» »

Stroški mobilne hiške ?

Stroški mobilne hiške ?

«
1
2

Netrunner ::

Mogoče kdo ve kakšni so kaj letni stroški za imet mobilno hiško in ka vse ti stroški vklučujejo oz. kakšni so še dodatni stroški?

Recimo da kupiš mobilno hiško, koliko stoškov imaš letno da jo lahko nekje imaš ?

Kar sem gledal so cene hiš tam okoli 20.000 €, letni najem pa je odvisen od kampa vendar tam nekje med 1.500 - 2.500 € / leto .... ima kdo bolj točne podatke, ter kakšni so lahko še dodatni stroški ?

Aston_11 ::

Na krku ena plačuje 4 jurje za hiško imeti tam letno.

Netrunner ::

uf, 4k je kar dosti če je ne daješ v najem. Ok, za krk nekako razumem, saj je kar oblegan.

RegulusDraco ::

upam da hiške nima samo na krku ampak jo dejansko prestavlja. v 20 letih to znese 80k eurov, tolk je že cela bajta na hrvaškem.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

V familiji so trije, ki si nato delijo stroške in čas. Samo nekaj smejejo se, ko jih indirektno povprašaš po pameti.

Netrunner ::

tja to 2.000 € na leto je še sprejemljivo, kaj več pa ne hvala. Krk je drag, tako da tam sigurno ne bi iskal.

Vice ::

4K pride nafta za malo večjo jahto, da se mal furaš po jadranu. Denar je relativnega pomena.

Netrunner ::

Vice je izjavil:

4K pride nafta za malo večjo jahto, da se mal furaš po jadranu. Denar je relativnega pomena.


Nerelevantna informacija.

smacker ::

Pri nakupu računaj še stroške prevoza. Za širše (4m) znašajo par jurjev, ker rabiš policijsko spremstvo. Premikanje med kampi je predrago. Cene letnih pavšalov so za hiške 3-4k (mogoče najdeš kak manjši rivat kamp za 2 jurja), za razliko od prikolic ti nudijo še odtok. Dodatno plačaš še turistično takso, 1eur na dan za osebo. Pričakuješ lahko še vsako letne podražitve pavšala (skače po 100-200eur skoraj vsako leto) in omejitev števila oseb - recimo do 6 oseb naenkrat in 8-12 različnih oseb na sezono. Za vsako preseženo osebo 10-15eur doplačila na dan - vse je seveda odvisno od kampa. Ko sešteješ stroške, maš v 15-20 letih pokrit apartma: 60-80k za nakup + elektrika + voda + taksa (to plačaš samo ene 10-15eur na leto).
Če te vleče kampiranje, se bolj splača prikolica. Tam 10-15let staro, cca 5m (za 4 osebe) se da dobit za 5-6k. Pavšal te stane 1500-2500eur (iste omejitve oseb in redne podražitve), na dan pa cca. 50-60eur za 4 osebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

Netrunner ::

Od kod ti ti podatki?

Vem da poleg nakupa je še transport ipd, vendar pa da so stroški med min 3-4k in da se le ti stalno višajo pa se mi zdi malo pretirano? Ja verjamem, da dober in oblegan kamp ima zasoljene cene, vendar se verjetno da dobit tudi ugodneje in predvsem stabilno.

ali se motim ?

Scorpia ::

