» »

Samomor osnovnošolke v Laškem

Samomor osnovnošolke v Laškem

1 2
3
4

WizzardOfOZ ::

cias je izjavil:

Ja, najstnica bo razbila trup napumpanih mulcev (s strani medijev, učiteljev, staršev...).


Ja, boljše bi bilo, da bi jih postrelila, kot to počnejo v Ameriki, ane.
Jaz sem bil že dvakrat v štirih letih v šolo klican, ker so tamali težili buliji, pa se je tamala branila. Ko tak buli dobi koleno v jajca, pa pol, ko ima odkrit gobec, ker se za jajca drži, še en koleno direktno v faco, je mir in tak buli ne teži več.

jan_g je izjavil:

Mene pa moti, da se govori o nekem splošnem medvrstniškem zbadanju. V takih ekstremih, ko pripeljejo do celo do samomora, sem prepričan, da ni šlo zgolj za "zbadanje". Ta konkreten primer ne poznam, ampak kar je bilo takih zgodb danih v javnost, sta bili dve skupni točki: prvič, da je trajalo dalj časa, tudi nekaj let in drugič, da so bili točno določeni posamezniki, ki so izvajali to nasilje. Eni in isti otroci so se spravljali na sošolca/sošolko.


Jap. To tudi pomeni, da se starši niso prav veliko ukvarjali z otrokom in da se je otrok moral sam spopadat z vsem skupaj, brez podpore kogarkoli. V bistvu je to največji problem, ker se starši vse premalo ukvarjajo z otrokom in otrok niti ne ve, da se lahko na starše obrne.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Vice ::

Kripto mesi je izjavil:

Evo novica https://lokalec.si/novice/na-stajerskem...


A lasko je na Stajerskem? Baje smo slovenci rusi al kako. Sam vprasam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

donvito ::

WizzardOfOZ je izjavil:

cias je izjavil:

Ja, najstnica bo razbila trup napumpanih mulcev (s strani medijev, učiteljev, staršev...).


Ja, boljše bi bilo, da bi jih postrelila, kot to počnejo v Ameriki, ane.
Jaz sem bil že dvakrat v štirih letih v šolo klican, ker so tamali težili buliji, pa se je tamala branila. Ko tak buli dobi koleno v jajca, pa pol, ko ima odkrit gobec, ker se za jajca drži, še en koleno direktno v faco, je mir in tak buli ne teži več.

jan_g je izjavil:

Mene pa moti, da se govori o nekem splošnem medvrstniškem zbadanju. V takih ekstremih, ko pripeljejo do celo do samomora, sem prepričan, da ni šlo zgolj za "zbadanje". Ta konkreten primer ne poznam, ampak kar je bilo takih zgodb danih v javnost, sta bili dve skupni točki: prvič, da je trajalo dalj časa, tudi nekaj let in drugič, da so bili točno določeni posamezniki, ki so izvajali to nasilje. Eni in isti otroci so se spravljali na sošolca/sošolko.


Jap. To tudi pomeni, da se starši niso prav veliko ukvarjali z otrokom in da se je otrok moral sam spopadat z vsem skupaj, brez podpore kogarkoli. V bistvu je to največji problem, ker se starši vse premalo ukvarjajo z otrokom in otrok niti ne ve, da se lahko na starše obrne.

Ti mal preveč filme gledaš in preslikavaš to v RL. Ne gre to ravno tako.

dexterboy ::

Saj nima veze narodnost niti kontekst. Gre pač za medvrstniško nasilje.
Točno v tem primeru je narodnost deklice pripeljal do tega, da ona danes ne diha več!
VSA LETA so otroci dobivali sošolke in sošolce v razrede, ki niso bili iz domačih krajev. In VEDNO je bila odgovornost Učitelja/ice (razrednika/čarke), da se ob začetku šolskega leta POGOVORORIJO o teh stvareh pred celotnim razredom! Oz., ko je ta punca ali fant prišla v določeno šolo. In tukaj je nekaj odpovedalo po CELOTNI črti! Sploh v teh časih, ko imamo 500 km stran vojno.
...
Sedaj, ko je nova vlada, bi lahko naredili kar kakšen camp za vse Ruse v kokoški, da se jim ne zgodijo podobne stvari. Nekako tako, kot so Ameri naredili za Japonce po napadu na Pearl Harbour? Sej tista stran predlagaj vladi še dela, mar ne?

