» »

Izpit za A kategorijo

Izpit za A kategorijo

Rocker775 ::

Zdravo

Mene zanima kako dejansko zdaj poteka za A kategorijo opravljanje izpita in cena izpita.
Zakaj nekateri toliko več računajo ure kot drugi?
Koga priporočate kot avtošolo?
Ali MORAŠ iti na tečaje ali lahko greš samo na izpit?
Rabljeno ali novo motoristično opremo?
Moraš kakšno opremo nujno imeti pri izpitu ali dobiš tam?
Lahko greš s svojim motorjem ali ti ga oni dajo?

In mogoče za izkušene motocikliste, kateri motor za začetek za izlete po SLO. Zaenkrat ciljam Suzuki GSR600 ali Hondo CBF600, mogoče celo NC700.

Hvala za nadaljnja mnenja

jimmb0 ::

serbus.

Teorija je po moje+ voznja. izbira avtosole ne vem, kaj bi ti rekel. za opremo pa ti predlagam, da si svojo zrihtas, ker ce ne ti bodo ze oni dali, samo bog ve kako. predlagam ti vsaj svojo podmasko, preden kot das celado gor, ce bo njihova oprema. Jaz ko sem delal je bila cena 30EUR/h, zdaj je verjetno kaj vec. kolko pa pride vse skupaj, pa dosti odvisno od tebe, kolko ur kaj rabis.

ja, motor ko bos pa ,bi rekel kaki rabljen nakedbajk, da vidis v kjero smer te nese, v sport ali tour ?. je zelja se sam furat ali s partnerko itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimmb0 ()

Rocker775 ::

jimmb0 je izjavil:

serbus.

Teorija je po moje+ voznja. izbira avtosole ne vem, kaj bi ti rekel. za opremo pa ti predlagam, da si svojo zrihtas, ker ce ne ti bodo ze oni dali, samo bog ve kako. predlagam ti vsaj svojo podmasko, preden kot das celado gor, ce bo njihova oprema. Jaz ko sem delal je bila cena 30EUR/h, zdaj je verjetno kaj vec. kolko pa pride vse skupaj, pa dosti odvisno od tebe, kolko ur kaj rabis.

ja, motor ko bos pa ,bi rekel kaki rabljen nakedbajk, da vidis v kjero smer te nese, v sport ali tour ?. je zelja se sam furat ali s partnerko itd.


neki sem na hitro preverjal in so baje ure 43€ in pa 20ur obveznih + izpitna.
načeloma čelado imam ampak je cross :))

ja, gledam tako da bi s partnerko se skupaj vozila vsaj 60-70% časa. kakšn morje med vikendom pa kakšna gorenjska, mi deluje zelo lepa za motoriste.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Avtošola nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655703 (4123) bluefish
»

AvtoŠola (Vaje)

Oddelek: Šola
2811256 (9542) bluefish
»

Republiški testi !

Oddelek: Loža
2927363 (22810) ;-)
»

Izbira motocikla, pomoč in informacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756892 (5814) abstinent
»

Izkušnje v avtošoli !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12024761 (13983) matjash

Več podobnih tem