» »

Nova finančna kriza na obzorju

Nova finančna kriza na obzorju

Temo vidijo: vsi
««
20 / 28
»»

MadMen ::

cias je izjavil:

MadMen je izjavil:


Ker NS1 ni edini plinovod, po katerem teče plin iz Rusije v EU. Mario, malo se izobrazi.


Aja, plin teče :))
To bi bilo treba ustaviti, nočemo hraniti tega fašističnega medveda, drugače bomo vsi govorili Rusko!

Kako imate lahko take protislovje istočasno v glavi. Plin teče, plin ne teče ker nas Ruski fašisti bojkotirajo, Ruski plin je treba bojkotirati… mama mija!

Malo izobrazbe nebi škodilo, ker izpadeš malo smešen.
Noben ne trdi da plin ne teče, večina nas ve(kar očitno ti ne) da je več plinovodov v Evropo, vsekakor pa Rusija ne dobavlja plina preko NS1(kar ni že pred samosabotažo) in da je zmanšala dobavo na preostalih plinovodih.

cias ::

MadMen je izjavil:


Malo izobrazbe nebi škodilo, ker izpadeš malo smešen.


Nimam TVja, tako da ne vem kakšne nasprotujoče resnice moraš istočasno držati v glavi da si izobražen.

Plinske jeklenke vem da se dražijo ker gre kvaliteta gor.

MadMen ::

cias je izjavil:

MadMen je izjavil:


Malo izobrazbe nebi škodilo, ker izpadeš malo smešen.


Nimam TVja, tako da ne vem kakšne nasprotujoče resnice moraš istočasno držati v glavi da si izobražen.

Plinske jeklenke vem da se dražijo ker gre kvaliteta gor.

O ti uboga duša, saj bo morda nekoč bolje :(

blazkj ::

Same laži in dezinformacije. Pred sabotažo je teklo po NS1 20% možnega pretoka.

Na podlagi podobih laži se tudi opravičuje genocid nad rusko manjšino v Ukrajini

tikitoki ::

kotanyi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

BNe, Katarci pač teptajo na tisoče žensk in njihovo pravico, režejo roke v pravu ki je popolnoma nekompatibilno z EU in hkrati sovražijo vse kafirčke kot smo mi in se nam smejijo ko se drkamo z slovanskimi brati...

Ti bi jih pa financiral da bi še lahko bolj teptali človekove pravice s svojim Šaria law itd... samo zato ker nikogar ne napadejo...

Savdska Barabija pa medtem okupira Jemen in Izrael Palestino pa ni nobenih sankcij kajne?


Blabla. Whataboutizmov mamo že vsi dovolj. V realpolitiki jih stresajo samo populisti in pa - useful idiots.

Nekaj je varnostna grožnja Evropi, nekaj drugega pa BV diktatorji.

Zdej, če ti je tko zelo všeč Putin, predlagam da greš tja pa se greš gradit imperije z njim. Če ti grejo na kito arabci, pejt v Jemen pa se pridruži hutijem če te vzamejo. Če ti gre na kito Izrael, pojdi v Palestino pa tam meci kamenje s Hamasom for all I care. Če ti ni všeč od koga se kupuje plin, pa vzami sekiro pa črta v gozd.

Vmes bom jaz seveda veselo financiral arabce. Če njih ne, pa konkurenco ki bo najmanj škodila mojim interesom.


Sam useful idiots lahko mislijo, da je pametno, da smo odvisni od Izraelcev.

Malidelničar ::

Pa se vam zdi realno, da vzrok finančne krize tako močno povezujete z energenti???
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

fikus_ ::

Če kdo zdrži 46 min. je to dobro za pogledati

https://m.youtube.com/watch?v=5rke0Axe2...
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

IgorCardanof ::

Malidelničar je izjavil:

Pa se vam zdi realno, da vzrok finančne krize tako močno povezujete z energenti???


Celoten sistem je napihnjen in izprijen do onemoglosti. Rabiš samo kakšen katalizator, da se to vse sesede samo vase. In ni malo verjetno, da bo tale energetska kriza pozimi ravno to.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PersonaRuda ::

fikus_ je izjavil:

Če kdo zdrži 46 min. je to dobro za pogledati

https://m.youtube.com/watch?v=5rke0Axe2...

