» »

Poglejte si tole..!!!!!

Poglejte si tole..!!!!!

Horhe ::

Moja sestra bl obvlada PC k jz ......
  • odklenil: Horhe ()

bzagozen ::

Žal te moram popraviti. Večina internetnih strani blokira odgovarjanje na ping request. To naredjo zaradi potencialnih napadov na njihove strežnike. Tako, da so okna na tvoji strani nerelevantna. Žal. Je pa res, da vsak toliko časa pade povezava med Telemacho in njegovim tujim provajderjem. Takrat so dosegljive le slovenska strani. Ampak to se dogaja parkrat na mesec. ;)
www.alkoma.si

Horhe ::

Ja sej vem to, ampak probi pibngat YAHOO pa bos vidu da dela, sm use stestiru ... mas pa sreco ce je to pr teb nekajkrat na mesec, pr men je to vsak dan, najbrz ne opazis..jz pa skoz visim na pc-ju k mam ful dela z web-om...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

blue96 ::

ja pogumni fantje. kar tako naprej. pa unicimo, te barabe, ki so tako drage. ej, ampak a zatozimo celi svet telemachu, jih bo telemach prebunku...:D:\
.

Horhe ::

Hehehe.. ja no, jz se nobenga ne bojim, pa oni tocno vejo kdo sm..tko da ni problema.. nobenmu za hrbtom ne govorim :D, itak je pa treba barabe monopolisticne dol vrzt pa mal tujih ponudnikov not spustit...ce bi meu dnar bi kupu en satelit sam za nas "boge clovecke" pa usakmu dal 10MB link >:D
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Uporabnik ::

brezveze.

zame je telemach še vedno najcenejši, link ponavad pade siolu (čez katerga gre promet v tujino), če pa kej crkuje pa pokličeš in zrihtajo. majo pa šefi mal čudno politiko oz. oskubi kjer se le sa politiko poslovanja.

KvaTeBriga ::

Kur* pa najcenejsi. Sem bil do nedavnega linkovec, pa vem, da je link sigurno cenejsi ob Telefucka. Ne glej samo poloznico, ki jo placujes, malce se razglej, kaj za ta denar dobis. Ze samo 128/128 dostop te pride drazje kot pri drugih kablarjih.

Uporabnik ::

jst plačujem za 1024 kbps dl. 3700sit na mesec

whatever


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

To se lahko zgodi samo pri nas

Oddelek: Omrežja in internet
423013 (1690) Robert_S
»

Kako Telemach nateguje Slovence

Oddelek: Loža
332582 (1709) glinik
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049941 (7623) flipflop
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379721 (6780) AlienRex
»

Telemach , gre na bolje ?

Oddelek: Omrežja in internet
211672 (1324) Horhe

Več podobnih tem