» »

Dogajanje po odročnih krajih po Sloveniji

Dogajanje po odročnih krajih po Sloveniji

«
1
2 3 4

enemon ::

Pogosto slišim anekdote o čudnih navadah in dogodkih po odročnih vaseh po Sloveniji, vse skupaj je zavito v tančico skrivnosti. Govori se o pitju halucinogenega močeradovca po gorenjskih hribovskih vaseh, pitju šmarnice, ki bojda poškoduje možgane po Halozah, o tem, da v Halozah celo otroci na prireditvah pijejo na veliko, o incestih ...

Težko je oceniti, ali je kaj na stvari ali ne, ampak kjer je dim, je ponavadi tudi ogenj. Poznate tudi vi kakšne čudne navade iz vukojebin? :)

Rok40 ::

Hm, a v Ljubljani je pa normalno jemanje kakšnih "modernih kemijskih" drog na kakšnih partyih in takih zadevah?

LukiYo ::

V ljubljanskih bivših vaseh (šiška, itd) so lokalni običaj uvožene bele substance, kar ni ravno zavito v tančico skrivnosti.

fikus_ ::

Tu se je nekaj pisalo na OP-jevo iztočnico

https://slo-tech.com/forum/t790035/0
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

ToniT ::

V Halozah se ni nikoli pilo šmarnice. To je bilo bolj v Slovenskih goricah. Problem je bil v metilnem alkoholu. Danes je šmarnica specialiteta.
Javnega pitja alkohola otrok na javnih prireditvah v zadnjih 40 letih ni bilo. Posamezni primeri pa seveda obstajajo. Mislim, da je to večji problem v Ljubljani, kot v "odročnih" krajih.
Incesti so povsod, v manjših krajih pridejo prej na plano....

Miki N ::

Najbolj divja scena je na Obali - o tem večkrat poroča član, ki mora zaradi pritiska vodstva ST žal ostati anonimen.

Unchancy ::

enemon je izjavil:

Pogosto slišim anekdote o čudnih navadah in dogodkih po odročnih vaseh po Sloveniji, vse skupaj je zavito v tančico skrivnosti. Govori se o pitju halucinogenega močeradovca po gorenjskih hribovskih vaseh, pitju šmarnice, ki bojda poškoduje možgane po Halozah, o tem, da v Halozah celo otroci na prireditvah pijejo na veliko, o incestih ...

Težko je oceniti, ali je kaj na stvari ali ne, ampak kjer je dim, je ponavadi tudi ogenj. Poznate tudi vi kakšne čudne navade iz vukojebin? :)

Ja, tega je več v “najlepšem mestu na svetu, dje”…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gruntfürmich ::

enemon je izjavil:

Pogosto slišim anekdote o čudnih navadah in dogodkih po odročnih vaseh po Sloveniji...

odročne vasi v sloveniji? slovenija je celotna kot taka ena velika vukojebina, v kateri so v tisočletih ostali samo najbolj debilni.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

Utk ::

slovenija je celotna kot taka ena velika vukojebina, v kateri so v tisočletih ostali samo najbolj debilni.

Odkar si se ti odselu, je šel IQ kar precej gor.

FireSnake ::

enemon je izjavil:

Poznate tudi vi kakšne čudne navade iz vukojebin? :)


Poznamo.
V Ljubljani se na veliko žre beli prah.
Analiza kanalizacije je to pokazala.
Parlament ni izjema.

Zafiksana vukojebina.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

driver_x ::

V Novi Gorici imajo odlične swingerske zabave. Odraščal sem v Škofji Loki, kjer je bilo v 70-ih letih običajno, da smo otroci po šoli hodili delati v lokalni rudnik, kako je sedaj, ne vem. V Idriji so zelo pogoste poroke med bratranci in sestričnami in imajo v glasbeni šoli zato kar tri oddelke za banjo. V Kočevju se predšolski otroci čuvajo v helvih skupaj s kozami in ovcami. Podobnega sem slišal še precej. Najhuje je v Ljubljani. Če bi napisal, kaj se tam dogaja, bi mi kmalu na vratih pozvonila policija.

