» »

Televizija je dokončno postala negledljiva

Televizija je dokončno postala negledljiva

1
2
3 4

Miki N ::

Nekaj je jasno OP - če te motijo Raznoliki in Geotermalci na nemški TV se jih z YT ne boš rešil - od tam so prišli!

RedDrake ::

Geotermalni lobi je itak eden od najvplivnejših na Zahodu.
Zelo težko se je izognit njihovemu vplivu ...

Sparkxl ::

Mene sploh ne motijo, prav nasprotno. Sem totalno za multikulti. Moti me prekomerno posiljevanje z njimi na vsakem koraku.

gruntfürmich ::

nova normalnost...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mtosev ::

Jaz na TVju gledam poročila in kakšen dober dokumentarec. Reklame pa me niti ne motijo, ker na podlagi reklam ne kupujem stuff. Program na RTV se mi zdi kr okay.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kow ::

c3p0 je izjavil:

Piratstvo sploh ni znatni problem, poglej si Spotify, bo propadel? Enostavno je nekdo moral ponudit ogromno vsebin po sprejemljivi ceni in nihče več ne piratizira glasbe, vsaj ne v omembe vredni količini. Pa sem svoj čas imel par 100GB mp3-jev, vse pobrisano.


offtopic, ampak. Spotify ni profitabilen. Zaenkrat je se "growth story"... kakorkoli, lahko pricakujes obsezno podrazitev ali pa reklame. Samo sto nije.

mtosev je izjavil:

ker na podlagi reklam ne kupujem stuff.


Extraordinary claim. Ti ne verjamemo na besedo. Znamke se ti vtisnejo globoko v mozgane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

tevtoni ::

c3p0 je izjavil:

>> Tudi filmi, ce ste opazili, so vsebinsko, v povprecju vedno manj kvalitetni. Zakaj? En izmed razlogov je piratstvo, torenti pa to.

Tebe je pa nekdo fajn opral. Piratstvo sploh ni znatni problem, poglej si Spotify, bo propadel? Enostavno je nekdo moral ponudit ogromno vsebin po sprejemljivi ceni in nihče več ne piratizira glasbe, vsaj ne v omembe vredni količini. Pa sem svoj čas imel par 100GB mp3-jev, vse pobrisano.

Filmi so zanič, ker je publika nezahtevna. Če vsakih 5 minut moraš preverit, ali ti je nekdo lajkal selfi od popoldneva, pač nimaš fokusa na filmu, zgodba mora biti preprosta, ostalo zafilajo s CGI.

Dost glasbe imas itak zastojn na drugih virih, kot je youtube in podobno. To sploh nisem imel v mislih, ker se ne piratizira toliko kot druge stvari. Men se zdi, da iscete izgovore za piratstvo. Filmi so manj kakovostni, ker zacetni talenti ne dobijo dnarja in/ali motivacije zarad piratstva. Ta veliki pa niso tako zagnani kot ta mali. Sej denar imajo, vsebina pa ni taka kot prej. Na splosno gledano. Tu pa tam se najde kaka izjema. Kultni filmi so predvsem iz dobe ko ni bilo (toliko) torrentov in piratstva, vecinoma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tevtoni ()

RedDrake ::

Piratstvo je pri filmih prisotno že od VHS-a naprej, pa je vseeno polno odlične produkcije med 1980 ter 2010.
Zdaj smo pa na tem da se dela N reinkarnacij nekega CGI cape-flicka, kjer je pol zasedbe geotermalne/sibirsko-železniške/...

widj3098dj32 ::

Smrekar1 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Kot otrok sem odraščal z nemško televizijo, (...)

Ne vem, sem samo jaz čuden, ali še kdo opaža podobno


Pick one.

Ni cuden, ker sam opazam podobno, je pa tak drek prisel iz interneta se tja v non geek mainstream.

Po zadnjem sesutju gospodarstva 2008 ko so se ljudje zaceli sprasevat kako gnojnico jim delajo korporacije in banke, so se te pametno izmuznile in zacele sponzorirat ta "wokeness" bullshit, v namene preusmeritve pozornosti. Za drobi z lahko ravno delajo kar želijo naprej medtem ko se raja ubada s temi "koristnimi idioti" ter njihovimi blodnjami.

c3p0 ::

tevtoni je izjavil:


Dost glasbe imas itak zastojn na drugih virih, kot je youtube in podobno. To sploh nisem imel v mislih, ker se ne piratizira toliko kot druge stvari. Men se zdi, da iscete izgovore za piratstvo. Filmi so manj kakovostni, ker zacetni talenti ne dobijo dnarja in/ali motivacije zarad piratstva. Ta veliki pa niso tako zagnani kot ta mali. Sej denar imajo, vsebina pa ni taka kot prej. Na splosno gledano. Tu pa tam se najde kaka izjema. Kultni filmi so predvsem iz dobe ko ni bilo (toliko) torrentov in piratstva, vecinoma.


Si bil še premlad v late 90's, Napster ipd.? To ni bil problem? Bil je ogromen problem, vsaj mislili so tako. Filmov se takrat še ni piratiziralo (če ne upoštevaš slabih VHS kopij, kjer si imel srečo, če je sploh kaj bilo gledljivo), ker je tehnologija še rabila par let.

Dober film se da posnet za drobiž. Veliki studii nimajo interesa po globokih zgodbah, samo da poka in se bliska. Kar se pač prodaja, pa še kako agendo vmes vštulijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

krempelj ::

Mislim, da se celotna tema koncentrira na popolnoma napacno zadevo.

Ne ali je TV negledljiva, ampak ali hocete ziveti v druzbi kot jo splosno sprejeti mediji (televizija, fejstbukovi, radio,...) diktirajo.

Ja, seveda ne bo nihce za silo normalen gledal v prime timu Kmetij, "Ljepotica i Genialca",... Ampak dejstvo je, da vecino intelektualno nesposobnih, se opravicujem izrazu, "degenov" tocno to gleda. Tudi kopica tule na forumu.

Ce pogledamo samo zadnje dve leti, toliko lazi, kot so jih plasirali preko druzabnih omrezij, youtuba,... jih verjetno ni bilo v tako kratkem casu plasiranih z nobene medijske platforme. Laz za lazjo.

