Forum » Slo-Tech » Testiram delovanje podpisov.
Testiram delovanje podpisov.
DamijanD ::
Sklepam, da podpis pod postom ostane tak, kot je bil v veljavi, ko si post objavil. Če je bil to namen testa?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije? (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 20435 (13852) | jocoj |
| » | DPD pustil paket v veži bloka (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 15844 (13842) | Zelnick |
| » | Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 20661 (13291) | Šimpanz |
| » | Dostavna služba dostavila kr nekomu (strani: 1 2 3 )Oddelek: Loža | 28201 (21693) | xxxul |
| » | Prevzem paketa in odgovornostOddelek: Loža | 1559 (1373) | BlueRunner |