš sam...tam boš pa spoznal druge ljudi.
Prav tak hribi...en dan čez vikend greš v hribe kjer boš prav tako spoznal nove ljudi...veliko punc hodi tja v zadnjem obdobju.

se pravi, začni športat....kar pomeni, da boš nekaj naredil za svojo fizično pripravljenost in pa spoznal boš nove ljudi.

s fitnesom lahko začneš že danes....sedaj ob 16-ih, ko končaš s službo greš počasi v fitnes.
kar se hribov tiče sedaj ni ravno primeren čas...ker je mraz in hitro tema...mogoče še ujameš kakšen lep vikend.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

D3m ::

JanTulipan je izjavil:

Dober dan.

Potreboval bi kakšen nasvet. Zadnja leta precej časa preživim sam in zaprt doma brez kakršnega bistvenega stika z zunanjim svetom, saj sem bolj introvertiran "geek". Stike imam sicer s starši in bolj poredko s sorodniki, večino družbe pa imam preko spleta (iz tujine). Službo opravljam na daljavo preko računalnika (programiranje), večino prostega časa pa porabim doma za računalnikom kjer programiram, ustvarjam elektroniko, modeliram, rišem, urejam strežnike, gledam filme, brskam po spletu, berem članke, velikokrat pa tudi igram igrice prek spleta.

Pa sem se le odločil, da želim računalnik pustiti in iti še malo ven med ljudi. Zanima me s čim se kaj ostali ukvarjate zunaj v vašem prostem času oz. ima kdo kakšen pameten predlog za zunanji hobi (za 30-ta leta) bolj za druženje in podobno (pa prosim ne gostilne in alkohol). Živim pa v manjšem kraju kakih 30km stran od Celja.

Lep pozdrav.


Hi Shinto.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tilen03 ::

Likalnik je izjavil:

šport...glede na to, da si več ali manj samo za računalnikom in posledično veliko sediš na riti....se vpiši magar v fitnes in greš lepo 3x na teden...kumot greš sam...tam boš pa spoznal druge ljudi.
Prav tak hribi...en dan čez vikend greš v hribe kjer boš prav tako spoznal nove ljudi...veliko punc hodi tja v zadnjem obdobju.

se pravi, začni športat....kar pomeni, da boš nekaj naredil za svojo fizično pripravljenost in pa spoznal boš nove ljudi.

s fitnesom lahko začneš že danes....sedaj ob 16-ih, ko končaš s službo greš počasi v fitnes.
kar se hribov tiče sedaj ni ravno primeren čas...ker je mraz in hitro tema...mogoče še ujameš kakšen lep vikend.

Pa si dejansko spoznal nov folk v fitnesu? Nekako ne verjamem.

kow ::

tilen03 je izjavil:

Tenis, amaterska liga. Večino folka 30+(ker €), pa še ni čist sausage fest


Vcasih je bil to recept za alkoholizem - so pa danes verjetno res drugi casi.

cortez ::

včlani se v stranko....samo ne desus.

StarMafijec ::

V hribih je res veliko mladih in manj mladih planink, samo kaj ko se držijo svoje družbe in svojih telefonov.

Miki N ::

cortez je izjavil:

včlani se v stranko....samo ne desus.


Ali pa Društvo 8. marec, punce so potrebne, jim berem iz oči! Samo boš moral biti sneaky, kar je pa tudi koristna veščina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

StarMafijec ::

TheBlueOne je izjavil:


Ti pa si dinozaver. Tinder in dolgo nic drugega. Samo kaksnemu kul bratrancu mora dati, da mu spedena profil, drugace bo pet fotk iz planin, ena iz ribolova in ene iz neke poroke.

Tinder le, če si po izgledu med top 10 % moških. Pa še to je radodarna cifra.

pegasus ::

Ljudje so na splošno overrated in druženje z random ljudmi na random lokaciji ni vredno ne časa ne trpljenja. Če imaš družbo online, se je drži. Mogoče se zmenite za kak live meeting.

V hribe se pa hodi tako, da v radiju 10km naokrog ni nikogar. Ratam živčen, če koga samo vidim premikati se v daljavi. Na srečo še obstajajo taki kotički pri nas ...

_Denny_ ::

JanTulipan je izjavil:

Pa sem se le odločil, da želim računalnik pustiti in iti še malo ven med ljudi.

Zakaj točno oz. s kakim razlogom? Če samo zaradi tega, ker ti okolica veleva kako biti sam zase ni "normalno", potem je to kar velika bedarija. Podobno velja za tiste, ki se poročijo, imajo otroke, itd. samo zato, da se obkljuka dodatna alineja na "seznamu odraslosti" (oz. kako bi prevedel adulting checklist) in ne zaradi lastnih želj.

