» »

Po nadgradnji igre ne delajo.??

Po nadgradnji igre ne delajo.??

micka ::

Nabavila sem novo plato z integrirano zvočno 5.1 in od takrat naprej hčerki nekatere igre ne delajo na xp-jih.Vedno javlja error v zvezi z dekompresijo zvoka....Če ima kdo kako rešitev bi bila zelo hvaležna ,ker mi nekako ni všeč misel ,da naložim poleg xp-jev še en os na katerem bodo igre delale.

tnx

gkovac ::

jaz predlagam najprej novejše drajverje za zvok ... šele ko bi izčrpal to možnost, bi posegel po bolj drastičnih merah. Skupaj z plato bi mogu pridet CD z drajverji. Preveri tam ali pa na netu pa bi moral vse delat brez problemov.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

micka ::

Ja..pozabila sem povedat ,da so drajverji vsi inštalirani in prav tako redno posodobljen OS.

gkovac ::

heh... dobra fora... maš možnost kje dobit na posojo PCI zvočno ? Če ti rata jo dej not in onemogoči to, ki je integrirana na plati. Pa potem naloži drajverje in stestiraj. NEkak dvomim, da bi bili XP-ji krivi za to kar se ti dogaja.

To je edina stvar, ki ti jo lahko predlagam, ker je možnosti milijon kaj bi lahko bilo narobe ampak res XP niso na sumu (vsaj na mojem ne).
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

hordak ::

Pa si ob menjavi plate obdržala isti sistem na disku kot pred menjavo? Po mojih izkušnjah moraš po menjavi matične obvezno narediti format, če nova plata nima podobnega chipseta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376840 (4549) Mikec17
»

Zvočniki in slušalke istočasno?

Oddelek: Zvok in slika
495004 (4597) eric_cartman
»

Zvočna kartica

Oddelek: Kaj kupiti
425630 (5347) IvoJan
»

windows 7 audio driveri

Oddelek: Operacijski sistemi
395037 (3679) skyspy
»

tv kartica - dela me norega!

Oddelek: Zvok in slika
111639 (1436) Kebab

Več podobnih tem