» »

Rad bi si omislil nov hobij

Rad bi si omislil nov hobij

«
1
2

karonavuris ::

Lepo pozdravljeni od novega uporabnika (no ne ravno ;))

Čeprav šola in delo na daljavo ni več tako "moderno" sam še vedno preveč časa preživim za raznimi ekrani (TV,PC,telefon..) Pa naj bo to za službene ali zabavne namene. Nočem biti toliko pred ekrani. Rad bi nekaj druga počel ko ne delam službenih zadev. Sem star 29 živim sam v majhnem stanovanju in sem samski in ne vidim da se bo to v kratkem spremenilo. Rad bi kakšne nasvete za kak nov hobij, a sem malo omejen z naslednjimi zahtevami:


    - ne vsebuje kaksnega ekrana razen za iskanje na netu o kakšnih info
    - je hobij za noter ki ga lahko počnem v malem enosobnem stanovanju
    - glasba in druga umetnost me ne zanima
    - ni branje
    - je poceni (max 100 € / mesec za vsakodnevno večurno ukvarjanje)


Glede na zahteve se ne spomnim nič pametnega. Zato pa je ta tema. :) Prosim za nasvete.

Kripto mesi ::

Kaj je to hobij?

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

PacificBlue ::

Slikanje z akrilnimi barvami:)

aja umetnost te ne zanima

Potem pa kuhanje in peka peciva:)

Dude to moras pa sam premislit kaj bi rad..

MTm2H37rqt7B ::

sestavljanje modelčkov?

pegasus ::

Šah, go.

spenstar ::

Zacni s parfumi, ko te zasvoji, pa postanes collector.
SPENSTAR--builder

Bud_Bundy ::

Pa ravno branje bi ti koristilo. Hobij bi hobi postal.
Sicer pa recimo rezbarjenje.

mitkos ::

puzzle, nauči se žonglirati, telovadba, učenje pi-ja na pamet, kvačkanje ali štrikanje in šivanje (dejansko vse 3 uporabno), treniraj spomin (une kartice s slikicami ko se iščeš pare, jih imaš pač veliko), križanke (sudokuji in polno podobnih ugank), peka in kuha, uganke, miselne igre in tiste igraške, ki jih moraš skup sestavit ko jih razstaviš (jih je malo morje)...

Miki N ::

Kaj pa jaganje bab? Lahko je hobiJ.

AmokRun ::

Jahanje kojnev je zanimiv hobij.

PacificBlue ::

Vzgoja sobnih rastlin- adamov list recimo. Jih sadiš v dekorativne lončke pa prodajaš po spletu ali kako drugače.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Odprimo natečaj za najbolj nenavaden hobij! Mogoče pomaga še kakemu drugemu hobijistu.

Karen ::

Sljovnica je odličen hobi, pomaga branje, kot so že predhodniki povedali. Ko osvojiš osnove greš pa lahko na kaj težjega, kot je npr. toporišič.

Miki N ::

Karen je izjavil:

Sljovnica je odličen hobi, pomaga branje, kot so že predhodniki povedali. Ko osvojiš osnove greš pa lahko na kaj težjega, kot je npr. toporišič.


Slovnični nacij.

Pac-Man ::

Urarstvo? Zna se zataknit pri denarju, odvisno kako globoko bi se poglobil.

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

styrian ::

- nauči se novega jezika
- origami

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

musicfreak ::

karonavuris je izjavil:

Lepo pozdravljeni od novega uporabnika (no ne ravno ;))

Čeprav šola in delo na daljavo ni več tako "moderno" sam še vedno preveč časa preživim za raznimi ekrani (TV,PC,telefon..) Pa naj bo to za službene ali zabavne namene. Nočem biti toliko pred ekrani. Rad bi nekaj druga počel ko ne delam službenih zadev. Sem star 29 živim sam v majhnem stanovanju in sem samski in ne vidim da se bo to v kratkem spremenilo. Rad bi kakšne nasvete za kak nov hobij, a sem malo omejen z naslednjimi zahtevami:


    - ne vsebuje kaksnega ekrana razen za iskanje na netu o kakšnih info
    - je hobij za noter ki ga lahko počnem v malem enosobnem stanovanju
    - glasba in druga umetnost me ne zanima
    - ni branje
    - je poceni (max 100 € / mesec za vsakodnevno večurno ukvarjanje)


Glede na zahteve se ne spomnim nič pametnega. Zato pa je ta tema. :) Prosim za nasvete.


