» »

Nova finančna kriza na obzorju

Nova finančna kriza na obzorju

Temo vidijo: vsi
««
14 / 28
»»

FrRoSt ::

Fritz je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Nekaj tednov nazaj je nemška politika govorila o tem, da je NS1 zaprt verjetno za vedno. Čisto vseen kurc je, ali je NS funkcionalen ali ne. Popravli ga pa bodo, saj verjetno ne gre za eno neprekinjeno cev od RU do Nemčije, ampak so med njimi sekcije, ki se lahko zaprejo.

Nemška politika je lahko v nekaj mesecih čisto drugačna. Opozicija je bila za takojšnje odprtje NS1/NS2.


:)):)):))

No, zdaj takojšnjega odprtja ne bo!! 8-)

Vprašanje je, kdo bo to sploh popravljal!?? ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

FrRoSt ::

TezkoDihanje je izjavil:


Je treba kaj znat pa vedet, da lahko predvidiš kaj takega. Kaj naj tebi sploh razlagam po vseh bedarijah, ki si jih napisal v temah o Ukrajini!? Škoda mojega časa za tebe Novina.


Nič! NIČ ni treba razlagat!! Brihten si dost, da živiš v svojem edinstvenem super mehurčku in si samozadovoljen sam s seboj! ;)

Še oglašati se ti ni sploh potrebno!! :)

Škodi tvoji inteligenci!! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Miki N ::

Mikidamus prerokba:

Tako kot smo do sedaj redno bilo obveščeni o tem ali onem "vročinskem rekordu" ... boste letos poslušali o "rekordno mrzli zimi". Klimatske spremembe pa to. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

cias ::

dice7 je izjavil:

Fritz je izjavil:

Če bi Rusi hoteli da po NS ne teče plin, ga lahko kadarkoli zaprejo. Prav nobene potrebe nimajo, da bi ga vrgli v zrak.

Seveda, tako kot nimajo nobene potrebe vreči ukrajino v zrak


Torej Rusi spoštujejo sankcije.

Ste pa res pridni. Sem že prej prilepil kako se je Biden šopiril spomladi da bojo ustavili Ruski plin Evropi, trditi pa moramo da Rusi ne znajo zapreti ventila in so morali zbombardirati plinovod. Fotelj generali ste res najboll intelengenčni

Miki N ::

Po mojem je bila Greta, to je njen rajon.

D3m ::

Pac-man/Smrekar1 pravijo, da je bil sam Putin.

Ko sta bila spočeta je bil tudi Putin kriv. .;)

P.S.

EU mora najti storilca in ga kaznovati. Ampak vrana vrani ne izkljuje oči.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

cias ::

Maxlos ::

Verjetno je Putin Ugotovil da nikoli ne bo več prodajal plina EU. Ko je enkrat sol v cevi je življenjska doba cevi pod ? Verjetno pa preden ne dobi nazaj Ruski lastnik svoj delež v ta drugi cevi, ki je ne smemo omenjat, tudi tam ne bo kaj plina.
Barking up the wrong tree

MadMen ::

cias je izjavil:

dice7 je izjavil:

Fritz je izjavil:

Če bi Rusi hoteli da po NS ne teče plin, ga lahko kadarkoli zaprejo. Prav nobene potrebe nimajo, da bi ga vrgli v zrak.

Seveda, tako kot nimajo nobene potrebe vreči ukrajino v zrak


Torej Rusi spoštujejo sankcije.

Ste pa res pridni. Sem že prej prilepil kako se je Biden šopiril spomladi da bojo ustavili Ruski plin Evropi, trditi pa moramo da Rusi ne znajo zapreti ventila in so morali zbombardirati plinovod. Fotelj generali ste res najboll intelengenčni

Seveda, sbudget general.

Pogledamo čisto kronološko.
1. Malo pred začetkom vojne Nemčija dokončno prekliče zagon NS2.
2. Konec avgustra Putin zapre NS1
3. 26.9 se zgodi sabotaža NS1 in NS2, rusi so čudežno tiho
4. 27.9 Gazprom zagrozi da bo nehal dobavljati plin preko plinovoda, ki gre skozi Ukrajino.

In sedaj boš rekel da Rusija nima nobene iniciative za sabotažo? Seveda jo ima v svoji energetski vojni proti Evropi.

Ampak sbudget general je pač... malo omejen. No ne malo.

D3m ::

Ko je enkrat sol v cevi je življenjska doba cevi pod ?


