» »

Samomor osnovnošolke v Laškem

Samomor osnovnošolke v Laškem

1 2 3
4
»

FireSnake ::

369???
Potem je res bolje, da se ne piše.
Bi se kdo hin rihtal že zaradi cifre same.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

dexterboy ::

Osebno se mi ne zdi prav, da se ne govori o tem, da si v kokoški vsak dan ena oseba vzame življenje.
Ako bi na cestah vsak dan umrla ena oseba, si lahko samo zamislimo medijsko gonjo čez voznike in motoriste...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Avenger ::

Disklejmer: zagovarjam mir.

Če si je vzela življenje zaradi zbadanja sošolcev zaradi narodnosti, niso krivi sošolci, ker so otroci le barometer ozračja v družbi. V neprestanem medijskem bombardiranju vsega kar je rusko (sankcije, izgon diplomatov, utišanje ruskega glasu, enostransko poročanje, izjemna podpora Ukrajini in Ukrajincem z vseh strani in na vseh možnih nivojih, tudi neumnost kot je Evrovizija) in se potem to preko nekaj slišanih stavkov iz poročil in preko staršev prenaša na otroke. Otroci le odražajo sliko tega: vse kar je iz Rusije je zlo, predsednik je glavni Hitler-Stalin-Maocetung-Satan (Putler), vsi vojaki so vojni zločinci, posiljevalci, mučitelji (orki), vsi Rusi pa so pristaši Satana in orkov. Tudi sošolka. Prepričan sem, da če bi namesto propagande imeli objektivno poročanje, ki ne igra na čustva, tega ne bi bilo, zato trdim, da so za to smrt odgovorni mediji.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

krucymucy ::

redtech je izjavil:

Kako pa je bilo med vojno v Sloveniji, ali so bili Srbi takrat tud fuj?

Tudi, ampak ni bilo interneta.

koyotee ::

Avenger je izjavil:

Disklejmer: zagovarjam mir.

Če si je vzela življenje zaradi zbadanja sošolcev zaradi narodnosti, niso krivi sošolci, ker so otroci le barometer ozračja v družbi. V neprestanem medijskem bombardiranju vsega kar je rusko (sankcije, izgon diplomatov, utišanje ruskega glasu, enostransko poročanje, izjemna podpora Ukrajini in Ukrajincem z vseh strani in na vseh možnih nivojih, tudi neumnost kot je Evrovizija) in se potem to preko nekaj slišanih stavkov iz poročil in preko staršev prenaša na otroke. Otroci le odražajo sliko tega: vse kar je iz Rusije je zlo, predsednik je glavni Hitler-Stalin-Maocetung-Satan (Putler), vsi vojaki so vojni zločinci, posiljevalci, mučitelji (orki), vsi Rusi pa so pristaši Satana in orkov. Tudi sošolka. Prepričan sem, da če bi namesto propagande imeli objektivno poročanje, ki ne igra na čustva, tega ne bi bilo, zato trdim, da so za to smrt odgovorni mediji.


Ma kakšni mediji. A niso ZDA krive da so rusi napadli Ukrajino?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

D3m ::

Avenger je izjavil:

Disklejmer: zagovarjam mir.

Če si je vzela življenje zaradi zbadanja sošolcev zaradi narodnosti, niso krivi sošolci, ker so otroci le barometer ozračja v družbi. V neprestanem medijskem bombardiranju vsega kar je rusko (sankcije, izgon diplomatov, utišanje ruskega glasu, enostransko poročanje, izjemna podpora Ukrajini in Ukrajincem z vseh strani in na vseh možnih nivojih, tudi neumnost kot je Evrovizija) in se potem to preko nekaj slišanih stavkov iz poročil in preko staršev prenaša na otroke. Otroci le odražajo sliko tega: vse kar je iz Rusije je zlo, predsednik je glavni Hitler-Stalin-Maocetung-Satan (Putler), vsi vojaki so vojni zločinci, posiljevalci, mučitelji (orki), vsi Rusi pa so pristaši Satana in orkov. Tudi sošolka. Prepričan sem, da če bi namesto propagande imeli objektivno poročanje, ki ne igra na čustva, tega ne bi bilo, zato trdim, da so za to smrt odgovorni mediji.