Kam to pelje? Druzba postaja vedno bolj zabita, poglejte debate, ki so bile na slo-techu 20 let nazaj in danes. Vam bo v milisekundi vse jasno.

Ce take neumnosti in zlonamerne lazi plasiras v klasicnih medijih, bos najmanj placal tozbo in bil katapultiran iz sluzbe. Na druzabnih omrezjih pa nihce za nic ne odgovarja, tudi na slo-techu ne (kjer moderatorji, namesto, da bi neeticne debate o skodljivostih cepiv, zatrli v kali, dovolijo sirjenje neumnih dezinformacij), kjer s kratkim pogledom na osebe, ki recimo zagovarjajo antivaxerstvo, hkrati na polno sodelujejo v temah o kriptovalutah in plasirajo neumnosti v javnost, da bi jo destabilizirali druzbo, ker posledicno kriptovalute dobivajo na vrednosti.

A res hocete taksno druzbo?
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: veteran ()

Sparkxl ::

Napster in na splošno internet je te požeruhe strznil. Kako smo do takrat kupovali glasbo? Za 1 dober komad si bil prisiljen kupit album, ki je bil zanič. Zdaj plačamo za to kar dejansko hočemo poslušat

krempelj ::

Sparkxl je izjavil:

Napster in na splošno internet je te požeruhe strznil. Kako smo do takrat kupovali glasbo? Za 1 dober komad si bil prisiljen kupit album, ki je bil zanič. Zdaj plačamo za to kar dejansko hočemo poslušat


Ma ja, kot, da kdorkoli malo tehnicno sposoben sploh se placuje glasbo/filme/serije. Pac to pocnejo samo se plebejci, ki se ob tem tolazijo, da se jim ne da ukvarjat s torenti, dejansko pa so samo nesposobni.
Praskam...

denabiker ::

Res je, same reklame in reklame, pri nas laufajo TV-ji, ampak noben ne gleda in zdajle, ko to pišem spet reklame, brezveze. Trenutno spet reklame farmacija, očitno ima farmacija ful keša, da vlaga v toliko reklam...Pogledajo otroci risanke, jaz malo Youtube in to je tudi vse, če je res čas na voljo potem Discovery, 24Kitchen ipd, naših programov sploh ne gledamo, se pa vrtijo včasih v prazno, to pa ja:) Ja pa tudi Discovery tudi ni več kar je bil...

ytodf ::

tv - javna ali komercialna - palec dolJ...

to linearno indoktriniranje je zastarelo, čisto mimo, čeprav moraš plačat.

zdaj imaš video na zahtevo - ne pozabit gledat gor!!!!111enaena

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ytodf ()

krempelj ::

ytodf je izjavil:

tv - javna ali komercialna - palec dolJ...

to linearno indoktriniranje je zastarelo, čisto mimo, čeprav moraš plačat.

zdaj imaš video na zahtevo - ne pozabit gledat gor!!!!111enaena


Ja, kot, da se ne da iz torrentov sneti film/serijo v minuti ali dveh po tem, ko ga hoces gledati, brez narocnin in brez reklam (no ja, razen salabajzerji, ki visijo na javnih trackerji) in si ga pogledati.

Zadeva postaja prav smesna, vso glasbo, filme, serije imas na dosegu roke, ampak mularija se hvali kako ima narocnino za spotify, hbo,... skrajno smesno :)) in dvakrat bolj noro.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

Voss ::

krempelj je izjavil:

ytodf je izjavil:

tv - javna ali komercialna - palec dolJ...

to linearno indoktriniranje je zastarelo, čisto mimo, čeprav moraš plačat.

zdaj imaš video na zahtevo - ne pozabit gledat gor!!!!111enaena


Ja, kot, da se ne da iz torrentov sneti film/serijo v minuti ali dveh po tem, ko ga hoces gledati, brez narocnin in brez reklam (no ja, razen salabajzerji, ki visijo na javnih trackerji) in si ga pogledati.

Zadeva postaja prav smesna, vso glasbo, filme, serije imas na dosegu roke, ampak mularija se hvali kako ima narocnino za spotify, hbo,... skrajno smesno :)) in dvakrat bolj noro.


Ampak te noro smešni ljudje, kot si jih ti sam oklical ti dajejo moznost, da si ti lahko veselo zastonj potegneš dol film ;) Nekje podjetja morajo dobiti denar za ustvarjanje, se ti ne zdi?

Daniel ::

krempelj je izjavil:

Mislim, da se celotna tema koncentrira na popolnoma napacno zadevo.

Ne ali je TV negledljiva, ampak ali hocete ziveti v druzbi kot jo splosno sprejeti mediji (televizija, fejstbukovi, radio,...) diktirajo.

Ja, seveda ne bo nihce za silo normalen gledal v prime timu Kmetij, "Ljepotica i Genialca",... Ampak dejstvo je, da vecino intelektualno nesposobnih, se opravicujem izrazu, "degenov" tocno to gleda. Tudi kopica tule na forumu.

Ce pogledamo samo zadnje dve leti, toliko lazi, kot so jih plasirali preko druzabnih omrezij, youtuba,... jih verjetno ni bilo v tako kratkem casu plasiranih z nobene medijske platforme. Laz za lazjo.

Kam to pelje? Druzba postaja vedno bolj zabita, poglejte debate, ki so bile na slo-techu 20 let nazaj in danes. Vam bo v milisekundi vse jasno.

Ce take neumnosti in zlonamerne lazi plasiras v klasicnih medijih, bos najmanj placal tozbo in bil katapultiran iz sluzbe. Na druzabnih omrezjih pa nihce za nic ne odgovarja, tudi na slo-techu ne (kjer moderatorji, namesto, da bi neeticne debate o skodljivostih cepiv, zatrli v kali, dovolijo sirjenje neumnih dezinformacij), kjer s kratkim pogledom na osebe, ki recimo zagovarjajo antivaxerstvo, hkrati na polno sodelujejo v temah o kriptovalutah in plasirajo neumnosti v javnost, da bi jo destabilizirali druzbo, ker posledicno kriptovalute dobivajo na vrednosti.

A res hocete taksno druzbo?


Idiocracy torej sledi kakorkoli obrneš zadevo...

Kayzon ::

Ce znas uporabljati torente,televizija prakticno nima nobenega smisla.

