» »

Dr. Drumpflove

Dr. Drumpflove

««
4 / 36
»»

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

v mokrih sanjah socialnih inžinirjev. realnost je bolj kruta do vas, kot jo predstavljate v medijih...

kingsix ::

Naj mi nekdo povzame: zakaj se toliko ljudi bojda boji migrantov oz zakaj jih je po vaših besedah večino proti?

konspirator ::

kingsix
V kateri jami si ti zadnjih 100 let prespal ?

Vabljen (skupaj z ženo) na izlet po Bližnjem vzhodu, da se boš iz prve roke prepričal, če si tega želiš v Slo.
--

Zgodovina sprememb…

jype ::

kingsix je izjavil:

Naj mi nekdo povzame: zakaj se toliko ljudi bojda boji migrantov oz zakaj jih je po vaših besedah večino proti?
Reč je klasična projekcija. Bojijo se beguncev, ker so jim obilno financirani neonacistični mediji pokazali, da so "belci ogrožena vrsta" in da jih je treba zavarovati pred izumrtjem. Verjamejo, da so vsi taki.

konspirator je izjavil:

Vabljen (skupaj z ženo) na izlet po Bližnjem vzhodu, da se boš iz prve roke prepričal, če si tega želiš v Slo.
Evo, potem pa takele idiotarije stresajo. V resnici bi pa on rad šerijatska pravila (diskriminacija zoper določene vere, zoper ženske, zoper homoseksualce in zoper liberalce) v EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kingsix ::

@konspirator a ti si bil tam?

anyways, torej je vaš argument, da se bo stanje od tam projeciralo sem? Koliko oboroženih migrantov pa pride, da se bo to zgodilo? A prav nihče ne beži od situacije tam in hoče le mir?
Koliko vem je ogromno slovencev v tujini, ki so prav tako ubežali vojnam pri nas (oz. njihovi predniki)...a delajo tam težave?

Malo sem zdaj zmeden, kako se bo tale overtake Evrope izvedel...daj pojasni da se pripravim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

jype ::

kingsix je izjavil:

a delajo tam težave?
Neee, seveda ne. Težave delajo izključno muslimani, a nič ne bereš breitbarta?

Da je večina mrtvih še vedno zaradi nasilja kristjanov nad drugimi jih pa pravzaprav ne zanima.

konspirator ::

begunci != migranti
Da ne omenjam rtvslo/levičarskega termina prebežniki, kjer gre za dezerterje, ki so spizdili.
od 2:30 dalje
https://4d.rtvslo.si/arhiv/na-tretjem/1...

jype
Evo, potem pa takele idiotarije stresajo. V resnici bi pa on rad šerijatska pravila (diskriminacija zoper določene vere, zoper ženske, zoper homoseksualce in zoper liberalce) v EU.

Nore gobe niso zdravilo.Obišči specializirano ustanovo.


kingsix
Skoči na Dunaj, Stockholm, Berlin, London, Pariz, Bruselj, Rim in prepričaj o lepotah multikulturne Evrope.
https://www.youtube.com/playlist?list=P...
--

Zgodovina sprememb…

jype ::

konspirator je izjavil:

Nore gobe niso zdravilo.Obišči specializirano ustanovo.
Ti zagovarjaš univerzalno kršenje človekovih pravic, hkrati pa širiš sovražno propagando, namenjeno razdiranju evropske enotnosti. Taki kot si ti še za v kanto niste dobri, ker ste v resnici precej nevarni odpadki.

konspirator je izjavil:

Skoči na Dunaj, Stockholm, Berlin, London, Pariz, Bruselj, Rim in prepričaj o lepotah multikulturne Evrope.
Spet širiš sovražno propagando? A ne bi raje najprej pred svojim pragom pometel in prenehal do smrti pretepat svoje rojake?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kingsix ::

@konspirator ..sem bil mesec dni v Iranu. Bolj varno se nisem počutil, ljudje pa prijazni. Enakega mnenja je kolegica, ki je tam bila 3 mesece pa je bila že povsod po svetu (delala je za UN etc) - bolj varno kot tam se ni počutila. Rekla, da bi lahko sred ceste pustila kovček z vsem in je 100% da bi ga dobila. Na začetku pa je bilo zaradi predsodkov strah mene in tudi njo. Tam se da tudi kopat, imajo zabave z alkoholom (pač v hiši privat) etc. Skratka ni neke panike.

