» »

Stray

Stray

DrainBead ::

A je kdo probal?



Ravno igram, zanimiva igra. Mislim, ni kakšen presežek, ampak končno pa je nakaj drugačnega...

Izi ::

Jaz sem začel igrati včeraj in me je kar potegnilo :D
Igral sem kakšne 4 ure skupaj in zaenkrat je videti kot zelo dobra avantura. Priporočam.

Zgodba je post-apokaliptična, cyberpunk. Naš potepuški maček je eno redkih še živih bitij na planetu poleg velikanskih mutiranih bakterij (Zurkov), ki požrejo vse živo in neživo in so naši glavni sovražniki. Srečujemo v glavnem robote s katerimi se lahko tudi pogovarjamo s pomočjo našega prijateljskega robotka, ki nam prevaja.

Kmalu na začetku sem skoraj obupal, ko nas takoj po uvodnem delu napade kup Zurkov in je treba pred njimi bežati kar precej daleč po ozkih ulicah. Umrl sem več desetkrat preden sem pogruntal kako se prebiti skozi.
S tem začetnim delom so močno pretiravali in verjetno izgubili kar nekaj igralcev.
Bistveno je, da med divjim tekom in vijuganjem med Zurki, ves čas divje nabijaš po Levi Alt tipki. Dokler ne ugotoviš, da je treba ves čas teka divje spamati left Alt ne boš prišel čez ta del.

Bl4ckSw4n ::

Končal v enem dnevu. Super igra.

Izi ::

Edina slabost je, da je malo kratko vse skupaj. Jaz sem končal v dobrih sedmih urah.
Glede na dolžino bi rekel, da je cena malo previsoka, drugače pa zelo v redu igra.

inferno666 ::

Z otroci ravno končaki igro. Pozna kdo kako igro, ki ti da podobne občutke, in je primerna za 10 letnike.

oo7 ::

inferno666 je izjavil:

Z otroci ravno končaki igro. Pozna kdo kako igro, ki ti da podobne občutke, in je primerna za 10 letnike.


Brothers: A Tale of Two Sons je zelo dobra a kratka igra. Pa če se spomnim prav jo lahko igrata celo dva.



drvo ::

Ali pa It takes two. Ta je IZKLJUČNO za dva igralca.

yayo ::

ravno igram med bolniško, prav sproščujoča igra.

inferno666 je izjavil:

Z otroci ravno končaki igro. Pozna kdo kako igro, ki ti da podobne občutke, in je primerna za 10 letnike.

seveda precej pozno odgovarjam ampak Stray me spominja na Okami, ki je sicer igra z malce bolj kompleksno mehaniko. Je pa primerna otrokom, ker je risankasta, dobrodušna in nenasilna. Podobn kot je v Strayu glavni junak mačka, ki na hrbtu nosi robotka je nemi protagonist v Okami beli volk, ki na hrbtu nosi mičkenega vilinca kateri govori namesto volka.

BlackFox101 ::

Mogoče kaj od tega:

- Unravel 1 in 2
- Grounded https://store.steampowered.com/app/9621...
- Sackboy: A Big Adventure https://store.steampowered.com/app/1599...
- Overcooked


Škoda, ker ni ICO za PC (Se da igrat z ps emulatorjem)
Ico @ Wikipedia

Pa še to:
https://www.dualshockers.com/games-like...

Zgodovina sprememb…

acookook ::

Ico, ko enkrat (ali dvakrat) končaš lahko igrata 2.
.

yayo ::

:)) sicer sem že jaz odgovarjal na pol leta staro vprašanje. Upam, da bodo odgovori komu koristili.

Hatchback678 ::

Bom definitivno kupil ko bo znižano :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1103244079 (60) 111111111111
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Igre
1045136898 (45) oo7
»

PC igra za 6 letnega

Oddelek: Igre
241863 (1091) Horas
»

Igre za mladoletnika

Oddelek: Igre
332756 (1115) mtosev
»

Steam- igre razvite v Sloveniji

Oddelek: Igre
253013 (1325) opeter

Več podobnih tem