Glugy ::

Sparkxl je izjavil:

vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham.

Ljudi iz reklam običajno ne boš ravno poznal. Če je nekdo črnc al pa kot si se ti izrazil toplovodar to nikakor ne jamči da je človek dober ali slab. Torej ni problem o tem kakšen je človek ampak je zate problem v tem kako človek zgleda. Dobr pa sej ne gledaš reklam zato da te plehko lepe punce pritegnejo ampak jih gledaš zarad produkta. Vsaj upam no da nisi taka ovca da bi gledal reklame zarad igralcev ki jih najamejo.

meho7 ::

Sparkxl je izjavil:

Napster in na splošno internet je te požeruhe strznil. Kako smo do takrat kupovali glasbo? Za 1 dober komad si bil prisiljen kupit album, ki je bil zanič. Zdaj plačamo za to kar dejansko hočemo poslušat

Ja vejzde. Ljudje so ze pred internetom piratizirali tako glasho kot filme.


https://www.theatlantic.com/technology/...
...

Scaramouche ::


Ja, kot, da se ne da iz torrentov sneti film/serijo v minuti ali dveh po tem, ko ga hoces gledati, brez narocnin in brez reklam (no ja, razen salabajzerji, ki visijo na javnih trackerji) in si ga pogledati.

Zadeva postaja prav smesna, vso glasbo, filme, serije imas na dosegu roke, ampak mularija se hvali kako ima narocnino za spotify, hbo,... skrajno smesno :)) in dvakrat bolj noro.


Že v poznih 90ih smo imeli enega na slo netu ki je imel spisek filmov in jih je pošiljal v kvaliteti Xvid Cd-ju na dom, ko je net prišel,je veliko ljudi dol z faksov dajal, potem ko je prišlo da ima večina lahko doma optiko se je to nehalo, je potem res smešno ko danes vidiš mlade da imajo naročnine!

Sploh pa za kak Onlyfans, kako debilen moraš biti da to plačuješ?

Horas ::

eh, OF itk plačujejo taki ki imajo res viška denarja.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kuall ::

kow je izjavil:

mtosev je izjavil:

ker na podlagi reklam ne kupujem stuff.


Extraordinary claim. Ti ne verjamemo na besedo. Znamke se ti vtisnejo globoko v mozgane.


Jep. Kaj takega, da reklame ne vplivajo na njega lahko izjavi samo low iq osebek z nizko stopnjo zavesti.
zavedam se, da moji možgani podzavestno reklame s kvaliteto izdelka povežejo nekako takole: če ima firma toliko viška denarja, da si lahko privošči drage reklame na tvju že mora delat dobiček, dobiček pa pomeni kvaliteten izdelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

meho7 ::

Scaramouche je izjavil:


Ja, kot, da se ne da iz torrentov sneti film/serijo v minuti ali dveh po tem, ko ga hoces gledati, brez narocnin in brez reklam (no ja, razen salabajzerji, ki visijo na javnih trackerji) in si ga pogledati.

Zadeva postaja prav smesna, vso glasbo, filme, serije imas na dosegu roke, ampak mularija se hvali kako ima narocnino za spotify, hbo,... skrajno smesno :)) in dvakrat bolj noro.


Že v poznih 90ih smo imeli enega na slo netu ki je imel spisek filmov in jih je pošiljal v kvaliteti Xvid Cd-ju na dom, ko je net prišel,je veliko ljudi dol z faksov dajal, potem ko je prišlo da ima večina lahko doma optiko se je to nehalo, je potem res smešno ko danes vidiš mlade da imajo naročnine!

Sploh pa za kak Onlyfans, kako debilen moraš biti da to plačuješ?

Ma polno jih je bilo - se v salomonovem oglasniku si jih nasel. Ce se kdo spomni Tartarusa. Bili so eni najvecjih ce ne celo najvecji pirati v Sloveniji.

tevtoni ::

Se spomnete televizijskih casov in kultnih filmov, kot je sam doma? Ja, to so bili gledljivi casi. Potem pa so zaceli ponavljat. 20 let zapored so predvajal isti film, sam doma. Z vsakim letom je bilo manj gledljivo. Ko je prislo 30. leto zapored (v nekaterih drzavah) so nekateri, ki radi piratizirajo, "pogruntal", da je televizija postala negledljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tevtoni ()

tevtoni ::

Glugy je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham.

Ljudi iz reklam običajno ne boš ravno poznal. Če je nekdo črnc al pa kot si se ti izrazil toplovodar to nikakor ne jamči da je človek dober ali slab. Torej ni problem o tem kakšen je človek ampak je zate problem v tem kako človek zgleda. Dobr pa sej ne gledaš reklam zato da te plehko lepe punce pritegnejo ampak jih gledaš zarad produkta. Vsaj upam no da nisi taka ovca da bi gledal reklame zarad igralcev ki jih najamejo.

Ja, to je res. Ampak ni problem v tem. Fora je, kaj se skriva v subliminalnih sporocilih. To lahko vpliva na podzavest in narekuje gledalcem kako naj zivijo in kaj naj pocnejo. Morda kdo ve, od kod izhaja duck face, oziroma ko punce, pa tudi nekateri fantje na slikah pacijo ustnice, da zgledajo bolj polne? Od kod to izhaja? Pa od kod izhaja potreba mladine, da bi vsi radi imeli temno kozo in zarad tega hodijo v skodljive solarije? Vcasih je bilo moderno, ce si imel svetlo kozo, kot recimo to tudi v teh casih velja za recimo japonsko. Tam je se zmeraj popularno, da zenske, ko je sonce, nosijo deznik. Ker bi bile cim bolj svetle. Jaz se s tabo, strinjam, da ni pomembno, kdo je kake barve koze, da je bolj pomembno kak clovek si. Ampak vseeno opazam, da bi nekateri radi malo manipulirali z ljudmi in jim pral mozgane. Po drugi strani, nabijajo komplekse tudi temnim ljudem, da naj bi bili manj vredni. Pa zraven tudi belim ljudem, ker niso temni. Skratka, zelijo nabijat komplekse vsem in jim ponuditi svoje "resitve".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tevtoni ()

FireSnake ::

Sparkxl je izjavil:

Kot otrok sem odraščal z nemško televizijo, ker jugo in kasneje slovenska je že za moje otroške pojme bila poden.
Kasneje sem začel na slovenski gledati poročila. Se še spomnite poročil? To je bila oddaja, kjer so povedali dnevne novice in konec. Danes imamo informativne oddaje. Umetno raztegnjene do onemoglosti, z reklamami, s histeričnimi kurami...novice so postranskega pomena, glavni cilj je pranje možganov naroda, vcepljanja trenutnih agend in prodati čim več skozi reklame. Reklame so pa se vsaj nekoč vrtele v 90% neskončnem krogu tuš-lidl-merkator-špar in hofer. Predvidevam da danes ni kaj drugače.
Ne gledam tega sranja že slabih 15 let.