To Avenger.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ginekk ::

D3m je izjavil:

Avenger je izjavil:

Disklejmer: zagovarjam mir.

Če si je vzela življenje zaradi zbadanja sošolcev zaradi narodnosti, niso krivi sošolci, ker so otroci le barometer ozračja v družbi. V neprestanem medijskem bombardiranju vsega kar je rusko (sankcije, izgon diplomatov, utišanje ruskega glasu, enostransko poročanje, izjemna podpora Ukrajini in Ukrajincem z vseh strani in na vseh možnih nivojih, tudi neumnost kot je Evrovizija) in se potem to preko nekaj slišanih stavkov iz poročil in preko staršev prenaša na otroke. Otroci le odražajo sliko tega: vse kar je iz Rusije je zlo, predsednik je glavni Hitler-Stalin-Maocetung-Satan (Putler), vsi vojaki so vojni zločinci, posiljevalci, mučitelji (orki), vsi Rusi pa so pristaši Satana in orkov. Tudi sošolka. Prepričan sem, da če bi namesto propagande imeli objektivno poročanje, ki ne igra na čustva, tega ne bi bilo, zato trdim, da so za to smrt odgovorni mediji.


To Avenger.


Tudi jaz bi se strinjal. Otroci si sami tega niso izmislili, počnejo kar slišijo od zunaj in to poročanje se je izrodilo v črno belo (tudi na forumu). Šele zdaj razumem kaj Putler pomeni.

c3p0 ::

Avenger je izjavil:

Disklejmer: zagovarjam mir.

Če si je vzela življenje zaradi zbadanja sošolcev zaradi narodnosti, niso krivi sošolci, ker so otroci le barometer ozračja v družbi. V neprestanem medijskem bombardiranju vsega kar je rusko (sankcije, izgon diplomatov, utišanje ruskega glasu, enostransko poročanje, izjemna podpora Ukrajini in Ukrajincem z vseh strani in na vseh možnih nivojih, tudi neumnost kot je Evrovizija) in se potem to preko nekaj slišanih stavkov iz poročil in preko staršev prenaša na otroke. Otroci le odražajo sliko tega: vse kar je iz Rusije je zlo, predsednik je glavni Hitler-Stalin-Maocetung-Satan (Putler), vsi vojaki so vojni zločinci, posiljevalci, mučitelji (orki), vsi Rusi pa so pristaši Satana in orkov. Tudi sošolka. Prepričan sem, da če bi namesto propagande imeli objektivno poročanje, ki ne igra na čustva, tega ne bi bilo, zato trdim, da so za to smrt odgovorni mediji.


Medijska gonja proti vsemu kar je Rusko, je tragična. Vedno se spustijo kot hijene, samo da se nekaj obira. Me čudi, da (še) nihče ni šel žgat knjig Tolstoja.

dexterboy ::

Počakajmo na odziv knjižnic. Mogoče še prehitro pride dan, ko bodo vse ruske knjige čez noč čudežno "ni na voljo za isposojo". Drugače pa ja, če bi ugasnili MSM, bi svet v roku enega tedna postal lepši. Samo perejo folku možgane, če jim pa rečeš, naj ne gledajo dnevnika in visijo na mobitelu, te pa verbalno linčajo... Greš na kakšno goro pa uživaš v pogledu; neprecenljivo!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

chucki ::

Pri tej punci so bili problemi doma, zbadanje je bila samo pika na i. Poznam ljudi iz teh koncev,ki so povedali zgodbo, ampak to ne spada na internet
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

dexterboy ::

Osebno upam samo, da se bodo institucije iz te zgodbe kaj naučile, da ne pride do ponovitve takšnih žaloiger...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

BuDi79 ::

dexterboy je izjavil:

