» »

Kdo si to lahko privošči?

Kdo si to lahko privošči?

Mike_Rotch ::

Ker se mi zdi neumno delati za nekoga 8 ur dnevno. Vzamem kak projekt sem pa tja pa delam. To je pa to. Cisto dovolj.


Saj pravim, ni služba samo 8 ur delo za nekoga. Tudi "kak projekt sem pa tja" je OK.

kriptobog ::

Mike_Rotch je izjavil:

Ker se mi zdi neumno delati za nekoga 8 ur dnevno. Vzamem kak projekt sem pa tja pa delam. To je pa to. Cisto dovolj.


Saj pravim, ni služba samo 8 ur delo za nekoga. Tudi "kak projekt sem pa tja" je OK.


JA to zame ni sluzba. To mi je hobi :))

murrieta ::

kriptobog je izjavil:

Ker se mi zdi neumno delati za nekoga 8 ur dnevno. Vzamem kak projekt sem pa tja pa delam. To je pa to. Cisto dovolj.


Dajva razresiti to tvojo osnovno mladostnistvo blodnjo. Ti ne znas prodajati svojega znanja (glede na to, da si kriptogoljuf, ga sploh nimas, ampak pustiva to ob strani), zato najames, nekoga, da tvoje znanje prodaja namesto tebe. Temu se rece zaposlitev. Ce se ti zdi nesposoben - dobis manj iz njega, kot pricakujes - najames nekoga drugega, da prodaja tvoje znanje namesto tebe, temu se rece menjava sluzbe.

Imel sem d.o.o., sem ga zaprl, ker sem se moral kar naenkrat ukvarjati s stvarmi, ki so pain in the ass, z zaposlovanjem, knjigovodstvom, marketingom, sklepanjem poslov itd. Hotel sem pa samo kodirati. In sem lepo rekel fuck off, prodal podjetje in se zaposlil, danes sem vreden ~4k neto / mesec, zena je doma (poizkusite enkrat, kako izgleda draga, ko je nek sociopat ne drka 8 ur na dan na delovnem mestu), postori vse kar je za postoriti doma, obe hcerki imata mamo 100% in uzivata na polno, jaz pa pocnem tisto kar bi rad.

Seveda, ce je tvoja edina sposobnost, goljufati druge, da kupujejo nicvredno sranje tipa kriptovalute, potem je razumljivo, da noces nikogar, ki nadzira tvoje salabajzerstvo in nategovanje frizerk, da so se ob tisto malo, kar imajo. Ce pa imas nekaj za ponudit trgu, je popolnoma razumljivo, da najames nekoga, ki bo tvoje znanje prodajal, cista optimizacija tvojega casa. Scasoma tega ne rabis vec, ampak rekel bi, da se nisi tam.

Razni nesposobni bedaki, precenjujejo "podjetnike", dejansko so pa samo to, organizatorji in prodajalci sposobnosti njihovih zaposlenih. Glorified marketingarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Mike_Rotch ::

Imel sem d.o.o., sem ga zaprl, ker sem se moral kar naenkrat ukvarjati s stvarmi, ki so pain in the ass


Z drugimi besedami - Nisi sposoben drugega kot kucati brezvezno kodo po naročilu drugih.

Sicer ni nič slabega v tem. Tudi ljudi s takšnim osnovnim znanjem rabimo.

In sem lepo rekel fuck off, prodal podjetje in se zaposlil, danes sem vreden ~4k neto / mesec


Wait what??? A se nisi zgoraj kurčil z nekimi milijoni pa v resnici delaš za 4 jurje neto?

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

murrieta je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Ker se mi zdi neumno delati za nekoga 8 ur dnevno. Vzamem kak projekt sem pa tja pa delam. To je pa to. Cisto dovolj.


Dajva razresiti to tvojo osnovno mladostnistvo blodnjo. Ti ne znas prodajati svojega znanja (glede na to, da si kriptogoljuf, ga sploh nimas, ampak pustiva to ob strani), zato najames, nekoga, da tvoje znanje prodaja namesto tebe. Temu se rece zaposlitev. Ce se ti zdi nesposoben - dobis manj iz njega, kot pricakujes - najames nekoga drugega, da prodaja tvoje znanje namesto tebe, temu se rece menjava sluzbe.