+1

Hvala. Pogledal. Priporočam.

Fritz ::

fikus_ je izjavil:

Če kdo zdrži 46 min. je to dobro za pogledati

https://m.youtube.com/watch?v=5rke0Axe2...

Poučno predvsem za Američane pa še tam so napake, ni pa brez veze.

Za Evropejca z nekimi osnovami družboslovja in malce več zgodovine, je večina teh zadev vsaj okvirno jasna. Video je Amerocentričen in mu najbolj zamerim dve napaki. Govori o levici in desnici v ZDA, čeprav tega ni. Imajo neoliberalce in neokonzervativce. Omenja celo neko skrajno levico. Skrajna levica je komunistiučna partija, ki zahteva revolucionarno spremembo sistema, ne pa nekaj kar zahteva priznavanje 36-ih 'različnih' spolov. Drugo je primerjanje dveh velesil kot enakovrednih in nevarnost, da gresta v vojaški konflikt. Kitajska je na večini področij pred ZDA, le na vojaškem je še podrejena in ravno to nas lahko pripelje v položaj, da ZDA poskusijo izkoristiti to prednost.

Ker ni prave levice, saj jo lastniki neoliberalcev in neokonzervativcev vztrajno zatirajo, danes sicer mehkejše kot McCarthy in druščina a še vedno, je na Zahodu ostala samo še bolj desna in skrajno desna alternativa, ki bo s poglabljanjem gospodarskih kriz vse bolj dobivala na veljavi (npr. Fratelli d'Italia v Italiji, AfD v Nemčiji itn.).
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

sbawe64 ::

fikus_ je izjavil:

Če kdo zdrži 46 min. je to dobro za pogledati

https://m.youtube.com/watch?v=5rke0Axe2...

Dal si v https://m.youtube.com obliki, se vidi samo suhoparen link.

Ray Dalio Predicts A Horrible Economic Crisis Where EVERYTHING WILL COLLAPSE

16:39, 5 tipov vojn
-> kam že spada tale ? https://slo-tech.com/novice/t806502

in kot ugotavlja tony1, zakaj ni čipov v Eu
https://slo-tech.com/novice/t806502/p77...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Reycis ::

Sem pogledal na dvokratni hitrosti in še vedno zguba časa, ker ni povedal ničesar kar že sam ne vem in aktivno uporabljam pri planiranju za prihodnost. Vsi znaki so tu ampak še vedno lahko traja desetletje-dve da se imperij sesede. Poleg pomislekov, ki jih je dal Fritz bi jaz dal še enega. Samo poglej koliko nas je in kakšen vpliv imamo na okolje. Poglej tudi kakšno orožje imamo na voljo. SKoraj nemogoče je, da imamo pred sabo še en tak cikel kot so bili v zgodovini. Zelo veliko ljudi bo umrlo. In to je tudi moj razlog zakaj sploh študiram vseskupaj. Ker mi DNK veleva, da poskusim najti luknjo v šivanki da preživim, da moja družina preživi.
Diversity is our greatest strength

TezkoDihanje ::

Fritz je izjavil:

Kitajska je na večini področij pred ZDA


Kitajska seveda v veliki večini stvari ni pred Američani. To je popolna nesmiselna bedarija.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Maxlos ::

Barking up the wrong tree

Maxlos ::

Barking up the wrong tree

Reycis ::

Rastoče obresti niso noben problem. Bodo pač namesto 5 triljonov si izposodili 10 - 5 za servisiranje dolga in 5, ki bi si jih tako ali tako.
Diversity is our greatest strength

gazibo ::

Verjetno lahko pričakujemo še poslabšanje standardov sodeč po žurki, ki jo imajo danes po celotni jukrejn.
Dobr jih rešetajo Rusi

cias ::

gazibo je izjavil:

Verjetno lahko pričakujemo še poslabšanje standardov sodeč po žurki, ki jo imajo danes po celotni jukrejn.
Dobr jih rešetajo Rusi


Sem pogledal malo v temo Rusija vs Ukrajina in so si 100% enotni da ma Rusija samo še za 2 dni zaloge, tako da je Putin fertik.
Ker so tam čisto vsi tega mnenja, ne dvomim da imajo prav, vmes se ne najde niti eden ki bi se s tem nestrinjal. Tako da bo krize kmalu konec in bomo konec tedna že ven iz krize.

gazibo ::

LOL navadn trot echochamber je tist topic.

