» »

Kupovanje pri Pelugi

Kupovanje pri Pelugi

The Yankee ::

Zanima me, če ima že kdo izkušnje s to spletno trgovino LINK???

VASkO ::

dobre izkusnje, hitri odogovori, hitro narocijo, takoj zamenjajo, ce se pokvari, vse se da zmenit. priporoceno, da ves nemsko pisat ali govorit.

DjTonic ::

Da to je priporočeno, vendar se tudi angleško, da zmenit. Samo oni prodajalec včasih nekaj muti :).

Wox ::

Pozitivne izkušnje. Sem glih v torek tam (v Gracu) kupil Sapphire Radeon 9800Pro 128MB za 247€. Sem ga naročil v nedeljo prek spletne trgovine, ker ga niso meli na zalogi, pa so v torek že zrihtali. V bistvu je to podružnica, glavno skladišče pa majo v Welsu. Cene majo precej ugodne pa tudi prijazni so. Sam moraš nemško mal obvladat, ker tipoti nimajo pojma angleščine.
Se mi je pokvarla pečka (po nekaj več kot enem letu) - 32x Liteon, so mi ga menjali, brez da bi me sploh vprašali kaj je narobe, za Liteona 52x. Tak da tudi kar se servisa tiče pozitivne izkušnje. Edino ne moreš s kartico plačevat, sam keš.

glinik ::

Pelugo ti toplo priporočam.Pri njih sem že kupil tolko robe da kr glava peče :) , (za prijatelje itd...)

Zadnje čase so se malo polenili glede naročanja (naročila so se upočasnila), drugače pa vse brezkompromisno zamenjajo, to je najbolše pri njih.Zamenjal sem že nakaj plat, ramov itd.

Lp

VASkO ::

Samo oni prodajalec včasih nekaj muti

ma Wolfgang je ze kul, samo anglescina pa ga malo jebe ja

vedno, ko pridem tja, se jim ocke povecajo za 2x, ker ze vidijo, da sem jim spet denar prineso :)

cene pa majo definitivno najnizje v Avstriji

DjTonic ::

Aham, jaz kupujem še samo v pelugi :D. Zadnjič mi je že ob nakupu odštel davek, tako, da sem mu plačal kr netto ceno. Potrdilo, da sem stvar peljal čez mejo pa sem mu poslal po pošti naknadno.

boštjan ::

vedno, ko pridem tja, se jim ocke povecajo za 2x, ker ze vidijo, da sem jim spet denar prineso :)

vasko,tota pa ti je bla dobra:D
A mislite ,da po vstopu v EU se še bo splačalo,tja vozit

Iztirjenec ::

Ja...
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

The Yankee ::

Peluga me precej mika, zarad Radeona 9800 PRO (cca. 55.000 SIT):D . A mislte, da bi blo OK, če bi ga rezerviru prek interneta, pol bi ga šel pa u Graz iskat (a velja ista cena oz. če je dost 55k, da dobim grafo iz Graza v SLO)

Dr_M ::

no ja..ce si kje istajerskega konca se se splaca tja, ce si p blizji lj, se pa ne splaca tok delec furat. das vec za benz, kot pa prisparas pri nakupu(razn ce nabavis za ene 10.000€) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

The Yankee ::

OK, če gre kdo slučajn u Graz, nej mi sporoči na MAIL

Smorny ::

Zelo zadovoljen s Pelugo. Menjajo brez vprašanj :D Drugače pa podobno kot Vasko pustim tam vse €, ki jih zaslužim.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

VASkO ::

ce si p blizji lj, se pa ne splaca tok delec furat. das vec za benz, kot pa prisparas pri nakupu


koliko pa ti pozere avto bencina od lj do graza pa nazaj? za 50 jurjev? ce ti res tolko pozere pa si naroci postnolezece na najblizjo posto v avstriji.

ko bomo pa v EU pa bo itak letela roba z online nemskih stacun direktno na dom. eksotika + dosti cenej kot pri nas. nasi bodo pa propadali ce se ne bodo prilagajali.

kuglvinkl ::

ko bomo pa v EU pa bo itak letela roba z online nemskih stacun direktno na dom.

Srčno upam, da imaš prav. Saj ne, da zakonodaja tega ne omogoča (prost pretok blaga je ena od štirih temeljni svoboščin po PES), upam samo, da bodo fime imele interes se s tem ukvarjat in to čim več.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

antonija ::

Cene na nemskih online stacunah so res dost nizje kot pr nas. Sam vrjetn bo postnina se zmeri dost draga do nas, pa tud nasi trgovci bojo pomojem znizal cene, ker drgac bojo propadl.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

kuglvinkl ::

Skratka, pozitivnih učinkov polna skleda. :)
Your focus determines your reallity

antonija ::

Skratka, pozitivnih učinkov polna skleda.

