» »

Ime in priimek nosilca ob nakupu vstopnic

Ime in priimek nosilca ob nakupu vstopnic

1
2
»

djabi ::

Malcolm_Y je izjavil:

To bi moral tržni inšpektorat ali nekdo pač prepovedati.

Če kupim tri paštete, koga k briga, kdo jih bo pojedel.

In ene karte kupiš za par mesecev vnaprej.


Primerjaš pašteto (fizično stvar) z neko storitvijo, ki jo ne moreš prijeti.

Na koncert greš praviloma enkrat, dvakrat v življenju po pašteto pa vsaj tedensko, zato želijo ponudniki teh storitev iztržiti čim več. Navsezadnje gre za prodajo "umskega dela", če me zastopiš. Pa tu so še avtorske pravice, pa to ...

111111111111 ::

GupeM je izjavil:

Vsekakor s tem, ko daš ime, priimek, email, pošto in ne vem še kaj, nisi popolnoma nič bolj varen kot brez tega. Tudi otrok ni niti malo bolj varen. Še posebej, ker do neke starosti morajo starši tako ali tako biti zraven in sta ime in priimek otroka popolnoma nepomembna.

In kot sem že omenil, na smučiščih je precej bolj nevarno, da poškoduješ drugega, pa redarje imajo, pa včasih celo policaje... Imena pa priimka pa ne vem česa pa nihče ne zahteva, ker je popolnoma nepomembno za varnost.

Tako se zavaruje ponudnik storitve.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

joze67 ::

recmajkemi ::

V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

GupeM ::

111111111111 je izjavil:


Tako se zavaruje ponudnik storitve.

Ja? Kako je pa zavarovan? S čim? Mu zdaj ni treba skrbeti za izpravno opremo? Lahko zdaj na random strelja s puško? Ne vidim nobene razlike, če daš svoje podatke ali ne. Tudi ko parkiram v garažni hiši, ne dam nobenih podatkov, na listku pa piše parkiranje na lastno odgovornost. A to pomeni, da lahko zdaj od lastnika parkirišča zahtevam odškodnino, ker mi je neznanec butnil avto na njihovem parkirišču? Če bi dal pa ime in priimek, so pa zavarovani?

111111111111 ::

Na sodišču imaš nesporen dokaz, da je točno določen uporabnik pristal na pogoje uporabe in jih tudi prebral. Gre samo za zakonsko podlago.

Če bi napisal samo ime in priimek, se lahko na sodišču zgovarjaš, da ti nisi vedel nič o pravilih, da ti papirja niso dali za podpisat... In moraš dokazovati še eno stvar več.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

joze67 ::

Pa je kdo kdaj kaj takega stestiral na sodišču, ali gre samo za lastno razumevanje stvari?

recmajkemi ::

Predvidevam, da lastno.
Kakor se spomnim pred leti, ko so malo poostrili vse skupaj od tiste balonarske nesreče je bilo interpretirano, da te nič kar daš podpisati uporabniku adrenalinskih storitev ne odveže odgovornosti tudi če on "s krvjo" podpiše besedilo na lastno odgovornost.

Woopovci so pregnani dečki, ki razumejo moč marketinga zato na na t.i. squeeze točki poberejo kar se da informacij za potrebe nadaljnjega oglaševanja. Ni noben dobil opomnika, da je leto naokoli in se zopet lahko praznuje rojstni dan, itn.?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

111111111111 ::

recmajkemi je izjavil:

Predvidevam, da lastno.
Kakor se spomnim pred leti, ko so malo poostrili vse skupaj od tiste balonarske nesreče je bilo interpretirano, da te nič kar daš podpisati uporabniku adrenalinskih storitev ne odveže odgovornosti tudi če on "s krvjo" podpiše besedilo na lastno odgovornost.

Woopovci so pregnani dečki, ki razumejo moč marketinga zato na na t.i. squeeze točki poberejo kar se da informacij za potrebe nadaljnjega oglaševanja. Ni noben dobil opomnika, da je leto naokoli in se zopet lahko praznuje rojstni dan, itn.?

Zdrži na zavarovalnici. Ne odveže te odgovornosti, ampak če imaš zavarovanje in tega pildeka nimaš, dobiš natanko nulo. Na sodišču pa se šteje, da je bil uporabnik seznanjen z uporabo storitve, kar te sicer ne odveže popolnoma odgovornosti, je pa olajševalna okoliščina, da je uporabnik vedel v kaj se spušča. Če pa se pojavi sum, da uporabnik ni bil seznanjen s tveganji, si pa kratko malo v ku...

Videno na sodišču pri delovni nesreči, ko smo morali iskati pildek, da je bil delavec seznanjen z uporabo stroja. Takrat je pravnik rekel, da smo imeli srečo, da je bilo vse podpidano, drugače bi lahko dobili zasebno tožbo in poravnati bi morali stroške zdravljenja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kow ::

Pravo je nenavadna ne-znanstvena veda. Se nikoli nisem videl nikogar prebrati kar je podpisal. Hkrati pa je to dokaz na sodiscu. :))

111111111111 ::

kow je izjavil:

Pravo je nenavadna ne-znanstvena veda. Se nikoli nisem videl nikogar prebrati kar je podpisal. Hkrati pa je to dokaz na sodiscu. :))

Jap, vsaj kar se delovne zakonodaje tiče.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

pero50 ::

Da obudim temo.

Na kratko opisano. Za celovec sem kupil karte za rammsteine, ker je bil fan pit razprodan v parih minutah sem vzel parter. Kasneje sem ugotovil, da so imeli pri bfree v slovniji še vedno na voljo karte za fan pit in sem jih kupil še tam.

Ima kdo izkušnje z rammsteini v prejšnjih letih oziroma podobnimi koncerti, je kdo že dejansko kazal osebno in so primerjali ime na karti?

in pa če samo primerjajo ime na karti, se to da enostavno urediti v pdf editorju, če jim pa na scanerju slučajno izpiše ime, se pa stvari malo zakomplicirajo, oziroma se lahko proda karte preko fansale ampak se seveda plača provizija

anyway. imam 2 karti viška, če bi kdo šel. 17.7.24

LP

MIHAc27 ::

Jaz jo že imam, se pa z photoshopom ne bi hecal. Bolje da reče, da je pozabil osebno doma.
Če je fansale provizija 10€, bi jaz prodal tam, pa se ne sekiral. Da te ne bo kdo iskal pa hotel ves denar nazaj, ker ni mogel not.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Kam na koncert? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
215142138 (159) DamijanD
»

Woop ljubljana registracija

Oddelek: Loža
173357 (1337) MIHAc27
»

Paysafecard

Oddelek: Loža
265548 (3580) V-i-p
»

Listki za parkiranje (LJ) in prenosljivost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10716505 (13601) Mehmed
»

Svetovno prvenstvo v košarki - Turčija 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921522 (18203) jrtjtejtt

Več podobnih tem