» »

Primeren sistem za XP

Primeren sistem za XP

phoinix ::

Zanima me, ali bi blo Celeron 533, 160MB RAM in Voodoo 3 3000 sprejemljiv za Windows XP Pro.

Na microsoftu piše da CPU nad 300MHz in nad 64MB (128MB - recommended) RAM. Če ima kdo izkušnje, na dan z njimi.

jurre ::

Mislim, da bi moralo delati, frend ima p2 350,192 mb rama, edino glede graficne, samo more delat..

phoinix ::

Katero grafično pa ma on? Pol CPU ne bo ozko grlo. Kake aplikacije (igre) :) se pa pol lahko gre? Office itak bo delal, kaj pa kak Corel 10?

Quake 3 bi moral še delat, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: phoinix ()

RealSlimShady ::

A propos:D ...osebna izkušnja; ko sem imel le 256 RAM, so sami WinXP sicer povsem normalno delali in mislim, da je bilo prostega tudi okrog 140 RAM-a, ampak ob zagonu skoraj vsakega zahtevnejšega programa/igre/... je zapolnilo tudi tisti prazni RAM in potem le še neznosno škrtalo po disku (Virtual mem).
Tako, da sam mislim, da je ozko grlo predvsem RAM.

jurre ::

glede graficne...sedaj ima nekaj casa gf2mx, prej je imel vodoo 1, samo se mi zdi da je imel geforca pred xpji..nism pa preprican..
igre mu delajo skoraj use, tudi gta vc mu dela dokaj normalno8-O nisem mogel verjeti dokler se nism preprical....samo vodoo:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Packač ::

Nebi smel imet problemov. Lj jst si tud ne lastim mogočnega računalika. Vse appearence dej na low, uporabi windows default temo. Use kar se tiče telih menujev in fade efektov => vse na low - boš pridobu pri hitrosti. - jst mam tko pa gre hitrejš. Itq pa čemu ti bo vsa šminkerija xpjev,

Mavrik ::

Jaz sem normalno poganjal (in igral igre) na
Celeron 500
128 MB SDR
Voodoo 3 2000

Če malo pogledaš okoli po kakih tweak straneh, dela bp.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019600 (12665) Janac
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
737937 (4739) floyd1
»

AMD 3200 64 in Nvidia 8800 GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
514056 (3107) Meizu
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493030 (1790) Azrael
»

Radeon 9700 je zunaj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1296762 (4029) ||_^_||

Več podobnih tem