Ugodneje bi se dalo dobiti, ampak stabilno pa ni šans. Vsako leto se drugače spomnijo, zadnje čase pa ne mine leto, da se kampi nebi dražili, prestavljali parcele, selili pavšaliste, se širili, sekali drevesa, vedno je nekaj. Za zdaj so mobilne hišice trdno na mestu, ko se rešijo prikoličarjev je vprašanje, kaksno politiko bojo imeli čez 10 let. Zasoljene cene vsekakor, ko bo zmanjkalo parcel.
Če v lastni režiji, kupiš mobilno hišico, je tudi vprašanje kje boš dobil parcelo. Namreč vsi kampi imajo že vnaprej rezervirane parcele, ko se odločijo za mobilne hišice. Ali je to kakšna večja firma, opazil sem tudi, da na hrvaškem obstajajo neke vrste dilerji za hišice, ki naprej zasedejo, plačajo kampu nato prodajajo hiško po zasoljeni ceni, vsaj za 2x in več dvignejo ceno.
Kot so ti že rekli, cenovno se nikakor ne splača, ker za ta denar dobiš apartman. Mi imamo prikolico dol in še nekako vztrajamo z njo, lahko si privoščim apartman, samo problem je, da imaš morje takoj stran, prometne ceste, vse pozidano, po možnosti je še morje daleč in še bi lahko naštel. Tukaj pa imam kokr tolk naravo, morje par metrov stran, nobenega prometa in si bolj ali manj zunaj, ker v prikolici glih ne mores viseti in vse to odtehta, da še kar vztrajam s prikolico in ''mečem'' denar stran. Ostala družina, bi imela to mobilno hiško, ampak za to mi je sploh škoda denarja in pavšal je skoraj 1x dražji, pa še to sam 5-6 mesecev lahko uporabljaš.
////

Machete ::

Nikoli ne bom razumel pavšalistov. Ena in ista lokacija leta, desetletja. In to za letno ceno potovanja cele družine, kamorkoli na planetu.
Čemu ta težnja po dopustniški nepremičnini? Itak do penzije ni časa za več kot 2 tedna letno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

stara mama ::

Machete je izjavil:

Nikoli ne bom razumel pavšalistov. Ena in ista lokacija leta, desetletja. In to za letno ceno potovanja cele družine, kamorkoli na planetu.
Čemu ta težnja po dopustniški nepremičnini? Itak do penzije ni časa za več kot 2 tedna letno.

+1
Poleg tega ne razumem vsakoletnih masovnih migracij na hrvaško, problemi in gužve na cestah, na parkiriščih in potem tisto gužvanje in metanje eden čez drugega na prepolnih plažah, zraven pa hrvat samo gleda kako bi te obral.
Marsikam po svetu lahko prideš z 300-400EUR za letalsko karto...pravzaprav za tak denar že skoraj kamorkoli.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Vse drži, ampak oglodati te hočejo povsod, to je normalno, saj si Turist.
Hrvati vsaj vsiljivi niso.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Scorpia ::

Prednosti pavsalista, prides dol vse pripravljeno, samo torbe pustis in cez 15 min po prihodu si lahko v vodi. Kar pride prav ce gres za vikend in po sluzbi v petek, se kako zapase skok v vodo. Ene nas ne moti eno in isto mesto, ce se navelicamo imamo se coln za otocke in ne dostopne plaze. Vsakemu pac po svoje pase, jaz sem vsaj lahko vsak vikend dol pa ne rabim dodatno placevati nocitev.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

Machete ::

O še kako plačuješ nočitve. No razen če jih starši in dejansko samo prideš dol 8-)

Prednost pvašalista je da je vse pripravljeno? A res? A vhotelu tega ni? V apartmaju tudi ne? Za kamping pa je res da rabiš postavit šotor, kar terja pol ure, če še žlebove napelješ :)
Še vsi pavšalisti, ki jih poznam stalno hodijo nekaj rihtat pred in po sezoni. Meni to ne deluje pripravljeno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

lotar123 ::

Ker imam mobilno hiško ti lahko dam malo bolj točne informacije.

Na hrvaškem ni kampa kjer bi lahko pripeljal svojo mobilno hiško, vsi nakupi gredo preko kampa in tako poberejo še dodatno 10-20%. Mobilne hiške za 20k EUR tudi ne boš dobil. Kar se tiče prevoza pride v primeru da se tovorita dve hiški naenkrat okoli 750EUR + 700EUR postavitev.

Pavšali so dragi tu ni kaj, Krk ne boš dobil pavšala pod 4kEUR, no saj v celem Kvarnerju ne boš več dobil proste parcele kamor boš lahko postavil mobilno hiško, mogoče v Dalmaciji, tako da če želiš Kvarner ti ostane zgolj nakup rabljene, ki pa tudi po večini držijo ceno nad 30kEUR.