Sem tudi veliko na Dunaju in mi ni sile. Res je da vidiš več pokrival etc. ampak me noben ni napadel. Pred kratkim tudi poslovno v Stockholmu, sicer le 2 dni, ampak nisem videl nič nenavadnega.
London, Rim pa pred leti, tako da za zdaj ne morem govorit...ampak če se po velikem (in posledično multikulturnem) mestu sprehajaš z predsodki te zna bit strah. To pa ti dam prav.

konspirator ::

Iran so perzijci, ne arabci.Kot da primerjaš jabolke in oreh.
--

kingsix ::

Torej smo specifično proti arabcem in ne muslimanom?

gruntfürmich ::

kingsix je izjavil:

Naj mi nekdo povzame: zakaj se toliko ljudi bojda boji migrantov oz zakaj jih je po vaših besedah večino proti?

naj se da ljudem popolno svobodo in odločanje o lastni usodi, tudi o tem s kom in kako želijo živeti. a je to pretežko?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Poldi112 ::

A te kdo sili, da živiš z begunci? Ker nisem videl zakona, da morajo biti v tvoji dnevni sobi...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

gruntfürmich ::

da, socialni inžinirji silijo da živim z njimi ter plačujem za njih. to ni svoboda.
ampak socialnim inžinirjem razlagat o svobodi...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

pegasus ::

konspirator je izjavil:

Skoči na Dunaj, Stockholm, Berlin, London, Pariz, Bruselj, Rim in prepričaj o lepotah multikulturne Evrope.
Vsa ta mesta zelo dobro razumejo lepote in prednosti multikulturnosti že vsaj kako tisočletje, Rim recimo gotovo več kot dve tisočletji. To, da se vas nekaj omejencev usaja, kako je multikulti bad, ne bo izbrisalo dveh tisočletij zgodovine in izkušenj teh in drugih mest. Multikulti je dejstvo in svetla prihodnost, embrace & extend it, ne pa da se hvališ s svojo zaplankanostjo. Mene bi bilo na tvojem mestu sram.

konspirator ::


Multikulti je dejstvo in svetla prihodnost, embrace & extend it

Goebbels bi bil ponosen nate.
Povej še kaj več, postajaš resen kandidat za Coudenhove-Kalergi nagrado ;((.

Vsa ta mesta zelo dobro razumejo lepote in prednosti multikulturnosti že vsaj kako tisočletje

Do zob oboroženi vojaki, kontrolne točke in kamere so res lep plus.


No-go cone so naslednji tipičen primer lepot multikulturnosti http://sverigesradio.se/sida/artikel.as... .
http://www.independent.co.uk/news/world...

Sweden is the rape capital of the Western world
http://www.frontpagemag.com/fpm/265873/...

Vaš najljubši naci žid Daniel Greenfiel:
THE ACID ATTACKS OF LONDON'S MUSLIM NO-GO ZONES - A splash from the acid test of multiculturalis
http://www.frontpagemag.com/fpm/267295/...

London vs NY
http://www.telegraph.co.uk/news/2017/10...

300% porast napadov s kislino
https://www.thestar.com/news/world/2017...
--

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

konspirator je izjavil:

Povej še kaj več, postajaš resen kandidat za Coudenhove-Kalergi nagrado ;((.
Nimam potrebe po nagradah. Multikulti že prakticiram in na vsakem pikniku, kjer se nas zbere 20+ raznobarvnih, se imamo prav fajn.

konspirator je izjavil:

Do zob oboroženi vojaki, kontrolne točke in kamere so res lep plus.
Ja, vojaki so potrebni, dokler imajo osebki tvoje sorte pravico do življenja. Nikoli ne vemo, kdaj se vam bo utrgalo in boste začeli streljati vsevprek ...