( se zopet bojim, da jih bo še premalo dojelo in razumelo zgornji spis... )
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Invictus ::

Vsi tuji optroki, ne glede od kje prihajajo, bi morali najprej iti na enoletni tečaj slovenščine.

Tako, da lahko kasneje sledi pouku, ne pa da se največ ukvarjajo v razredu z enim tujcem, ki ne zna slovensko.

Niso ostali otroci kricvi, če je v razredu nekdo, ki slovensko ne razume.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

koyotee ::

Vsa namigovanja o vedenju, kaj je bil vzrok za tragedijo, so popolnoma neupravičena
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

dexterboy ::

@Invictus;
To imaš popolnoma prav. Samo je potrebno najti ljudi, ki se bodo s tem otrokom ukvarjali. In tu se zatakne, ker je Ministrstvo za Šolstvo ustanova, ki bi jo moral podreti že "jučeraj" in jo zgraditi na novo. Kreteni, ki tam delajo in nimajo nobene povezave z RL, pišejo takšne predloge in načrte, da se večina učiteljev drži za glavo, ko jih dobi na mizo. Tudi šolstvo je padlo v "birokratski mlin", kjer se ne dela drugega, kot piše poročilo na poročilo, namesto, da so ukvarjalo z učenci!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Kripto mesi je izjavil:

Evo novica https://lokalec.si/novice/na-stajerskem...


Vse, kar sem naštel, drži.
S tem, da tukaj niti niso napisali vsega.

Pravilno, da policija to razišče.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Vice ::

FireSnake je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Evo novica https://lokalec.si/novice/na-stajerskem...


Vse, kar sem naštel, drži.
S tem, da tukaj niti niso napisali vsega.

Pravilno, da policija to razišče.


Ne bluzi. Tujo tragedijo izkoriscas za kaj??

koyotee ::

Kdo bi vedel. Mogoče je zaposlen pri lokalec.si
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

V-i-p ::

Vice je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Evo novica https://lokalec.si/novice/na-stajerskem...


A lasko je na Stajerskem? Baje smo slovenci rusi al kako. Sam vprasam.

Ja kje pa je Laško, đizs? Na luni?
https://sl.m.wikipedia.org/wiki/%C5%A0t...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

FireSnake ::

Vice je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Evo novica https://lokalec.si/novice/na-stajerskem...


Vse, kar sem naštel, drži.
S tem, da tukaj niti niso napisali vsega.

Pravilno, da policija to razišče.


Ne bluzi. Tujo tragedijo izkoriscas za kaj??


Kaj se pa ti napihuješ? Ali kaj skrivaš?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

redtech ::

Kako pa je bilo med vojno v Sloveniji, ali so bili Srbi takrat tud fuj?

FIFA ima še rusko zastavo kje ali so jo zbrisali.. NO RACISM pa to

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

WizzardOfOZ ::

redtech je izjavil:

Kako pa je bilo med vojno v Sloveniji, ali so bili Srbi takrat tud fuj?

V jugoslovanski vojni je bilo v sloveniji manj pljuvanja med narodi jugoslavije, kot ga je danes med slovenci, ki se kregajo zarad vojne v ukrajini.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Čemu se ne piše o tragediji, ki se je danes zgodila v Laškem?

Gre za osnovnošolko, ki so jo zbadali sovrstniki.
Gre za rusko družino, ki je najprej živela v Ljubljani nato pa so se preselili v Laško.

Mediji o tej tragediji molčijo.


In zakaj je to treba obešat na veliki zvon ? A tebi bi se pasalo cmerit po medijih za lajke in simpatijo ?

Tako kot tisti starši od une ki je domnevno umrla ravno zarad cepiva čeprav so jo predhodno mel na obravnavi zarad zapletov in so ji cepljenje odsvetoval ?

Saj nima veze narodnost niti kontekst. Gre pač za medvrstniško nasilje. Zakon je pa itak jasen da kdor nekoga napeljuje samomoru je sokriv če se le ta zgodi.