Sedaj pa še malo o tem glede stroškov. Res je pavšala drag,vendar samo v primeru da hiške ne koristiš. Mi imamo v povprečju 100 nočitev (pač imamo take službe kjer je to mogoče), se pravi me dan bivanja stane okoli 40EUR, kar je čisto normalna cena, medtem ko hiško kadarkoli prodam za ceno kot sem jo kupil.

Zakaj pavšal in ne apartma je pa stvar posameznika. Meni veliko pomeni da se pripeljem odvržem potovalko in sem že na dopustu, brez da doma mislim ali sem vzel sol, poper.... kar bi moral če bi hodil v apartmaje. Zakaj nimam trenutno apartmaja, zato ker sem lahko cel dan v naravi in ne med štirimi betonskimi stenami, otroci se lahko cel dan podijo po kampu brez da bi me skrbelo, do morja imam 100m .....


Ko bodo otroci odrasli pa mislim da se bom tudi jaz preselil v apartma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

Scorpia ::

Tisti evro niti ne stejem vec...pavsala pa tudi ne, ker si v druzini razdelimo in si za ta denar ko ga dam, bi mogoce placal, 10 dni pocitnic ne vem kje. Za razliko hotelu, apartmaju ne dobis to kar v kampu dobis, ze gor omenil, dovolj je da sem doma za 4 stenami, ne rabim se na morju biti. Sicer pa vsak po svoje, eni pac vidimo prednosti pavsalista, ki jih drugi pac ne. Tudi moja pred leti ni videla smisla pavsala in istega mesta, zdaj pa ze cez zimo sprasuje, kdaj gremo postavljati. Dokler probas niti ne mores vedeti kako je.
Pa meni ni treba nic rihtat cez leto, ce postavis kot je treba.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

NikolormousB ::

Machete je izjavil:

Nikoli ne bom razumel pavšalistov. Ena in ista lokacija leta, desetletja. In to za letno ceno potovanja cele družine, kamorkoli na planetu.
Čemu ta težnja po dopustniški nepremičnini? Itak do penzije ni časa za več kot 2 tedna letno.


Časa imaš toliko, kot si ga vzameš. Vedno manj ljudi ima dohodke vezane na lokacijo. Poleg tega si iz istre ali kvarnerja v Sloveniji v nekaj urah, poznam ljudi, ki poletje preživijo pretežno v kampu, vmes pa za dan ali dva pridejo v službo za tiste stvari, ki rabijo osebni stik.

Najem pavšala v kampu se pa tudi ne izključuje s potovanji po svetu.

Smurf ::

Jaz imam moznost druzinskega vikenda na slovenski obali, pa me vidi ponavadi le nekaj dni v pomladi ali jeseni, ko se ni navala turistov (ali ob kaksni drugi priliki, ko sem ravno na primorskem). Ob misli, da bi tja hodil vsak vikend me kar zmrazi. Bistveno raje potujem vsakic na neko novo destinacijo po svetu. Ampak hej, mogoce pa zapase tudi to na stara leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

stara mama ::

Ehh, na stara leta bo mogoč zapasalo križarjenje, na mlada leta pa backpackanje.
Ko te žena dobi v kremplje in ti našopa dva otroka, potem pač ni drugega kot kupit enoprostorca in dopust preživet na hrvaškem :))
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

perci ::

Ma ne vem. Se mi vseeno zdi bolje ena normalna prikolica kot mobilna hiška. Lahko jo kadarkoli prepelješ, če se ti konkreten kamp zagabi ali te lastnik izsiljuje. Lahko z njo potuješ. Cena je nižja. Pravzaprav ne vidim prednosti mobilne hiške razen to, da imaš odtok za WC in tuš.

Invictus ::

Saj cena dobre prikolice ni prav nič nižja od mobilne hiške ;).

Pusti tista stara jajca, ki se jih še dotaknit ne upaš, da ne razpadejo ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

NikolormousB ::

Ko te žena dobi v kremplje in ti našopa dva otroka, potem pač ni drugega kot kupit enoprostorca in dopust preživet na hrvaškem :))


Odvisno kako si splaniraš.