Nasploh izgleda kot da preveč sediš doma in bereš čudne internete, pojdi raje malo ven v multikulti družbo spoznat ljudi in se skulirat.

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

naj se da ljudem popolno svobodo in odločanje o lastni usodi, tudi o tem s kom in kako želijo živeti. a je to pretežko?
Hm? A nisi ravno ti nasprotnik gejevskih porok?

Pac-Man ::

Težek konzervativec, doktor zgodovine, bivši NSAjevec, mornariški veteran. Ve kako se delajo klobase.

https://twitter.com/20committee/status/...

There is no "military coup" in DC. That's ridiculous. Still, there are reasons for civ-mil concern with the Trump WH & its generals.

It's not normal to have so many top WH jobs staffed, as now, with (recently) retired GOs. No use pretending this is America's SOP. How much this is due to our draft-dodging POTUS' weird affectation for all things military is a good question to ask. But there's more.

Since the draft's abolition in 1973, military worship (as long as you don't have to serve) has become normal, esp on the US Right. US military is easily idolized only if you never go near it. It's a govt institution, peeps. Yet, it's become an idol to be worshipped.

Rise of the generals in the Trump WH has a lot to do with a sense that our military is 1 of the few functional things left in America. I wonder if that's true, particularly given the less-than-stellar record of our military, strategically speaking, in its recent wars.

But a lot of Americans believe - or perhaps want to believe - it's true, so here we are with a dysfunctional WH loaded with generals. It's never a sign of societal or political health when you have to call in generals to do big things normally handled by civilians.

In its last years, Yugoslavia - another fragmentingly diverse society - used generals to fill top civ jobs too due to a broken system. That's not a feel-good analogy; not supposed to be. The rise of the generals isn't a coup, it's something maybe even more disturbing.

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

naj se da ljudem popolno svobodo in odločanje o lastni usodi, tudi o tem s kom in kako želijo živeti. a je to pretežko?
Hm? A nisi ravno ti nasprotnik gejevskih porok?

ne.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pac-Man ::

hehe

https://twitter.com/JackSmithIV/status/...

The American far right, perfectly encapsulated in a single moment.

To be clear: This is one of the three white supremacists arrested for attempted murder at Spencer's rally, interviewed 5 hours BEFORE arrest

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

ne.
Hubert Požarnik se ne strinja s tabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

gruntfürmich ::

eni govorite o multikulti kot neuspeli integraciji in prilagajanje osnovne kulture prišlekom, drugi o multikulti kot oplemenitenje domače kulture v defoltu...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Cervantes ::

Morda je zrel za krapiranje?

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ne.
Hubert Požarnik se ne strinja s tabo.

proti porokam nimam in nisem imel ni, vzgoja otrok je tista stvar katero zmedenci homosexualci niso sposobni opravljati
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

vzgoja otrok je tista stvar katero zmedenci homosexualci niso sposobni opravljati
Se mi je zdelo, da se glede nečesa temeljito motiš, tako kot vsi ostali konzervativci.

Škoda, da te niso vzgajali homoseksualci, ker bi odrastel v normalnega človeka.

gruntfürmich je izjavil:

eni govorite o multikulti kot neuspeli integraciji in prilagajanje osnovne kulture prišlekom, drugi o multikulti kot oplemenitenje domače kulture v defoltu...
Multikulturna družba je direktna posledica spoštovanja človekovih pravic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Multikulturna družba je direktna posledica spoštovanja človekovih pravic.


Naj bi bila, pa jo morate z vojsko vzdrževat, da vam ena ali druga stran ne uide z vajeti.
Pač niste še zreli za multikulturno družbo, ker ste vsi preveč neumni. Tisti, ki rinete vanjo in tisti, ki ji najbolj nasprotujejo. Pač ste tok neumni, da ne dojamete, da je posiljevanje z nečim ravno tako neumno, kot nasprotovanje nečemu.