Če ti trenutno stanje odgovarja, ostani tak kot si in se ne oziraj na druge. Sam sem podoben in mi je čisto vseeno kaj si mislijo drugi.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Scaramouche3 ::

pegasus je izjavil:

Ljudje so na splošno overrated in druženje z random ljudmi na random lokaciji ni vredno ne časa ne trpljenja. Če imaš družbo online, se je drži. Mogoče se zmenite za kak live meeting.

V hribe se pa hodi tako, da v radiju 10km naokrog ni nikogar. Ratam živčen, če koga samo vidim premikati se v daljavi. Na srečo še obstajajo taki kotički pri nas ...


Težko mi je bilo to priznati, ko sem bil mlajši ampak niti ena oseba iz otroštva ni del mojega življenja zdaj in vrgel sem not dvajset let fanatičnega poriva da se razmerja ohranijo pa so ljudje šli po svoje...
Bolje je imeti eno osebo kot prijatelja ki ji lahko zaupaš ali pa sploh ne imeti...
Dober podcast na to temo, o osebi ki je podobno videl, ko se je hotel poročiti in spoznal da ni en res blizu njega..



chucki ::

_Denny_ je izjavil:

JanTulipan je izjavil:

Pa sem se le odločil, da želim računalnik pustiti in iti še malo ven med ljudi.

Zakaj točno oz. s kakim razlogom? Če samo zaradi tega, ker ti okolica veleva kako biti sam zase ni "normalno", potem je to kar velika bedarija. Podobno velja za tiste, ki se poročijo, imajo otroke, itd. samo zato, da se obkljuka dodatna alineja na "seznamu odraslosti" (oz. kako bi prevedel adulting checklist) in ne zaradi lastnih želj.

Če ti trenutno stanje odgovarja, ostani tak kot si in se ne oziraj na druge. Sam sem podoben in mi je čisto vseeno kaj si mislijo drugi.


Da bo cele dneve drku kurac potem pa v depro padel? Racunalnik v steno zabrisat pa fukat zacet😀
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Galaxy ::

JanTulipan je izjavil:

Dober dan.

Potreboval bi kakšen nasvet. Zadnja leta precej časa preživim sam in zaprt doma brez kakršnega bistvenega stika z zunanjim svetom, saj sem bolj introvertiran "geek". Stike imam sicer s starši in bolj poredko s sorodniki, večino družbe pa imam preko spleta (iz tujine). Službo opravljam na daljavo preko računalnika (programiranje), večino prostega časa pa porabim doma za računalnikom kjer programiram, ustvarjam elektroniko, modeliram, rišem, urejam strežnike, gledam filme, brskam po spletu, berem članke, velikokrat pa tudi igram igrice prek spleta.

Pa sem se le odločil, da želim računalnik pustiti in iti še malo ven med ljudi. Zanima me s čim se kaj ostali ukvarjate zunaj v vašem prostem času oz. ima kdo kakšen pameten predlog za zunanji hobi (za 30-ta leta) bolj za druženje in podobno (pa prosim ne gostilne in alkohol). Živim pa v manjšem kraju kakih 30km stran od Celja.

Lep pozdrav.


Ko sem sam začel delati remote / freelancing, se mi je skorajda zmešalo po treh tednih doma. Sem pa skorajda definicija ekstroverta, zato mi je res pomembno druženje z ljudmi.

Šel sem najet mizo v coworking space-u v Ljubljani, konkretno v MPhub-u: https://mladipodjetnik.si/en/coworking-.... Tukaj smo vsi nek mali community, skordaja vsi freelancerji v IT/marketing vodah, zato se vedno razvijejo zanimive debate ob kavi (free!)

Probaj tole za par mescev, recimo da se pelješ v LJ 2x tedensko delat. Ob petkih pa imamo klasično popoldansko druženje ob pivu (free beer!)

Lahko mi tudi napišeš na ZS, pa te povežem naprej :)

hotig ::

Vratio se šinto :P
A so spet tisti dnevi v mesecu? ;)

NuMaN ::

A se je preselil na Štajersko? A ni z Obale?

hotig ::

Ma je mel v preteklosti neke prošnje kako bi se "izbrisal", med drugim so bili tudi poskusi z skokom z Ljubljanskega gradu. Očitno mu ni uspelo, pa bo zdej probal s Celjskega turna skočit. :):D:))

Zimonem ::

Če ti alkoholizem ne paše inaš še šport, kurbarijo, šahovski klub, kulturo kakeršno koli že furaš, etc.. kaj bi res rad povedal. Da te nič od tega ne zanima toliko , da bi se premaknil ali ....?

filip007 ::

Spet neki novi uporabnik, ki nas hoče malo, tu in tam.

