» »

Televizija je dokončno postala negledljiva

Televizija je dokončno postala negledljiva

1 2 3
4
»

Miki N ::

WTF je televizija?

Malidelničar ::

Miki N je izjavil:

WTF je televizija?

Tisto kar gleda tvoja babica. Tisto, kar je letos odločilo volitve.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Miki N ::

Malidelničar je izjavil:

Miki N je izjavil:

WTF je televizija?

Tisto kar gleda tvoja babica. Tisto, kar je letos odločilo volitve.


Jajo je televizija? Pa saj niti ni bil toliko gor.. zakaj so potem bakice volile proti njemu?

Jaz sem pa mislil, da odloča Klet in slotech koprive...
:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Malidelničar ::

Miki N je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Miki N je izjavil:

WTF je televizija?

Tisto kar gleda tvoja babica. Tisto, kar je letos odločilo volitve.


Jajo je televizija? Pa saj niti ni bil toliko gor.. zakaj so potem bakice volile proti njemu?

Jaz sem pa mislil, da odloča Klet in slotech koprive...
:8)


Nope RTV in PoP sta televizija.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Miki N ::

Hja samo po drugi strani pa je bilo kup folka, ki so volili SDNJ brez da bi enkrat odprli TV.

Mogoče bi jih pa televizija prepričala, da vseeno preverijo program Gospota Janše in se premislijo?

Ni tako enostavno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

redtech ::

Jaz imam prižgan TV, gledam pa S-T :)

Miki N ::

Pa saj ST je čisto dober presek družbe.


Pa še zastonj je!

Malidelničar ::

Miki N - vprašanje koliko je reprezentativen presek družbe. Verjetno manj kot Reddit ali pa Facebook. Televizijo poleg tega res spremljajo tudi mase ljudi.

Zanimivo, sam je ne spremljam že ... zadnjih 10 let. Razen športa, pa še ta me ne zanima pretirano več; Ligo Prvakov sem redno spremljal pa je itak vmes šla na ŠportTV - uf kje so že časi legendarnih finalov iz leta 1999 pa recimo 2005 :), olimpijske igre še spremljam, še največ vsake štiri leta svetovno prvenstvo v nogometu, evo to je edina športna razvada, ki je ostala.

Ljudje so pri nas pač lazy in vseeno po inerciji spremljajo Odmeve pa dnevnik na 24ur, ker pač, kot je rekla bakica "Če povejo na televiziji, potem pa že mora biti res." Mlajši imajo Netflix ampak le-ta ni namenjen informiranju ampak bolj koristni zabavi :P Poleg tega vsi programi niso izkoriščeni, dvojka, ki je bila top športni program izgublja, trojka pa konceptualno ni umeščena v nek resni koncept, kaj naj bi res ponujala, da bi bilo zanimivo.

Sicer pa imajo tudi v tujini težave z nacionalnimi televizijskimi programi, nazadnje, če se ne motim so poročali o nekih spremembah BBC-ja ...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

Sheteentz ::

Sparkxl je izjavil:

...vsaka druga reklama, ki je sicer dobro narejena, vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham.


Dragi človek, ti nujno rabiš psihoterapevta, če se ti ob sočloveku bruha. Saj bi ti rekel sociopat, ampak sociopati so do ljudi ravnodušni, ti pa do soljudi izražaš prav patološko averzijo. Pojdi na zdravljenje, tebi bo bolje, manj ti bo šlo na bruhanje, pa še ljudje okoli tebe bodo manj v zadregi.

Miki N ::

Malidelničar je izjavil:

Miki N - vprašanje koliko je reprezentativen presek družbe. Verjetno manj kot Reddit ali pa Facebook. Televizijo poleg tega res spremljajo tudi mase ljudi.

Zanimivo, sam je ne spremljam že ... zadnjih 10 let. Razen športa, pa še ta me ne zanima pretirano več; Ligo Prvakov sem redno spremljal pa je itak vmes šla na ŠportTV - uf kje so že časi legendarnih finalov iz leta 1999 pa recimo 2005 :), olimpijske igre še spremljam, še največ vsake štiri leta svetovno prvenstvo v nogometu, evo to je edina športna razvada, ki je ostala.


Ja saj to je .. vprašanje koliko se dejansko spremlja TV, če vzameš stran šport.

Ker ipak TV že dolgo tekmuje za pozornost z ostalim, dan ima pa samo toliko in toliko ur.

Recimo pri nas je bil včasih pojem TV Dnevnik, ki je bil institucija - danes so še celo bakice prekloplile na internetna MSM propagandna hranila. Oziroma recimo, da je folk dopolnil svoj informacijski "jedilnik". Pa ne da je bil TV Dnevnik boljši - šele zdaj vidim, kako je bilo to v bistvu isto MSM sranje kot vedno, samo kar nisi vedel ni bolelo.

Aja nekdo je omenil BBC, no to pa je ena inštitucija, ki je tako globoko zabredla v neko globohomo "dresiranje ovc", da je že praktično komično. Pri nas saj ni takega kontrasta glede na prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

zasavc83 ::

Sparkxl je izjavil:

Kot otrok sem odraščal z nemško televizijo, ker jugo in kasneje slovenska je že za moje otroške pojme bila poden.
Kasneje sem začel na slovenski gledati poročila. Se še spomnite poročil? To je bila oddaja, kjer so povedali dnevne novice in konec. Danes imamo informativne oddaje. Umetno raztegnjene do onemoglosti, z reklamami, s histeričnimi kurami...novice so postranskega pomena, glavni cilj je pranje možganov naroda, vcepljanja trenutnih agend in prodati čim več skozi reklame. Reklame so pa se vsaj nekoč vrtele v 90% neskončnem krogu tuš-lidl-merkator-špar in hofer. Predvidevam da danes ni kaj drugače.
Ne gledam tega sranja že slabih 15 let.

Nemško kot rečeno gledam že od plenic. Od odrastlosti dalje sicer minimalno. Kam smo tukaj prišli...vsaka druga reklama, ki je sicer dobro narejena, vsebuje ali črnca ali toplovodarja ali kar oboje. Bruham. Covid agenda pa je šla preko vseh meja dobrega okusa. Ne vem sicer kako je v novicah pri nas, ampak tam se vsakega, ki se do potankosti ne strinja z agendo pranja možganov javno na tv označi za teoretika zarot, desno radikalnega, huligana,... In sem se odločil da sem s tem tudi zaključil. Gledam še samo viasat histry in podobno za večerno uspavanko.

Če odmislimo tipično zahodno propagando brez najmanjše objektivnosti, katero nam silijo vsem, komu silijo woke? Starim gre na kozlanje in s tem odganjajo gledalce, mlajši pa tv programa sploh več ne gledajo. Za moje pojme kopanje groba na dolgi rok.

Ne vem, sem samo jaz čuden, ali še kdo opaža podobno


Ko sem tole bral, sem šel preverjat ali sem napisal sam. Se popolnoma strinjam, tudi sam iz teh razlogov navadne TV ne prebavljam več, z izjemo kakšnega dokumentarnega kanala, kateri gredo tudi na vse slabše. Nisem še obupal nad VOD vsebinami, pa še tu znajo vse pokvarit slejkoprej s kakšnimi reklamami, kljub naročnini.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4chan in radikalizacija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20622442 (13941) nirburu
»

V Slovenijo prihaja medijska hiša N1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
629025 (3738) ubermensch

Več podobnih tem