Osebno upam samo, da se bodo institucije iz te zgodbe kaj naučile, da ne pride do ponovitve takšnih žaloiger...
Pa ne morejo kar vsem staršem po vrsti otrokov jemat. Predvsem pri tujcih je lahko to zelo vprašljivo.

cias ::

dexterboy je izjavil:

Počakajmo na odziv knjižnic. Mogoče še prehitro pride dan, ko bodo vse ruske knjige čez noč čudežno "ni na voljo za isposojo". Drugače pa ja, če bi ugasnili MSM, bi svet v roku enega tedna postal lepši. Samo perejo folku možgane, če jim pa rečeš, naj ne gledajo dnevnika in visijo na mobitelu, te pa verbalno linčajo... Greš na kakšno goro pa uživaš v pogledu; neprecenljivo!


Čakam kako bojo jeseni mediji trobili da moramo sprejeti miljardo beguncev ker smo mi krivi da stradajo ko smo jim prepovedali uvažati zlobno Rusko hrano.

MSM pa niti ne upam gledati, niti pridige župnika poslušati. Vsi so si enoglasni da so Rusi genetsko krivi.

49106 ::

chucki je izjavil:

Pri tej punci so bili problemi doma, zbadanje je bila samo pika na i. Poznam ljudi iz teh koncev,ki so povedali zgodbo, ampak to ne spada na internet


Kako vedo, kaj je pika na i in kaj ne? A to sodijo po sebi, ali kaj tretjega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

BorutO ::

Scaramouche3 je izjavil:

Tako kot podobno glede tistega ki je hotel kupiti pištolo!
To bi se moralo dati v zakonik,da se potem sodi staršem tistih katerih otroci so to dosegli!

Ta zakonik bi imel velike luknje. Marsikateri starši ne vedo kaj njihov otrok dela za hrbtom. Če bi imel otroke, bi lahko vedel/videl, da se otroci v vrtcu od sovrstnikov naučijo razne čudne zvoke, kretnje, obnašanje itd ... in potem se pri predšolskem otroku čudiš od kje mu takšni zvoki, kretnje, obnašanje ali kar koli pač. Potem pride osnovna šola, kjer se že ustvarijo skupine ... Tam se nekateri marajo in ne marajo, se tam prepirajo itd, domov tvoj otrok pride kot čisto normalen in je vse po starem. Med tem, ko je tvoj otrok nekoga psihično ali pa še fizično zbadal, tega ti, kot starš, ne boš nikoli vedel, če ti noben ne bo povedal ali pa ga zalotil. Taki zakon je čisto mimo.
Prav bi edino prišel, če bi šola opozorila starše tega otroka. Ampak saj sami vemo, da pri nekaterih otrocih ne dosežemo nič, ne z lepa in ne z grda.

Pri takih problemih sem mnenja, da se bi mogli starši nujno vmešati med njun "spor". Onemu otroku zagroziti z policijo, staršem pa s policijo in csdjem.

Ampak problem je lahko cel čas šolanja. Vedno se bo našel nekdo, ki bo se iz otroka norčeval, če že ne bo fizičnega kontakta. Nekateri starši otroki izpišejo iz tiste šole in ga vpišejo v kakšno drugo ali pa se odselijo daleč stran.

Jaz imam svojo rešitev za otroka, ki bo mimo zakonov, ampak naredil bom vse, da bom svoje otroke zaščitil.

DamijanD ::

Razlika je če o tem samo malo razmišljaš (jaz sem si v mladosti rekel, da če bom rabil samomor delat grem solirat Cerro Torre: zihr umrem, če pa mi slučajno uspe preplezat bom pa itak car :) )
Drugo pa je če izjemno trpiš in ti samomor predstavlja rešitev/pobeg. Verjetno malokdo ve kakšno trpljenje je potrebno za tak korak (jaz npr. ne)

tikitoki ::

Jaz sem 99% preprican, da v primarni druzini tega otroka nekaj hudo ne stima.