In ja, jype, ti v bistvu multikulturi delaš še največ škode, ker s svojimi bedastimi izjavami še največ ljudi prepričaš ravno v to, da multikulti ne bo uspel in da morajo biti še bolj proti, ker drugače jim bodo vladali debili tvojega kova.

gruntfürmich ::

spoštovanje človekovih pravic se začne pri tem, da se družba sama odloči koga bo spustila v državo in koga naterala stran
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

se družba sama odloči koga bo spustila v državo in koga naterala stran
Saj se, samo eni se z nami ne strinjate. Še sreča, da nas je večina.

krneki0001 je izjavil:

In ja, jype, ti v bistvu multikulturi delaš še največ škode, ker s svojimi bedastimi izjavami še največ ljudi prepričaš ravno v to, da multikulti ne bo uspel in da morajo biti še bolj proti, ker drugače jim bodo vladali debili tvojega kova.
Ti nč ne veš.

gruntfürmich ::

krneki0001 je izjavil:

In ja, jype, ti v bistvu multikulturi delaš še največ škode, ker s svojimi bedastimi izjavami še največ ljudi prepričaš ravno v to, da multikulti ne bo uspel in da morajo biti še bolj proti, ker drugače jim bodo vladali debili tvojega kova.

to sem jst že takoj napovedal ko se je začela ta neumnost pojavljati v zadnjih letih; da bo hud kontraefekt in zelo kontraproduktiven.
ampak tem ljudem to ne bo jasno. drugače ne bi imeli takšnih stališč!

jype je izjavil:

Saj se, samo eni se z nami ne strinjate. Še sreča, da nas je večina.

brez da se lažete res ne zmorete.
ampak mi je vseeno, čas bo naredil svoje, in odplaknil in migrante in takšne kot ste vi
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

ampak mi je vseeno, čas bo naredil svoje, in odplaknil in migrante in takšne kot ste vi
Ti torej nisi migrant? Živiš v rojstni hiši?

krneki0001 ::

jype je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

se družba sama odloči koga bo spustila v državo in koga naterala stran
Saj se, samo eni se z nami ne strinjate. Še sreča, da nas je večina.

krneki0001 je izjavil:

In ja, jype, ti v bistvu multikulturi delaš še največ škode, ker s svojimi bedastimi izjavami še največ ljudi prepričaš ravno v to, da multikulti ne bo uspel in da morajo biti še bolj proti, ker drugače jim bodo vladali debili tvojega kova.
Ti nč ne veš.


Jaz vem vse, jaz sem Bog!

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Jaz vem vse, jaz sem Bog!
O, a ti tut za Mosad delaš?

kingsix ::

..ko folk začne objavljat "sweden rape capital" kot dokaz da je muktikultura no-go potem vem da nimajo pojma. Dajte malo dejansko pogledat zakaj statistike kažejo tako kot kažejo.
A v hollywood'u tudi arbski muslimani posiljujejo?

tikitoki ::

gruntfürmich je izjavil:

jype je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ne.
Hubert Požarnik se ne strinja s tabo.

proti porokam nimam in nisem imel ni, vzgoja otrok je tista stvar katero zmedenci homosexualci niso sposobni opravljati


In kaj predlagas za lezbe, ki bodo zanosile? Odvzem otrok in oddaja v rejo ali posvojitev?

xmetallic ::

Poldi112 je izjavil:

Zdaj mi pa razloži, kako je 50-70% ljudi proti beguncem, če pa naci stranka v "zgodovinski zmagi" dobi 2x manj od Jajota pri nas?

Zato, ker se na volitvah ne voli samo glede migracij. Če bi se vprašanje na volitvah eksplicitno nanašalo na migrante bi bila večina proti njim. To je dejstvo. Angelca je prav hitro spremenila svojo politiko do migracij ko ji je podpora v Nemčiji močno začela padat. V naslednjih mesecih pa državljanom prodajala meglo kako bo zajezila migracije in deportirala tiste ki nimajo pravice do azila. Populizem deluje v obe smeri in s temi poceni forami je pridobila precej državljanov, ki jih je že kar krepko vleklo na desno. S tem si je rešila rit. Čeprav ne v popolnosti. Voda na njen mlin je bilo tudi manj odmevnih terorističnih napadov. Če bi se ponovil Bataclan tik pred volitvami bi AfD slavila še z več glasovi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

xmetallic ::

jype je izjavil:

Ti zagovarjaš univerzalno kršenje človekovih pravic, hkrati pa širiš sovražno propagando, namenjeno razdiranju evropske enotnosti. Taki kot si ti še za v kanto niste dobri, ker ste v resnici precej nevarni odpadki.