najboljse kar lahko naredis za sebe in svoje telo je da se vpises v fitnes za 20 evrov al kolikor stane v sloveniji trenutno. Nic ti ne bo bolj dvignilo samozavesti in pocutja (pa ne govorim o tem da se rabis v pro bilderja spreobrnit)

spenstar je izjavil:

Zacni s parfumi, ko te zasvoji, pa postanes collector.


ko prevec pades noter je presneto drag hobi :D vem iz izkusenj :D

Zgodovina sprememb…

Ijus ::

mitkos je izjavil:

puzzle, nauči se žonglirati, telovadba, učenje pi-ja na pamet, kvačkanje ali štrikanje in šivanje (dejansko vse 3 uporabno), treniraj spomin (une kartice s slikicami ko se iščeš pare, jih imaš pač veliko), križanke (sudokuji in polno podobnih ugank), peka in kuha, uganke, miselne igre in tiste igraške, ki jih moraš skup sestavit ko jih razstaviš (jih je malo morje)...


učenje pi-ja na pamet :)) haha

jao jao my my

https://hobby-finder.com/list-of-hobbie... - haha

jst ti priporočam da se držiš načela: zdrav duh v zdravem telesu. pa ne boš rabil tle na tem forumu spraševat kaj počet.

https://hobbyhelp.com/inspiration/most-...
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

cvalsr ::

Ma daj člou'k božji, ti bo rit segnila!
Kar naprej za ekranom, potem pa še "hobij" za noter za večurno ukvarjanje vsak dan v majckenem stanovanju... ? 8-O
Pojdi ven, magari samo hodit, v naravo; če ti bo dolgčas, pa še malo teci, čisto lagodno. Pa (magari s telefonom) škljocni kaj zanimivega - oblake, ivje, star kozolec ...
Da malo 'preluftaš' rit in možgane!
Redno, vsakodnevno, tudi z 'marelo'.
Pa pogruntaj, kje veliko punc sprehaja svoje cucke ter ščeneta, pa kakšno vprašaj, če je pasemski, ga ima že dolgo...; povej ji, da hodiš kar tako, ker sicer preveč sediš ... itd!
Kak smrdljiv fitnes pa najbrž ni zate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvalsr ()

FoxKnox ::

Če si vsaj malo tehnični tip, ti predlagam Fractal wood burning, Lichtemberg figures.

filip007 ::

Sobno kolo si omisli, kot jaz, tako športno, tam tudi sediš, pa hlačke gor, potem pa gre.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

janezvalva ::

karonavuris je izjavil:

Lepo pozdravljeni od novega uporabnika (no ne ravno ;))

Čeprav šola in delo na daljavo ni več tako "moderno" sam še vedno preveč časa preživim za raznimi ekrani (TV,PC,telefon..) Pa naj bo to za službene ali zabavne namene. Nočem biti toliko pred ekrani. Rad bi nekaj druga počel ko ne delam službenih zadev. Sem star 29 živim sam v majhnem stanovanju in sem samski in ne vidim da se bo to v kratkem spremenilo. Rad bi kakšne nasvete za kak nov hobij, a sem malo omejen z naslednjimi zahtevami:


    - ne vsebuje kaksnega ekrana razen za iskanje na netu o kakšnih info
    - je hobij za noter ki ga lahko počnem v malem enosobnem stanovanju
    - glasba in druga umetnost me ne zanima
    - ni branje
    - je poceni (max 100 € / mesec za vsakodnevno večurno ukvarjanje)


Glede na zahteve se ne spomnim nič pametnega. Zato pa je ta tema. :) Prosim za nasvete.

poskusi kvačkanje
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

stara mama ::

karonavuris je izjavil:

Sem star 29 živim sam v majhnem stanovanju in sem samski in ne vidim da se bo to v kratkem spremenilo.

Ko si boš omislil žensko in froce, se bo to močno spremenilo :)
Omisli si nekaj, kar ti bo dolgoročno prinašalo profit in da te vsaj delno veseli.

enemon ::

Mogoče tečaj slovenščine?

hipertija ::

Prvi problem, ki ga imaš ti je, da si omejen sam v sebe in na svoje par kvadratnih metrov veliko stanovanje (ne mislim žaljivo, ampak realno). Življenje je tako faking kratko in ti ga želiš preživeti v škatlici (stanovanje), pa še to buliš v ekrane in zdaj misliš, da ti bo bolje če boš od ekrana pozornost premaknil v nek hobi, kvazi kvačkanje, štrikanje, mehanika, obdelava lesa itd. samo za to, da si boš lahko priznal, da ne gledaš več v ekrane, v resnici pa si glavo samo premaknil meter stran. Stanovanje in ekrani so več kot očitno tisto, kar te omejuje in s čimer si izgubil precej let življenja, zato si najprej uredi misli in se spravi iz te škatlice, ker v njej ne boš srečal tisto, kar si verjetno globoko v sebi želiš (punca, napredek na sebi v fizičnem ali psihološkem smislu... to veš ti).