Levica ::

Pri nas imamo dogodke čez vikend sobota nedelja kjer se oblečemo v tradicionalna afriška oblačila in okoli ognja plešemo in tako obujamo spomine na padle prednike ki so padli pod roko rasizma.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Gagatronix ::

Tista z moceradovcem je urbani mit, ker vsakdo ima bratranca, ki ima soseda, ki pozna nekoga, ki je zivel v vasi, kjer so kuhali moceradovec...

wcpapir ::

Tista o močeradovcu se strinjam, da je mit. Nevem pa od kje je OP privlekel v Haloze šmarnico. V Halozah je še nisem srečal, pa imamo vinograd tam, sem jo pa srečal v okolici Pohorja, večkrat in od tam slišal razne anekdote.

kriptobog ::

Sem slišal, da so ga kuhali v Gorjah. Sem želel probati pa nisem nikogar našel, ki bi ga imel :|

maticb492 ::

Od vsega, kar ste našteli mi je ravno močeradovec nekaj kar bi verjel da se je dejansko delalo :D (no poleg belega praheca v Ljubljani)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

AndrejS ::

V ljubljanskih kletih občujejo z živalmi

Gagatronix ::

Za smarnico je znano, da je dolgo casa vsebovala znatno kolicino metanola.

tikitoki ::

A ne bi pobrisali te teme?

Jazon ::

AndrejS je izjavil:

V ljubljanskih kletih občujejo z živalmi


Tista boga psa (iz garaže) sta bila mule za švercanje kokaina.

Na poti iz San Francisca v Amsterdam gresta zdaj dve muli, domnevno.

Drugače pa ja, ena večjih dekandenc je v Gorici. Največja pa je v Slov.Bistrici, tam zlorabljajo vse, tudi konje, domnevno.

gruntfürmich ::

Utk je izjavil:

slovenija je celotna kot taka ena velika vukojebina, v kateri so v tisočletih ostali samo najbolj debilni.

Odkar si se ti odselu, je šel IQ kar precej gor.

če ti ni jasna zgodovina slovenije potem se raje ne oglašaj.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

starfotr ::

V LJ na Metelkovi je trenutno trend - iksi z glutenom.

ginekk ::

starfotr je izjavil:

V LJ na Metelkovi je trenutno trend - iksi z glutenom.


Torej razredčeni z glutenom, kar je IMHO v redu, ker je neškodljivo redčilo. Ponavadi je to problem, ker ni jasno kaj je zraven.
Ali samo gluten (nateg torej)?

endelin ::

Baje je po enih krajih veliko inbreedinga

dexterboy ::

FireSnake je izjavil:

enemon je izjavil:

Poznate tudi vi kakšne čudne navade iz vukojebin? :)
Poznamo. V Ljubljani se na veliko žre beli prah. Analiza kanalizacije je to pokazala. Parlament ni izjema. Zafiksana vukojebina.
Zapomnil sem si, ker me je dejansko vrglo iz stola, ampak en profesor je na Milanski univerzi pred leti skupaj s Študenti meril odstotek belega prah v ozračju. Torej, pri vsem šnofanju ga vedno kaj pobegne v ozračje. In glej ga zlomka, Milano, kot center mode in seveda tudi razvito industrijsko mesto, je v zraku imelo izmerljiv odstotek koke. Seveda zanemarljiv, ampak vseeno so ga lahko izmerili ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

starfotr ::

ginekk je izjavil:

starfotr je izjavil:

V LJ na Metelkovi je trenutno trend - iksi z glutenom.


Torej razredčeni z glutenom, kar je IMHO v redu, ker je neškodljivo redčilo. Ponavadi je to problem, ker ni jasno kaj je zraven.
Ali samo gluten (nateg torej)?