Miki N ::

Postavlja se vprašanje, če je sploh potreben pridevnik "finančna"... ker ta kriza je nek čuden amalgam in blazno se vse vrti okrog energetskega trga, saj v EU, ker tukaj smo slabi, jebiga - po lastni krivdi.

Recimo, v Evropi je zdaj nova skrb, da menda ne bo nič z Zelenkotovimi megavati, ker jih zdaj rabi zase - verjetno so tisti Uršulini čipi iz pralnih strojev le nekaj zadeli. Pa ravno zdaj, ko vsak megić šteje.

Bolj zanimiva je kao povezana zgodba o tem, da so frižiderji in pralni stroji danes menda ukinili proizvodnjo v Kryvorizhstal jeklarni kamor so Francozi kao outsourcali proizvodnjo nekih supe-duper posebnih jekl nujnih za renovacijo jedrskih reaktorjev. Pa ravno zdaj.

Zdaj koliko je ta zgodba resnična, koliko je pomembna... boli me patka. Ne vem - spominja na še eno svetovno lakoto brez ukrajinske pšenice... če se še spomnite. ;) Omenil sem jo, ker je še en v dolgi vrsti primerov EU shizofrenije (in na splošno Zahoda) ko bi kar nekaj sankcionirali in vladali svetu... a outsourcali smo praktično vso PROIZVODNJO. Ja, ja mogoče delajo tiste čipe in jeklo Kitajci in Ukrajinci po naši licenci... ampak ravno v rokah jih pa mi nimamo, ane?

Pa se pojdi potem sankcije, s kurcem v hlačah. Preveč smo se vživeli v posti-industrijsko zgodbo bluzatorskih ekonomistov, trda roba in energija v resnici še vedno šteje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

MadMen ::

cias je izjavil:

gazibo je izjavil:

Verjetno lahko pričakujemo še poslabšanje standardov sodeč po žurki, ki jo imajo danes po celotni jukrejn.
Dobr jih rešetajo Rusi


Sem pogledal malo v temo Rusija vs Ukrajina in so si 100% enotni da ma Rusija samo še za 2 dni zaloge, tako da je Putin fertik.
Ker so tam čisto vsi tega mnenja, ne dvomim da imajo prav, vmes se ne najde niti eden ki bi se s tem nestrinjal. Tako da bo krize kmalu konec in bomo konec tedna že ven iz krize.

sbuget general v zagonu

D3m ::

cias je izjavil:

gazibo je izjavil:

Verjetno lahko pričakujemo še poslabšanje standardov sodeč po žurki, ki jo imajo danes po celotni jukrejn.
Dobr jih rešetajo Rusi


Sem pogledal malo v temo Rusija vs Ukrajina in so si 100% enotni da ma Rusija samo še za 2 dni zaloge, tako da je Putin fertik.
Ker so tam čisto vsi tega mnenja, ne dvomim da imajo prav, vmes se ne najde niti eden ki bi se s tem nestrinjal. Tako da bo krize kmalu konec in bomo konec tedna že ven iz krize.


Večina jih je tam z banom. Tak, da so ostali samo pro-UA.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gazibo ::

Društvo mrtvih pesnikov ni odprto za drugače misleče :D

cias ::

Police in France are now checking your fuel tank before they allow you access to petrol stations... if you have too much in your tank, you are turned away.

Shortages in France are forcing people to wait in lines for hours to get only a partial refill of fuel.

? Wall Street Silver


LOL, pod tisto novico je pa še video ko policisti porivajo svoj avto :))

Deep fake garantirano, krize ni, zaupajmo našim vodjem pravijo ti ki so veliko bolj izobraženo od jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

Malidelničar ::

IgorCardanof je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Pa se vam zdi realno, da vzrok finančne krize tako močno povezujete z energenti???


