» »

Kupujem 17-inch monitor

Kupujem 17-inch monitor

nimitz ::

Kupujem 17 palcni monitor. Pa tud prblizno ne vem kerga bi kupu. Prpravlen sm dat 60k SIT( +10k SIT, -10k SIT). pa ne lcd-ja. Kerga mi priporocate?

boštjan ::

Blade ::

Priporočal bi iiyamo 17 PRO 413, ker ga ima prijatelj in je super monitor. Košta okol 65k.

Sam pa prodajam rabljeno iiyamo 19" 452 Pro, če te zanima. Garacija je še 2 leti, za 50k.

Slowenc ::

Tako kot ti priporoča boštjan.

757NF
Skiny gate.

Sydk ::

nimitz: sam imam samsung 959NF ..bullshit, vzemi raje iiyamo kot ti priporoča Blade!

EjTi ::

In kaj je tolk slabga pri tvojem samsungu?

Sydk ::

DSmidgy: prej sm mel 17Ą Philipsa Brilliance Flat diamondTron in ti povem da je bla slika ostra kot diamant skori kot da bi gledu v lcd...zdej ko sm preklopu na 19Ą sm pa uzeu tega 959NF in na istem sistemu in isti graficni je na tem monitorju (verjetno tudi na 757NF) slika precej bolj razmazana, zamegljena, da ne omenjam barv ki deljujejo res kot da bi bile 10 x oprane:D tako da mi je zal da nisem dal kakih 10 ali 15k vec in si omislil spet kakega philipsa ali iiyamo....vem da tuki velik folka stavi na samsunge a jaz sem ga kupil prvič in nikoli vec...ampak to sem jaz in to je moje mnenje:))

Slowenc ::

Sydk: Pa si si pravilno nastavil vse funkcije.Samsungi imajo milijon funkcij, od svetlosti od ostrine. Sigurno si kej pozabu naštimat.
Skiny gate.

Sydk ::

Slowenc: vse imam pravilno nastavljeno, celo po tistem programu ki ga dobis na original cdju poleg za nastavitev kontrasta barv in raztezanje...ce mi ne verjames poglej kdaj sliko philips brilliance trinitron monitorja, razlika bo takoj padla v oči:))

mravljinec ::

Ne vem zakaj kupuješ 17", raje vzemi 19" philipsa ali samsunga. Jih dobiš nove za 50-60 kSIT. Z velikostjo pike 0.20 mm.!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri samsung monitor: 959NF ali 757NF

Oddelek: Kaj kupiti
111561 (1366) tsh2
»

CRT ali LCD do 100 jurjev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655448 (4341) boštjan
»

Kateri 19˝ monitor do 100000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
221641 (1312) Sydk
»

Katerega od naštetih monitorjev naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
262067 (1624) gappee
»

Sony,samsung,iiyama trinitron?

Oddelek: Kaj kupiti
111185 (908) Dredd

Več podobnih tem