Kurbe za lajke in pozornost. Še mrtvi vam niso sveti.



Kaj je bully, a ne bi obešal na veliki zvon, da se je nekdo zaradi nadlegovanja ubil :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Glugy ::

Vsi se obnašajo kod da osebno poznajo primer. lahko pa da so starši ali domači grdo ravnal z njo, al pa je bil zanjo usoden stres. vsi starejši smo nekak izgubil občutek za to kako stresno je šolsko obdobje, lahko pa da je to da sovrstniki, otroci mešajo dejanja putina z dejanji celotne nacije. V tem primeru je to problematika vzgoje šolstva da ne vzgaja kritičnega mišljenja. V vsakem primeru pa ne glede na to kaj kdo verjame nima kej druge zbadat in ustrahovat ne glede na to kako zelo prepričan je v svoj prav.

Verjetno se ne piše o tem ker nekak ni higienično da se o vzgibih cela slovenija sprašuje medtem ko družina žaluje. Res ni treba dajati soli na rane. Če želi lahko še vedno potem družina sama predstavi svojo družinsko tragedijo medijem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

49106 ::

Glugy je izjavil:


Verjetno se ne piše o tem ker nekak ni higienično da se o vzgibih cela slovenija sprašuje medtem ko družina žaluje. Res ni treba dajati soli na rane. Če želi lahko še vedno potem družina sama predstavi svojo družinsko tragedijo medijem.


Tako je, dajmo pomesti pod preprogo, nam bo naslednja takšna družina hvaležna, da ji ne bomo dali sol na rane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Glugy ::

Vidm da se res ne znaš uživet v vlogo nekoga ki je izgubil hčerko. Sej pravim da če bodo starši želeli o tem v javnosti govorit je to na njih. To lahko naredijo. En Facebook objava z računa resnične osebe pa bodo to pol k se bo mal delilo pa razvedlo naokol zagrabli vsi mediji ( po tem ko bodo preverli če ne gre za lažno objavo ).
Ampak sej pravim to je stvar staršev. Ne morš pa ti sam presojat kaj starši želijo medtem ko žalujejo. To se mi zdi dost arogantno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

49106 ::

Vsak priseben starš bo po smrti otroka toliko potrpel, da bi drug starš tega nedoživel.

Toliko samomorov imamo tudi zato, ker je to tabu tema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:




Kaj je bully, a ne bi obešal na veliki zvon, da se je nekdo zaradi nadlegovanja ubil :))


A vam je že kdo povedal, da ste patetični ?

Glugy je izjavil:

Vsi se obnašajo kod da osebno poznajo primer.


Seveda ker gre za sprevrženo tekmo kdo bo s svojim zgražanjem in razburjanjem požel več odobravanja s strani množic. Gre za poceni populistični trnek, dejansko pa ljudi pred tem niti brigalo ni o tem kaj se dogaja. Farizejstvo v vsej svoji zveličavnosti.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:




Kaj je bully, a ne bi obešal na veliki zvon, da se je nekdo zaradi nadlegovanja ubil :))


A vam je že kdo povedal, da ste patetični ?



Ne, nisem pretirano navdušen nad tem, da bi bullyji to najraje pometli pod preprogo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:




Kaj je bully, a ne bi obešal na veliki zvon, da se je nekdo zaradi nadlegovanja ubil :))


A vam je že kdo povedal, da ste patetični ?



Ne, nisem pretirano navdušen nad tem, da bi bullyji to najraje pometli pod preprogo.


Tudi jaz nisem najbolj navdušen nad tvojim butthurtom. Ko bo tvoj fotr umrl zarad ciroze bomo poklicali ekipo iz Preverjeno na A-Kanal da bodo eno uro v torek zvečer na široko razglabljali kakega alkoholika si mel za fotra če ti je medijska pozornost tako všeč.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Tudi jaz nisem najbolj navdušen nad tvojim butthurtom


Torej nisi patetičen. Zdaj veš, kaj ta beseda pomeni.