Verjetno imajo rešitev.
|HP EliteBook|R5 6650U|

cias ::

MadMen je izjavil:


2. Konec avgustra Putin zapre NS1


Putin ga je zaprl? A ko bo Krško imela remont bo tudi Putin kriv?

MadMen je izjavil:


Ampak sbudget general je pač... malo omejen. No ne malo.


Ne gledam POPTV da bi vedel kaj je treba mislit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

Maxlos ::

MadMen je izjavil:

cias je izjavil:

dice7 je izjavil:

Fritz je izjavil:

Če bi Rusi hoteli da po NS ne teče plin, ga lahko kadarkoli zaprejo. Prav nobene potrebe nimajo, da bi ga vrgli v zrak.

Seveda, tako kot nimajo nobene potrebe vreči ukrajino v zrak


Torej Rusi spoštujejo sankcije.

Ste pa res pridni. Sem že prej prilepil kako se je Biden šopiril spomladi da bojo ustavili Ruski plin Evropi, trditi pa moramo da Rusi ne znajo zapreti ventila in so morali zbombardirati plinovod. Fotelj generali ste res najboll intelengenčni

Seveda, sbudget general.

Pogledamo čisto kronološko.
1. Malo pred začetkom vojne Nemčija dokončno prekliče zagon NS2.
2. Konec avgustra Putin zapre NS1
3. 26.9 se zgodi sabotaža NS1 in NS2, rusi so čudežno tiho
4. 27.9 Gazprom zagrozi da bo nehal dobavljati plin preko plinovoda, ki gre skozi Ukrajino.

In sedaj boš rekel da Rusija nima nobene iniciative za sabotažo? Seveda jo ima v svoji energetski vojni proti Evropi.

Ampak sbudget general je pač... malo omejen. No ne malo.

Dobava plina preko NS1 je bila 10% kapacitete in manj, pa se to je šlo tocno 0% v Nemčijo.
Barking up the wrong tree

c3p0 ::

nirburu je izjavil:

Nekaj pa se strinjam z vami. Vse zahodne valute bodo dobile po pički.
Ampak vemo zakaj.

https://www.ecb.europa.eu/paym/digital_...
https://edition.cnn.com/2022/03/11/tech...
https://coingeek.com/bank-of-england-de...

Želijo uvesti digitalne valute in vse kar bo z njimi prineslo. Za normije lažje plačevanje amazon izdelkov, za oporečnike pa nočno moro.


Pa saj govorijo že par let o resetu, build back better ipd. Social scoring is coming. Vse je odprto na mizi, ljudje pa gledajo TikTok.

Miki N ::

Glede teh interesov in "dejstev" je tako, da vsi vemo, da Evropa takoj skoči nazaj na ruski plin takoj, ko bodo "šefi" rekli, da je spet ok - ne se jakomuditi, vsi poznajo evro "načelnost".

Tako da ta, da "Rusi vedo da je itak z ruskim plinom v Evropi konec"... ma kaj vem. Poleg tega imajo nebroj možnosti raznih "neskončnih remontov", lahko bi si izmislili kak "power down" pritiska "do nadaljnega" zaradi nezmožnosti dobave bla bla bla.

Neke globokomorske kapitan Nemo fore na Gretinih obalah kjer mrgoli raznih zahodnih mornaric in medijev, ki bi itak naprtili krivdo Vladotu tudi, če bi plinovod butnil Cthulu... je dejansko okrog riti v žep rešitev.

Ne da ni možno samo trditi da je to pa kar "logično"... ni logično.

Hm, kaj pa če je bil kak neznan James Bond freelance hudobec (Greta je pa samo podrepnica) - uni so imeli te fore!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

c3p0 ::

D3m je izjavil:

Bo kdo od vodilnih v EU povabil ZDA na pogovor?


A marioneta bo šefa klicala na zagovor?

Fritz je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Kaj točno naj bi bil fazon s tem?
Tako ali tako je Rus ustavil prvega, ta drugi pa niti v pogon ni in ne bo šel.

Rus je ustavil prvega, ker je pod sankcijami. Brez sankcij bi lahko plin spet tekel. Kar se tiče NS2 naj te spomnim, da ga je ustavila Nemčija še pred invazijo po nareku ZDA - niso dali dovoljenja za obratovanje.


Ko narod dovolj zebe, se lahko zgodi marsikaj, kar ni v skladu z navodili iz vrha. Če pipice več ni, kaj bo narod... Kuril bo tudi parket sredi sobe, druga ne bo preostalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

D3m ::

A marioneta bo šefa klicala na zagovor?