Mato989 ::

Jaz ne bi nikol nardil samomora... pol raje grem tako da prletim v parlement, pihnem par politikov in me ustreli policija ker se ne predam, na tak način bi mi ljudstvo bilo hvaležno, morda bi dobil celo kak kip, pa še dobro dejanje bi storil za državo, ker bi politikom dal mislit če je še več takih kot jaz ki jih bodo pihnili če govorijo debilizme
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tikitoki ::

Mato989 je izjavil:

Jaz ne bi nikol nardil samomora... pol raje grem tako da prletim v parlement, pihnem par politikov in me ustreli policija ker se ne predam, na tak način bi mi ljudstvo bilo hvaležno, morda bi dobil celo kak kip, pa še dobro dejanje bi storil za državo, ker bi politikom dal mislit če je še več takih kot jaz ki jih bodo pihnili če govorijo debilizme


A to pa ni samomor?

Horas ::

ne to je bolj kamikaze stajl :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Mato989 ::

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz ne bi nikol nardil samomora... pol raje grem tako da prletim v parlement, pihnem par politikov in me ustreli policija ker se ne predam, na tak način bi mi ljudstvo bilo hvaležno, morda bi dobil celo kak kip, pa še dobro dejanje bi storil za državo, ker bi politikom dal mislit če je še več takih kot jaz ki jih bodo pihnili če govorijo debilizme


A to pa ni samomor?


Niti ne, to je žrtvovanje za boljšo prihodnost SLO 8-)

Bistvo v mojem primeru je, da ne greš in ubiješ sam sebe, ampak te nekdo drug... običajno je samomor takrat ko umoriš samega sebe...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Levica ::

FireSnake je izjavil:

Čemu se ne piše o tragediji, ki se je danes zgodila v Laškem?

Gre za osnovnošolko, ki so jo zbadali sovrstniki.
Gre za rusko družino, ki je najprej živela v Ljubljani nato pa so se preselili v Laško.

Mediji o tej tragediji molčijo.



Žalostno a resnično kako imamo v Sloveniji ekstremno desnico. Ti otroci, ki so jo zbadali grem se stavit, da so vsi iz družin sds.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

shmandi ::

Levica je izjavil:


Žalostno a resnično kako imamo v Sloveniji ekstremno desnico. Ti otroci, ki so jo zbadali grem se stavit, da so vsi iz družin sds.

Žalostno je, da imamo v Sloveniji tako sovražne ljudi, kot si ti...

tikitoki ::

Horas je izjavil:

ne to je bolj kamikaze stajl :))


Torej samomor pri katerem probas se koga s seboj vzeti.

GregiB ::

Avenger je izjavil:

Disklejmer: zagovarjam mir.

Če si je vzela življenje zaradi zbadanja sošolcev zaradi narodnosti, niso krivi sošolci, ker so otroci le barometer ozračja v družbi.


Tole se zelo lepo sliši, nekako gre z današnjim časom... "sign of the times"... A vendar... krivi so otroci, ki so jo zbadali. Lahko jo ne bi. In da jo ne bi, ni zaslužna in ne kriva družba. Je okolje, je družina in njih vpliv. A smo se razvadili krivce (vedno) iskati zunaj storilcev.... Pa je imel težko otroštvo, pa je imel nerazumevajoče starše, pa je sam bil žtrev zbadanj... jada-jada-jada. Jaz sem hodil na tri osnovne šole (smo se selili), na dveh ni bilo sošolk in sošolcev, ki bi na agresiven in ponižujoč način zbadali vrstnike. Smo se igrali in hecali, vse v mejah otroške normale. Na tretji šoli pa sta bila dva "bully"-ja, ki sta trpinčila praktično cel razred... Dva... In zdaj sta ta dva bila barometer družbe? Zakaj smo lahko bili drugi zmerni in ne-zbadljivi?
Jaz problem vidim v tem, da je takšne debile praktično nemogoče sankcionirat, dokler ni prepozno, pogosto oz. večinoma pa še potem ne. Če se najde storilce in dokazni material, naj se te otroke kazensko preganja... pa basta!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Samael ::

GregiB je izjavil:

Na tretji šoli pa sta bila dva "bully"-ja, ki sta trpinčila praktično cel razred... Dva... In zdaj sta ta dva bila barometer družbe? Zakaj smo lahko bili drugi zmerni in ne-zbadljivi?