Nemško kot rečeno gledam že od plenic. Od odrastlosti dalje sicer minimalno. Kam smo tukaj prišli...vsaka druga reklama, ki je sicer dobro narejena, vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham. Covid agenda pa je šla preko vseh meja dobrega okusa. Ne vem sicer kako je v novicah pri nas, ampak tam se vsakega, ki se do potankosti ne strinja z agendo pranja možganov javno na tv označi za teoretika zarot, desno radikalnega, huligana,... In sem se odločil da sem s tem tudi zaključil. Gledam še samo viasat histry in podobno za večerno uspavanko.

Če odmislimo tipično zahodno propagando brez najmanjše objektivnosti, katero nam silijo vsem, komu silijo woke? Starim gre na kozlanje in s tem odganjajo gledalce, mlajši pa tv programa sploh več ne gledajo. Za moje pojme kopanje groba na dolgi rok.

Ne vem, sem samo jaz čuden, ali še kdo opaža podobno



NORO, NORO, NORO dobro napisano.

Samo tole bom še dodal: James Bond je 16+ al kake oznake imajo.

Zadnjič so pa CELI LJUBI dan vrteli reklame za nove filme in v tem filmu so se 2 lezbači ene 2 sekunde lizali.
Pa nobenega opozorila nikjer.
Kako to?

Res, tako lepo, kot si tole opisal: samo kapo dol!
Če bi bilo po moje TVja že zdavnaj ne bi bilo več v bajti. Pa jo boljša polovica želi. Ker imam sam veliko dejavnosti ji ne morem zameriti.

mtosev je izjavil:

Jaz na TVju gledam poročila in kakšen dober dokumentarec. Reklame pa me niti ne motijo, ker na podlagi reklam ne kupujem stuff. Program na RTV se mi zdi kr okay.


Zdaj je jasno, zakaj si tako nekritičen in nerazgledan.
Ampak, nisi sam kriv.
Odreži to sranje in rapidno bo šlo na boljše.

kow je izjavil:


Extraordinary claim. Ti ne verjamemo na besedo. Znamke se ti vtisnejo globoko v mozgane.


Res je.
Intel je pri njemu sveti gral. Sam je dokazal.
S tem ni nič narobe, samo ne nas farbat.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

krempelj ::

Voss je izjavil:

krempelj je izjavil:

ytodf je izjavil:

tv - javna ali komercialna - palec dolJ...

to linearno indoktriniranje je zastarelo, čisto mimo, čeprav moraš plačat.

zdaj imaš video na zahtevo - ne pozabit gledat gor!!!!111enaena


Ja, kot, da se ne da iz torrentov sneti film/serijo v minuti ali dveh po tem, ko ga hoces gledati, brez narocnin in brez reklam (no ja, razen salabajzerji, ki visijo na javnih trackerji) in si ga pogledati.

Zadeva postaja prav smesna, vso glasbo, filme, serije imas na dosegu roke, ampak mularija se hvali kako ima narocnino za spotify, hbo,... skrajno smesno :)) in dvakrat bolj noro.


Ampak te noro smešni ljudje, kot si jih ti sam oklical ti dajejo moznost, da si ti lahko veselo zastonj potegneš dol film ;) Nekje podjetja morajo dobiti denar za ustvarjanje, se ti ne zdi?


Po drugi strani pa bi brez piratiziranja, te isti ljudje hodili kupovati dvdje/blueraye ker video on demand sploh ne bi obstajal. Pa glasba bi bila se vedno na cdjih. In zdaj se trg spet drobi, boste lahko kmalu naroceni (in vezani za 2 leti) na 20 razlicnih providerjev, da boste lahko pogledali vse kar vas zanima. Sicer sam rade volje placam za film, serijo ali glasbo, toliko kolikor se mi je zdela vredna, PO tem, ko si jo pogledam, oz. za serijo PO tem, ko ugotovim, da bojo naslednjo sezono posneli. Svinjarij, kot je bil recimo Firefly pa ne bom podpiral.

Sicer sem rekel tehnicno sposoben, kar je koliko? 1% populacije? Po mojih kriteriji sicer 0.001%. Sicer EU sponzorirana raziskava za 300k eurov ni ugotovila skodljivega ucinka piratstva na prodajo.

Daniel je izjavil:

krempelj je izjavil:

Mislim, da se celotna tema koncentrira na popolnoma napacno zadevo.

Ne ali je TV negledljiva, ampak ali hocete ziveti v druzbi kot jo splosno sprejeti mediji (televizija, fejstbukovi, radio,...) diktirajo.

Ja, seveda ne bo nihce za silo normalen gledal v prime timu Kmetij, "Ljepotica i Genialca",... Ampak dejstvo je, da vecino intelektualno nesposobnih, se opravicujem izrazu, "degenov" tocno to gleda. Tudi kopica tule na forumu.

Ce pogledamo samo zadnje dve leti, toliko lazi, kot so jih plasirali preko druzabnih omrezij, youtuba,... jih verjetno ni bilo v tako kratkem casu plasiranih z nobene medijske platforme. Laz za lazjo.

Kam to pelje? Druzba postaja vedno bolj zabita, poglejte debate, ki so bile na slo-techu 20 let nazaj in danes. Vam bo v milisekundi vse jasno.

Ce take neumnosti in zlonamerne lazi plasiras v klasicnih medijih, bos najmanj placal tozbo in bil katapultiran iz sluzbe. Na druzabnih omrezjih pa nihce za nic ne odgovarja, tudi na slo-techu ne (kjer moderatorji, namesto, da bi neeticne debate o skodljivostih cepiv, zatrli v kali, dovolijo sirjenje neumnih dezinformacij), kjer s kratkim pogledom na osebe, ki recimo zagovarjajo antivaxerstvo, hkrati na polno sodelujejo v temah o kriptovalutah in plasirajo neumnosti v javnost, da bi jo destabilizirali druzbo, ker posledicno kriptovalute dobivajo na vrednosti.