Ko boš stopil iz škatlice, je možnosti ogromno. Najbolj zdrav hobi in super za zbistrit misli, povečat samozavest, je za moj okus hoja na kakšen hrib, če je obljuden in dlje časa hodiš, že spoznaš določene obraze in morda skleneš novo prijateljstvo. Podobno je s fitnesom, če si za to človek, jaz osebno sem terenc :). Oboje te stane toliko, kot si napisal, do max. 100EUR na mesec in je primerno za trenuten zimski čas, zdravo, prijetno. Opcije so tudi plavanje, savnanje, strelstvo in razni drugi interni športi. Ko pride pomlad, se možnosti toliko bolj povečajo. Aja, pa najdi si kolege in se spravi na kakšen žur!!!
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Branje in učenje slovenščine, za začetek ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

issak ::

Micro RC crawler



Še bolje pa da se spraviš ven na sprehod v hrib, na kolo, ali tečt. Da ne boš cel dan noter.
Zdaj ko je tema zunaj ti bi prav prišla kakšna dobra luč: Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

GupeM ::

Tudi jaz bi ti predlagal, da se spraviš ven iz stanovanja na prosto. Ne v fitnes, ker mislim da bi ti bilo tam nelagodno. Tudi plavanje vprašanje če je zate (zaenkrat). Kot je rekel hipertija, hoja v hrib je zakon. Pa ne na Triglav. Sigurno imaš kje v bližini kakšen nižji hrib, ala Šmarna gora.
1. se fajn predihaš
2. če greš s tempom, si fajn dvigneš pulz, pospešiš krvni pretok, povečaš vnos kisika
3. ne rabiš se na nikogar ozirat. Greš kadar ti paše, prideš nazaj kadar ti paše, čeprav bi ti tukaj mogoče prav prišel nekdo, ki bi te brcnil iz stanovanja, kadar se ti ne bi dalo it
4. izredno poceni. Za nižje hribe ne rabiš gojzarjev za 250 EUR. Pohodne palice za nekaj desetakov so tudi povsem dovolj. Če te potegne, si naknadno kupiš boljšo opremo. Vsekakor pa je pohodništvo eden cenejših športov.
5. če zaradi kakšnega razloga ne moreš na hrib, greš kakšen krog po ravnem.

V zadnjih štirih letih, ne vem če sem imel 20 dni neaktivnosti (če odštejemo počivanje zaradi rekonstrukcije križne vezi, pa še takrat sem delal vaje in gonil sobno kolo). Ali sem šel na trening košarke, ali hoja v hrib, ali kolo, ali tek, velikokrat pa samo 5+ km po ravnem. Tudi v dežju in snegu, v temi. Pozimi itak podnevi ne moreš, kakšne 3 - 4 mesece pa je dan dovolj dolg, da mi celo uspe podnevi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Invictus ::

GupeM je izjavil:

Kot je rekel hipertija, hoja v hrib je zakon.

Na bolj obljudenih koncih je še cel kup punc... dvojna korist...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gruntfürmich ::

jasno kot beli dan:

STRELSTVO

 F-CLASS OPEN

F-CLASS OPEN

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

musicfreak ::

GupeM je izjavil:

Ne v fitnes, ker mislim da bi ti bilo tam nelagodno.


ah, prvih 2-3x, potem pa vidis da se nihce ne briga za tebe tam in so vsi v svojem svetu.