Imel sem d.o.o., sem ga zaprl, ker sem se moral kar naenkrat ukvarjati s stvarmi, ki so pain in the ass, z zaposlovanjem, knjigovodstvom, marketingom, sklepanjem poslov itd. Hotel sem pa samo kodirati. In sem lepo rekel fuck off, prodal podjetje in se zaposlil, danes sem vreden ~4k neto / mesec, zena je doma (poizkusite enkrat, kako izgleda draga, ko je nek sociopat ne drka 8 ur na dan na delovnem mestu), postori vse kar je za postoriti doma, obe hcerki imata mamo 100% in uzivata na polno, jaz pa pocnem tisto kar bi rad.

Seveda, ce je tvoja edina sposobnost, goljufati druge, da kupujejo nicvredno sranje tipa kriptovalute, potem je razumljivo, da noces nikogar, ki nadzira tvoje salabajzerstvo in nategovanje frizerk, da so se ob tisto malo, kar imajo. Ce pa imas nekaj za ponudit trgu, je popolnoma razumljivo, da najames nekoga, ki bo tvoje znanje prodajal, cista optimizacija tvojega casa. Scasoma tega ne rabis vec, ampak rekel bi, da se nisi tam.

Razni nesposobni bedaki, precenjujejo "podjetnike", dejansko so pa samo to, organizatorji in prodajalci sposobnosti njihovih zaposlenih. Glorified marketingarji.


Ce bi dejansko bral kaj pisem bi vedel, da se ne ukvarjam s kriptom. d.o.o. si pa zaprl ker si nesposoben. Sem bil tudi zaposlen, tako da sem svoje znanje prodajal, in zadnjih nekaj let zaposlitve kar za lepo placo.

Se pa lepo vidi tvoja zabitost, da ocenjujes cloveka po vzdevku na nekem forumu

Zgodovina sprememb…

murrieta ::

Mike_Rotch je izjavil:

Imel sem d.o.o., sem ga zaprl, ker sem se moral kar naenkrat ukvarjati s stvarmi, ki so pain in the ass


Z drugimi besedami - Nisi sposoben drugega kot kucati brezvezno kodo po naročilu drugih.

Sicer ni nič slabega v tem. Tudi ljudi s takšnim osnovnim znanjem rabimo.


Ne bedak. To, da si "direktor" ni nic posebnega. Ene pac ne veseli cele dneve drkati na stranke in prodajati. Nekateri smo prerasli to in smo sposobni vec (oz. smo bili ze od vsega zacetka, pa smo nasedli neki bebasti fami, da pa samo podjetnik nekaj steje - danes delam za bluechipe in vsak slovenski podjetniski bebec mi je pod castjo, se sploh ne ukvarjam vec z njim). Placo imam pa tam, kjer je ti kot se en izmed mnogih, ne bos niti od dalec videl.

Fucking ekonomista, ki se bi sel kar se gres ti (pa cetudi si tehnicno neskoncno podkovan, pa se gres raje marketing - kar je waste of talent), dobis danes v vsaki kanti, kjer se drenja s se stirimi. Samo tega bebci, ki se jim zdi pa nekaj najboljsega na tem svetu komandirati druge, pac ne razumejo in so tudi prevec nesposobni, da bi jih za prodajo svojega dela sploh zaposlil. Vem, da taki kot si ti drkate kurac, kaj ste, dejansko pa ste strosek proizvodnemu procesu, posredniski bastardi, ki se jih je treba znebiti. Ne rabi se vas, ste odvec strosek za proizvajalce, kot tudi za stranke, brezvezen vmesni clen, ki se ga bomo scasoma otresli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Mike_Rotch ::

Ne bedak. To, da si "direktor" ni nic posebnega.


