» »

Ghost ali kaj podobnega

Ghost ali kaj podobnega

Krampi ::

Nism bil sigurn kam dati to temo me pa zelo zanima kako rešiti ta problem in najbolj me zanima kva bi loh blo recimo prej sm vendo particije delu v dosu in so bile FAT32 pa je ghost vse particije vidu in sm loh back up C direktorij dal na particijo istega diska na D particijo in je blo kul zdej pa imam particije narejene v windowsih xp in imam NTFS pa jih ghost sploh ne vidi jih ni ponudi mi samo pekač, A floppy in, Dvd enoto če sm hotu zapeč rabi 4 cdeje ne pride v poštev nočm pa it na Fat32 ker je omejitev fajlov na 2 giga jz pa ripam filme s teve kartico in so fajli dalši in tako si ne morm prvošt fat32 in tle je vzrok NTFS - ja. Imate mogoče idejo
kva je v ghostu treba nardit da bi loh vidu particije ki so na istem disku ustvarjene v windowsih xp NTFS ali če poznate kakšn drugi program za clonirat back up windowsov na drugo particijo in ko ti windowsi zmrznejo ali kaj podobnega samo to kopijo čez potegneš in je vse tako kot prej!

lp

Krampi the Vrempli

Witboy ::

Kaj imas zaeno verzijo ghosta?!?

Krampi ::

Če se ne motim sm to zravn norton sistema dubu to verzijo mislm da 2002.
Sem pa na drugm forumu zvedu za en nov program
k je True Image Deluxe in je glih tisto kar rabm samo bom vseen uprašu če ma že kdo kaj izkušenj z njim?
Tle neki piše o tej stvari Opis

Lp

Krampi the Vrempli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Krampi ()

pingo76 ::

Verjetno misliš Acronis image deluxe. Meni ni odgovarjal ker mi je restore ob katastrofi neroden. Neke 3 diskete moraš furat okoli :\... leta 2003 skoraj 2004 pa bi te oni storili lazit okoli z disetami? Dajte no...

full ::

Ghost 2003 dela b.p. z NTFS particijami.

Krampi ::

Full
Ghost 2003 dela b.p. z NTFS particijami.


No sj nebi rabu glih samo b.p. loh bi še kaj povedu kako to uredit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

boot.ini

Oddelek: Pomoč in nasveti
131851 (1645) Red_Mamba
»

Norton Ghost 2001 in WIN XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
6977 (902) Marko007
»

Norton Ghost

Oddelek: Programska oprema
373537 (2767) smirnof
»

Kopiranje disk to disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
121541 (1328) Kriko
»

Image diska - a se da takga nardit? Npr GoBack

Oddelek: Programska oprema
91376 (1224) fm13

Več podobnih tem