Celoten sistem je napihnjen in izprijen do onemoglosti. Rabiš samo kakšen katalizator, da se to vse sesede samo vase. In ni malo verjetno, da bo tale energetska kriza pozimi ravno to.


Ne vem meni se zdi da sistem deluje. Vedno trdijo to, 1929, 1945, 1984, 2000, 2008, 2020, pa kar deluje. Kaj pa če si eni ljudje prav želijo 'the mother of all crashes, the clusterfuck of generations, the doomsday of ages' ta dokažejo, da pa "imajo prav"?
Recimo Japonska je sicer kot visoko razvita država imela sedaj dve desetletji gospodarske niti ne stagnacije, ampak zastoja, ne-rasti. Pa Japoncem še vedno laufa.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

esel ::

Prosim, da v tej temi nehaš z optimizmom! Kaj še ne veš, da se bomo v EU to zimo ogrevali na minus 12, pili lastno scavnico in jedli žužke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()

hbgqzR ::

Cias, kaksna tvoja neumnost je spet to, da policija preverja rezervoarje - s cim in vsakemu ali kaj? Ce se omejuje gorivo - obstaja enostavna resitev - boni in omejitev na rocki ali pa kar na crpalki. Pogledali bi rezervoar, right.

Samo res, ta cias ali Mario ima res prebliske; ne vem, je to kak skodozeljen mladenic, prav moder zelo verjetno ni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

cias ::

hbgqzR je izjavil:

Cias, kaksna tvoja neumnost je spet to, da policija preverja rezervoarje - s cim in vsakemu ali kaj? Ce se omejuje gorivo - obstaja enostavna resitev - boni in omejitev na rocki ali pa kar na crpalki. Pogledali bi rezervoar, right.

Samo res, ta cias ali Mario ima res prebliske; ne vem, je to kak skodozeljen mladenic, prav moder zelo verjetno ni...


LOL, a ni bilo po poptv kakšno gnečo majo na bencinskah v Franciji, a vas nič ne informirajo? Samo o rekordnih zalogah plina govorijo? :)) Šokantno!

hbgqzR ::

Ne, mene ne, ker nimam časaa za poptv in še marsikaj podobnega ne. Gnecam pa se lahko izognes, kakorkoli, zagotovo pa ne o preverjanju stanja v rezervoarju, ker to ni učinkovita rešitev, se nesmiselna je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

nirburu ::

https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...

Pa še novica, da naj se v angliji pripravijo na izpade elektrike, čeprav večino plina dobijo domačega. Isto govorijo v franciji pa so jederska energetska velesila.
Meni to smrdi po coroni v2.0. Spet se bomo morali plebsi prilagajati za višje dobro in navaditi na nižji standard/ukrepe. Folk pa identične reakcije kot pred "smrtonosnim" virusem.

Zapomnite si nekaj plebsi. Elita naredi zgolj toliko krize kot je potrebno za spremembe. Ne bo si sama sebi skopala jamo iz katere ne more več vn.

LeQuack ::

Enako je z recikliranjem smeti, ki koristi samo smetarski mafiji. Vsekakor ljudje se ne smejo predati tej eliti.
Quack !

nirburu ::

Marsikatera reciklaža smeti je BS. Ampak ne, tu če so zarote so bolj na lokalni ravni, ker to je bolj lokalen "problem".
In ja, mafijski posli so nekako zarote. Ker so skrivne in so načeloma proti državi in v lastno korist.

Glej. Jaz bom vsakič zmagal, ti garantiram.
Vi pravite, da bodo Ruske nukice padale. Jaz pravim da ne. Kvečjemu zgolj simbolično za vas prestrašit. Da bi se ruska in ameriška elita nukala pa so blodnje v tri krasne. Vsa elita od ruske, kitajske in ameriške se je v neki točki družila na istih žurih. Jack Ma, Bill Gates ali Abramović. Nekateri (večina) izmed njih nimajo skupnene samo posle, ampak tudi kri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

hbgqzR ::

nirburu je izjavil:

Glej. Jaz bom vsakič zmagal, ti garantiram.

