» »

Nakup stanovanja v Grazu do 300k

Nakup stanovanja v Grazu do 300k

Kapitan Jack ::

Zivi kdo v Grazu in lahko svetuje priblizno kje bi bile dobre lokacije, da pogledam po stanovanjih?

Imam se vprasanje ali naj cakam z nakupom se eno leto in prisparam se nekaj lastnega kapitala ali grem v nakup ze takoj "danes"?

Vzel bom kredit na 10let. Lastnega kapitala bi bilo "danes" okrog 50k.

Toliko zaenkrat, ce se tema razvije v kaj pametnega bi bil vesel. Problem je tudi, ker me skrbi, da se za 300k ne dobi nic pametnega, vsaj ne to kar jaz ciljam. Obvezno 3 sobno in tle mislim resnicno 2 spalnice, dnevna, ter kuhinja posebej oziroma 2 spalnice dnevna-kuhinja kot ena enota. Pa obvezno vec kot 70m2 plus balkon / terasa / vrt ce bi bil srecko.

c3p0 ::

Saj se kaj najde, ne pa pričakovat čudežev za ta denar, npr. https://www.properstar.com/listing/8124...

Bo pa to kak večji blok. Nekateri "pecirki" so precej etnični, če te to ne moti.

Kapitan Jack ::

Zgleda res "ubogo". Torej bo tezka za ta kes kaj dobiti :(

Kaj pa okolica? Zivi kdo tam? Neka okolica pomeni zame, da pridem v nekem razumnem casu hitro do Graza v sluzbo, pa da niso neke rovte, kjer ni mobitel signala ali se huje interneta oziroma le ta je, ampak da je pocasen kod polz.

Kvinta ::

V dokaj razumnem času prideš recimo iz Šentilja v Graz pa so tam nepremičnine za polovico cenejše ... V samem Grazu boš dobil za okrog 250k 3 sobno ne novo stanovanje 80 kvadratov Libenau ,Puntigam itd recimo ... za 300k+ dobiš že hišo Graz-Umgebung idi malo na willhaben.at pogledat kako je stanje. Sem dolgo nazaj živel v Unterbichlu do Graza 15min
A.C.A.B

Kapitan Jack ::

Ma ob takih cenah bencina, o tem ne razmisljam niti najmanj, da bi se toliko dalec vozil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobre "cost-benefit" lokacije v bližini večjih mest (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527106 (5325) m0LN4r
»

Nova pravila pri kreditih (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
80298631 (64807) Baja
»

Nakup stanovanja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30565088 (46329) Okapi
»

Selitev v tujino/Nemcijo?!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13522980 (16514) PrimoZ_
»

Kupovanje pri Pelugi

Oddelek: Kaj kupiti
301861 (1328) overman

Več podobnih tem