Najboljse ti je kombinacija 3-4x cez teden fitnes, vikend pa narava izlet ja.

filip007 ::

Čez zimo so edino sprehodi, taki daljši in v hrib delno, poleti je drugače.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

starfotr ::

Rad bi si omislil nov hobij


Mogoče bi tole lahko bil tvoj nov konjiček:

https://svetovalnica.zrc-sazu.si/
https://fran.si/

iso2000 ::

Ah, ja. Pri 29ih, na svojem, samski pa tak problem... Ko sem bil v takšni situaciji je imel dan premalo ur.
No jaz predlagam (tudi kaj, kar imaš na spisku da odpade):

    gibanje v naravi in svežem zraku - sprehodi, pohodništvo, kolesarjenje
    doma lahko izvajaš vadbo z lastno težo
    kuhanje
    učenje tujih jezikov
    modelarstvo, sestavljanje modelčkov
    avtomatizacija doma/elektronika/samogradnja zvočnikov, HiFi...
    slikanje ali risanje
    branje knjig
    fotografija
    učenje glasbenega inštrumenta
    jaganje punc tudi ni slaba ideja :P
    popivanje s kolegi
    ...

GupeM ::

Invictus je izjavil:

GupeM je izjavil:

Kot je rekel hipertija, hoja v hrib je zakon.

Na bolj obljudenih koncih je še cel kup punc... dvojna korist...

musicfreak je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ne v fitnes, ker mislim da bi ti bilo tam nelagodno.


ah, prvih 2-3x, potem pa vidis da se nihce ne briga za tebe tam in so vsi v svojem svetu.

Najboljse ti je kombinacija 3-4x cez teden fitnes, vikend pa narava izlet ja.

Za oba isti odgovor: Če je bolj introventirane sorte oz ima slabo samopodobo, potem mu bo zagotovo neprijetno govoriti z dekleti (no, oči si bo vseeno lahko spočil) in vaditi v fitnesu. Enako s plavanjem. Ko pa bo po nekaj mesecih v malo boljši formi in z boljšo samopodobo, pa seveda lahko vključi tudi ogovarjanje punc, obiskovanje fitnesa, plavanje, če mu bo to ustrezalo.

Uf... Še eno izredno pozitivno stvar hoje v hrib sem se spomnil. Še posebej pozimi, če živiš v Lj, kjer je megla in 2 °C. Pogosto se dvigneš za kakšnih 150 m in si na soncu na 10 °C, pod tabo pa "morje" megle. Včasih kar ne morem verjet, da je takšna razlika. Je pa malo depresivno, ko se z vrha spustiš nazaj v meglo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

c3p0 ::

Branje, joga, meditacija, rubikova kocka in ostali puzzli itd.

hurikhan ::

Ijus je izjavil:

...
https://hobbyhelp.com/inspiration/most-...


OMG, jaz mam 14/15 iz tega seznama 8-O

TehDucky ::

Včasih sem imel: fotografiranje narave + končna obdelava, tudi nekaj tehničnega oblikovanja, rubikovo kocko sem sestavljal.

Sedaj pa sem na tistem kuhanju, ko se eksperimentira, kolesarjenje, 3d oblikovanje in 3d printanje in pa tehnično branje na netu.

Če bi imel malo več prostora, kaj svoje zemlje in pa dovolj časa, bi se pa še v vrtarjenje vrgel, vsaj zelišča in pa nekaj zelenjave.

Meee ::

Sam imam 2 majhna froca in bi bil vesel, da bi imel kdaj preveč časa, da bi se sam s sabo ukvarjal. Drugače se strinjam, da pojdi čimveč ven. Hoja/tek po naravi (ne po mestu, če se le da) je nekaj najboljšega pa še praktično zastonj, ko nabaviš nekaj malega opreme.

Če hočeš bit pač notri, predlagam, da vseeno narediš kaj zase. Joga ali kakšna druga vadba doma. Ni treba ure in ure telovadit, že 10 - 30 minut dnevno (ali vsak druga dan) naredi ful zate. Predlagam kakšen brezplačen 30 day begginer challenge, ki te lepo počasi in naizi uvede v jogo..

Druga stvar, ki je bila meni kul včasi so družabne igre. In to ne Risk, Monopoli,... ampak obstaja jih dosti več, dosti bolj kompleksnih iger. Marsikaj lahko igraš tudi solo. Čeprav je v več pač dosti bolj zabavno. ;)

krempelj ::

styrian je izjavil:

- nauči se novega jezika


Saj se slovensko ne zna (hobij).

Meee je izjavil:

Hoja/tek po naravi (ne po mestu, če se le da) je nekaj najboljšega pa še praktično zastonj, ko nabaviš nekaj malega opreme.


Dirkanje s formulo je tudi prakticno zastonj, ko nabavis nekaj malega opreme. Mimogrede, za tek in hojo ne rabis nobene opreme, tudi gol in bos lahko pocnes oboje. Samo povem, ker se danes sploh ne gre vec za tek/hojo ampak kaksne superge, zogne, snirlce, uro, ... imas, da se lahko z njimi hvalis drugim. Premikanje je sekundarne ga pomena.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

issak ::

krempelj je izjavil:

styrian je izjavil:

- nauči se novega jezika


Saj se slovensko ne zna (hobij).