Ne ločiš direktorja od lastnika pa vseeno suvereno označiš sogovornika za bedaka :)

Priporočam branje: Dunning%E2%80%93Kruger effect @ Wikipedia

Nekateri smo prerasli to in smo sposobni vec (oz. smo bili ze od vsega zacetka, pa smo nasedli neki bebasti fami, da pa samo podjetnik nekaj steje - danes delam za bluechipe in vsak slovenski podjetniski bebec mi je pod castjo, se sploh ne ukvarjam vec z njim). Placo imam pa tam, kjer je ti kot se en izmed mnogih, ne bos niti od dalec videl.


Oh joj. 4k neto je na svetovnem trgu junior programerska plača. Za take s 35 letnimi izkušnjami bi se spodobila vsaj kakšna 1 pred 4000.

murrieta ::

Mike_Rotch je izjavil:

Ne bedak. To, da si "direktor" ni nic posebnega.


Ne ločiš direktorja od lastnika pa vseeno suvereno označiš sogovornika za bedaka :)

Priporočam branje: Dunning%E2%80%93Kruger effect @ Wikipedia

Nekateri smo prerasli to in smo sposobni vec (oz. smo bili ze od vsega zacetka, pa smo nasedli neki bebasti fami, da pa samo podjetnik nekaj steje - danes delam za bluechipe in vsak slovenski podjetniski bebec mi je pod castjo, se sploh ne ukvarjam vec z njim). Placo imam pa tam, kjer je ti kot se en izmed mnogih, ne bos niti od dalec videl.


Oh joj. 4k neto je na svetovnem trgu junior programerska plača. Za take s 35 letnimi izkušnjami bi se spodobila vsaj kakšna 1 pred 4000.


Heh, ja, samo, pazi zdaj to, jaz ne rabim vec. To je to, lahko s tem denarjem zelo lepo zivim. A ni hecno, ko pomislis, kaksen kreten si, da rabis vec? Ves kaj sem jaz naredil? Downscalal sem, poskrbim za placo ~4000 neto, izberem pa med drugim po tem, koliko mi bo treba delat. Kaj je drekac? Delas cele dneve, izzemas svoje delavce, hkrati pa tratis edino stvar, ki je v zivljenju res vredna - svoj cas. Good luck moron, zagotovo tvoj audi odtehta kar imam jaz, izvoli crknit v naslednjih dveh letih in vmes zasluziti 5-6 miljard, s katerimi si bos v hospicu lahko rit brisal.

Matr ste eni sociopati zabiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

mr_chai ::

murrieta je izjavil:

Lol, a to mislite :)). Delam za bluechipe in startupe ze okrog ~35 let. Noben od lastnikov, ki je segel preko 100 miljonov ni bil clovek, ki bi si ga drkal na svojo zunanjo podobo ali zelel biti ocitno drugacen od mnozice (ali si zelel voziti predrag avto, to je za kmetice). Se bolje, tistih, ki so bili najbogatejsi, jih ne bi locil od mnozice (seveda ne govorim o kretenih tipa Musk). Izgleda da imate zblojeno predstavo, ker prevec filme gledate. In lahko recem samo - kreteni.

Bo verjetno lahko potrdil kdo, ki ima izkusnje izven kmetavzarjev tipa login. Ampak teh je malo, vecina ste fucking suznji, ki delate za drobtine in nikoli ne pridete, do cesa res profitabilnega. Verjetno ste veliko prevec nesposobni.


In kaj si ti drugega kot navaden peasant, ki dela za tiste, ki so vredni 100+ mio. Ja niso muski in se ne preseravajo, te pa še vedno na polno izkoriščajo in kradejo tvoj čas, samo zato, da imajo oni lahko več časa za golf in počitnice v butičnih hotelih ob švicarskih jezerih. Tudi, če ti dajo 150k na leto, si še vedno navadni mezdni delavc, ki dela za sanje drugih. Ja, imaš več, kot en tovarniški delavec pri nas, ampak v samem bistvu sta pa oba enako eksploitana.

murrieta ::

mr_chai je izjavil:

murrieta je izjavil:

Lol, a to mislite :)). Delam za bluechipe in startupe ze okrog ~35 let. Noben od lastnikov, ki je segel preko 100 miljonov ni bil clovek, ki bi si ga drkal na svojo zunanjo podobo ali zelel biti ocitno drugacen od mnozice (ali si zelel voziti predrag avto, to je za kmetice). Se bolje, tistih, ki so bili najbogatejsi, jih ne bi locil od mnozice (seveda ne govorim o kretenih tipa Musk). Izgleda da imate zblojeno predstavo, ker prevec filme gledate. In lahko recem samo - kreteni.