Baje, ja...:\
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

JustVi ::

Te dva mesca bom še zdržu... pol pa prpelem polno šajtrgo.

;)


sam je res 1/4 ceneje in še -davek, bo treba kar takoj.

P.S.

Sapphire Atlantis Radeon 9800 Pro, 128MB DDR, DVI, TV-out

bi me prišla 45.890 SIT :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JustVi ()

Dr_M ::

koliko pa ti pozere avto bencina od lj do graza pa nazaj? za 50 jurjev?

za ene 7-8k sit +cestnina. men se bl splaca it u celovec, pa tut ce je tistih 5% drazji.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

VASkO ::

cetnine pa ti res ni treba placat, razen ce hoces gosposko voznjo po avtocesti. pa ce das 7 jurjev za bencin, se te vseeno pride npr 9800pro ceneje 15 jurjev kot pri nas.

to je tak kot v tisti temi, ko je en prjavil, da bi iz anglije svercal robo pa je folk navalil. ce pa se sam treba potrudit pa vecino samo izgovori padajo :)

edit: konec koncev pa si itak vsak sam zracuna, kaj se mu splaca in kaj ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

Dr_M ::

no ja...15k sit niti ni tok velka razlika. pa nam se bl slaca u celovc hodit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Kdaj se boste naučili oz. sploh razumel pojem TCO? VASkO je IIRC doma blizu meje, tko da pri njemu je vseeno. Drugim je pa zelo za preračunat al se splača 16k SIT al ne. Mlacom style.
Your focus determines your reallity

Climber ::

Tud mene zanima nakup preko www.peluga.at. Jest bi nabavil vse komponente proc. plata, grafična... sem pa iz Kranja. A se vam zdi da se mi splača zapelat do Gradca za to, sem zračunal da me pride 20.000 sit cenej kt pa v celovcu.

hvala za odgovor

climber

boštjan ::

Climber.se ti bo dalo pelat v Gradc,ko ti bo kaj crknilo?Moral se boš,a pol se ti itak ne splača. Malo pogooglaj po slo.tregovinah,ziher se najde kaj ,ki ni tako iber drago.

Simko ::

En velik plus za Pelugo, pred kratkim ubodel Minolto X20, pri nas stane 70 000, gori sem jo dobil z 256 MB SD card za 44 000 SIT.
Prijazni.

LittleDevil ::

Ali živi kdo tukaj blizu meje z avstrijo, da bi mi skočil iskat nekaj stvari v www.peluga.at?
Če je kdo tak naj me Kontaktira

LP

mat3jc3k ::

Ali je kaksna faca:) , ki gre v graz,
naj me maila da se zmenmo za grafo.>:D

mailto:mat3jc3k@volja.net

bojan12 ::

Ali mi lahko nekdo pove kaksen je postopek narocanja v PELUGI.

Sam sem jim ze 3x poslal mail na graz@peluga.at da se zanimam za nakup dolocenih artiklov vendar nikoli ! nobenega odgovora iz njihove strani.

hvala

lp

koyotee ::

js bi tut rabu enga k žvi bliz meje d bi mi šu po minolto dimage Z1 v pelugo.
mu dam 5k sit :D (če ni benz več)
če je knš naj pošle zaseebno sporočilo
LP

overman ::

Pozdravljeni!

Jaz zivim 6km od meje (radenci), drugace pa hodim v avstrijo v solo (vsak dan cez carino-me ne kontrolirajo vec:D ). Do graca je ca. 70km, ampak ce bi vas bilo veliko interesentov, rade volje skocim do graca pa nabavim potrebno robo..seveda jo spravim tudi cez carino. Ampak potem hocem nekaj % zame (tveganje pa potni stroski se vedno so)>:D Ce koga kaj zanima naj mi poslje mail ker zasebnih sporocil ne gledam:8)

lep pozdrav,
aljaz;)

PS: peluga je res kul-meni so najprej zamenjali 9500pro (sem jo polil) za 9600pro....potem pa je 9600pro sel k vragu, pa so mi dali 9600XT :D -pri drugi menjavi sploh niso pogledali racuna:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A gre kdo v avstrijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645741 (2977) d0rK
»

Odličen nakup pri Pelugi

Oddelek: Kaj kupiti
71884 (1087) alesr
»

Nakup pri Peluga.at

Oddelek: Kaj kupiti
272334 (1620) igor0203
»

Radeon 9800pro od Sapphire ali od PowerColor???

Oddelek: Kaj kupiti
492116 (1370) jastreb
»

A se splača kupiti Sapphire Radeon 9800 PRO 128MB za 53.088 SIT? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
553823 (2732) Stayerc

Več podobnih tem