Moja starejša hči je stara 5 let, pa je videla že pol sveta. Poleti gremo v USA s 5 in 1 leto starima otrokoma, konec leta verjetno na Kitajsko, vmes pa še na krajše izlete (Par dni Italije, UK itd).

perci ::

Invictus je izjavil:

Saj cena dobre prikolice ni prav nič nižja od mobilne hiške ;).

Pusti tista stara jajca, ki se jih še dotaknit ne upaš, da ne razpadejo ;).


A bejž.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Invictus ::

Malo razlike je živeti v 10m bajti ali 6 m prikolici ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

perci ::

Kaj je zdej problem? Cena ali velikost? Odloč se že.

Nauš verjel, ampak point kampa je v tem, da si ZUNAJ. Notri rabiš za spat in za umaknit se, če je orng nevihta.

Machete ::

Saj si itak zunaj 98%
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

perci ::

NikolormousB je izjavil:

Ko te žena dobi v kremplje in ti našopa dva otroka, potem pač ni drugega kot kupit enoprostorca in dopust preživet na hrvaškem :))


Odvisno kako si splaniraš.

Moja starejša hči je stara 5 let, pa je videla že pol sveta. Poleti gremo v USA s 5 in 1 leto starima otrokoma, konec leta verjetno na Kitajsko, vmes pa še na krajše izlete (Par dni Italije, UK itd).

Se strinjam. Moja (sedaj triletna) hči je videla Bali, Lombok, Gilli islands, potovala po celi Šrilanki, Lanzarote... Prvič smo šli na daljše letalsko potovanje (v Jakarto), ko je bila stara leto in pol.

Zdej imamo pa Camp Let prikolico (šotorsko) in za prvi maj gremo npr. za cca 8-9 dni v Toskano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Invictus ::

perci je izjavil:

Kaj je zdej problem? Cena ali velikost? Odloč se že.

Nauš verjel, ampak point kampa je v tem, da si ZUNAJ. Notri rabiš za spat in za umaknit se, če je orng nevihta.

Oboje ni za nikamor.

Probal prikolico, probal mobilno hiško.

Zdaj raje najamem jadrnico ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

perci ::

Mi smo veliko šotorili ampak če hočeš imet komfort, je potem res veliko dela s postavljanjem in pospravljanje, svinjarija če je dež,...

Jadrnica je kul (tudi sam enkrat na leto prakticiram), vendar pri jadrnici je pač vsak dan delo. Je treba splanirat dan; če je slabo vreme, moraš ful pazit kako in kje sidraš in potem še stražit. Je odlično, vendar ni samo odklop, kot to lahko narediš v kampu. Pa majhnim otrokom (tam nekje do 4ih let) je na barki lahko dolgcajt.

Invictus ::

perci je izjavil:

moraš ful pazit kako in kje sidraš in potem še stražit

Zalivov za sidrat skorajni več. Seveda pol upaš, da boja ne bo spustila...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Netrunner ::

Machete je izjavil:

Nikoli ne bom razumel pavšalistov. Ena in ista lokacija leta, desetletja. In to za letno ceno potovanja cele družine, kamorkoli na planetu.


Prednost je predvsem v tem da lahko kadarkoli skočiš nekam brez nekega planiranja in imaš vse pripravljeno. Sam osebno sem raje šel vedno kam drugam, vendar po drugi strani pa če se navadiš na eno lokacijo in da se ti dopade jo lahko na polno izkoriščaš kadar ti paše.

r3dkv1c4 ::

Scorpia je izjavil:

Prednosti pavsalista, prides dol vse pripravljeno, samo torbe pustis in cez 15 min po prihodu si lahko v vodi. Kar pride prav ce gres za vikend in po sluzbi v petek, se kako zapase skok v vodo. Ene nas ne moti eno in isto mesto, ce se navelicamo imamo se coln za otocke in ne dostopne plaze. Vsakemu pac po svoje pase, jaz sem vsaj lahko vsak vikend dol pa ne rabim dodatno placevati nocitev.