Kako fajn... Boctok, da nisi ti kje - član elite? In se samo hodiš naslajat nad našim obstoječim ali skorajšnjim trpljenjem... Izgleda zagotovo tako, glede na tvoja sporocila, da ne omenjam kaviarja in podobnega. Saj vem, da skusas skriti, samo ocitno ne gre, glej.

nirburu ::

Če vrjameš v nukice in covid apokalipso, daj pokaži nam kako si vlagal in kako se je izšlo?

cias ::

hbgqzR je izjavil:

Gnecam pa se lahko izognes, kakorkoli, zagotovo pa ne o preverjanju stanja v rezervoarju, ker to ni učinkovita rešitev, se nesmiselna je.



Deep fejk ane, direkt iz Kremlina :D

https://twitter.com/WallStreetSilv/stat...

hbgqzR ::

nirburu je izjavil:

Če vrjameš v nukice in covid apokalipso, daj pokaži nam kako si vlagal in kako se je izšlo?

Vlagal sprasujes v kontekstu financnih instrumentov? Pa jaz nisem nek super strokovnjak, jaz sem bolj za opcije, call/put/straddle, omejen riziko... Drage so kar ampak rezultat precej predvidljiv. Ce sprasujes glede potrosniskih nakupov, pa kaj pa vem, nekaj racunalnikov, nekaj pritiklin okrog in v hisi, se pred osciliranjem cene, interier. Pac taksne, navadne stvari, glej, jaz sem preprost mozakar, nisem tu nek globok poznavalec skrivnosti sveta.

cias je izjavil:

Deep fejk ane, direkt iz Kremlina :D

https://twitter.com/WallStreetSilv/stat...

Policija ti ne more gledati v rezervoar, clovek, nima kapacitet, da preverja vsako vozilo. To je bilo kaj iz konteksta ali fake, ker obstajajo lazje centralizirane resitve. Ce jih ti, cias/Mario/Fagpox/Necepljeni ne poznas, ne pomeni, da jih ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

nirburu ::

Glej še komentatorji na RTVJu štekajo

https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...
"Hočejo na zeleno energijo z elekt. avti a nimajo ne elektrike pa daleč od zelene energije je ta srot od avtomobilov"

Tako kot bodo v Franciji užigali luči na atrakcijah.
Frakcija od frakcije porabe energije za jedrsko energetsko velesilo, ampak močan simboličen pomen.
Tako kot vaši tovornjaki v Bergamu, ki so en večer vozili in nikoli več.
Meni se isti film vrti kot pred dvema letoma. Močna medijska propaganda in kolaboracija vlad za isti clij. Manj svobode in nižji standard.

Vi pa se obnašate identično kot za virus. Samo da tokrat ne kupujete maske, amapk dizel na črpalki.

cias ::

nirburu je izjavil:


Vi pravite, da bodo Ruske nukice padale. Jaz pravim da ne.


Kdo to pravi? To mate zmeraj isti butast argument ko rečem da je v Šparu šla gor cena Budget jogurta.

nirburu ::

To pač normiji pravijo. Da bo putin nukal ukrajino. Kupujejo jodove tabletke. itd.

hbgqzR ::

nirburu je izjavil:

To pač normiji pravijo. Da bo putin nukal ukrajino. Kupujejo jodove tabletke. itd.

Ne vem, kdo bi to kupoval in zakaj, niti, kje jih dobiti. Prevec posplosujes.

nirburu ::

hbgqzR je izjavil:

nirburu je izjavil:

To pač normiji pravijo. Da bo putin nukal ukrajino. Kupujejo jodove tabletke. itd.

Ne vem, kdo bi to kupoval in zakaj, niti, kje jih dobiti. Prevec posplosujes.


A ti moram res zvleči prav namensko temo, ki jo je nekdo nekaj časa nazaj odpru tu gor?


Kar sem jaz v zadnjih 3 letih, oz. 3h desetletjih videl je, da vedno držijo "krize" na neki točki kjer profitirajo. Čim kaže, da bodo zares najebali se zadeve čez noč znormalizirajo, finančni tokovi stečejo, surovine se čudežno najdejo itd.
Lahko sicer, da se bodo enkrat ušteli in zajebali. Morda. Amapak nič ne kaže da smo že tam.