Univerzalno kršenje pravice do miru pred tujci kršite liberalci. Pejte nekam na svoj otok pa uvažajte kogar hočete. Če kdo razdira evropsko enotnost ste to, kako nepričakovano, liberalci. Do nekaj let nazaj je bila EU relativno enotna. Od uvoza gre vse navzdol. Nemčija tera svojo ideologijo, vzhodna Evropa se upira, težnje po izstopu iz EU niso bile nikoli večje, teroristične napade štejemo skoraj na tedenski ravni.

jype je izjavil:

Spet širiš sovražno propagando? A ne bi raje najprej pred svojim pragom pometel in prenehal do smrti pretepat svoje rojake?

Si že obiskal Francijo v zadnjem času in občutil duh vojske na ulicah? Kaj pa Nemčijo in prisotnost policije v trgovski centrih? Priporočam obisk Nemčije v času božiča. Zagotovo bo policija del božičnega ambienta, na vsakem vogalu. Nekaj kar Evropa do uvoza ni poznala.

Če se bo vožnja po pločnikih tako nadaljevala bo potrebno dovoliti državljanom, da se oborožijo z orožjem. Če že moraš hodit po ulici kjer te z vsakega vogala "snajpa" nepovabljeni, da se vsaj lahko braniš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

kingsix ::

Nailed it - glede trump:

ZaphodBB ::

..ko folk začne objavljat "sweden rape capital" kot dokaz da je muktikultura no-go potem vem da nimajo pojma. Dajte malo dejansko pogledat zakaj statistike kažejo tako kot kažejo.

A ni zanimivo, da so način beleženja statistik spremenili ravno v času, ko je začela resnica prihajati na plan? Zato, da sedaj taki analfabeti, kot si ti trapajo, da so švedske statistike v odklonu zaradi načina merjenja statistik. Glede na to, da si se zakopal v problematiko, boš verjetno vedel tudi to, da ko zanaliziraš podatke ugotoviš, da tvoja razlaga (katero trobite vsi aktivisti) ne pije vode.


A v hollywood'u tudi arbski muslimani posiljujejo?

Ne, v Hollywoodu posiljujejo moški feministi. Jaz v bistvu šele sedaj razumem zakaj feministke mislijo, da so vsi moški perverzneži, posiljevalci in nestanovitneži, ki ne spoštujejo svojih dolžnosti.

Namreč temu je zato, ker so obdane s takimi moškimi. Taki očitno so progresivci.

kingsix ::

Pa še ena razlika je med Švedsko in npr nami:

V zavrti družbi kot je slovenska se o spolnosti ne govori, kaj šele posilstvih etc. in zato je tudi prijav bistveno manj.

ZaphodBB ::

V zavrti družbi kot je slovenska se o spolnosti ne govori, kaj šele posilstvih etc. in zato je tudi prijav bistveno manj.

V Švedski družbi se tudi ne govori o posilstvih, če gre za politično občutljive posiljevalce. Podobno v Britaniji.

kingsix ::

Poznam švede, ki pravijo drugače. Eden od njih je tudi imigrant - armenec.

...ampak kot izgleda ste nasprotniki migracij etc. bili že pvosod po svetu..od bližnjega vzhoda, do dunaja, pariza , stockholma, berlina, londona, bruslja in to problematiko res pzonate do potankosti..a ne?

Kaj se vam je pa zgodilo po teh vaših popotovanjih, da ste tako proti?
Namreč pravzaprav vsi, ki so bili proti multi-kulti, katere poznam in so začeli potovat so si sedaj nekako premislili. Slo-tech popotovalci pa ne...torej me zanima - kakšne negativne izkušnje v omenjenih državah/mestih imate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

ZaphodBB ::

kingsix je izjavil:

Poznam švede, ki pravijo drugače. Eden od njih je tudi imigrant - armenec.