Razumem, kaj želiš povedati, vendar v resnici zadeve niso povsem takšne. Vedno je bully ali dva. Pa ostali trije, štirje, ki želijo temu bully-ju ugajati. Pa ostalih 30, ki si želijo samo mir, se obračajo stran, se jih ne tiče ... ko ta bully trpinči svojo žrtev.
In to je težava. Molk teh dvajsetih je tistih, ki dajejo enemu bully-ju moč. Molk "samo da imam jaz mir", namesto da bi se zavzeli za žrtev, ki je tako še bolj izločena, še bolj izpostavljena. Pa pri otrocih še nekako razumem. Večina ne zna bolje, ne zna drugače. Problem je, da marsikdaj tudi odrasli ljudje nismo imuni na to, se marsikdaj ne znamo postaviti za sočloveka, ali pa ga še brcnemo, ko je že tako na tleh, samo da imamo mi mir.


Spomnim se tistega poletja na služenju vojaškega roka v Cerkljah ob Krki. V vodu smo imeli neke tri, štiri glasne fante "troublemakerje". In potem je bil tam tisti dečko "Hare Krishna". Ne vem, kako se je sploh znašel med nami oz. zakaj se ni izognil služenju vojaškega roka. In oni trije niso izpustili ene priložnosti, da mu ne bi nekaj storili, vzeli, podtaknili ... ker on se pač ni branil.
Ko takole 24/7 živiš v neki skupnosti postane vse skupaj res težko. To maltretiranje. Izločitev, ker se nihče ne drzne izpostaviti. Pa četudi je bilo tam 25 drugih fantov istih let, velikosti, moči ... ki bi s tremi rogovileži opravili na ena, dva, tri ... ampak ne, samo da dajo meni mir. Delali smo se kot da ne vidimo.
Enkrat ko sem vstopil v sobo sem slišal da joče. Je skušal zakriti. Spet so mu naredili neko pizdarijo. Povabil sem ga v svoj krog, mojo druščino iz voda. Ej, dečko se je izkazal za super družbo. Neverjetno inteligenten, razgledan za svoja leta. Skupaj smo preigrali ne vem koliko rund šaha, predebatirali še pa še.
Tudi tisti trije junci, ja ni jim bilo prav, ko je kakšno stvar, recimo kosilo, ko je šel na wc ali kaj pustil meni v varstvu, gledali so me preko mize kot bi jim mati ubil, ampak ej, so dali mir. Nihče se ga ni več pritaknil. Pa ne zato, ker bi jaz naredil kaj velikega ampak enostavno zato, ker dečko ni bil več izločen. Ni bil več tista črna ovca, kjer vsi vemo, kaj se mu dogaja, vsi vemo, da to ni prav, vendar se obračamo stran.

Škoda da nisem znal bolje tudi v kakšni situaciji, ko smo bili mlajši...

Tako, da če se navežem na citat zgoraj. Ja, družba je problem. Saj bully je vedno samo eden. Samo dva. Ostalih je pa trideset. Ampak dokler se tistih trideset ne bo postavilo za žrtev, se bomo obračali stran, bo imel bully vso moč te družbe, da se znaša nad nekom.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

c3p0 ::

tikitoki je izjavil:

Horas je izjavil:

ne to je bolj kamikaze stajl :))


Torej samomor pri katerem probas se koga s seboj vzeti.


Suicide-by-cop rečejo čez lužo.

GregiB ::

Samael je izjavil:

Tako, da če se navežem na citat zgoraj. Ja, družba je problem. Saj bully je vedno samo eden. Samo dva.


