» »

Kia ceed 2010 radio

Kia ceed 2010 radio

cordoba ::

Zdravo. Crknil mi je akomulator v službi in mi je sodelavec pomagal vzgati s kabli. Opazil sem, da mi po temu ne dela več radio. Zamenjal sem potem akumulator, radio pa še vedno ne dela. Ne dela vbistvu noben gumb, tudi na volanu. Kakšna ideja, a je to kakšna protikraja zaščita, ali sem kaj skuril?
Ne pridem niti v setup, da bi npr vpisal kakšno kodo.Pregledal sem varovalke, ki so ok.

Kakšen nasvet, predem peljem k električarju?

PacificBlue ::

Če še nisi preveri varovalko na zadni strani radia

Zgodovina sprememb…

cordoba ::

Nisem nič razdiral. To je kar projekt, oz bi rabil tisto orodje, da potegnem dol to plastiko na armaturi.

simonchelo ::

Ne podira radia. Ceed ima že vgrajen radio in varovalka za multimedijo je v škatli z varovalkami, ki se po navadi nahaja zraven volana. Ko imaš odprta voznikov vrata mora biti tam neka loputa, kjer je potem dostop do varovalk. Če pa ni ta varovalka potem pa je ful malo verjetnosti da boš lahko sam popravljal. Pride v postev avtoelektricar.
ciao

cordoba ::

Vem kje so varovalke, kot sem napisal. Vse so ok, jst mislim, da je to neka zaščita pred krajo, ko odklopis baterijo. Mogoče obstaja kakšna reset tipka, žal nisem dobil manual zraven...

fikus_ ::

Verjetno je res zaščita pred krajo. Kliči na servis, verjetno bodo oni lahko resetirali radio, pripravi €.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

BadgerSkin ::

Odklepanje s ključem proži alrarm[KIA Cee'd] OP Tukaj ima tudi neke probleme s KIO in alarmi, očitno gre za nek problem pri občutljivih OEM alarmih, ki se sprožijo ob razlikah v napetosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namestitev avtoradija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
181049 (737) cosa nostra
»

Pomoč pri akumulatorju (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7614939 (10727) D3m
»

Kako proklopim avtoradio, da ne izgubi spomina?

Oddelek: Na cesti
348381 (4684) rini
»

Novega bmwja ukradejo v treh minutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
9829313 (21464) šernk
»

Debelina kabla, je dober uni za hišno napeljavo?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
113529 (3336) Rocher

Več podobnih tem