Vsak ima svojega mačka v žaklju, če pa to niso sosedi je pa kaj drugega
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zimonem ::

Sicer pa štrik ali zvonik

filip007 ::

Sem jih spoznal nekaj ljudi tudi preko prodaje na Bolhi razne krame zadnjih 10 let.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Netrunner ::

JanTulipan je izjavil:

bolj za druženje in podobno

30km proti MB? ... drugače pa poišči si kakšen klub kjer se igrajo namizne igre ipd... super zadeva za se družit in vrečt kako namizno igro
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

mr_chai ::

TheBlueOne je izjavil:

Invictus je izjavil:


Ce hoces sam fuk, je ona-on cisto kul. Celjanke rade dajo :D


Ti pa si dinozaver. Tinder in dolgo nic drugega. Samo kaksnemu kul bratrancu mora dati, da mu spedena profil, drugace bo pet fotk iz planin, ena iz ribolova in ene iz neke poroke.


Invictus fuka bolj starejšo klientelo, ki še pač ni slišala za Tinder. :))

Miki N je izjavil:

cortez je izjavil:

včlani se v stranko....samo ne desus.


Ali pa Društvo 8. marec, punce so potrebne, jim berem iz oči! Samo boš moral biti sneaky, kar je pa tudi koristna veščina.


Ja, sam ne pozabit na skafander za malega, ker tam je STD leglo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

mr_chai ::

hotig je izjavil:

Vratio se šinto :P
A so spet tisti dnevi v mesecu? ;)


Šinto je znan po takih ja, ampak tole verjetno ni on. Ni čisto njegov stil.

Glugy ::

Glede na to da imaš družbo iz tujine pa služba ki verjetno tud ni tako slabo plačana zber neki denarja pa potuj po svetu; spoznaj svet obenem pa še mal svojih prijateljev po svetu obišči. Pa še veš da jih iste stvari zanimajo k tebe. Win win.

d4vid ::

Prvo kot prvo se vrž ven iz te comfort cone.
Začni delat v podjetju, ne remote. Med pavzami greš med sodelavce, se pogovarjaš, s kom boš že našel skupno točko.
Poleg vsega pa obvezno ven iz stanovanja, ugasni telefon pa pojdi lavfat/hodit. Boš naredu velik koristi za za telo in tud za glavo.

Pa odmisli tisto, MORAM nekoga spoznat. Bodi spontan.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

FlyingBee ::

pegasus je izjavil:

Ljudje so na splošno overrated in druženje z random ljudmi na random lokaciji ni vredno ne časa ne trpljenja. Če imaš družbo online, se je drži. Mogoče se zmenite za kak live meeting.

V hribe se pa hodi tako, da v radiju 10km naokrog ni nikogar. Ratam živčen, če koga samo vidim premikati se v daljavi. Na srečo še obstajajo taki kotički pri nas ...

Verjetno bi on kakšno deklino počasi že imel ob sebi, tukaj pa mu ne moremo pomagat.

Glugy je izjavil:

Glede na to da imaš družbo iz tujine pa služba ki verjetno tud ni tako slabo plačana zber neki denarja pa potuj po svetu; spoznaj svet obenem pa še mal svojih prijateljev po svetu obišči. Pa še veš da jih iste stvari zanimajo k tebe. Win win.

Človek še iz stanovanja noče prav pogosto, ti bi ga pa samega po tujini gonu?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ekstroverti in njihov domisljiski svet.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Glugy ::

FlyingBee je izjavil:


Človek še iz stanovanja noče prav pogosto, ti bi ga pa samega po tujini gonu?

No tak bav bav pa spet ni sam potovat. Sej je vse kar je novo šok. Iti med ljudi je šok če nisin navajen. Naj bo vsaj nejgov šok čim več vreden. Sej je sam izrazil željo da nekaj spremeni. Ma nimaš boljšega novega začetka življenja k pa da vidš mal svet. Da se zaveš kok si majhen da potem toliko bolj ceniš vse kar je izven tebe pa tvojega balončka udobja.

d4vid je izjavil:


Začni delat v podjetju, ne remote. Med pavzami greš med sodelavce, se pogovarjaš, s kom boš že našel skupno točko