A res hocete taksno druzbo?


Idiocracy torej sledi kakorkoli obrneš zadevo...


Idiocracy je ze tu, ze najmanj 10 let... Sicer bolj up-to-date verzija je "Dont Look Up" ;)
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

widj3098dj32 ::

krempelj je izjavil:

Mislim, da se celotna tema koncentrira na popolnoma napacno zadevo.

Ne ali je TV negledljiva, ampak ali hocete ziveti v druzbi kot jo splosno sprejeti mediji (televizija, fejstbukovi, radio,...) diktirajo.

Ja, seveda ne bo nihce za silo normalen gledal v prime timu Kmetij, "Ljepotica i Genialca",... Ampak dejstvo je, da vecino intelektualno nesposobnih, se opravicujem izrazu, "degenov" tocno to gleda. Tudi kopica tule na forumu.

Ce pogledamo samo zadnje dve leti, toliko lazi, kot so jih plasirali preko druzabnih omrezij, youtuba,... jih verjetno ni bilo v tako kratkem casu plasiranih z nobene medijske platforme. Laz za lazjo.

"Flatten the curve, it's just 14 days". Nadaljeval ne bom.

Intelektualna debata je pa za mene ta, ki ni omejena iz strani butthurt "nosilcev moci" na doloceni platformi, ker se kdo kaj ne strinja z njihovim razmisljanjem. To je namrec se bolj podlo kot odkrit tiran, ker on vsaj ima jajca to priznat, tu se pa zadeve skrivajo z nekimi floskulami kot "sovrazni govor" in podobno.

Btw omenjen je argument "saj imas torrent". Da, pri nas v Sloveniji je to se trenutno opcija, kdo pa ve stanje po tujini pa je to ze tezje izvedljivo - v zahodnem "svobodnem" svetu.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

krempelj je izjavil:

Mislim, da se celotna tema koncentrira na popolnoma napacno zadevo.

Ne ali je TV negledljiva, ampak ali hocete ziveti v druzbi kot jo splosno sprejeti mediji (televizija, fejstbukovi, radio,...) diktirajo.

Ja, seveda ne bo nihce za silo normalen gledal v prime timu Kmetij, "Ljepotica i Genialca",... Ampak dejstvo je, da vecino intelektualno nesposobnih, se opravicujem izrazu, "degenov" tocno to gleda. Tudi kopica tule na forumu.

Ce pogledamo samo zadnje dve leti, toliko lazi, kot so jih plasirali preko druzabnih omrezij, youtuba,... jih verjetno ni bilo v tako kratkem casu plasiranih z nobene medijske platforme. Laz za lazjo.

Kam to pelje? Druzba postaja vedno bolj zabita, poglejte debate, ki so bile na slo-techu 20 let nazaj in danes. Vam bo v milisekundi vse jasno.

Ce take neumnosti in zlonamerne lazi plasiras v klasicnih medijih, bos najmanj placal tozbo in bil katapultiran iz sluzbe. Na druzabnih omrezjih pa nihce za nic ne odgovarja, tudi na slo-techu ne (kjer moderatorji, namesto, da bi neeticne debate o skodljivostih cepiv, zatrli v kali, dovolijo sirjenje neumnih dezinformacij), kjer s kratkim pogledom na osebe, ki recimo zagovarjajo antivaxerstvo, hkrati na polno sodelujejo v temah o kriptovalutah in plasirajo neumnosti v javnost, da bi jo destabilizirali druzbo, ker posledicno kriptovalute dobivajo na vrednosti.

A res hocete taksno druzbo?

ne mešati družbe ki postaja zabita s tem, da pač idioti dobivajo vedno več medijskega prostora. to ni nujno enako.

če 'včasih' ni bilo idiotij v medijskem prostoru še ne pomeni da ni obstajalo veliko idiotov. pač niso dobili medijske podpore in jih folk ni poznal. ampak zaradi tega reči da je bila splošna inteligenca večja pa je po mojem napačno.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

FireSnake je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Kot otrok sem odraščal z nemško televizijo, ker jugo in kasneje slovenska je že za moje otroške pojme bila poden.
Kasneje sem začel na slovenski gledati poročila. Se še spomnite poročil? To je bila oddaja, kjer so povedali dnevne novice in konec. Danes imamo informativne oddaje. Umetno raztegnjene do onemoglosti, z reklamami, s histeričnimi kurami...novice so postranskega pomena, glavni cilj je pranje možganov naroda, vcepljanja trenutnih agend in prodati čim več skozi reklame. Reklame so pa se vsaj nekoč vrtele v 90% neskončnem krogu tuš-lidl-merkator-špar in hofer. Predvidevam da danes ni kaj drugače.
Ne gledam tega sranja že slabih 15 let.

Nemško kot rečeno gledam že od plenic. Od odrastlosti dalje sicer minimalno. Kam smo tukaj prišli...vsaka druga reklama, ki je sicer dobro narejena, vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham. Covid agenda pa je šla preko vseh meja dobrega okusa. Ne vem sicer kako je v novicah pri nas, ampak tam se vsakega, ki se do potankosti ne strinja z agendo pranja možganov javno na tv označi za teoretika zarot, desno radikalnega, huligana,... In sem se odločil da sem s tem tudi zaključil. Gledam še samo viasat histry in podobno za večerno uspavanko.

Če odmislimo tipično zahodno propagando brez najmanjše objektivnosti, katero nam silijo vsem, komu silijo woke? Starim gre na kozlanje in s tem odganjajo gledalce, mlajši pa tv programa sploh več ne gledajo. Za moje pojme kopanje groba na dolgi rok.

Ne vem, sem samo jaz čuden, ali še kdo opaža podobno



NORO, NORO, NORO dobro napisano.

Samo tole bom še dodal: James Bond je 16+ al kake oznake imajo.

Zadnjič so pa CELI LJUBI dan vrteli reklame za nove filme in v tem filmu so se 2 lezbači ene 2 sekunde lizali.
Pa nobenega opozorila nikjer.
Kako to?

