» »

Genius zvočniki Surround SubWoofer 5.1 Home Theater??

Genius zvočniki Surround SubWoofer 5.1 Home Theater??

PhotoBlaz ::

zanima me kaj pravite(in kaj pravijo vase izkusnje) o zvocnikih: Genius Surround SubWoofer 5.1 Home Theater?
nameravam jih imeti v sobi okoli 5x4m.

Hvala za odgovore!

boštjan ::

na kero zvočno pa jih misliš priključit?jaz jih mam na nVidiinem soundstormu na plato nf7-s in zame so zelo dobra izbira.sicer mi pri MP3 malo hrešči(pač slaba kvaliteta),pri audio CD,filmih in igrah pa je pravi užitek.še posebej ko woofer malo bolj pojačaš>:D . Definitivno pa se te bodo sosedi hoteli losat,če boš nonstop nabijal>:D

PhotoBlaz ::

Imam Creative Audigy Platinum,....sam se ful ne spomnim a podpira ta zvocna 5.1 zvocnike....upam da jih. Sej drugace ce jih pa ne, pa se da potem zrihtat, da Center zvocnik nekako simulira(al nekako tako sem prebral)?
No imam pa plato Epox 8RDA+, ta pa skoraj sigurno podpira 5.1, kokr se spomnim.

Nekako kolebam med dvemi sistemi:
1. omenjeni Genius Home theatre
2. Creative Inspire 5300

Cena je dokaj razlicna,....pa so teli Geniusovi zvocniki res tolko boljsi, da se mi jih bolj splaca kupit?
Hvala!

boštjan ::

če je to ta Creative Audigy Platinum pol maš zagotovljen kvaliteten 5.1 zvok. pri 8rda+ pa nimaš popolnega soundstorma,ker ni SPdif outa.
5300 sem vido,a mi niso všeč,bol so mi ti geniusi,ker se še lepo podajo moji mizi in sobi,les je prevladal.

jRk0 ::

ce mas audigy platinum, pol ne vem zakaj nimas dnarja za ene boljse zvocnike...:)

ker samoumevno je, da na platinum pasejo high-end zvocinki:)
You fuck up once, you loose two teeth.

glinik ::

model

Nekam dolgo časa te že mikajo mnenja o zvočnikih :) Če imaš denar si kupi Creative Megaworks 550D.V Avstriji jih dobiš za 70000 sit :D .Jaz bi raje vzel 5300,kot pa Geniuse.Če boš vzel Megaworkse,boš s to temo za vedno zaključil,če ne boš pa vedno mislil in tuhtal kaj bi bilo če bi ... Govorim iz lastnih izkušenj.Za en pravi test,pa si pripelji vse komponente domov,kajti samo tako boš videl kaj ti je všeč in kaj ne.Vsak zvočnik špila drugače!Kaj pa ti je všeč,to pa pa lahko samo ti sam odločiš.

Lp

Lio ::

če pa slučajno nisi pr dnaru bojo pa tud Home Theatre kr v redu

Fury ::

geniusi so dost bolsi od 5300.. kokr sem jest poslusu oboje...

glinik ::

Veš kak je to.Zelo sem postal pozoren od koga izveš kakšno mnenje.Lep primer je da vam dam za poslušat zvočnik B&W 805 (čez 300k sit)boste vsi na rit padli in se čudili kako špila.Jaz pa ne bom na rit pado,ker imam višja merila (nobenega nočem podcenjevat).Hočem samo povedat da je za enega zvočnik za 30ksit amerika za drugega pa klump.Creative mi je bližji samo zato,ker je že dalj časa v tem poslu-samo to je.Poslušal pa sem samo te Geniuse (nič posebnega).Tak da ne morem nič soditi.Idi pod temo Zvok in slika,tam je en primerjal Logitech Z-640 in Geniuse.On ti bo lahko dalje pomagal.:D

Lp

Fury ::

glinik - ne govorimo o audiofilskih stvareh tuki :) govorimo o tem kaj bols spila filme/igre in kaksno musko... in za takega uporabnika so geniusi pomoje bols kot 5300, ker majo rahlo bolsi zvoj (za moje pojme) pa predvsem majo mocenjsi bas... itak pa to ni nobena visja kvaliteta... tist se zacne pri vsaj 100k pa naprej.. megaworks so zlo kul za to ceno.. ampak dragi za na kompjuter navesit :)

Fury ::

aja .. pa se to.. ce si dost brez kesa bojo tut 5300 cist fajn, resno :)

pac ce si lahko prvoscis tistih par 1000sit vec si jih le dej... pomoje se ti splaca.

geniusov subwoofer je skor tok mocem k celi 5300 skup, pa se ce se ne motim 5300 sploh nimajo tweeterjov not v satelitih, geniusovi pa majo v sprednih 2 satelitih in centru.

sicer pa - zakaj to govorim? ker sem bil sam v enaki situaciji samo da sem se med z-640 izbiru.. pa sem na konc se za genius odlocu po tem ko sem poslusu vse 3 pa se mal poigral z njimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

boštjan ::

no če bi se jaz zdaj odločal med geniusi lesenimi,z-640 in 5300,bi spet geniuse vzel.če pa ne bo mel 32k,kolko stanejo geniusi pa bi vzel z-640,ki stanejo okol 25k.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup 5.1 zvočnikov, če imam zvočno Creative sound blaster 5.1 live!

Oddelek: Kaj kupiti
282440 (1702) Tic
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658328 (6988) Clone
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168491 (6175) Pyr0Beast
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472292 (1589) boštjan
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332693 (2003) partysound

Več podobnih tem