» »

Kolk se da navit C433?

Kolk se da navit C433?

Trdi ::

Kolk se ga da navit, kdaj je treba zacet hladit bolj ekstremno in pa se kot popolnega zacetnika pri tem me zanima tudim kdaj je treba prestavit AGP na drugacno razmerje.
Trdota d.o.o.

OZZY ::

Navijaš lahko le preko višanja fsbja. zdej maš 66mhz. Če maš plato, ki podpira tudi 75, 83, 100,... in druge enostavno prestaviš npr na 75mhz in dobiš 490mhz. Najbolje je ,da ti plata podpira višanje fsb ja po 1mhz. Ni rečeno, da imaš samo tre ferkvence, ki sem jih jaz napisal. LAhko ima tvoja plata še kake vmesne.
Pci delitelj se avtomatsko spreminja, prav tako agp. Pri agp lahko prestaviš edino le iz agp1 ali 2x na agp4x če ti plata to dopušča in če imaš tako grafično kartico.
Go with the flow.

Daedalus ::

V BIOS-u nastavljaj (postopno!) hitrost FSB-ja vedno višje, vsakič zaženi računalo, pa preveri, če je proc stabilen (igraj kako igrico...). Če je stabilen, pol je O.K., če ne pa zvišaj voltažo - sam ne prek 2,3 V. Pa pazi na temparaturo proca! Za nadzor temparature pa še milijon ostalih zadev si iz download sekcije SLO-TECHA potegni Motherboard monitor, pa bo. Velik sreče :))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

DscS ::

433 se da kar dobro navijat čez 600 sam nism
probau kr mam še 500 gor k je za en kurc!

Jinxy ::

Mojo 433-ko ne morem navit na več kot 541 MHz (83 MHz FSB) z zračnim hlajenjem, pa se lahko na glavo postavim....na 100 MHz FSB-ja se niti ne zbudi :(

tejo ::

Ko sem še imel tak procesor, sem ga spravil na 541 MHz, naprej pa ni in ni šlo.8-)

Trdi ::

A res? Jest sem ga do pred nekaj casa (pol sem resetiral cmos, zarad ene stvari) mel na 552 al 556, nekaj takega, pa sem mislil (oprostite nevednosti), da je to sam tko na easy, da se da dost vec. Hlajenje je blo originalno, stabilnost je bla normalna (verjetno sem mel sreco s procesorjem).
Ja, mam abit be6II, se ful da nardit z njo. Kolk pol ne sme preseci temperatura procesorja?
Trdota d.o.o.

element ::

Meja tega proca je okol 650. Super bo, če ga boš spravu na 600 (fsb:100). :D

Trdi ::

A ma agp se res sam prestavlja? Kaj pa je pol problem z agp vodili pri navijanju?!
Trdota d.o.o.

element ::

Ni problema z agp-jem, pci-jem. Ti kr veselo navij, če je preveč mal odvij, skurt ne moreš nč, zato kr veselo na navijanje. :D

Trdi ::

Cool!
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Par vprašanj o amd athlonu 1800+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
705400 (4231) Pyr0Beast
»

Navijanje barton 2500 problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
814499 (3525) s5cougar
»

navijanje 1700+ Tbred A na K7S5A

Oddelek: Navijanje
412098 (1625) Boky
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245970 (4455) msmiha
»

c400@672, bodo PCI komp. zdržale?

Oddelek: Navijanje
321418 (1076) burekar

Več podobnih tem