To se men zdi dost neumno ker če ti sodelavci ne odgovarjajo po določenem času si še zmer "ujet" z njimi. Če se pa bolj malo pogovarjaš pa tega problema ni. Boljš izven delovnega mesta spoznavat ljudi da se potem tud lažje oddaljiš od njih če je kdaj treba. Na sploh pa je delo doma taka huda prednost ; prihraniš na času ki ga potem lahko ponucaš za to da se družiš z točno tisto osebo v tvojem življenju kot si želiš al pa kot si rekel za hobije kjer se lahko družiš/koga spoznaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Likalnik ::

tilen03 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

šport...glede na to, da si več ali manj samo za računalnikom in posledično veliko sediš na riti....se vpiši magar v fitnes in greš lepo 3x na teden...kumot greš sam...tam boš pa spoznal druge ljudi.
Prav tak hribi...en dan čez vikend greš v hribe kjer boš prav tako spoznal nove ljudi...veliko punc hodi tja v zadnjem obdobju.

se pravi, začni športat....kar pomeni, da boš nekaj naredil za svojo fizično pripravljenost in pa spoznal boš nove ljudi.

s fitnesom lahko začneš že danes....sedaj ob 16-ih, ko končaš s službo greš počasi v fitnes.
kar se hribov tiče sedaj ni ravno primeren čas...ker je mraz in hitro tema...mogoče še ujameš kakšen lep vikend.

Pa si dejansko spoznal nov folk v fitnesu? Nekako ne verjamem.


Itak, da spoznas…hitro pride do small talka in potem naprej….jaz osebno se z nobenim ne menim, da bi sel v globje prijatlestvo ali, da bi sel na pijaco, ker imam dovolj svoje druzbe in ne iscem nove.
Se pa z vecino pogovarjam o vsakdanjih receh.

111111111111 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Težko mi je bilo to priznati, ko sem bil mlajši ampak niti ena oseba iz otroštva ni del mojega življenja zdaj in vrgel sem not dvajset let fanatičnega poriva da se razmerja ohranijo pa so ljudje šli po svoje...
Bolje je imeti eno osebo kot prijatelja ki ji lahko zaupaš ali pa sploh ne imeti...
Dober podcast na to temo, o osebi ki je podobno videl, ko se je hotel poročiti in spoznal da ni en res blizu njega..

Saj lahko furaš 2-3 dobre prijatelje ostalo je za kakšno pivo ali malico.

Drugače pa OP. V nemčji imaš swinger partye, vstopnina je 80-100€ pa si lahko daš duška.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

cortez ::

Miki N je izjavil:

cortez je izjavil:

včlani se v stranko....samo ne desus.


Ali pa Društvo 8. marec, punce so potrebne, jim berem iz oči! Samo boš moral biti sneaky, kar je pa tudi koristna veščina.



Rajši ne, pred vpisom moško populacijo kastrirajo.

&%$ MeToo in podobne nabuloze .

D3m ::

Še kar pišete v to trol temo? :D

Shame on you.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mr_chai ::

druetvo 8. marec ftw

 null

null

FlyingBee ::

D3m0r4l1z3d, a ti pa ne več?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Miki N ::

mr_chai je izjavil:

druetvo 8. marec ftw

 null

null



Kva pa je to zaen čuden taj-či? Evo, še povezana ena ideja - na jogo se vpiši, lahko že prej nardiš selekcijo katera ti ne sede.. postavno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

c3p0 ::

Brez raznih tujih woke "skladov", ne bi mogli občudovat umetnosti na takem nivoju. Hvala Švab, hvala Soroš.

Berserker ::

Tud mene zanima, kam se vključit, preselil sem se k punci v lj, pa nikogar ne poznam. Ful me zavira dejstvo, da sem introvert in soc. anksiozen.

borut_p ::

Vsak vecer se ga zapij v bliznjem lokalu, bos ze srecal koga

D3m ::

Berserker je izjavil:

Tud mene zanima, kam se vključit, preselil sem se k punci v lj, pa nikogar ne poznam. Ful me zavira dejstvo, da sem introvert in soc. anksiozen.


Kako za vraga si dobil punco?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kayzon ::

Jaz bi pa predlagal fitnes. Prvo ti bo dobro delo ker bos naredil nekaj zase,sproscali se ti bodo hormoni srece,ter socializiral se bos. Ljudje v fitnesu so zelo prijazni in ponavadi govorijo vsi med sabo,meni gre vcasih to na zivce sam zna pasat,ce si tako izoliran kot ti. Posledicno gres s kom po fitnesu na kosilo/vecerjo,posledicno te povabijo na kaksno zabavo kjer spoznas se ostale ljudi in si tko napletes nova poznanstva. Fajn je tudi imeti instagram,za socialno mrezenje.