Res, tako lepo, kot si tole opisal: samo kapo dol!
Če bi bilo po moje TVja že zdavnaj ne bi bilo več v bajti. Pa jo boljša polovica želi. Ker imam sam veliko dejavnosti ji ne morem zameriti.

mtosev je izjavil:

Jaz na TVju gledam poročila in kakšen dober dokumentarec. Reklame pa me niti ne motijo, ker na podlagi reklam ne kupujem stuff. Program na RTV se mi zdi kr okay.


Zdaj je jasno, zakaj si tako nekritičen in nerazgledan.
Ampak, nisi sam kriv.
Odreži to sranje in rapidno bo šlo na boljše.

kow je izjavil:


Extraordinary claim. Ti ne verjamemo na besedo. Znamke se ti vtisnejo globoko v mozgane.


Res je.
Intel je pri njemu sveti gral. Sam je dokazal.
S tem ni nič narobe, samo ne nas farbat.

Boljše, da ne daješ reply, ker pišeš neumnosti. Brez skrbi bom raje gledal/poslušal RTV kot neke random osebke na internetu kot si ti. Sorči samo osebna mnenja in preference ljudi kot si ti me niti malo ne zanimajo. Sicer sem se te nabral v temah o vladi in volitvah.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Avenger ::

Pri sosedih TV dela praktično 24/7, pri meni dela ko gledam film ali serijo, naročnine pa nimam. Na splošno je vse to distrakcija, tudi filmi in serije, sploh nič ne bi smel gledat, to pač ni lajf in nismo tu, da bi se vživljali v fantazije nekega režiserja, ki je prebavil kar je izpljunil scenarist, ki je prebavil kar je izpljunil pisec. To je nek duhovni, virtualni fast food. Dobiš takoj, izgleda fantastično, prehrambena vrednost je v najboljšem primeru 0, običajno pa negativna. Dnevniki in "informativne" oddaje imajo korenine v realnosti, vendar so močno predelani, že desetletja nazaj so bili, zdaj pa niso nič več od vsiljevalcev agende. In kot vem iz večih virov "novinarji" skoraj nikoli ne dobijo navodil kaj in kako naj pišejo, ampak jih usmerjajo pasivno, objavljajo in nagrajujejo liberalno razmišljanje, konservativnega pa ne objavljajo ali pa ga objavljajo nekje na robu. Pisec nato zelo hitro ugotovi, kaj je zaželjeno in kaj ni in se temu prilagodi, tudi samocenzurira. Tisti zelo na robu spektra odidejo, ker se nočejo upognit, tisti bolj proti sredini pretehtajo, da jim je več vredno obdržat službo, ker lahko drugače zgubijo hišo, ki je na hipoteko, žena bo šla, za otroka bo še zmer treba plačevat... ja? Redki imajo luksuz, da ostanejo zvesti samo sebi. Obenem, tudi če ni pritiska agende od zgoraj, je še vedno pritisk urednikov, da se objavljajo vsebine, ki privlačijo ljudi, bolj bombastično, več je ogledov. V Ameriki je praktično največji sponzor medijskih hiš farmacija... ali ni potem jasno, koga se ne sme kritizirat??

Tako dobimo pranje možganov, če dolgo časa ne gledaš poročil in potem pogledaš od začetka do konca, ti skoraj ni jasno kam smo prišli. Ja, korak za korakom. Jaz raje iščem svoje vire informacij o temah, ki me zanimajo, če je neka novica in me zanima, je 24ur ali pa nek tuj medij samo izhodišče ne pa alfa in omega, nobenemu viru pa ne moreš 100% zaupat. To kar se dogaja v Ameriki je že zelo ekstremno, CNN še nikoli ni bil tako noro pristranski kot je zdaj, niso nič drugega kot agenda pusherji, inteligenten človek ne more gledat Don Lemona ne da bi vmes 3x bruhal. Pri nas se mi zdi, še ni tako hudo, rpedvsem zato, ker Slovenija kot majhna država ni pod velikim pritiskom... zaenkrat. Kljub temu pa smo bili priča težki diskriminaciji drugega mnenja - to o zaupanju stroki je šlo čez vse meje zdravega razuma, ker ni dovoljene nobene debate, prikazano pa je kot da se 100% stroke 100% strinja o 100% zadev, kar je totalno noro. Skratka, vklopi razum, ne glej TV.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

gruntfürmich ::

Avenger je izjavil:

Skratka, vklopi razum, ne glej TV.

dober nasvet, ki pa vsebuje eno past; namreč če pa tv zamnenjaš za internet, je pa še 100× slabše...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Horas ::

gruntfürmich je izjavil:

Avenger je izjavil:

Skratka, vklopi razum, ne glej TV.

dober nasvet, ki pa vsebuje eno past; namreč če pa tv zamnenjaš za internet, je pa še 100× slabše...


je pa še bolje gledat tv pa bit na netu kot pa v slabi družbi, s drogo pa alkoholom.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Meiniken ::

Sej se je vsaka industrija razvila v smeri cash graba. Ko je bil internet še v povojih je bilo pomojem še najboljše. Potem se je pa začelo obdobje dopamine junkijev (danes smo to praktično vsi).

Tv je zame osebno bil že od nekdaj negledljiv. Ne prenesem prekinjanja zaradi reklam (da ne omenim same količine reklam...).

Sploh pa... kdo danes še sploh gleda TV programe? Razumem da dinozavri še vedno ne znajo s tehnologijo in se držijo mantre, da se ob sedmih usedejo pred TV in tam čepijo do kakšne desetih potem pa spat. Sploh danes imajo cel večer dela, ker 24ur vrtijo praktično cel večer.

Mladi (oz. mlajši) pa itak visijo na internetu in glancajo streaming platforme, ki imajo seveda svoje težave. Ali pa so na oh in ah naprav ter aplikacij na tv-ju.

Druge industrije so pa isti poden. Malo vloženega dela za velik šus dopamina :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

mtosev ::

Jaz gledam TV no samo dnevnik ob 19.00 pa sem 30+ let star. To je zame tradicija, da pogledam dnevnik v živo. Drugo pa skoraj ne gledam razen kakšnega dokumentarca.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

krempelj ::

gruntfürmich je izjavil:

ne mešati družbe ki postaja zabita s tem, da pač idioti dobivajo vedno več medijskega prostora. to ni nujno enako.