Premoga je še polno. Nafte ravno tako. Urana isto. Plina nič manj kot prej. Siclicija tudi.

Zapomnite si. Naš finančni sistem je fejk in manipuliran. Zato so krize tudi fejk in manipulirane.

Cel svet smo ustavili za nek pičkast virus, sedaj smo ponovno cel svet samovoljno ustavili za tri vukujebine sredi butt-crack-a evrope, pa brez zamere UKRjinci.
Tam zgoraj pa še vedno služijo.
Zakaj pa je to čudno. Saj vam pravim. Cel finančni sistem polovice sveta drži v rokah nekaj finančnih multinacionalk.

dice7 ::

Drzi, kapitalizem je nekaj najslabsega, kar se je pripetilo clovestvu

nirburu ::

Torej mi končno vrjameš.

Hvala.

hbgqzR ::

nirburu je izjavil:


Aja, tako pravis, ti to nam na forumu. In tako si prijazen, da iz vsega tega znanja zasluzis kaj, 1500 EUR/mesec, je sploh toliko? S tem znanjem bi ti moral sluziti milijone, desetine milijonov. Si hecen, da jaz razumem ustroj delovanja sveta in druzbe tako dobro kot ti, ali me fentajo ali pa skupaj orgijamo na pentagramih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

nirburu ::

Nisem finančni tip. Ker kot ti je dice7 povedal, nisem tak hardcore kapitalist, da bi skušal vsako situacijo oportunistično izkoristiti.

Ampak vi ste. Jaz sem vam dal vlagatelsjko alternativo. Sedaj pa vlagajte po mili volji. Če menite, da bodo kmalu padale nukice po evropi boste najbrž drugače postopali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

hbgqzR ::

nirburu je izjavil:

Nisem finančni tip. Ker kot ti je dice7 povedal, nisem tak hardcore kapitalist.

Ampak vi ste. Jaz sem vam dal vlagatelsjko alternativo. Sedaj pa vlagajte po mili volji. Če menite, da bodo kmalu padale nukice po evropi boste najbrž drugače postopali.

Kak tip pa si, nurbiru-boctok? Mimogrede, tvoj ljubcek Vladimir P. je top oligarh, te bo vzel pod perut? Ti si vse to ugotovil, pa si samo nek nurbiru, ki je kaviar v kampu? :-(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

nirburu ::

Ne vem kaj sem. Ampak to ni pomembno.
Mene samo zanima kako boste vlagali. Po normie-establišment paradigmi. Torej nukice, pomanjkanje elektrike, apokaliptični virus, ali "elita nas na suho poriva v rit že leta". The choice is yours.

hbgqzR ::

nirburu je izjavil:

Mene samo zanima kako boste vlagali.

Zakaj bi tebe zanimalo, kako bomo (kdo vse?) vlagali? Vlagali kaj v kaj? Spolovila? Kumarice v kozarce? Denar v potrosno robo in energente? Investicije? Jaz te ne razumem najbolj, boctok, niti, zakaj bi to bilo pomembno zate in cemu bi ti moral kdorkoli karkoli razlagati. Za nekoga globoko razumevajocega si precej neartikuliran. Saj vem, namerno, razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

nirburu ::

Rekel sem ti dovolj. Če misliš simplistično podjebavati, hvala lepa in lahko noč.

hbgqzR ::

nirburu je izjavil:

Rekel sem ti dovolj. Če misliš simplistično podjebavati, hvala lepa in lahko noč.

Ja, potem pa nič. Glej, če se vse dobro izide, se napijemo od veselja sicer pa od žalosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()
««
20 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snowden postal ruski državljan (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
18716117 (9981) l0g1t3ch

Sankcije proti Rusiji in učinki za Evropo (energenti) (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59857770 (45903) starfotr

Konec dobave ruskega plina ali ko pustimo vladati ženski (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8910470 (9274) Griffin R500

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje? (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Loža
2490207860 (134569) endelin
»

Priprave na predčasno priključitev Ukrajine v evropsko električno omrežje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17825463 (17158) Mr.B

Več podobnih tem