» »

Woop ljubljana registracija

Woop ljubljana registracija

mambli ::

Danes sem mulca peljal v Woop ljubljana. To je trampolin park v BTC-ju. Ko prideš tja se moraš registrirati preko njihove tablice in vnesti svoje podatke; ime, priimek, telefon, email, datum rojstva. Vse je označeno z zvezdico in brez tega pa pač ne gre. Meni se je to zdelo res čudno in sem še vprašal, če je to res nujno. Pravijo, da je taka politika parka.
Po mojem bi bilo dovolj, če bi pokazal osebno, da si dovolj star in to je to. Drugače super park in vse, samo to je poslabšalo celi vtis.

Avenger ::

Zanimivo. Po eni strani imaš izbiro ali greš not in izpolniš ali pa ne, torej te ne silijo, ampak ti le pogojujejo. Po drugi strani pa v bistvu od tebe ne bi smeli zahtevati več osebnih podatkov kot jih potrebujejo za nek namen. Datum rojstva in ime in primek, razumljivo, preverjanje starosti kot dokazilo če se kaj zgodi, itd. ampak zakaj telefon, zakaj email? Jaz bi si jih gladko izmislil.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

toro69 ::

Vnesi lažne...

Furbo ::

Si kar mislim zakaj, določen folk verjetno trampolin uporabi kot varstvo za otroke in gre v shoping spree po BTCju, oni pa potem obtičijo z mulcem/mulo brez možnosti kontaktiranja staršev.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

bluefish ::

bedarija ::

je že kdo bil v Woop areni na bowlingu? kaj majo to neko dodatno "nategovanje" z neko zapestnico. Lahko to kupi ena oseba ali mora imet vsak svojo?

simpatija ::

Vsak svojo.

IgorCardanof ::

bedarija je izjavil:

je že kdo bil v Woop areni na bowlingu? kaj majo to neko dodatno "nategovanje" z neko zapestnico. Lahko to kupi ena oseba ali mora imet vsak svojo?


Težijo da naj bi mel vsak svojo. No pomoje ti ne bodo preveč težili, če je nimate vsi in vas bodo spustil izjemoma čez. Vsaj zadnjic smo prisli notr samo z 1 zapestnico skupaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

bedarija ::

in čemu služi ta zapestnica? nas je 6 pa se mi zdi boljš dat za eno rundo več v klubu 300 kot za zapestnice.

IgorCardanof ::

bedarija je izjavil:

in čemu služi ta zapestnica? nas je 6 pa se mi zdi boljš dat za eno rundo več v klubu 300 kot za zapestnice.


Sej mislim da ni nič takega. Samo pač registracijo moraš narest.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

win64 ::

Zapestnica se računa 5 EUR po osebi.
In to ni kavcija ampak nakup zapestnice. Ni kot recimo pri bazenih/smučiščih, kjer ti kavcijo po vrnitvi zapestnice/kartice vrnejo.

bedarija ::

mislim, meni osebno je ta koncept zelo odbijajoč. da grem na bowling pa moram obrazec z osebnimi podatki izpolnit. to je fejst mimo. bom šel v hofer po hrano pa jim bom mogu telefonsko pa naslov pustit...

korenje3 ::

zapestnica je za garderobo ipd.
lahko uporabljaš tudi kartico, če jo imaš.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

BuDi79 ::

bedarija je izjavil:

bom šel v hofer po hrano pa jim bom mogu telefonsko pa naslov pustit...
Temu se reče "Aldi Go", trenutno mislim da je edini v Londonu, sem bil pred 14 dnevi.

bedarija ::

brez registracije in nakupa zapestnice je obisk atrakcij nemogoč. Ok hvala za tole, nikol ne bom uporabljal niti ene vaše atrakcije. kej so cajti ko si neki rezerviral, prišel tja, odigral, plačal in odšel. zdaj moraš osebne podatke dajat, kupovat zapestnice, podpisovat obrazce, preden lahko sploh nekaj rezerviraš.

Scorpy84 ::

Po drugi strani, naslednjič rezerviraš, plačaš prek aplikacije, prideš direkt ob uri rezervacije mimo blagajne, gužve, skeniraš zapestnico in že skačeš...

bedarija ::

nočem skakt, hočem bowlat. pijačo bo tako ali tako treba plačat, tako da blagajne se ne izogneš. po čevlje je treba vseeno it in spet si na blagajni. res ne znam povedat kako gnil mi je ta sistem in kakšen odpor imam zaradi tega do woop-a

MIHAc27 ::

Oktobra lani je sin praznoval z sošolci (izkoristil bon). Sem vse naredil na 1 rezervacijo/zapestnico in ni bilo težav.

Januarja praznuje še hčer, hoče isto. Ok, ob rezervaciji povejo, da sedaj rabi vsak svojo. O registraciji itak ne bi. Smo se morali lagat o starosti, ker pod 13. let zahtevajo še starševski račun in ekstra podatke.
Ob nakupu zapestnic mi pa itak ni bilo jasno (ker smo bili na dveh blagajnah naenkrat, ker smo zaradi registracije že zamujali) kako so prav našli podatke/ uparil z zapestnicami.

Anyways... plačal sem itak spet samo jaz, vzel čevlje itd... res ne vem, kaj morajo biti sedaj VSI registrirani, razen da kasirajo ekstra.

Tko da ja... meni sistem tudi smrdi.

Pa nismo bili samo mi zaposleni z tistimi registracijami. Če bi vedel da bo tako, bi šel v drug bowling.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Zaščita pred 5G" v resnici radioaktivna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6811298 (4873) Gagatronix
»

Zdravstvene zapestinice

Oddelek: Znanost in tehnologija
323379 (2515) Sba
»

Srebro in CNC

Oddelek: Loža
192351 (1810) dzinks63
»

LIVESTRONG zapestnice

Oddelek: Loža
337808 (5086) Skyman
»

Nakup moške srebrne zapestnice

Oddelek: Loža
125338 (4884) Mentalist

Več podobnih tem