Ah kje, saj veš, da je danes folk antigluten, tudi če nima celiakije. Kupujejo živila, ki so brez glutena in to jedo. Potem se ga pa zadanejo z glutenom, ko gredo ven :)

dexterboy ::

driver_x je izjavil:

V Novi Gorici imajo odlične swingerske zabave. Odraščal sem v Škofji Loki, kjer je bilo v 70-ih letih običajno, da smo otroci po šoli hodili delati v lokalni rudnik, kako je sedaj, ne vem. V Idriji so zelo pogoste poroke med bratranci in sestričnami in imajo v glasbeni šoli zato kar tri oddelke za banjo. V Kočevju se predšolski otroci čuvajo v helvih skupaj s kozami in ovcami. Podobnega sem slišal še precej. Najhuje je v Ljubljani. Če bi napisal, kaj se tam dogaja, bi mi kmalu na vratih pozvonila policija.
Ni samo Gorica postala swinger scena, to je sedaj že cela kokoška. Naloži si aplikacijo SpicyMatch, pa se pripravi, da te vrže dol iz stola. Trojčki, četvorčki... kar češ. Seveda si lahko samo zamislimo, kaj se mora temu folku rolati po glavi in v kakšne osebnosti bodo odrasla ta mladina, ki to prakticira...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

endelin ::

Nova Gorica je center nihilizma in razuzdanosti

zobnik ::

Na odročnih krajih, v vaseh v hribih vse poteka normalno. Se mi nekak zdi, da odkar so starejši odšli, da s eje zadeva 100x popravla....kaj so včasih počel se pa še spomnem.
Veselica je 1x/leto, mal se ga napijejo, pokličejo taxi kot da se vozjo s svojim avtom domov.. Organizira se čistilna akcija, tud pomoč ljudem v stiski, karitas deluje saj hrano pripeljejo na dom. Ceste se rihtajo, asfaltirajo, ....
Se pa večkrat peljal skoz Kranj ponoči, to se drogirajo ob cesti, špikajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

FireSnake ::

zobnik je izjavil:


Se pa večkrat peljal skoz Kranj ponoči, to se drogirajo ob cesti, špikajo.


Povoziš in pelješ naprej.
Takih ni škoda.
Si takoj naredil uslugo državnemu proračunu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

matobeli ::

V enih vukojebinah očitno tepejo otroke po glavi.

poweroff ::

Eh, alkohol, droge (sintetične ali "domače") ni ravno zavito v tančico skrivnosti. Je kar del splošne slovenske folklore.

Kar je pa res zavito v tančico skrivnosti je pa tole: Miza, ki napove prihodnost

:))
sudo poweroff

zobnik ::

Včasih 30-40-50 let nazaj so se tepli, razbijal, uničeval, svinjal naravo, metal akumulatorje od tovornjakov najbližje grme in avte, lonce iz kuhinje kar v grme zabrisal da ne omenjam TV-jev....noben ni pucal omar, to je blo še kg špeha gor zmazan...glavno da so teli stareši tanajbolj brihtni vseh časov, pa da tamladi nimajo pojma, da so leni. Da ne omenjam kolk šnopca so včasih predihal....
Mal v razmislek. Tastar so shudičem, no ne več na britofu... tamladi pa si zaslužjo medaljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Raptor F16 ::

enemon je izjavil:

Pogosto slišim anekdote o čudnih navadah in dogodkih po odročnih vaseh po Sloveniji, vse skupaj je zavito v tančico skrivnosti. Govori se o pitju halucinogenega močeradovca po gorenjskih hribovskih vaseh, pitju šmarnice, ki bojda poškoduje možgane po Halozah, o tem, da v Halozah celo otroci na prireditvah pijejo na veliko, o incestih ...