Meee je izjavil:

Hoja/tek po naravi (ne po mestu, če se le da) je nekaj najboljšega pa še praktično zastonj, ko nabaviš nekaj malega opreme.


Dirkanje s formulo je tudi prakticno zastonj, ko nabavis nekaj malega opreme. Mimogrede, za tek in hojo ne rabis nobene opreme. Samo povem, ker se danes sploh ne gre vec za tek/hojo ampak kaksne snirlce imas, kaksno uro imas, ...


Ne ne, brez Terrex in Garmina se ne da tečt po hribih. A si sploh šel na sprehod, če ni na Stravi?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

krempelj ::

issak je izjavil:

krempelj je izjavil:

styrian je izjavil:

- nauči se novega jezika


Saj se slovensko ne zna (hobij).

Meee je izjavil:

Hoja/tek po naravi (ne po mestu, če se le da) je nekaj najboljšega pa še praktično zastonj, ko nabaviš nekaj malega opreme.


Dirkanje s formulo je tudi prakticno zastonj, ko nabavis nekaj malega opreme. Mimogrede, za tek in hojo ne rabis nobene opreme. Samo povem, ker se danes sploh ne gre vec za tek/hojo ampak kaksne snirlce imas, kaksno uro imas, ...


Ne ne, brez Terrex in Garmina se ne da tečt po hribih. A si sploh šel na sprehod, če ni na Stravi?


Kaj je to Strava? Po hribih nisem nikoli tekel, sem pa prejahal mtb po celi Sloveniji, s specialkami v ruzaku (ima svoj car, ko planiras pot in ko se izgubis :)). Tako, da sem preprican, da nic od nastetega ne rabis.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

Meee ::

krempelj je izjavil:

issak je izjavil:

krempelj je izjavil:

styrian je izjavil:

- nauči se novega jezika


Saj se slovensko ne zna (hobij).

Meee je izjavil:

Hoja/tek po naravi (ne po mestu, če se le da) je nekaj najboljšega pa še praktično zastonj, ko nabaviš nekaj malega opreme.


Dirkanje s formulo je tudi prakticno zastonj, ko nabavis nekaj malega opreme. Mimogrede, za tek in hojo ne rabis nobene opreme. Samo povem, ker se danes sploh ne gre vec za tek/hojo ampak kaksne snirlce imas, kaksno uro imas, ...


Ne ne, brez Terrex in Garmina se ne da tečt po hribih. A si sploh šel na sprehod, če ni na Stravi?


Kaj je to Strava? Po hribih nisem nikoli tekel, sem pa prejahal mtb po celi Sloveniji, s specialkami v ruzaku (ima svoj car, ko planiras pot in ko se izgubis :)). Tako, da sem preprican, da nic od nastetega ne rabis.


Tečem v t.i. barefoot obutvi, ki jo uporabljam tudi za hojo naokoli. Hlače imam 20 let stare kratke, zgoraj navadno švic majco. včasih vzamem telefon zraven in ga imam kar v roki. To je to. Več ne rabiš, razen mogoče če tečeš pozimi še kakšne rokavice in trak za čez ušesa. Torej sem resno mislil nekaj MALEGA opreme ;)

hipertija ::

Pa kaj zdaj vidva filozofirata? Saj je napisal do 100€ mesečno. Prva dva tri mesece daš malo več za kakšno opremo za hodit, potem pa praktično nič več nekaj časa. O kaki formuli sanjate in primerjaš ti?
Jaz imam ene fejk salo/salamonke al kaj je že, za 30€ kupljeno lani spomladi, so celo lansko sezono zdržali in še bojo, potem pa za v delavnico še občasno, če ne bodo razpadle. Majic imam sponzorskih na tisoče, hlače kupiš na svinjskem ali boljšem sejmu za 20€ 5 kosov. Malo več stane še kakšen windstopper in kakšni dolgi rokavi, rokavice in kapa so skoraj potrošni material, zoknov in gat ne rabiš od hugo boss verjetno?
Če hodiš v prave klance, nihče niti ne pomisli, da bi gledal oblačila, osebno pa mi je čisto vseeno za druge - važno da neki počnem in se v tem dobro počutim. V glavnem če stisneš, tudi za 100€ prideš z novimi oblačili in obutvijo čez.
Ti mojster pa se vozi s formulo in ne preusmerjaj pozornosti oz. teme v napačno smer, ker se delaš majm*na iz sebe.
Prekle za kurnk

krempelj ::

