» »

Kako narediti

Kako narediti

MaverickT ::

Zanima me, kako narediti, da bi naprimer baner spreminjal velikost glede na resolucijo? Se prav, da pri resoluciji 800x600 nebi blo treba scrolat.
  • spremenilo: MaverickT ()

capitanoss ::

če se sam automatsko ne menja mislim da ne moreš !
Kje ste zdaj vsi ?

Elemen_T ::

Banner ima vedno natančno določeno velikost. Npr. 468x61 pixlov. Če daš to v tabelo s 100% se pixli s procenti sploh ne morejo primerjat. Tako bannerju ostane fiksna velikost (z resolucijo se torej veča)...s tem sem imel tudi jaz probleme.

MaverickT ::

TO sem že zdavnej opazu. Mogu bi met kšno tako foro, da bi sliko naštimav v procentih, pa bi šlo. Sam kako ma pa lohk slotech baner pri vseh resolucijah lepo viden in ni treba scrulat? Pa to se ne ve

freejack ::

Lepo viden,..dej lepo vas prosim,..

Se lepo vidi, da ni absolutnega prilagajanja, ker tega ni mogoče izvest,.. Lažja verzija je to, da je popačenje minimalno opazno ob raztegnitvah; namreč fiksnost al raztegnljivost glede na variiranje tabele,.. Mah,..kkrkol,..vse se da nardit (bolj ali manj) če vas pa zanima kk je Slo-Tech to naredil, mislim halo, pa mal možgančke uporabite,..

P.S. Če si po pol urah še niste prišli gor,..vam dam en namig,.. POGLEJTE V IZVORNO KODO (dovolj nazorno) ???:D

MaverickT ::

LOL jaz pa sem cepc da se prej spomnil! Thanx. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MojaČokolada.si - mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6211794 (8330) Tilen
»

prosim ocenite stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544903 (3720) Bela01
»

www.spletka.org

Oddelek: Izdelava spletišč
362235 (1283) Tody
»

Velikost WEB strani

Oddelek: Izdelava spletišč
161687 (1334) njok
»

Koliko oglasov na Slo-Tech?

Oddelek: Novice / Obvestila
262090 (2090) noogy2noogy

Več podobnih tem