Vsak zase ampak to kar pišeš ne drži.

Pavšal je najdražji dopust.....sprobano.

Edino kar je, je občutek, da imaš nekaj na morju.......
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Scorpia ::

No pa mi povej kje lahko dobim 6 mesecev bivanja za 2 tisoc evrov in par metrov stran od morja?
Ker na leto uspem izkoristiti 2-3 meseca morja, si stroske delimo na tri dele... ocitno nekaj ne vem.

Aja da se popravim, z bazenom vred , ker ga v kampu imam zastonj.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

TOP ::

Tole se prerekat je brez veze,ker vsak ma svoje veselje,mam kar nekaj prijateljev,ki majo od prikolic do mobilnih hišk na morju pa vejo,da jih pride dražje sam pač njim tole paše.Računice ni to je dejstvo.Nekateri pa ne računajo stroškov,ki jih majo z samim prevozom tja in nazaj in na Krku še most.Saj ni dosti 30kun sam x toliko dni pa je druga pesem.Imam prijatelje,ki so iz Ilirske in imajo do Krka res blizu,nerazumem pa tistih,ki so veliko dlje in porabit ene 2-3 ure vožnje do tja in v sezoni,ko to rata x2 je druga pesem.Sej zato pa vsako leto srečujem tiste,ki so iz LJ,MB in druge kako noro divjajo v petek zvečer,da pridejo do svoje kučice ali prikolice in žrtvujejo svoje in drugo življenje za 1 dan pravega užitka na morju,ker v Nedeljo spet nori domov,ker mora drugi dan v službo.

nekikr ::

A 20+ ur cijazenja (od doma do hotela) nekam v Indonezijo (ali podobno, kar ljudje zdaj radi počnejo, ker se fino sliši, pa poceni je) je pa kaj drugače?

NikolormousB ::

No pa mi povej kje lahko dobim 6 mesecev bivanja za 2 tisoc evrov in par metrov stran od morja?


A je v ceno všteta amortizacija prikolice oz. hiške?

Scorpia ::

NikolormousB je izjavil:

No pa mi povej kje lahko dobim 6 mesecev bivanja za 2 tisoc evrov in par metrov stran od morja?


A je v ceno všteta amortizacija prikolice oz. hiške?


Za hisko ne vem, s prikolico nimam nobenih stroskov, ker ze nekaj let nisem registriral. Ce pa bi, ni panike, je na hrvaskem kupljena tako, da tehnicni ne bo problem delati. Edino nisem vposteval zimovanje, ki me pride 100e...
////

NikolormousB ::

Amapk sama od sebe se ne pojavi, jo je treba kupiti, ne?

Za solidno ohranjeno, 10 let staro prikolico boš plačal minimalno 10 jurjev + sigurno še par jurjev za opremo, če želiš vsaj malo udobja. Izguba vrednosti in vzdrževanje te prideta minimalno jurja na leto poleg tistih 2 jurjev.

Scorpia ::

Ta vlozek je se najmanjsi problem, ker je tvoja lastnina? Ce ti je pa skoda, pol tudi avta ne rabis. Pa brez skrbi, 10k ne rabis dajati za prikolico, samo malo cez mejo je treba poiskati. Sicer mi je debata ze malo mimo, ker vidim da bolj sodelojejo taki, k jim je skoda denarja ali pa si ne morejo privosciti in samo nesmisel vidijo.
////

NikolormousB ::

Ta vlozek je se najmanjsi problem, ker je tvoja lastnina?


Tvoja lastnina, ki z uporabo in časom izgublja vrednost in ta strošek je treba upoštevat.

Pa brez skrbi, 10k ne rabis dajati za prikolico, samo malo cez mejo je treba poiskati.


Vem, za 2 jurja dobiš prikolico. Vprašanje je, kakšne standarde imaš. Če si pripravljen spati v 25 let stari, gnili Adriji lahko prideš skozi zelo poceni. Ampak po drugi strani so zelo poceni tudi cheap hostli in avtoštop.

