» »

Telemach , gre na bolje ?

Telemach , gre na bolje ?

Horhe ::

No ravnokar sm se pogovarju z enim iz Telemacha, pa je reku da bojo vsem po prvem maju odprl dl na 1 MB8-O, heheh ja no ce mores zdej za 64k placevat okol 10 jurjev, je reku da bo to za isto ceno.Hmm ja kolk jih bo pa pol srfal , 8 ??? hm..... hvaljo se z 8 mb linkom u tujino... pa veliko srece , upam da ADSL pride kmal u ta del LJ.. k kabl tak k je SUX;(
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

PaJo ::

Ja no njihov link v tujino je malo vecji, samo vseeno vam bodo kar lepo odpli ce bo to res:D
Drugace pa slovenski promet pa gre preko novega LIX-a, ker majo skoraj vsi slo ISP-ji 100Mbit link, tak da nekaj se ze premika na bolje, samo konkurenca mora nastopit, v tem primeru ADSL:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

bzagozen ::

Ja pizda, saj je bil že čas. Jaz plačam skoraj 10 jurjev za naročnino in najem modema. Imam pa hitrost 64kbs. Beda!!!
Me je sram, ko kateremu kolegu na netu povem, da mam kabel, se mi vsi smejijo. 8KB, BEDA!

No, včeraj so me poklicali iz Telekoma in mi ponudili ADSL v Šiški kar takoj. Je že na voljo. Pol sem pa poslal mail na Telemach, kaj bodo storili??? :O

Sedaj pa čakam na odgovor. Ne zaumem namreč, kako pričakujejo da bodo pridobili nove naročnike, če za večjo ceno (10000SIT (64kb) proti 8000SIT (512kb)) ponujajo manj. Moram na tem mestu povedat, imam kabelski modem v najemu in ga bom kar hiter vrnil nazaj na Telemach in šel na ADSL. Se mi bil splača. Za isto ceno bom dobil 8X!!!!!!!!! večjo hitrost. BEDA, vam pravim!!!!!

;((;((;((;((;((
www.alkoma.si

Horhe ::

To je samo "baje", jz to ne vrjamem, mislm ze smesn je da mas kabl pa ti leti 5k tko k men ..:\, jz tud cakam na ADSL, pa ne pisat na telemach k novbenga odgoora ne dobis, ne upajo pa si postavt foruma tko k Link, k bi jih sam kurcal
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

JXS ::

Horhe: POmoje si ti narobe razumu, k da bi telemach dal 1mb link vsem za tujino so lahko sam sanje:D, pomoje bodo sprostil samo interno povezavo, to pomen dostop do njihovih serverjov in prenos med njihovimi uporabniki, kar je tud cool.

Horhe ::

Sej lahk vsem odprejo sam kolk bo pol letel k bojo vsi dl ???
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Uporabnik ::

forum.telemach.net

:)

sam mislm da ne dela:D

Horhe ::

Ja sm vidu, tko k vse drugo ne dela :D
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Mr.B ::

počasi bo telekom pohopsal vse ponudnike , ki nudijo samo internetni dostop. Tu gre tudi telemach.
Če zračunaš koliko ti pride najcenejši paket ISDN , + 30.000 za SDSL , ti pride ceneje kot kabel pa še garanteran imaš prenos , bolje kot kabel.

Žal pa moraš imeti možnost za ISDN , ki pa je ponavadi lažje kot dobiti ti. obnovljeno napeljavo za kabel. Meni so oz še prenavljajo nekaj let pa sem center Lj. Zato sem se žal odločil za ISDN . Pa po vsej vrjetnosti bom do jeseni tudi nabavil ADSL.

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Horhe ::

Kaj mislite kaj bi se zgodil, ce naprimer jutri pride tuj internet provider u SLO. Na sred LJ bi bil kup kabelskih modemov od Telemacha (vkljucno z mojim) k bi gorel >:D
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Bakunin ::

Sedaj pa čakam na odgovor. Ne zaumem namreč, kako pričakujejo da bodo pridobili nove naročnike, če za večjo ceno (10000SIT (64kb) proti 8000SIT (512kb)) ponujajo manj.

