» »

S čem zaščitit laptop pred dežjem?

S čem zaščitit laptop pred dežjem?

Tero ::

Ker je svinsko vroče grem na bicikl do bližnjega gozda, tam bom dal malo dekico na tla in delal nekaj na laptopu. Malo gledam vreme in čeprav nič na kaže da bo v mojih krajih dež, radarska slika padavin kaže da nevihte v sloveniji ta trenutek so. Ima kdo kakšno idejo kako zaščitit laptop če me nevihta dobi? imam ga v narbtniku. Za drugo mi je skoraj vseeno saj vse cunje in druge se lahko posuši, telefoni so tak IP68 tako da samo laptop je problem. Obstajajo kakšni nepročljivi nahrtbniki za prenosne računalnike? Sicer zdaj nimam časa da bi to kupil ampak mogoče kdajh drugič. Če bi laptop zavil v kako plastično vrečko bi naredil kaj?
Še kakšna druga ideja?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

shadeX ::

Lahko vzameš kakšno mercatorjevo vrečko v katero daš prenosnik in prenosnik v nahrbtnik. Glede na to da se gre za bližnji gozd, bi moralo to zalivat več časa da bi prišlo skoz nahrbtnik in potem še skoz tisto vrečko, v tem času si pa že doma.

Mene je enkrat ulovila nevihta, mel sem s sabo "običen" nahrbtnik , in čeprav sem bil cel moker, skoz nahrbtnik zadeva ni prišla. Nahbrtnik ni waterproof ampak dovolj da nebo not poplave, če na njega pol ure pada dež.

Da si 100% safe, pa na vsake 30 min pogledaš radarsko sliko ali pa še bolje, gor v zrak. Sej se hitro vidi kdaj potemni kadar pride nevihta. Spet v tem času si že doma preden te fejst zmoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

UkrFTW! ::

Vrečka za smeti 60 litrska npr.

shadeX ::

Tudi ni slaba ideja.

yayo ::

raje dve vrečki kot eno

Tero ::

Hmja bom zgleda kar vzel vrečke za smeti :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

mr_chai ::

Ko odpreš temo zato, ker bi rad povedal, da greš v gozd na laptop.

recmajkemi ::

imej vedno seboj tisto "roll up" nepremočljivo vrečo. ~ 15 € v Kibubi recimo za velikost laptopa.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Unchancy ::

Vrečke za smeti niso ravno iz najboljše plastike, poleg tega so nekatere dodatno obdelane s kemikalijami. Jaz tega ne bi hotel na notebooku.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

c3p0 ::

Dober rukzak, ki diha, a ne premoči, lahko pa še ga daš dodatno v vrečko za peace of mind.

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kuall ::

v gozdu te bodo komarji popikali v roku 1 minute...
nič ne bo s tvojim planom.
razen če imaš z gozdom v mislih kakšen park sredi mesta.

matobeli ::

vzameš "suho vrečo" (dry bag), tolk veliko da jo imaš čez cel predal v ruzaku, pol greš pa lahk plavat pa ne bo nič.
10eur
https://www.merkur.si/oprema-za-kampira...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako mečete smeti v rumeno kanto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
716790 (4155) joze67
»

Kaj vozite s sabo v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
626556 (4191) starfotr
»

Prtljaga na letalo

Oddelek: Loža
173904 (2482) Invictus
»

Addicted to plastic

Oddelek: Problemi človeštva
466938 (5741) innerspace

Več podobnih tem