Bo verjetno lahko potrdil kdo, ki ima izkusnje izven kmetavzarjev tipa login. Ampak teh je malo, vecina ste fucking suznji, ki delate za drobtine in nikoli ne pridete, do cesa res profitabilnega. Verjetno ste veliko prevec nesposobni.


In kaj si ti drugega kot navaden peasant, ki dela za tiste, ki so vredni 100+ mio. Ja niso muski in se ne preseravajo, te pa še vedno na polno izkoriščajo in kradejo tvoj čas, samo zato, da imajo oni lahko več časa za golf in počitnice v butičnih hotelih ob švicarskih jezerih. Tudi, če ti dajo 150k na leto, si še vedno navadni mezdni delavc, ki dela za sanje drugih. Ja, imaš več, kot en tovarniški delavec pri nas, ampak v samem bistvu sta pa oba enako eksploitana.


Se en degen, ki mu ni nic jasno. Tisti, ki so vredni 100+ miljonov ne bojo vzeli nicesar sabo v grob. Jaz pa koristim svoj cas na zemlji in pocnem stvari, ki so mi pomembne. In denar ne spada med njih, ko ga je enkrat dovolj, da se ne rabim ukvarjat s prezivetjem in to ze leta ni vec vprasanje. Razmisli se enkrat, mogoce bos pa dojel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Mike_Rotch ::

Heh, ja, samo, pazi zdaj to, jaz ne rabim vec. To je to, lahko s tem denarjem zelo lepo zivim. A ni hecno, ko pomislis, kaksen kreten si, da rabis vec? Ves kaj sem jaz naredil? Downscalal sem, poskrbim za placo ~4000 neto, izberem pa med drugim po tem, koliko mi bo treba delat. Kaj je drekac? Delas cele dneve, izzemas svoje delavce, hkrati pa tratis edino stvar, ki je v zivljenju res vredna - svoj cas. Good luck moron, zagotovo tvoj audi odtehta kar imam jaz, izvoli crknit v naslednjih dveh letih in vmes zasluziti 5-6 miljard, s katerimi si bos v hospicu lahko rit brisal.


Jah, ne vem. Zgoraj razlagaš, kako imajo tvoji otroci 100% mamo. Po 35 letih izkušenj in tako superiornem umu bi lahko imeli tudi 100% očeta. Ali pa vsaj 90%.

Taki izjemni posamezniki lahko te 4 jurje pokasirajo v enem tednu. Po 35 letih vrhunskega dela za startupe bi se celo spodobilo, da imajo kje kak delež in lahko živijo od pasivnega prihodka, namesto, da bi zabijali edino stvar, ki je v življenju kaj vredna.

mr_chai ::

"Ampak teh je malo, vecina ste fucking suznji, ki delate za drobtine in nikoli ne pridete, do cesa res profitabilnega. Verjetno ste veliko prevec nesposobni. "

"Imam plače 4k neto"

Ok, mislm da si ravno ti nesposoben :D Dela 35 let za startupe in uspe napraskat 4k na mesec. LOL

murrieta ::

Mike_Rotch je izjavil:

Jah, ne vem. Zgoraj razlagaš, kako imajo tvoji otroci 100% mamo. Po 35 letih izkušenj in tako superiornem umu bi lahko imeli tudi 100% očeta. Ali pa vsaj 90%.

Taki izjemni posamezniki lahko te 4 jurje pokasirajo v enem tednu. Po 35 letih vrhunskega dela za startupe bi se celo spodobilo, da imajo kje kak delež in lahko živijo od pasivnega prihodka, namesto, da bi zabijali edino stvar, ki je v življenju kaj vredna.


Ne, sorry idiot. Ne bom delal 1x vec zato, da bom pokasiral 4 jurje v enem tednu, denarja imam dovolj, cas mi je bolj pomemben. Pazi zdaj to, preden se ti utrga od sociopatskih krcev in narcisticnih izbljuvkov - n e r a b i m v e c d e n a r j a.