A sploh kdo, ki ga tako navdusuje TELEKOMOV ADSL, bere drobni tisk? 512kb je ZGORNJA MEJA!!!, ki ti jo garantirajo. Ne garantirajo ti da ne bos imel prenosa 3Kb/s.>:DPa da ti zamenjajo IP stevilko na manj kot 24ur - kar v praksi pomeni da ti PREKINEJO TCP/IP povezavo ?

bzagozen ::

Da ne boš slučajno mislil, da tistih 64kbs pomeni, da imaš VEDNO tudi to hitrost. Barabe!
www.alkoma.si

Horhe ::

Ja, kurbe... ze ceu teden mam max 5k, to pa prosm lepo ni 64Kbit8-O
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

JXS ::

Pravkar sm govoril z telemachom. Potrdili so mi spremembe. Te pa bojo: 3 paketi.

- 1. paket bo 512/128 hotrost, cena pa 7300 sit (ddv že vštet)

-2. paket bo enak prvemu le da bo možno imeti več Ip naslovov (uporabno za več rač. v mreži)(cane me ni zanimala)

-3. paket pa bo enak zdajšnemu 3. paketu to pomeni 20Mb prenosa zaston, ostalo pa plačati. prednost pa je nižja naročnina (tud tle me cena ni zanimala)

:D:D:D

ABX ::

Če hočeš 2 paket, kupiš prvega + router.

Nima smisla.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

bzagozen ::

Če je to res, jih "kušnem" na r**!
Čeprav to pomeni, da bodo spet menjali pakete. Kar je v tem primeru v redu, samo da bi cena morala ostati ista. Razlike bo kar za enega celega jurja, kar se ne sliši dosti kar tako, drugače je pa to kar je kar 10% podražitev. In to ni vse; to je že druga takšna podražitev v dveh mesecih. Najprej najem modema in sedaj nov paket.

Roko na srce, tega jurja bom bolj z lahkim srcem dal.
www.alkoma.si

kleDo ::

Kok bo pa najem modema v novih paketih? Če je tko k pr ADSLu, da je že vračunan v ceno se splača, drugač... drugač pa te pride dobrih 50.000 samo priklop (če še nisi prkloplen). ;(;(

JXS ::

kleDo: Pomoje bo cena najema modema ostala taka kot je, drugač pa poklič na telemach pa vpr.

bzagozen ::

Mrxjs: A, so ti mogoče povedali, kdaj pridejo v veljevo novi paketi????
Upam, da ne bo tako, kot pri priklopu; naslednji teden, naslednji teden, naslednji teden, naslednji teden, naslednji teden, naslednji teden, naslednji teden, naslednji teden ... ;((
www.alkoma.si

JXS ::

1. maja bodo te spremembe. Do takrat pa nekateri še mal glejmo cifre med 3 in 8:D:D:D:D:D:D:D

bostjan1s ::

Telemach bi se moral bolje organizirat pri samem priklopu Dajte 1 uro modem rihtat.... |O

Horhe ::

Hehe zdej so se ustrasl k bo ADSL prsu, sam tko vam povem takoj k pride k men ADSL, ukinem Telemach, k zmeri bo ista pesem, skoz prekinja,, nikol nc ne dala to je to ...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023175 (12039) smash
»

telemach kabelski internet vs. adsl (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544428 (3326) Uporabnik
»

telemach zakon

Oddelek: Omrežja in internet
312828 (1978) hatch
»

prevzem SISTELA s strani TELEMACHA

Oddelek: Omrežja in internet
231061 (847) PaJo
»

ADSL ali Kabel (telemahov)

Oddelek: Omrežja in internet
201582 (1057) Sharac

Več podobnih tem