» »

Mi pad 5

Mi pad 5

quadro933 ::

Zdravo. Ima kdo Xiaomi tablico Mi pad 5? Zanima me ali dela Netflix v HD?

Lp

steev ::

Zakaj ne bi?
:|

m3k ::

12:20 - DRM is Netflix in FHD? Amazon Prime Video FHD?

Mirko tipka na radirko ////

quadro933 ::

Zvedel sem, da naj bi imelu en bug in po nekaj minutah vrže v SD. Xiaomi pa še ni izdal popravka. Na internetu je en kup debat na to temo. Tablica je drgač top, sam tole jo jebe...

quadro933 ::

Klinc, nč ne bi svtole tablico, na Xiaomi support se požvižgajo na tole. Imajo pa res težavo z L1 Widevine...

steev ::

Samo a ni to problem aplikacije?
:|

quadro933 ::

Na Netflixu pravijo, da je to problem Xiaomija, da morajo oni izdat popravljen firmware, ker po parih minutah vrže v SD resolucijo, baje ni problem samo Netflix, ampak tudi Prime Video, ipd...

NA podpori Xiaomija se pa sprenevedajo...

gregyk ::

Tako je L1 je problem pri vseh aplikacijah tudi hbomax. Plus to da oglašujejo da je tablica HDR in DolbyVision sposobna ampak je problem da je vsa taka vsebina čisto negledljiva ker so temnejše scene brez detajlov in čisto pretemne. Tudi o tem je govor na internetih. Pišem pa iz lastnih izkušenj s to tablico.

mtosev ::

Meni moj HUAWEI tablet nima GMS pa mi HBO max deluje bp prek browserja, če dam na desktop mode. HBO max app napiše, da tablet nima GMS in se zapre.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

dione2kx ::

Hej, hej...

HD deluje. Vsaj koliko sem jaz gledal v Disney+ in Netflix je delalo super.

Vseeno pa mi izpostavil drug problem, ki je prisoten pri viewingu katerega koli video na tab-u. V Netflixu, YouTube, browserju...
HDR in Dolby Vision, ki je advertised with the tab ne deluje kot bi moral... display ima around 500 nits max brightness -> premalo za HDR.
Tako se pojavi problem pri temnejših scenes -> ne vidiš prav teksur, background-a... česarkoli, ki je v temnejši sceni...

Mislim, da se bi dalo odpraviti s software updejtom, če to sploh addressajo... drugače bo ostalo kot je. Če vtipkaš v google Xiaomi pad 5 netflix dark scene issues in greš pod images je kar nekaj primerov prikazanih...
Nekako se lahko igraš tudi z display settings in spremeniš scheme v standard -> to izboljša za cca. 30 % in se malo bolje vidi ampak ni real fix. Oni morajo to popraviti software wise.

Drugače je tablica kul, sploh za ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dione2kx ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194234569 (2317) PARTyZAN
»

LG OLED C1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11219504 (3233) TR52
»

Kater mrežni multimedijski 4K HDR predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
183282 (1615) rs1975

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561088397 (348404) Mavrik

Več podobnih tem