Sicer ne natolcuj, nikjer nisem govoril koliko prostega casa imam jaz. Tega pac ne ves.

Enako ostalim bebecem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

mr_chai ::

murrieta, dela v IT-ju 35 let. V startupih.

Opis njegovega delovnega mesta: Social media manager.

Mike_Rotch ::

Torej, boš raje delal cel mesec za 4 jurje namesto 1 teden, ker ne želiš delati več kot je potrebno? :)

Opis njegovega delovnega mesta: Social media manager.


V firmi kjer delam dobi SMM okoli 65k letno, kar se nekako sklada z njegovo plačo, ja.

murrieta ::

mr_chai je izjavil:

murrieta, dela v IT-ju 35 let. V startupih.

Opis njegovega delovnega mesta: Social media manager.


Whatever. Jaz imam lepo zivljenje. :)

Mike_Rotch je izjavil:

Torej, boš raje delal cel mesec za 4 jurje namesto 1 teden, ker ne želiš delati več kot je potrebno? :)


Citiraj prosim koliko ur na mesec delam? :) Kako razni sociopatski bebci radi pridejo na plan in serjejo iz ciste fovsije... :))

V glavnem, da te lastna hrbtenica ne zadavi - lepo mi je in nic mi ne manjka. In celotni druzini tudi ne. Imam vse kar rabim glede nepremicnin, na elitni lokaciji ali vec njih, dovolj denarja na mesec in gladko se mi jebe, tudi, ce useka nekajkrat visja inflacija. In kar je najbolje, ne rabim nikogar goljufati za to. Kar pri tebi ni slucaj, mar ne pizda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Mike_Rotch ::

Za 4 jurje neto upam, da ne več kot 30-40.

murrieta ::

Mike_Rotch je izjavil:

Za 4 jurje neto upam, da ne več kot 30-40.


Read my lips: ne rabim vec denarja. In ne delam za denar ampak delam za proste ure. Te so moja placa, denar je vedno tu. Razumes koncept ali si preneumen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Mike_Rotch ::

Torej, koliko ur na mesec delaš? Pa zakaj ne delaš manj, če ti je čas tako pomemben?

Za nas sužnje je jasno, ker ne znamo najti česa profitabilnega. Ampak ti bi pa s 35 letnimi izkušnjami lahko služil par 10 jurjev na mesec brez, da bi mignil z mezincem.

V čem je torej problem? Mogoče si samo samaritan in v resnici pomagaš startupom, da ne zapravljajo VC denarja, bluechipom pa ne računaš preveč, da so delničarji zadovoljni?

murrieta ::

Mike_Rotch je izjavil:

Torej, koliko ur na mesec delaš? Pa zakaj ne delaš manj, če ti je čas tako pomemben?

Za nas sužnje je jasno, ker ne znamo najti česa profitabilnega. Ampak ti bi pa s 35 letnimi izkušnjami lahko služil par 10 jurjev na mesec brez, da bi mignil z mezincem.

V čem je torej problem? Mogoče si samo samaritan in v resnici pomagaš startupom, da ne zapravljajo VC denarja, bluechipom pa ne računaš preveč, da so delničarji zadovoljni?


Ni nobenega problema, kako bos moral pa sam odkriti, nimam nobenega namena zastonj pomagati sociopatom. Bistvo pa je, da ne glede na kaj onaniras, osebno se pocutim odlicno, ne glede kaksne so tvoje vrednote. A ves, tisto, ko si zadovoljen s svojim zivljenjem in ne rabis nicesar vec? Aja ne ves... jeba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Mike_Rotch ::

Žal ne vem kako je, ko si popolnoma zadovoljen. Ko ne rabiš ničesar razen hrane, svežega zraka in zmerjanja neznancev po forumih s sužnji :) Mora biti super živeti tako mirno in brez vseh frustracij :)

Magic1 ::

Kaj ko bi vi trije malo umirili konje. Jebemnti imate preveč časa, da se vam da tako zapet. Dejte mal več delat:))
Magic

l0g1t3ch ::