Ce ti ni do fitnesa pa tudi lahko kaksne borilne vescine,ali celo ples. Ko sem se delal v lokalu smo imeli skupine plesalcev,ki so skupaj prsli na pijaco in druzenje,ki se je zavleklo do poznih ur kjer jih sem jih stezka spravil ven pred koncem sihta.

mr_chai ::

Če bi tekel ob 7h zjutraj gol po stari ljubljani, bi me kdo sploh opazil ?

nirburu ::

pegasus je izjavil:

Ljudje so na splošno overrated in druženje z random ljudmi na random lokaciji ni vredno ne časa ne trpljenja. Če imaš družbo online, se je drži. Mogoče se zmenite za kak live meeting.

V hribe se pa hodi tako, da v radiju 10km naokrog ni nikogar. Ratam živčen, če koga samo vidim premikati se v daljavi. Na srečo še obstajajo taki kotički pri nas ...


Pegasus, če bi lahko bi te prijateljsko objel. (No homo)
Samotarstvo in anime "can only go so far". Človek rabi nekaj sentientnega inputa.
Daj PM mi kak mejl, da te imam v kontaktu tudi ko ST nekoč pade. Pa še kak dober anime, ki ga bom hejt-watchal mi boš lahko linkal.

JanTulipan ::

Dober dan.

Najprej bi se vsem zahvalil za odgovore. Moram reči, da sem sprva pričakoval, da me boste ful popljuvali in skritizirali, zato prvih nekaj dni sploh nisem upal odpreti te teme. Vidim, da bo res treba iti ven iz comfort zone in si omisliti kakšen šport... če ne za drugo, pa za zdravje. Fitnes ali planinsko društvo se sliši zanimivo. Glede potovanj po svetu pa... V svojem življenju nisem veliko potoval saj tudi starši oz. sorodniki niso, tako, da bi tole bilo zame nekaj novega. Verjetno bi res doživel nove stvari, nisem pa prepričan kako bi to pomagalo navezati in ohranjati stike z ljudmi, ki bi jih spoznal (zaradi dolge razdalje?).


Invictus je izjavil:

Ce hoces sam fuk, je ona-on cisto kul. Celjanke rade dajo :D
Moj namen ni bil iskati "fuk" in moram priznati, da ga v življenju nisem pogosto iskal, če sploh kdaj. Po osebnosti sem bolj volk samotar, ki se večino časa drži zase. Res pa je, da mi je v notranjosti počasi postalo dolg čas, zato sem si zaželel malo družbe v živo, namesto, da cele popoldneve sedim in bulim v monitor.


D3m je izjavil:

Hi Shinto.
Oprostite, vendar ste me nekateri žal zamešali z nekom drugim. Nisem "Shinto" ali "šinto" oz. te osebe ne poznam. Glede na objavljeno pa predvidevam, da je to bil nekdo, ki je v preteklosti pošteno trolal na tem forumu. Vidim pa, da mu je uspelo pridobiti kar precej oboževalcev.


filip007 je izjavil:

Spet neki novi uporabnik, ki nas hoče malo, tu in tam.
V angleščini se temu reče "throwaway account", služi pa temu, da ste anonimni.


pegasus je izjavil:

Če imaš družbo online, se je drži. Mogoče se zmenite za kak live meeting.
Dobiti se v živo bi bila bolj težka, saj ljudje prihajajo iz celega sveta... amerika, kanada, avstralija, nemčija, portugalska, južna afrika, itd. Ne vidim kako bi se lahko vsi dobili na kupu. Bolj verjetno bi se lahko dobil z ljudmi samo iz Evrope npr. na kaki mednarodni konferenci? Ali pa morda res, da koga posamično obiščem.


Glugy je izjavil:

d4vid je izjavil:

Začni delat v podjetju, ne remote. Med pavzami greš med sodelavce, se pogovarjaš, s kom boš že našel skupno točko

To se men zdi dost neumno ker če ti sodelavci ne odgovarjajo po določenem času si še zmer "ujet" z njimi. Če se pa bolj malo pogovarjaš pa tega problema ni. Boljš izven delovnega mesta spoznavat ljudi da se potem tud lažje oddaljiš od njih če je kdaj treba
Tukaj se pa strinjam, ker jih imam tudi po svoje že polno rit. Zato ne vidim kakšne potrebe, da bi se z njimi družil še v živo.


Lep pozdrav
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje in kako najti novo družbo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12513562 (6534) Gagatronix
»

Rad bi si omislil nov hobij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
837986 (4944) immortan
»

Trening nog in zadnjice (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20133803 (31225) SmeskoSnezak
»

kolega za žurat, pijačo..

Oddelek: Loža
256143 (3066) Grizzly

Več podobnih tem