Ko bo tvoj fotr umrl zarad ciroze bomo poklicali ekipo iz Preverjeno na A-Kanal da bodo eno uro v torek zvečer na široko


Če bo umrl zaradi bullyjev kot si ti, komot.



In ne gre se zato, da bi morali starši stopit pred javnost
, ampak gre zato, da se moramo kot družba precej bolj neposredno soočiti s samomori in dejavnki, ki prevedejo do tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Tudi jaz nisem najbolj navdušen nad tvojim butthurtom


Torej nisi patetičen. Zdaj veš, kaj ta beseda pomeni.


Pretirana vznesenost je nekaj s čimer bi vas najbolje opisal. Ko človek komaj, že skoraj iz užitka čaka, da se bo lahko zlajal na druge kot podivjan cucek. Smiley to dokončno podpiše.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:

Tudi jaz nisem najbolj navdušen nad tvojim butthurtom


Torej nisi patetičen. Zdaj veš, kaj ta beseda pomeni.


Pretirana vznesenost je nekaj s čimer bi vas najbolje opisal.


Bullyji itak sodite druge po sebi.

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:

Tudi jaz nisem najbolj navdušen nad tvojim butthurtom


Torej nisi patetičen. Zdaj veš, kaj ta beseda pomeni.


Pretirana vznesenost je nekaj s čimer bi vas najbolje opisal.


Bullyji itak sodite druge po sebi.


Ditto
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:

Tudi jaz nisem najbolj navdušen nad tvojim butthurtom


Torej nisi patetičen. Zdaj veš, kaj ta beseda pomeni.


Pretirana vznesenost je nekaj s čimer bi vas najbolje opisal.


Bullyji itak sodite druge po sebi.


Ditto


Pikachu.

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:



Ditto


Pikachu.


3,14159 + K + 3,14159

49106 je izjavil:

Ampak gre zato, da se moramo kot družba precej bolj neposredno soočiti s samomori in dejavnki, ki prevedejo do tega.


Ful fajn, dejmo se še bolj zgražat in se napenjat. That will help.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Hatchback678 ::

tikitoki je izjavil:

Itak ma skrito agendo, ker je rusofil.

Ce se je punca ubila, ker so jo maltretirali zaradi narodnosti, je to res zalostno in so bulazatorji obsojanja vredni.

Kar pa ne spremeni dejstva, da rusi koljejo po ukrajini.

Se pravi je kul da napadaš nekoga ki je nedolžen in nima nič pri napadu na Ukrajino.

Bravo res bravo.

Raptor F16 ::

Hatchback678 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Itak ma skrito agendo, ker je rusofil.

Ce se je punca ubila, ker so jo maltretirali zaradi narodnosti, je to res zalostno in so bulazatorji obsojanja vredni.

Kar pa ne spremeni dejstva, da rusi koljejo po ukrajini.

Se pravi je kul da napadaš nekoga ki je nedolžen in nima nič pri napadu na Ukrajino.

Bravo res bravo.


In na podlagi česa si prišel do zaključka, da je to kul ?

Egotrip ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Zgražaš se ne, torej je tebi kul. Problematiziraš osveščanje, ne pa tudi sebe, bullyja.

Raptor F16 je izjavil:


49106 je izjavil:

Ampak gre zato, da se moramo kot družba precej bolj neposredno soočiti s samomori in dejavnki, ki prevedejo do tega.


Ful fajn, dejmo se še bolj zgražat in se napenjat. That will help.


Ja, dajmo se zgražat in napenjat nad bullyji in njihovim apologetom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Zgražaš se ne, torej je tebi kul. Problematiziraš osveščanje, ne pa tudi sebe, bullyja.

Raptor F16 je izjavil:


49106 je izjavil:

Ampak gre zato, da se moramo kot družba precej bolj neposredno soočiti s samomori in dejavnki, ki prevedejo do tega.


Ful fajn, dejmo se še bolj zgražat in se napenjat. That will help.


Ja, dajmo se zgražat in napenjat nad bullyji in njihovim apologetom.


