» »

Kje lahko najceneje napolnil električen avto ko sem na poti.

Kje lahko najceneje napolnil električen avto ko sem na poti.

gabl136 ::

Naročen imam električen avto. Zanima me če je na forumu kdo, ki ima električen avto in ga polni na pot. Kateri ponudniki so najcenejši? Razen za petrol in elektro ljubljana nikjer ne najdem cneikov.

Na voljo bom imel:
Type 2
DC
Šuko 16A

Hvala za vse informacije vnaprej.

deco16 ::

S Petrol in Gremo na elektriko boš mel kar lepo pokritost. Kdaj lahko tudi pri kakšnem lidlu kaj napolniš zastojn ampak kolikor sem slišal je kar gužva. V tujini pa Ionity, na Hrvaškem HEP.

Odvisno kam te pot zapelje v tujino so pač različni ponudniki. Slovenija je še poceni :)

DOOM_er ::

Jaz imam, DC je drag tako ali drugače. Sicer boš pa videl, če imaš nek spodoben doseg tipa 200km boš brez problema živel z domačo elektriko. Sicer sam na poti recimo filam če grem kam dalj na DC-jih, kjer pač je, sicer pa spotoma malo poštukam na Petrolovih ali Gremo na elektriko. Sicer pa če si naročnik gen-i imaš za 1EUR kar dost elektrike na polnilnicah zastonj, samo nevem katere točno, mislim da od GEK-a.
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

gabl136 ::

To glede Gen-i sem torej prav razumel. Natočnina za njihovo kartico 1,20/mesec in potem je DC do ene ute zastonj, in AC do ure? Potem se pa zaračunava po minuti...?

DOOM_er ::

ja nevem kako točno je, lahko prašam jutri. Sam ne uporabljam ker filam povečini doma. Ampak če je DC ena ura zastonj je to win-win.
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri električni avto? (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Na cesti
2328187508 (874) Gambino
»

Cena goriva (strani: 1 2 3 497 98 99 100 )

Oddelek: Problemi človeštva
4952463524 (110697) hbgqzR
»

Najcenejša elektrika? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508536 (5700) vofra
»

Petrol elektrika in zavajanje - člen v aneksu

Oddelek: Loža
165056 (4133) ...:TOMI:...

Več podobnih tem