100% je povezano s splosno zabitostjo druzbe (nadaljujem spodaj), saj medije zanima samo denar, dobijo ga pa iz vecje gledanosti. Ce torej predvajas ljudem Kmetijo, bos imel 90% gledanost, ce jim bos dal poljudnoznanstvene vsebine bos imel 10% gledanost in ta se zrcali naravnost na ceno oglasnega prostora.

gruntfürmich je izjavil:

če 'včasih' ni bilo idiotij v medijskem prostoru še ne pomeni da ni obstajalo veliko idiotov. pač niso dobili medijske podpore in jih folk ni poznal. ampak zaradi tega reči da je bila splošna inteligenca večja pa je po mojem napačno.


(nadaljujem od zgoraj), vcasih ni bila edino merilo uspesnosti denar in so si v imenu splosne boljse izobrazbe ljudi lahko privoscili vrteti poljudnoznanstvene oddaje z 10% gledanostjo, ki je pocasi poskocila na 20%, 30%... ker ni bilo drugih vsebin za idiote. Danes se samo tekmuje za cimvecjo gledanost (oz. za ceno in zasedenost oglasnega prostora) in ker je idiotov najvec, je tudi vsebin za idiote najvec. Saj ima najboljsi ROI.

In tako, kot so se vcasih nekateri idioti vdali in zaceli gledati poljudnoznanstvene vsebine, tako se danes nekateri pametni vdajo in se zacnejo poneumljati skupaj z mnozicami. Nogomet na primer.

Horas je izjavil:

je pa še bolje gledat tv pa bit na netu kot pa v slabi družbi, s drogo pa alkoholom.


Razmnozeval se bos pa preko epruvete. Analno ali na kakrsenkoli nacin si ze predstavljas.

Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

tevtoni ::

Prihaja nova doba, ocitno, pivo bezi ven iz ljubljane. Tudi kar se tice televizije, doba tv se pocas koncuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tevtoni ()

krempelj ::

tevtoni je izjavil:

Prihaja nova doba, ocitno, pivo bezi ven iz ljubljane.

You wish, dokler se stajerke in primorke selijo in porocajo z ljubljancani, je vseeno kam bezi pivo, samo, da jih "butne" ;)
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

Phantomeye ::

Vazno, da folk povsod vidi zarote gejev in črncev, ki se hočejo infiltrirat v naše možgane, in nas spremenit v črne geje. Svašta najdeš... Sej ne, da je govora marginaliziranih skupinah, ki se jih je trpinčilo tako ali drugače skozi stoletja. In ko končno dobijo dovolj podpore naroda v svojem "boju", da bi imeli enake pravice, možnosti in reprezentacijo, kot ostali ljudje... nekateri kekci vidijo zaroto.

mtosev ::

Iz kje je oni Seku M Conde, ki je novinar/voditelj na nacionalki? Mogoče je tudi on del zarote. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

widj3098dj32 ::

Phantomeye je izjavil:

Vazno, da folk povsod vidi zarote gejev in črncev, ki se hočejo infiltrirat v naše možgane, in nas spremenit v črne geje. Svašta najdeš... Sej ne, da je govora marginaliziranih skupinah, ki se jih je trpinčilo tako ali drugače skozi stoletja. In ko končno dobijo dovolj podpore naroda v svojem "boju", da bi imeli enake pravice, možnosti in reprezentacijo, kot ostali ljudje... nekateri kekci vidijo zaroto.

Kakem boju? Kaj nimate se kaj za ucit za kolokvije na FDV?

O zaroti bi se govorilo, ko ta dogajanja ne bi bila tako ocitna.

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

Sparkxl je izjavil:

Nemško kot rečeno gledam že od plenic. Od odrastlosti dalje sicer minimalno. Kam smo tukaj prišli...vsaka druga reklama, ki je sicer dobro narejena, vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham. Covid agenda pa je šla preko vseh meja dobrega okusa. Ne vem sicer kako je v novicah pri nas, ampak tam se vsakega, ki se do potankosti ne strinja z agendo pranja možganov javno na tv označi za teoretika zarot, desno radikalnega, huligana,... In sem se odločil da sem s tem tudi zaključil. Gledam še samo viasat histry in podobno za večerno uspavanko.


Kar se tiče reklam, mislim, da se je situacija drastično poslabšala v zadnjih dveh letih. Po novem tudi Audi v reklami na TV vozijo črnci. Tukaj gre za globalističano agendo, da nas poskušajo navaditi, da je normalno, če se v Evropo masovno priseljujejo črnci iz Afrike in nas Evropejce nadomestijo in izpodrinejo.

Phantomeye ::

widj3098dj32 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Vazno, da folk povsod vidi zarote gejev in črncev, ki se hočejo infiltrirat v naše možgane, in nas spremenit v črne geje. Svašta najdeš... Sej ne, da je govora marginaliziranih skupinah, ki se jih je trpinčilo tako ali drugače skozi stoletja. In ko končno dobijo dovolj podpore naroda v svojem "boju", da bi imeli enake pravice, možnosti in reprezentacijo, kot ostali ljudje... nekateri kekci vidijo zaroto.

Kakem boju? Kaj nimate se kaj za ucit za kolokvije na FDV?

O zaroti bi se govorilo, ko ta dogajanja ne bi bila tako ocitna.


U, šala o fdv-ju in strip iz interneta. Kredibilnost, kar seva iz tebe ...

Kar malo poglej oglase od npr. 1900 naprej. Bel moški prikazan kot man of the house, ženska kot gospodinja in produkti usmerjeni v to, da "zadovolji" svojega moža. Oglasi, ki so prikazovali geje in etične skupine, pa so bili vedno slabšalni.

In to se želi spremenit, če se ob tem počutiš ogroženega in napadenega, to veliko pove o tebi kot človeku, žal.

in nihče ne pravi, da korporacije ne izkoriščajo momentum, za lasten zaslužek. Ampak, če misliš, da ljudje, ki jih nočeš v filmih in reklamah, ne želijo enakovredne obravnave, potem nisi človeški









lynxslo5 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Nemško kot rečeno gledam že od plenic. Od odrastlosti dalje sicer minimalno. Kam smo tukaj prišli...vsaka druga reklama, ki je sicer dobro narejena, vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham. Covid agenda pa je šla preko vseh meja dobrega okusa. Ne vem sicer kako je v novicah pri nas, ampak tam se vsakega, ki se do potankosti ne strinja z agendo pranja možganov javno na tv označi za teoretika zarot, desno radikalnega, huligana,... In sem se odločil da sem s tem tudi zaključil. Gledam še samo viasat histry in podobno za večerno uspavanko.