TOP ::

Sam tole je pa tud meni več malo smešno.Če imaš denar in ti paše tak način dopustovat,si pač privoščiš.Prijatelj je kupu v Italiji prikolico za 8K staro malo manj kot 10 let z ogromno opreme,praktično vse kar rabiš in je res odlično ohranjena in on je ful zadovoljen tud mene je že velikokrat vabu in sem ga že obiskal in še raztegne baldahin in je res super ni kaj,čeprav meni osebno se ne dopade grem raje v hotel.Sam eni resnično nehajte,kot je reku Scotpia,če nimaš denarja in si ne moreš privoščit pač kritiziraš.

Scorpia ::

NikolormousB je izjavil:

Ta vlozek je se najmanjsi problem, ker je tvoja lastnina?


Tvoja lastnina, ki z uporabo in časom izgublja vrednost in ta strošek je treba upoštevat.

Pa brez skrbi, 10k ne rabis dajati za prikolico, samo malo cez mejo je treba poiskati.


Vem, za 2 jurja dobiš prikolico. Vprašanje je, kakšne standarde imaš. Če si pripravljen spati v 25 let stari, gnili Adriji lahko prideš skozi zelo poceni. Ampak po drugi strani so zelo poceni tudi cheap hostli in avtoštop.


Dober vedeti, si nebom niti avta vec privoscil.
////

NikolormousB ::

Kako smo prišli od tega, da si uspel napisati samo polovico stroškov s kampiranjem do avtomobilov?

Scorpia ::

To je bila samo primerjava, pavsal se ne izplaca, zakaj bi se sli za stroske. Si dosegel svoje, pa se vedno ne bos zadovoljen.
////

Robertos664 ::

zakaj enim ne kapne, da smo ljudje različni? eni apartma, drugi hotel, tretji prikolica.. Kako bi bilo, če bi vsi hoteli isto? težko izvedljivo..
hvala bogu, da smo si različni.. Mene tudi ne privlači vožnja s čolni, kolega pa ful navdušen.. vsakemu svoje. meni je glavno da imam na dopustu mir in lahko odklopim.
pa je vseeno ali sem v najbližji šumi al na filipinih...
Intel Core i5 6500, 8GB DDR4, 240GB SSD, 1TB HDD,
GTX 1060 6GB, S340, 500W BeQuiet, Logitech G27

Netrunner ::

Ni se potrebno kregati. Namen te teme je bil pridobiti informacije kakšni so kaj stroški za tiste ki se odločajo o nakupu mobilne hiške in letnih stroškov ki jih prinese.

Vsak ima svoje preference in kaj je boljše / slabše je stvar posameznika.

Drugače kar malo prebiram o tem je težava predvsem kje jo postaviti, saj kampi so zasičeni in velika večina se tudi hoče znebit "pavšalistov", tako da prihodnost neke parcele ki jo dobiš je vprašljiva. Bližina morja krepko poviša ceno, tako da če hočeš imet stroškov recimo cca 2.000€ / leto moraš dobiti kamp z malo zvezdicami in ne ravno najboljšo lokacijo. Mogoče se da dobiti kaj dobrega in ugodnega nižje dol v dalmaciji, samo kaj ko strošek večkratnega potovanja tja ni zanemarljiv.

Vsekakor bom še gledal naprej in iskal opcije, vsekakor pa se ne bom prenaglil v nakup ipd.

perci ::

Pomojem mobilna hiška v dalmaciji nima smisla. Point je ravno v tem, da greš v petek po službi dol in kje se boš vozil dol do zadra in še naprej vsak vikend.

Invictus ::

V Zadru si v 3 urah iz Ljubljane. No mogoče še par minut več.

Dovolj blizu za vikend... Včasih traja dlje da prideš do Savudrije ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mobilne hiške - zakonodaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8748157 (31055) liberluminus
»

Nakup in oddajanje mobilne hiške

Oddelek: Loža
95695 (5253) jernejl
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038456 (28500) ThinkPad
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8928958 (26279) maco-maco
»

Mobilne hišice

Oddelek: Loža
3716393 (14871) maco-maco

Več podobnih tem