Jaz pa poznam tri marsovce. In pravijo, da tvoji švedi nimajo pojma.

kingsix ::

Armenec sicer pravi, da je proti temu kar Švedska počne, ampak da ni tolikšen problem v samih migrantih kot je v strategiji države oz njene imigracijske politike.
Pravi, da to izgleda bolj tako kot če na zabavo povabiš kup ljudi, potem pa pridejo in si še ti vedno v pižami in napol v spanju - nepripravljen.
Ni pa še sicer imel nekih težav in živi v bolj "migrantskem" delu Gothenburga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

ZaphodBB ::

kingsix je izjavil:

Armenec sicer pravi, da je proti temu kar Švedska počne, ampak da ni tolikšen problem v samih migrantih kot je v strategiji države oz njene imigracijske politike.
Pravi, da to izgleda bolj tako kot če na zabavo povabiš kup ljudi, potem pa pridejo in si še ti vedno v pižami in napol v spanju - nepripravljen.
Ni pa še sicer imel nekih težav in živi v bolj "migrantskem" delu Gothenburga.

Merkaj, tale Armenec je naci!

gruntfürmich ::

pustimo času čas in poglejmo v katero smer se bodo nagibali volilci na zahodu, pa bomo videli če so proti parazitskim migrantom (proti miljonarjem sigurno niso) ali niso. tistega par folka ko si ti spoznal in radi potujejo ne pove nič.
vem pa dobro, da levičarji niso dobri napovedovalci dinamike družbe; pravzaprav se temeljito motijo v vseh napovedih.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Heavy ::

#TeamFelix

gus5 ::

gruntfürmich je izjavil:

pustimo času čas in poglejmo v katero smer se bodo nagibali volilci na zahodu, pa bomo videli če so proti parazitskim migrantom
Praksa in teorija dokazujeta, da migranti prispevajo k večji rasti BDP in blaginje. Več nas bo - domorodcev in migrantov -, bolje bo. 8-)

kingsix je izjavil:

Poznam švede, ki pravijo drugače. Eden od njih je tudi imigrant - armenec.

...ampak kot izgleda ste nasprotniki migracij etc. bili že pvosod po svetu..od bližnjega vzhoda, do dunaja, pariza , stockholma, berlina, londona, bruslja in to problematiko res pzonate do potankosti..a ne?
Ksenofobi poznajo le lastni zapeček. :)) Glede migracij na Švedskem... Priseljenci predstavljalo približno 18,5% populacije, večina priseljencev s Finskega.

krneki0001 ::

gus5 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

pustimo času čas in poglejmo v katero smer se bodo nagibali volilci na zahodu, pa bomo videli če so proti parazitskim migrantom
Praksa in teorija dokazujeta, da migranti prispevajo k večji rasti BDP in blaginje. Več nas bo - domorodcev in migrantov -, bolje bo. 8-)


Ekonomski migranti, ki iščejo delo, ne migranti, ki prihajajo brez znanja po socialno podporo.

tikitoki ::

kingsix je izjavil:

Poznam švede, ki pravijo drugače. Eden od njih je tudi imigrant - armenec.

...ampak kot izgleda ste nasprotniki migracij etc. bili že pvosod po svetu..od bližnjega vzhoda, do dunaja, pariza , stockholma, berlina, londona, bruslja in to problematiko res pzonate do potankosti..a ne?

Kaj se vam je pa zgodilo po teh vaših popotovanjih, da ste tako proti?
Namreč pravzaprav vsi, ki so bili proti multi-kulti, katere poznam in so začeli potovat so si sedaj nekako premislili. Slo-tech popotovalci pa ne...torej me zanima - kakšne negativne izkušnje v omenjenih državah/mestih imate?


Poznam nekoga, ki hodi natepavat crnke, se kaksno sem povabi sem istocasno pa bi begunce na meji kar likvidiral.
««
4 / 36
»»