Težko je oceniti, ali je kaj na stvari ali ne, ampak kjer je dim, je ponavadi tudi ogenj. Poznate tudi vi kakšne čudne navade iz vukojebin? :)


Drogiranje z močeradovim strupom:
Samandarin @ Wikipedia
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

dexterboy ::

zobnik je izjavil:

Včasih 30-40-50 let nazaj so se tepli, razbijal, uničeval, svinjal naravo, metal akumulatorje od tovornjakov najbližje grme in avte, lonce iz kuhinje kar v grme zabrisal da ne omenjam TV-jev....noben ni pucal omar, to je blo še kg špeha gor zmazan...glavno da so teli stareši tanajbolj brihtni vseh časov, pa da tamladi nimajo pojma, da so leni. Da ne omenjam kolk šnopca so včasih predihal.... Mal v razmislek. Tastar so shudičem, no ne več na britofu... tamladi pa si zaslužjo medaljo.

:) :D :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

njyngs ::

Levica je izjavil:

Pri nas imamo dogodke čez vikend sobota nedelja kjer se oblečemo v tradicionalna afriška oblačila in okoli ognja plešemo in tako obujamo spomine na padle prednike ki so padli pod roko rasizma.

Smo slišali za Metelkovo, ja.

PacificBlue ::

V nekaterih delih pohorskih gozdov še živi jaga baba.

matobeli ::

jaga baba in jager desc je normalen par v pohorskih gozdovih.

jabe ::

starfotr je izjavil:

V LJ na Metelkovi je trenutno trend - iksi z glutenom.


Ne verjamem. Saj so vsi tam obcutljivi na gluten. Ga ne sme bit. Pa brez laktoze, pa brez sladkorja, pa brez mascob, pa brez mesa, pa brez kuhanja, pa brez vsga...

LukiYo ::

tikitoki je izjavil:

A ne bi pobrisali te teme?


Ker?

endelin ::

Kaj na Obali ni nihilizma? Samo Gorica?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Bl4ckSw4n ::

Malo kdo ve, da je film "Idila" nastal po resnični zgodbi.

enemon ::

Bl4ckSw4n je izjavil:

Malo kdo ve, da je film "Idila" nastal po resnični zgodbi.


Res ali kaj? Kje pa si to zasledil?

endelin ::

Zanimive pogovore maš s kolegicami

Glugy ::

driver_x je izjavil:

V Idriji so zelo pogoste poroke med bratranci in sestričnami in imajo v glasbeni šoli zato kar tri oddelke za banjo.

Za banjo? kako je to mišljeno ?

PacificBlue ::

No, tako hudo spet ni..

Zgodovina sprememb…

luli ::

matobeli je izjavil:

V enih vukojebinah očitno tepejo otroke po glavi.

Ja ti bi rad, da bi krumpali?

kuall ::

gruntfürmich je izjavil:

enemon je izjavil:

Pogosto slišim anekdote o čudnih navadah in dogodkih po odročnih vaseh po Sloveniji...

odročne vasi v sloveniji? slovenija je celotna kot taka ena velika vukojebina, v kateri so v tisočletih ostali samo najbolj debilni.

cvet slovencev domobrance so pobili in je ostal sam plevel.

Malidelničar ::

A pa je to res, ali je bolj 'baba rekla baba kazala'? Oz. zakaj naj bi ravno "vukojebine" imele takšne navade, Ljubljana in mesta pa ne? Po mojem v Sloveniji tega "redneckovstva" kot v kakšni Appalachia ni bilo.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

kuall ::

res je to npr, ko kolesariš in se zafuraš v kakšno vukojebino, npr zelo visok hrib, boš tam videl kake take exotike kot je npr stari avti, kakšne stoenke pa taka jajca, ali pa mini hiške, ki zgledajo kot pasje hiške in tam not en živi. ampak še to zelo redko. pač revščina.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriske sanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696197 (4576) Gagatronix

Dr. Drumpflove (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Problemi človeštva
1787247145 (207164) OmegaBlue

Več podobnih tem