Krivi so Bullyi... "Rusinj" je v slovenskih šolah veliko... V 448 osnovnih šolah precej več, kot šol samih. Pa jim lokalni "barometri" znajo dat mir, jih više manje sprejemat. In take Bullyje je treba identificirat in učiteljem in strokovnim službam dati orodje, da jih sankcionirajo. In to ostro.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Scaramouche3 ::

Tako, da če se navežem na citat zgoraj. Ja, družba je problem. Saj bully je vedno samo eden. Samo dva. Ostalih je pa trideset. Ampak dokler se tistih trideset ne bo postavilo za žrtev, se bomo obračali stran, bo imel bully vso moč te družbe, da se znaša nad nekom.


To sem hotel povedati že prej samo sem se bal da bodo ostali Slovenci gledali kot da vse hočem not metat, čeprav je nekako res!
V 90ih smo mi na ić porcije javno dobili od učiteljev in učencev!

Ko si napaden celo s strani učitelja ali določenih učencev in ostali samo gledajo, je sekundarni efekt to da bully dobi potrditev da ga nekako podpirajo!
Čeprav ga mogoče ne!

wcpapir ::

Kmalu bo svoboda in št. samomorov bo upadlo. Št. samomorov je ogledalo vlade.

BorutO ::

Mato989 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz ne bi nikol nardil samomora... pol raje grem tako da prletim v parlement, pihnem par politikov in me ustreli policija ker se ne predam, na tak način bi mi ljudstvo bilo hvaležno, morda bi dobil celo kak kip, pa še dobro dejanje bi storil za državo, ker bi politikom dal mislit če je še več takih kot jaz ki jih bodo pihnili če govorijo debilizme


A to pa ni samomor?


Niti ne, to je žrtvovanje za boljšo prihodnost SLO 8-)

Bistvo v mojem primeru je, da ne greš in ubiješ sam sebe, ampak te nekdo drug... običajno je samomor takrat ko umoriš samega sebe...

V ameriki take paciente imenujejo kot samomorilci. Ker večina kriminalcev noče iti v zapor, raje umrejo pod streli policije. Torej, samomor.
Mato, ideja ni slaba .. jaz ti bi zagotovo postavil kip v tem primeru, ampak to je še vedno samomor.

BorutO ::

Po osnovnih šolah, mogoče tudi v prvih letnikih, bi mogli imeti obvezno kakšen teden strogega programa o tem, kaj je psihična in fizična zloraba, itd.
Pokazati nekatere primere, ki so po svetu kar odmevale. Najbolj znan je po vsej verjetnosti tisti video od onega dekleta, ki je po youtubu predstavila svoj video o bullyu, ker je nekemu neznancu na spletu pokazala joške. Ta jo je nekako izsledil in vsem razposlal njene joške. Kasneje so se skoraj vsi iz nje norčevali, jo pretepali itd. Na koncu je naredila samomor.



Taki programi bullya bi mogli biti obvezno vključeni po osnovnih šolah. Isto prva pomoč! Ne pa, da se človek onesvesti ali pa mu preneha biti srce, pa noben ne ve kaj naj naredi. Tista prva pomoč pri delanju izpita za moped, avto in ostala vozila, je premalo. Prvo pomoč bi nujno rabil vedeti vsak človek na tem planetu, vsaj od 15. leta dalje, če ne še prej.

dexterboy ::

Levica je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Čemu se ne piše o tragediji, ki se je danes zgodila v Laškem? Gre za osnovnošolko, ki so jo zbadali sovrstniki. Gre za rusko družino, ki je najprej živela v Ljubljani nato pa so se preselili v Laško. Mediji o tej tragediji molčijo.
Žalostno a resnično kako imamo v Sloveniji ekstremno desnico. Ti otroci, ki so jo zbadali grem se stavit, da so vsi iz družin sds.
Dej naredi samomor pa nam pokaži, kako se to dela, ali pa se preseli v Sirijo. Si generator negativne energije, v Šparti bi s teboj opravil že takoj ob rojstvu...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prekleta O.Š (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6010220 (9677) Mipe
»

V ZDA se pripravlja zakon o raziskavi povezave med nasilnimi igrami in agresijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10726558 (23286) Gregor P

Moj sošolec pretepen, učiteljica se norčuje iz njega pred razredom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8814206 (11804) Gandalfar

Več podobnih tem