Bisvo je nadirat random folk na forumu :D

Utk ::

Če nisi trikrat v enem dnevu celemu forumu oznanil, da imaš daljšega od njih in več zaslužiš, se temu reče zapravljen dan.
Ali kot bi rekel Fresh Prince, grow up and start laying.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

FireSnack ::

Keri gnoj od folka je tu gor. Res podn noliferska. Dajte Instagram profil, da vidimo če ste res tako jaki. Ajmo.
Preprodajalec NFT umetnin

murrieta ::

Mike_Rotch je izjavil:

Žal ne vem kako je, ko si popolnoma zadovoljen. Ko ne rabiš ničesar razen hrane, svežega zraka in zmerjanja neznancev po forumih s sužnji :) Mora biti super živeti tako mirno in brez vseh frustracij :)


Seveda, vedno si bom privoscil kaksno krepko nad velikimi carji zaposlovanja ("4k neto je na svetovnem trgu junior programerska plača"), ki ne locijo bruto in neto place in se manj kaj po slovenski davcni zakonodaji pomeni 4k neto. Tak folk bi bilo treba pretepsti, ker v momentu postane jasno, da navkljub svojemu poziranju velikih zaposlovalcev samo lazejo in nakladajo o svojem velikem statusu. :). Kaksna picka si... :))

Zdi se mi pa nujno, da se zacnejo vsi IT delavci zavedati, da ce delajo za manj kot 4 eurov neto, je treba pobrati sila in kopita in iti tja, kjer bojo ta denar tudi dobili, ne pa da trpijo pri raznih izkoriscevalcih tipa "Mike_Rotch" in jim polnijo zepe. Cemu gledate te napihnjene zabe, dajte razliko raje v lastne zepe poberite, trenutno je tako pomanjkanje npr. programerjev, da je dejansko nor kdorkoli, ne zamenja sluzbe. Samo, da bo jasno, zadnje 2 leti ste VI tisti, ki izbirate firmo, ne firma tista, ki izbira koga bo zaposlila. In trenutna firma bo vsakemu na novo zaposlenemu dala vec, kot imate sami v pogodbi (zato imate tudi klavzulo o poslovni skrivnosti glede visine place).

Torej izkoristite za vraga priloznost, dajte nogo svojim delodajalcem in najdite tiste, ki vas bojo placali precej vec. Ker to, dejansko lahko dobite, utopicno pa je sanjati, da vam bojo dali vec trenutni delodajalci. Ergo, menjajte, lojalnost je enako "delavec je idiot".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

murrieta ::

Lapsus: "kot 4 eurov neto" popravljam na "kot 3000 eurov neto".

Ce vam tega delodajalec ni sposoben placati, najdite nekoga, ki vam bo to lahko placal, trenutno je tak manjko npr. programerjev, da boste ta denar dobili. Cetudi skozi zobe. Skoda izgubljati talent pri nesposobni bandi, ki bi samo sluzila na vas, hkrati pa ne delajo nic.

Kot se je nesposobnezu "Mike_Rotch" zgoraj zagovorilo, je to 4k neto cena za juniorja. Torej jo zahtevajte oz. pustite preprodajalski bandi malo popusta (3k neto je ogromen popust), da se vam ne bo treba jebati s prodajo.

Kaj je Mike_Rotch, si dojel, da bi bilo bolje, da bi se v jeziku ugriznil, pizda izkoriscevalska? :) Bos naslednjic raje drzal gobcek, mar ne? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Crossfire ::

Ego can be a problem. Zato potem rezultat 100% mama, sklepam.

Mike_Rotch ::

Seveda, vedno si bom privoscil kaksno krepko nad velikimi carji zaposlovanja ("4k neto je na svetovnem trgu junior programerska plača"), ki ne locijo bruto in neto place in se manj kaj po slovenski davcni zakonodaji pomeni 4k neto. Tak folk bi bilo treba pretepsti, ker v momentu postane jasno, da navkljub svojemu poziranju velikih zaposlovalcev samo lazejo in nakladajo o svojem velikem statusu. :). Kaksna picka si... :))


Pri 4000€ neto je strošek delodajalca okrog 7500€ mesečno oz. 90k letno.

https://data.si/izracun-place/

The average Microsoft Jr Developer earns $130,067 annually, which includes a base salary of $115,767 with a $14,300 bonus.


