» »

Kje v Evropi? Ohisje Addtronics 6896

Kje v Evropi? Ohisje Addtronics 6896

VASkO ::

Na zivce mi grejo standardna ATX ohisja, ki imajo kletke za pogone tak razporejene, da je pod njimi neizkoriscen prostor vendar premajhen, da bi not spravil kaj pametnega. Zdaj sem nasel eno TA PRAVO kisto, samo ne najdem zastopnika v Sloveniji.

Mogoce kdo ve, kje dobiti tole pri nas ali pa kje blizu nas?

http://www.coolcases.com/cases/6896_120...

HwBu ::

Ne bit no jezn.... povej mere pa bomo naredili (vxšxd)! Ti samo povej material za ceno pa se bomo zmenili! ;)

LP

VASkO ::

ta Chenbro GENIE SR104 se mi dopade še bolj



dva intake 12cm ventilatorja, kletka za diske pa je tam, kjer bi bil napajalnik, napajalnik stoji pokoncno - v kisti je prostor tako zelo dobro izkoriscen, tako da je dosti prostora fraj

Še review

fora je, da ta chenbro pa addtronics koštata samo 80$
na kozlanje pa mi grejo razni chiefteki pa vsa ostala jajca, ki so si od znotraj vsi podobni, le maske majo razlicne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

branko_bm ::

Tudi mene zanima taksna razporeditev v ohisju, saj je zelo prevetreno. Ohisje ni preveliko (ni big tower, na voljo pa je dovolj prostora tudi za malo vecji radiator)

HwBu, si rekel da bos sam delal ohisja?

Bloke in radiatorje ze imamo, rabimo se domacega izdelovalca ohisij :)) (les, plocevina, aluminij, rosfraj, pleksi....). Recimo ideja o unikatnih ohisjih, ki so na prodaj.

Ce bi lahko to ohisje kupil kje v blizini, bi ga. Le pobarvat ga je potrebno... Naj kaka firma zacne to uvazat, ohisja ki so nekaj vec, niso vsakdanja in so funkcionalno uporabna.

VASkO ::

bump


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ohišje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22531838 (5602) kakopak
»

Novo ohišje in hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
617381 (5790) solatko
»

top ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
423459 (2337) frudi
»

Katero ohišje mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534054 (3285) no-limits
»

kero ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533738 (3170) Floyd

Več podobnih tem