» »

Predpisovanje hidroksiklorokina in ivermektina bolj razširjeno v republikanskih sredinah

1
2
»

DarwiN ::

Cifre padajo.. Bodo morali Gates, Fauci, Obama in Soros zrežirat nekaj novega.. Mogoče kakšno vojno? Oh, wait. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

donvitoc ::

aken je izjavil:

A se kdo cudi, saj je tudi na slo-techu vsa desnicarska zalega propagirala proticepilstvo.

Kar je pravzaprav razumljivo, desnica stoji na populizmu in strasenju ljudi z "groznimi nevarnostmi", nemogoce je, da ne bi cepljenja/corone izkoristila za svoje namene.



Če pogledam izraelske statistike o pred po cepivu še nisem desničar. Sem le pismen.

tony1 ::

nekikr ::

tony1 je izjavil:

Tole predelaj, matematik:
https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Preneumen sem za take učene grafe. Daj mi pomagaj prosim in najdi tiste maturante, ki so cepali kot muhe, ker niso bili cepljeni. Na katerem grafu so? Kje pa najdem s cepivom umorjeno mladoletnico? Je pod presežnimi smrtmi? Ko sem tekel na Rašico in nisem obrnil pod vrhom (kar je že druga občina, se pravi sem bil v najstrožjem prekršku), se je to odrazilo na katerem grafu?
Za stare, rizične in kronične bolnike mi je jasno, ampak ti so imeli in imajo opcijo. Moja dva Ubijalca dedkov in babictm pa ne vem na kateri graf bi jih dal...

tony1 ::

Kam damo pa 7000 mrtvih od Covida?

donvitoc ::

tony1 je izjavil:

Kam damo pa 7000 mrtvih od Covida?


Mislim da smo jih ze dali pod umrle S kovidom.

nekikr ::

tony1 je izjavil:

Kam damo pa 7000 mrtvih od Covida?

Pod ZF, zraven Vojne zvezd. Lahko jih damo pa pod umrle s covidom kamor paše tudi tisti prej omenjeni 80 letnik z rakom v zadnjem stadiju, holesterolom in še vsaj eno pridruženo boleznijo (kar je uradni podatek UKC, mimogrede). V nobenem primeru pa ne vidim kam sem pašejo necepljeni maturantje, ki bodo po novem brez službe (če bodo šli k tončku na razgovor)?

nirburu ::

zee je izjavil:

Zanimivo se mi zdi, kako lahko nekateri zdravniki kar tako "na lepe oci" predpisujejo zdravila za zivino.


A bi lahko še bolj debilno zadevo spisal??

Ivermectin je eno najbolj uporabljenih zdravil na svetu.
In nima nobenih pretiranih stranskih učinkov kot to novica insinuira.
In vse študije kažejo, da ima od zmernega do konkretnega učinka proti temu vašemu apokaliptičnemu virusu, ki smo ga 2 dni po ukinitvi PCTja že vsi pozabili.

tony1 je izjavil:

Kam damo pa 7000 mrtvih od Covida?


Letno ima slovenija 15000 rakavih bolnikov. Vprašaj se, kaj se zgodi, če samo 1/7 od teh onemogočih efektivno zdravljenje!
Takoj imaš 2000+ mrtvih.

Saj pravim. Wuhan, Begramo etc. vse fake news.
Zgolj še vpogled rabimo v kreativno statistiko, ki so jo vlade izvajale zadnji dve leti, pa bomo hitro videli BS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Molnupiravir v kliničnih testih za polovico znižal smrti in hospitalizacije zaradi co (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11019789 (12374) Invictus
»

FDA ukinil izredno uporabo (hidroksi)klorokina pri covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
207620 (4531) olivia
»

Ivermektin - zdravilo proti COVID-19

Oddelek: Problemi človeštva
464206 (3029) Pac-Man
»

Umaknjeni dve pomembni študiji o terapijah za covid-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4210456 (5609) rusilec

Več podobnih tem