Ti pa si bister ko gosti sok.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Ne srbi, bully tvojega kova me ne more pripraviti do samomora, tudi če bi ti pri tem pomagala vsa žlahta :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Ne srbi, bully tvojega kova me ne more pripraviti do samomora, tudi če bi ti pri tem pomagala vsa žlahta :))


Preveč si jemlješ k srcu, če še zdaj ne moreš odnehat.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Kaj si jemljem k srcu :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Kaj si jemljem k srcu :))


Ja očitno se čutiš osebno napadenega. Nisi dobil dovolj pozornosti čez dan sedaj pa tukaj težiš.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Raptor F16 je izjavil:

49106 je izjavil:

Kaj si jemljem k srcu :))


Ja očitno se čutiš osebno napadenega. Nisi dobil dovolj pozornosti čez dan sedaj pa tukaj težiš.


Bister si kot gosti sok.

Glugy ::

49106 je izjavil:

kot družba precej bolj neposredno soočiti s samomori in dejavnki, ki prevedejo do tega.

Kdo se mora soočiti? Ker mi nismo strokovnjaki. To je delo stroke da ugotovi kaj se da narest in izboljšat. Ko gre za zdravje pa res ne more nekvalificirana množica nekaj po svoje delat ker lahko naredi več škode kot koristi.

49106 ::

Glugy je izjavil:

49106 je izjavil:

kot družba precej bolj neposredno soočiti s samomori in dejavnki, ki prevedejo do tega.

Kdo se mora soočiti? Ker mi nismo strokovnjaki.


Kaj palamudiš zdaj,če si bil do zdaj eden najglasnejših, da je treba pomesti pod preprogo, ker starši že dovolj trpijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

D3m ::

Imam marelični sok.

Bo kdo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

49106 ::

A je bister? Ne, saj ne. Bom, če je fruktalov

D3m ::

Pfanner?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

Glugy je izjavil:

49106 je izjavil:

kot družba precej bolj neposredno soočiti s samomori in dejavnki, ki prevedejo do tega.

Kdo se mora soočiti? Ker mi nismo strokovnjaki.


Kaj palamudiš zdaj,če si bil do zdaj eden najglasnejših, da je treba pomesti pod preprogo, ker starši že dovolj trpijo.


Če bi bilo pravici tako enostavno zadostiti potem ne vem zakaj ljudje študirajo leta, da pridobijo pravno izobrazbo.

To bi vi kr mal tko kokr kerm zapaše. Še malo pa bomo mel Šarijsko pravo ker neka kritična masa ljudi očitno še ni dovolj razvita, da bi razmišljala bolj napredno od divjega plemena.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Ne vem kje si očitano prebral. Napisal sem, da je potrebno precej bolj ukvarjati s to tabu temo in dejavniki, ki do tega privedejo. Očitno nisi sposoben razumeti, da pri tem ne gre za ne "zadoščanje pravici" ne za šarijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

D3m ::

Poročajo, da so storilci......šiptarji. :)

Ov vey.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

dexterboy ::

Šiptariči? No, lahko začnemo s sovražnim govorom....
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Hatchback678 ::

Raptor F16 je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Itak ma skrito agendo, ker je rusofil.

Ce se je punca ubila, ker so jo maltretirali zaradi narodnosti, je to res zalostno in so bulazatorji obsojanja vredni.

Kar pa ne spremeni dejstva, da rusi koljejo po ukrajini.

Se pravi je kul da napadaš nekoga ki je nedolžen in nima nič pri napadu na Ukrajino.

Bravo res bravo.


In na podlagi česa si prišel do zaključka, da je to kul ?

Egotrip ?

In na podlagi česa si prišel ti do zaključka da trdim da je to kul?

c3p0 ::

Dovolj bo.

redtech ::

Mediji se ne dotikajo samomorov, je pa to količinsko gledano lahko posebna kronika, nepredstavljivo :(

V letu 2020 v Sloveniji 369 samomorov

https://www.nijz.si/sl/svetovni-dan-pre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prekleta O.Š (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6010297 (9754) Mipe
»

V ZDA se pripravlja zakon o raziskavi povezave med nasilnimi igrami in agresijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10726831 (23559) Gregor P

Moj sošolec pretepen, učiteljica se norčuje iz njega pred razredom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8814342 (11940) Gandalfar

Več podobnih tem