Kar se tiče reklam, mislim, da se je situacija drastično poslabšala v zadnjih dveh letih. Po novem tudi Audi v reklami na TV vozijo črnci. Tukaj gre za globalističano agendo, da nas poskušajo navaditi, da je normalno, če se v Evropo masovno priseljujejo črnci iz Afrike in nas Evropejce nadomestijo in izpodrinejo.


Prihajajo črnci iz Afrike s čolni, da nam pred nosom kupijo Audije in jih vozijo, medtem ko nam bodo ostali samo Clioti.

Zgodovina sprememb…

widj3098dj32 ::

Phantomeye je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Vazno, da folk povsod vidi zarote gejev in črncev, ki se hočejo infiltrirat v naše možgane, in nas spremenit v črne geje. Svašta najdeš... Sej ne, da je govora marginaliziranih skupinah, ki se jih je trpinčilo tako ali drugače skozi stoletja. In ko končno dobijo dovolj podpore naroda v svojem "boju", da bi imeli enake pravice, možnosti in reprezentacijo, kot ostali ljudje... nekateri kekci vidijo zaroto.

Kakem boju? Kaj nimate se kaj za ucit za kolokvije na FDV?

O zaroti bi se govorilo, ko ta dogajanja ne bi bila tako ocitna.


U, šala o fdv-ju in strip iz interneta. Kredibilnost, kar seva iz tebe ...

Kar malo poglej oglase od npr. 1900 naprej. Bel moški prikazan kot man of the house, ženska kot gospodinja in produkti usmerjeni v to, da "zadovolji" svojega moža. Oglasi, ki so prikazovali geje in etične skupine, pa so bili vedno slabšalni.

In to se želi spremenit, če se ob tem počutiš ogroženega in napadenega, to veliko pove o tebi kot človeku, žal.

in nihče ne pravi, da korporacije ne izkoriščajo momentum, za lasten zaslužek. Ampak, če misliš, da ljudje, ki jih nočeš v filmih in reklamah, ne želijo enakovredne obravnave, potem nisi človeški









lynxslo5 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Nemško kot rečeno gledam že od plenic. Od odrastlosti dalje sicer minimalno. Kam smo tukaj prišli...vsaka druga reklama, ki je sicer dobro narejena, vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham. Covid agenda pa je šla preko vseh meja dobrega okusa. Ne vem sicer kako je v novicah pri nas, ampak tam se vsakega, ki se do potankosti ne strinja z agendo pranja možganov javno na tv označi za teoretika zarot, desno radikalnega, huligana,... In sem se odločil da sem s tem tudi zaključil. Gledam še samo viasat histry in podobno za večerno uspavanko.


Kar se tiče reklam, mislim, da se je situacija drastično poslabšala v zadnjih dveh letih. Po novem tudi Audi v reklami na TV vozijo črnci. Tukaj gre za globalističano agendo, da nas poskušajo navaditi, da je normalno, če se v Evropo masovno priseljujejo črnci iz Afrike in nas Evropejce nadomestijo in izpodrinejo.


Prihajajo črnci iz Afrike s čolni, da nam pred nosom kupijo Audije in jih vozijo, medtem ko nam bodo ostali samo Clioti.

Nevem kaj imajo reklame iz 1900-1970 z modernimi casi, si pogledal ze letos na koledar?

Enakovredni? HAHAHA. Povej mi, je na Kitajskem slucajno enakovrednost, da tlacijo belce v njihove reklame? So mogoce tam tudi kvote, da mora biti bel moski, ter kitajka kot par v reklamah?

Odmakni globalisticni kurac iz ust, ker smrdis na dalec naokoli.

c3p0 ::

Saj bo zdaj shiftalo proti trans, pardon non-binary počasi, pa zoofili tudi imajo kaj za povedat, da pedotov niti ne omenjamo (twitter loooves them).

carovnik1900 ::

Pedofili se bodo združii z LGTBX (navedi poljubno končnico) v roku 10 let. Konec koncev na drugi strani tudi del islama in določene "kulturne" skupnosti to podpirajo (princip: ko punčka dobi menstruacijo ni več otrok in podobno), na drugi strani pritiski spolnih deviantov, ki imajo medije pod kontrolo in finance. Neskončno ogabno, ampak realno.

Kar se pa TV tiče. Ne gledam že vsaj 20 let (od srednje šole). Preprosto negledljivo je vse skupaj. Pa tudi Netflix in podobne stream servise sem začel zaradi woke politike preprosto bojkotirat, še na travniku se jih izognem.

Ne gre za nobeno zaroto, gre za načrtno (ker nemogoče je, da bi se toliko "woke" ljudi slučajno znašlo v medijih naenkrat) vsiljevanje neke ideje manjšine večini...

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Televizija je postala negledljiva takoj, ko si izkusil prednost gledanja stvari po lastnem izoboru, ob svojem casu, brez reklam,...

Sparkxl ::

Netflix je tudi zgodba za sebe. Gledam 3 leta. Na začetku me je skoraj kap. V čisto vsaki nadaljevanki geotermalci v ogabnih prizorih. Vsaki, brez izjem. Lani sem zasledil da zaradi tega množično izgubljajo gledalce in to zdaj opažam v nadaljevankah, da so stopili par korakov nazaj.
Ekstra ogabnih prizorov konstantno ni več, zdaj se to servira bolj zadržano.

Recimo v predzadnjem delu se glavni karakter, brez repa in glave, čisto naključno na wcju zaliže s tipom.

Spet v eni drugi, tretja sezona, ena igralka, ki je bila poročena z glavnim igralcem, postane geotermalka in njena partnerka je seveda črna. Wtf
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4chan in radikalizacija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20621993 (13492) nirburu
»

V Slovenijo prihaja medijska hiša N1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
628860 (3573) ubermensch

Več podobnih tem