Bilo bi vljudno. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

The EU is going to ease sanctions against the Russian Federation by lifting the ban on the export of fertilizers, cement and other products from the Russian Federation -- Politico

Lepo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

Če je Politico to reku, bo že res.

Maxlos ::

Utk je izjavil:

Če je Politico to reku, bo že res.

Reutres ? ne bo v redu.
WP ? ne bo v redu.
Cudno. Kaj pa ti beres ?
Barking up the wrong tree

Utk ::

Bereš lahko vse, ampak če samo nekje piše, ni nujno da je res.
Kaj bo in kaj ne bo, ti bojo povedali direkt, ne pa iz nekih "virov".

Recimo ena laž v tem stavku je že to, da bojo dvignili ban na gnojila...težko, ker tega bana itak ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

D3m ::

Me zanima kaj smatrajo pod "other products"?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

D3m je izjavil:

Me zanima kaj smatrajo pod "other products"?

To tudi mene zanima. Drugega kot gnoja in nafte iz Rusije itak niti nočeš dobit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

D3m ::

Verjetno kako sestavljeno tehniko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

D3m je izjavil:

The EU is going to ease sanctions against the Russian Federation by lifting the ban on the export of fertilizers, cement and other products from the Russian Federation -- Politico

Lepo.

EU je že dvignila sankcije, ampak ali bodo Rusi sprejeli naročila??

Saj lahko zavrnejo... Oz. nabijejo cene... Ni tako enostransko, kot EU misli.

D3m je izjavil:

Me zanima kaj smatrajo pod "other products"?

Energijo:

- les
- plin
- premog
- gnojila
- Rusinje ;), očitno so EU bazirane dražje, pa je pomanjkanje kurb (in kurbirjev) v Bruslju...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

D3m ::

Les in premog so potihoma v EU najavili prejšnji teden, da bodo sprostili.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Miki N ::

Invictus je izjavil:


- Rusinje ;), očitno so EU bazirane dražje, pa je pomanjkanje kurb (in kurbirjev) v Bruslju...


Pa saj je zdaj "prebeglo" miljon Ukrajink ali koliko, ki so sinonim (tudi pri nas) za ta posel. Po mojem bi morala cena tovrstnih lul še celo pasti.

EDIT: no saj ko mraz pritisne in kriza zagrize, bo padla cena tudi marsikatere domaće. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

fikus_ ::

D3m je izjavil:

The EU is going to ease sanctions against the Russian Federation by lifting the ban on the export of fertilizers, cement and other products from the Russian Federation -- Politico

Lepo.


Je bilo že prejšnji teden nekaj govora o umetnih gnojilih, je sam šef UN dejal, da je potrebno omogočiti uvoz iz RU, čez nekaj dni pa marioneta Zelenski isto.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Utk ::

Še enkrat, na gnojila ni sankcij.

Maxlos ::

Utk je izjavil:

D3m je izjavil:

Me zanima kaj smatrajo pod "other products"?

To tudi mene zanima. Drugega kot gnoja in nafte iz Rusije itak niti nočeš dobit.

Vemo ta hahodna podjetja odhajajo, ker nimajo tam kaj delat.

Utk je izjavil:

Bereš lahko vse, ampak če samo nekje piše, ni nujno da je res.
Kaj bo in kaj ne bo, ti bojo povedali direkt, ne pa iz nekih "virov".

Recimo ena laž v tem stavku je že to, da bojo dvignili ban na gnojila...težko, ker tega bana itak ni.

Razsveti nas,
kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.
Barking up the wrong tree

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maxlos ()

fikus_ ::

Utk je izjavil:

Še enkrat, na gnojila ni sankcij.


Zakaj sta pa šef UN in Zelenski govorila, da je potrebno omogočit uvoz gnojil?
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Utk ::

To pa njih vprašaj. Sej niti na pšenico iz Ukrajine ni bilo sankcij, pa je vseeno trajalo, da je prišla ven.

Razsveti nas,
kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.

Brez svoje pameti ne moreš bit pravilno informiran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Maxlos ::

Utk je izjavil:

To pa njih vprašaj. Sej niti na pšenico iz Ukrajine ni bilo sankcij, pa je vseeno trajalo, da je prišla ven.

Razsveti nas,
kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.

Brez svoje pameti ne moreš bit pravilno informiran.