:)) :))

https://www.comparably.com/companies/mi...

V 35 letih dela za "startupe in bluechipe" si prilezel na junior plačo v Microsoftu :)

Pat_MaGroin ::

Sej to ves, da je troll? :)

Je pa precej noro, koliko trollov in na splošno usekanega folka je tle gor.

Kje je ignore funkcija, jao :).

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Tista situacija, ko ne moreš vleči čolna z Lambotom in si prisiljen uporabiti Passata. Življenje.

dreta ::

Delas za minimalca in sanjas o 4k in sluzbi za zeno.

SmolWhale ::

Sami reveži na tem forumu... Še dobro, da sem se rodil bogat in sem v stiku z reveži samo tukaj.

Lp

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

Miki N je izjavil:

Tista situacija, ko ne moreš vleči čolna z Lambotom in si prisiljen uporabiti Passata. Življenje.


A Urus nima kljuke? :))

zimurg ::

kriptobog je izjavil:

Miki N je izjavil:

Tista situacija, ko ne moreš vleči čolna z Lambotom in si prisiljen uporabiti Passata. Življenje.


A Urus nima kljuke? :))



ne ma aspuh

 urus

urus

Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

kriptobog ::

zimurg je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Miki N je izjavil:

Tista situacija, ko ne moreš vleči čolna z Lambotom in si prisiljen uporabiti Passata. Življenje.


A Urus nima kljuke? :))



ne ma aspuh

 urus

urus



Ocitno lahko :D
https://www.autogespot.com/lamborghini-...

jabe ::

Pat_MaGroin je izjavil:



Kje je ignore funkcija, jao :).


Podpiram... Uporabljam zelo redko, ampak takrat je pa zlata vredna...

matic492 ::



Seveda lahko, to je pravi kriptaš, z Lambotom vlečeš Lambota na prikolci, vlečt jahto je za luzerje
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Invictus ::

gtx970op je izjavil:


Hrvaška in "najlepše vode in plaže" je mal smešno. Saj niso grde ampak daleč od najlepših.

Kljub vsemu ima Hrvaška "suma sumarum" v povprečju najlepšo obalo.

Ja, imaš lepše plaže drugje, vendar imaš tam gužvo, 300 metrov stran pa ogromen hotelski kompleks.

Zahojenost in lenoba Dalmatincev je vsaj za nekaj dobra.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

l0g1t3ch ::

Res je.
Dalmacija je pod črto prav super, sploh otoki.

c3p0 ::

matic492 je izjavil:



Seveda lahko, to je pravi kriptaš, z Lambotom vlečeš Lambota na prikolci, vlečt jahto je za luzerje


Prave jahte ne moreš vlečt, čisto taprave ti niti šlepar ne more pripeljat, pripluje lahko le okoli sveta do željene luke.

Invictus je izjavil:

gtx970op je izjavil:


Hrvaška in "najlepše vode in plaže" je mal smešno. Saj niso grde ampak daleč od najlepših.

Kljub vsemu ima Hrvaška "suma sumarum" v povprečju najlepšo obalo.

Ja, imaš lepše plaže drugje, vendar imaš tam gužvo, 300 metrov stran pa ogromen hotelski kompleks.

Zahojenost in lenoba Dalmatincev je vsaj za nekaj dobra.


Ostalo je lepo na papirju oz. sliki, ko si na lokaciji je pa realnost čisto nekaj druga. Če ne drugo, konstantno piha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

zimurg ::

kriptobog je izjavil:

zimurg je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Miki N je izjavil:

Tista situacija, ko ne moreš vleči čolna z Lambotom in si prisiljen uporabiti Passata. Življenje.


A Urus nima kljuke? :))



ne ma aspuh

 urus

urus



Ocitno lahko :D
https://www.autogespot.com/lamborghini-...