Meee je izjavil:

Tečem v t.i. barefoot obutvi, ki jo uporabljam tudi za hojo naokoli. Hlače imam 20 let stare kratke, zgoraj navadno švic majco. včasih vzamem telefon zraven in ga imam kar v roki. To je to. Več ne rabiš, razen mogoče če tečeš pozimi še kakšne rokavice in trak za čez ušesa. Torej sem resno mislil nekaj MALEGA opreme ;)


Potem se pa opravicujem, da sem te vrgel v isti kos s "tistimi" (https://slo-tech.com/forum/isci/?q=spor... ), ki danes predstavljajo vecino tekacev (in se rekreativno dopingirajo na raznih maratonih ipd.)

hipertija je izjavil:

ker se delaš majm*na iz sebe.

Ti teces/hodis, jaz se vozim s kolesom... toliko o majm*nu.



;)
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

eventyrer ::

karonavuris je izjavil:

Lepo pozdravljeni od novega uporabnika (no ne ravno ;))

Čeprav šola in delo na daljavo ni več tako "moderno" sam še vedno preveč časa preživim za raznimi ekrani (TV,PC,telefon..) Pa naj bo to za službene ali zabavne namene. Nočem biti toliko pred ekrani. Rad bi nekaj druga počel ko ne delam službenih zadev. Sem star 29 živim sam v majhnem stanovanju in sem samski in ne vidim da se bo to v kratkem spremenilo. Rad bi kakšne nasvete za kak nov hobij, a sem malo omejen z naslednjimi zahtevami:


    - ne vsebuje kaksnega ekrana razen za iskanje na netu o kakšnih info
    - je hobij za noter ki ga lahko počnem v malem enosobnem stanovanju
    - glasba in druga umetnost me ne zanima
    - ni branje
    - je poceni (max 100 EUR / mesec za vsakodnevno večurno ukvarjanje)


Glede na zahteve se ne spomnim nič pametnega. Zato pa je ta tema. :) Prosim za nasvete.


Igranje Witcherja 3.

Kupiš PC za 1200 EUR in igro na steamu in imaš hojbi za 100 EUR na mesec. V roku 1 leta odplačaš PC.

Ja, vsebuje ekran. Ne, ne boš opazil da gledaš zaslon ker boš toliko zatopljen v igro.

toj to. epic win.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Dejansko od ocitnega introverta pricakujete izrazito ekstrovertske aktivnosti. Vem da ne boste razumeli, ampak vseeno LOL
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

eventyrer ::

Če ne želiš uporabljat zaslona kupi tole:
https://www.miniatures.si/maketa-revell...

in začni sestavljati, barvati.
Iz teh maket se da narediti pr ečudovite modele kjer lahko celo oblikuješ iz stiroporja in vate morje pod ladjo in dosežeš nekaj takega:



Začneš pri modelih za 30 EUR (nekaj te bo koštal še nakup barve) in če te začne veseliti pač vsak mesec sestaviš eno ladjo.
Po 2 mesecih začneš sestavljati hudo kompleksne modele za 100 in več EUR ki jih boš sestavljal in oblikoval zelo dolgo, da se ti teh modelčkov ne bo preveč nabralo.

Zgodovina sprememb…

krempelj ::

eventyrer je izjavil:

Če ne želiš uporabljat zaslona kupi tole:
https://www.miniatures.si/maketa-revell...

in začni sestavljati, barvati.


Uf... kaj malo lazjega mu predlagaj no :)) saj makete so odlicen hobi(j), samo je fino, da nimas miljon kosckov, dokler ne postekas kako uporabljati lepilo brez, da se ti nitke vlecejo cez cel model, sicer imas na koncu samo kepo lepila :))
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

eventyrer ::

je rekel da ima budget 100 EUR mesečno in želi večurno zabavo vsak dan. To so točno modelčki. :P

Je pa res da je to malo nerodno delat v enosobnem stanovanju ja.

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompenzacija negativnih učinkov sedečega življenjskega sloga (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
556959 (4915) GabrieLeo
»

Koliko kilometrov prekolesarite / pretečete na mesec? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
908184 (6347) Cruz
»

Odklop in čas zase - kako se sprostite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9712620 (7836) Kebab11

Več podobnih tem