Torej gostilniška debata iz zdrava kmečka pamet so tvoji viri informacij. Briljantno.
Barking up the wrong tree

Utk ::

Ne, ampak če bereš ne vem kaj, ni nujno da je res, in če vzameš povprečje, ni nujno da je res. Lahko bereš komot samo Ruse, pa boš pravilno informiran, če boš videl kje bullshitajo, in obratno enako, pri CNN ali kjerkoli.

MadMen ::

Maxlos je izjavil:

Utk je izjavil:

Če je Politico to reku, bo že res.

Reutres ? ne bo v redu.
WP ? ne bo v redu.
Cudno. Kaj pa ti beres ?

Dej link do reuters novice

D3m ::

Torej. NS1 & NS2 kaput.

Baltic stream danes otvorjen.

Edini velik poraženec tukaj je Nemčija.

Preveč naključij.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Maxlos ::

Utk je izjavil:

Ne, ampak če bereš ne vem kaj, ni nujno da je res, in če vzameš povprečje, ni nujno da je res. Lahko bereš komot samo Ruse, pa boš pravilno informiran, če boš videl kje bullshitajo, in obratno enako, pri CNN ali kjerkoli.

Bil sem pri vprašanju in odgovoru čisto jasen, ali me je težko razumeti ?
Razsveti nas,
kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.
Barking up the wrong tree

dice7 ::

Maxlos je izjavil:


kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.

Izogibaj se prispevkov objavljenih s strani uporabnikov z proruskimi stalisci. To je naceloma dober filter

Fritz ::

dice7 je izjavil:

Maxlos je izjavil:


kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.

Izogibaj se prispevkov objavljenih s strani uporabnikov z proruskimi stalisci. To je naceloma dober filter

In vseh zahodnih MSM, prispevkov uporabnikov s proimperialističnimi in proameriškimi/ukrajinskimi stališči itn.

Utk je dobro napisal. Dice pričakovano (ideološko) zavaja.

Prebrati je treba veliko in imeti dovolj znanja zgodovine in mednarodnih odnosov, da razumeš kaj verjetno je res in kaj verjetno ni res. Če deset-dvajset let spremljaš dogajanje v svetu, ti mora biti marsikaj jasno.

Kot sem že napisal, moraš biti precej naiven, da ti prodajo zgodbo kako so Rusi sami razstrelili lasten plinovod (ni samo njihov, solastniki so tudi Nemci). Če bi pa sedaj šel v zrak tudi plinovod Norveška-Poljska, bi bila precejšnja verjetnost, da za tem stojijo Rusi.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

D3m ::

dice7 je izjavil:

Maxlos je izjavil:


kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.

Izogibaj se prispevkov objavljenih s strani uporabnikov z proruskimi stalisci. To je naceloma dober filter


In proukrajinskimi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

cias ::

Utk je izjavil:

Bereš lahko vse, ampak če samo nekje piše, ni nujno da je res.


Se strinjam. Folk naseda Twiterju 200%. 2 more weeks!

sbawe64 ::

Bank Of England Capitulates: Restarts QE Due To "Significant Dysfunction" In Bond Market, "Material Risk" To Financial Stability
https://www.zerohedge.com/markets/bank-...
2020 is new 1984
Corona World order

enemon ::

sbawe64 je izjavil:

Bank Of England Capitulates: Restarts QE Due To "Significant Dysfunction" In Bond Market, "Material Risk" To Financial Stability
https://www.zerohedge.com/markets/bank-...


FED pivot next?

chort ::

D3m je izjavil:

Ko je enkrat sol v cevi je življenjska doba cevi pod ?


Verjetno imajo rešitev.

Sol ni tak problem, na ~50m so anode ki preprečujejo korozijo, cevi so med postavljanjem in testiranjem prav tako polne morske vode. Tale hec je relativno enostavno nazaj sešvasat, tako da jaz obstoječih štirih cevi NS ne bi prehitro odpisal.
Ne bo jutri popravljeno, lahko bo pa v par mesecih - predvsem traja testiranje tesnosti in nato izčrpavanje vode.

Utk ::

Maxlos je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne, ampak če bereš ne vem kaj, ni nujno da je res, in če vzameš povprečje, ni nujno da je res. Lahko bereš komot samo Ruse, pa boš pravilno informiran, če boš videl kje bullshitajo, in obratno enako, pri CNN ali kjerkoli.

Bil sem pri vprašanju in odgovoru čisto jasen, ali me je težko razumeti ?
Razsveti nas,
kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.