Itak ta z kluko je pač bolj luzerski, ker nima na na sredini auspuha. Ni to za ta prave kriptote, ajde mogoče zdej k je vse tolk padl. :)
Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

zobnik ::

me sploh ne preseneča da se tolk ljudi odmika v naravo stran od lažnivcev, ki se drugega ne znajo kot pufat in kazat okol, a ker je treba pufe odplačevat nate*ujejo ljudi ali delavce al pa robo švercajo napol pokvarjeno.
Seveda so tud izjeme, pošteni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

FireSnack ::

Odkar se ukvarjam s hobiji in sem pustil fulltime službo programerja za 160k letno, se mi je kvaliteta življenja bistveno izboljšala. Na začetku je zaslužek od hobijev bil bolj slab, potem pa sem začel delati s srcem. Sedaj zaslužim več kot sem kadarkoli prej. Vse se da, če se hoče. Prvič v lajfu imam tudi javne profile na socialnih omrežjih in se mi ni treba sramovati neživljenja kot sem ga fural prej ko sem bil programer.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kriptobog ()

ZveeZ ::

FireSnack je izjavil:

Odkar se ukvarjam s hobiji in sem pustil fulltime službo programerja za 160k letno, se mi je kvaliteta življenja bistveno izboljšala. Na začetku je zaslužek od hobijev bil bolj slab, potem pa sem začel delati s srcem. Sedaj zaslužim več kot sem kadarkoli prej. Vse se da, če se hoče. Prvič v lajfu imam tudi javne profile na socialnih omrežjih in se mi ni treba sramovati neživljenja kot sem ga fural prej ko sem bil programer.

Tvoj post se bere kot tisti "click bait" spam bannerji: "pustil sem sluzbo in sedaj sluzim 5k usd na dan. Poglej kako".
;)

velikBrokoli ::

Fak, sem ravnokar šel skozi zadnjih nekaj postov, murrieta, tvoji prispevki se slišijo kot en ogromen cope in kompenzacija za nekaj, česar nimaš :))

Tip dela za 4k neto, čeprav mu ne bi bilo treba. Vsi ostali so sužnji, on pa ni, čeprav je navaden corpo wagie slave, ki se kurči na slotechu :D

gtx970op ::

Invictus je izjavil:

gtx970op je izjavil:


Hrvaška in "najlepše vode in plaže" je mal smešno. Saj niso grde ampak daleč od najlepših.

Kljub vsemu ima Hrvaška "suma sumarum" v povprečju najlepšo obalo.

Ja, imaš lepše plaže drugje, vendar imaš tam gužvo, 300 metrov stran pa ogromen hotelski kompleks.

Zahojenost in lenoba Dalmatincev je vsaj za nekaj dobra.


Jaz pa sem največje gužve doživel lih na Hrvaških plažah. Na nekaterih težko prideš do morja, ko je toliko brisač na tleh.

Nemoreš pa nikakor primerjati Maldivov, Bahamov, Tajske, Karibov z Hrvaško. Lepo te prosim. Že klima je boljša drugje, da ne govorim o gostoljubnosti.

Na raznih karibih, maldivih imaš omejeno št. gostov v hotelu in imajo hoteli res velike plaže in so zaprte za druge goste, torej je zelo malo gužve na takih plažah, saj se hotelski gosti na veliki plaži zelo porazgubijo.

FireSnack ::

Hrvaška je selo. Pivo je že nad 1€ tako da niti za debele švabe več ni privlačna destinacija.
Preprodajalec NFT umetnin

Invictus ::

Dalmacija je brez debelih Švabov žće nekaj let, ker mislijo, da jo dol še vojna.

Zato jih je pa Istra polna...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Pat_MaGroin ::

Ajde dalmatinski eksperti, kje v Dalmaciji je kul za avtodom? da je rajska plaza, urejeno, dober 4g in elektrika? pa da ni guzve in da piha.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Avto kot identiteta posameznika, je z ljudmi res tako enostavno manipulirati? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49024478 (19163) WizzardOfOZ
»

Kateri nov "družinski" avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
25745033 (27692) GR2
»

Čoln, gumenjak - stroški (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512389 (10437) perci
»

Stroški mobilne hiške ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6021259 (19605) Matej_K
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8929544 (26865) maco-maco

Več podobnih tem