Zakaj misliš, da obstaja enostaven odgovor? Zakaj misliš, da obstaja sploh kaj takega? Imam kolega, ki ne gleda dnevnika, ne bere nobenih novic razen 24ur, pa niti tam ne politike, itd. Če bi me on to vprašal, kaj bi mu lahk reku, kaj naj prebere, da bo vedel kai se zares dogaja v Ukrajini? Nič pametnega, najprej 10 let beri in glej malo več, vsega in karkoli, potem se lahko menimo o tem. Ni ene enostavne rešitve, enga news feeda, ki bi povedal vse. Ko ti je malo več jasno, kolk ti je lahko iz še zmeraj omejenih virov, pa lahko bereš karkoli, pa boš videl kje so zašli.

Če bi vprašal kje lahko izveš kdo je zares sabotiral plinovod, je sigurno samo en možen odgovor, nikjer. Jaz ne bi izključil možnosti, da so Američani, čeprav sem zelo proti Rusom. Ampak trdit tu in se kregat na mrtvo kdo je bil, je butasto, ker tega ne moreš vedet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Maxlos ::

Utk je izjavil:

Maxlos je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne, ampak če bereš ne vem kaj, ni nujno da je res, in če vzameš povprečje, ni nujno da je res. Lahko bereš komot samo Ruse, pa boš pravilno informiran, če boš videl kje bullshitajo, in obratno enako, pri CNN ali kjerkoli.

Bil sem pri vprašanju in odgovoru čisto jasen, ali me je težko razumeti ?
Razsveti nas,
kaj mormo brati ?
da bomo pravilno infomirani.

Zakaj misliš, da obstaja enostaven odgovor? Zakaj misliš, da obstaja sploh kaj takega? Imam kolega, ki ne gleda dnevnika, ne bere nobenih novic razen 24ur, pa niti tam ne politike, itd. Če bi me on to vprašal, kaj bi mu lahk reku, kaj naj prebere, da bo vedel kai se zares dogaja v Ukrajini? Nič pametnega, najprej 10 let beri in glej malo več, vsega in karkoli, potem se lahko menimo o tem. Ni ene enostavne rešitve, enga news feeda, ki bi povedal vse. Ko ti je malo več jasno, kolk ti je lahko iz še zmeraj omejenih virov, pa lahko bereš karkoli, pa boš videl kje so zašli.

Če bi vprašal kje lahko izveš kdo je zares sabotiral plinovod, je sigurno samo en možen odgovor, nikjer. Jaz ne bi izključil možnosti, da so Američani, čeprav sem zelo proti Rusom. Ampak trdit tu in se kregat na mrtvo kdo je bil, je butasto, ker tega ne moreš vedet.


Če v istem stavku uporabiš 24ur in vir o dogajanju o Ukrajini, potem je tvoje informiranje bolj na nivoju FB, TikTok, YT samooklicanih Expertov.
Barking up the wrong tree

Utk ::

Pa sem res to uporabil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Maxlos ::

Utk je izjavil:

Pa sem res to uporabil?

Da nisi direktno, ker pač ne bereš ničesar vrednega brati da na vprašanje, kaj pa bi moral brati, odgovarjaš s poudarkom 24ur. Kaj ko bi ti dodal še fox news, sun in ostalo sranje od sekreta za informiranja.
Barking up the wrong tree

Utk ::

Vidim, da nisi sposoben razumet napisanega, zato je zate čisto vseeno kaj bereš. Dva lahko berete iste članke 5 let, pa bo en nekaj razumel, drug bo pa še zmeraj butec. Ti si primer butca. Zato je vsak odgovor tebi "kaj brat" nesmiseln, ker lahko prebereš karkoli, pa itak nič ne pomaga, če ne razumeš.

cias ::

Utk je izjavil:

lahko prebereš karkoli, pa itak nič ne pomaga, če ne razumeš.


Hmmm

Utk ::

In?

Isto bi lahko rekli, da je to naredil Putin osebno, glej dokaz:

https://pbs.twimg.com/media/CMxLgRuUsAA...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()
««
14 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snowden postal ruski državljan (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
18716453 (10317) l0g1t3ch

Sankcije proti Rusiji in učinki za Evropo (energenti) (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59859560 (47693) starfotr

Konec dobave ruskega plina ali ko pustimo vladati ženski (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8910710 (9514) Griffin R500

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje? (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Loža
2490211155 (137864) endelin
»

Priprave na predčasno priključitev Ukrajine v evropsko električno omrežje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17825727 (17422) Mr.B

Več podobnih tem