» »

4chan in radikalizacija

4chan in radikalizacija

1 2 3
4
5

cias ::

dice7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


radikalizira pa pač to razmišljanje, da njim NEKAJ PRIPADA, čeprav jim en kurc pripada, potrebno si je ZASLUŽIT...

Tukaj se nekako strinjam s tabo. Rasizem, seksizem in vsi ti kompleksi, kateri so znacilni za uporabnike omenjenega portala, nekako res ždijo iz tega, da ti uporabniki mislijo, da jim dolocene stvari enostavno pripadajo; pa naj bo to, da jim pripadajo zenske, ali jim pripada vec pravic, bonitet, kot ostalim druzbenim skupinam in so naposled mnenja, da lahko udrihajo po drugih, itd..


A si kdaj videl kakšen 4chan meet? To da nisi sposoben ločiti med rasizmom in trolanjem je plod današnje "intelektualne" vzgoje. It's OK to be white posterje so večinoma lepili nebeli, eni so se še za foro posneli ko so to delali in potem gor postali kako jih je zakon obravnaval. Sploh tisti musliman ki je lepil Islam is right about women je bil res vrhunski troll in jasno pokazal kaj naša napredna družba.

dice7 ::

Strelski pohodi so verjetno tudi for teh lulz?

Malidelničar ::

Finančna nepismenost v SLO je huda težava, še jaz sem bil do nedavnega finančni analfabet. In iz tega kot študent in mlad zaposleni vlekel katastrofalne osebne odločitve. Seveda se iz tega napaja Levica. Ni čudno, da je Levica napadla tisto finančno šolo za najstnike, ki jo že nekaj let organizirajo Finance in kjer se mladi (že osnovnošolci) učijo osnove vodenja gospodinjskih računov, varčevanja, investicij in borze, najema različnih kreditov, pomen obresti itd. To ne bodo njihovi volivci.

Plus ZDA je, ker ti omogoča izbiro alternativne poti in tudi če se za njo odločiš na 4chanu to ni problem. Predraga hipsterska Kalifornija ni za vse, lahko greš za naftaša ali gozdarja in zaslužiš. Lahko se preseliš v Idaho, Severno Dakoto.

Tako da iz tega vidika se v ZDA efekte 4chana lepo lahko zregulira z okoljem. Pri nas bi pa to postala 'self-reinforcing loop'.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

D3m ::

dice7 je izjavil:

Strelski pohodi so verjetno tudi for teh lulz?


Ne lulz.

Ampak "do it faggot" .

In pol smo čakali ali ima jajca to narediti. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

cias ::

dice7 je izjavil:

Strelski pohodi so verjetno tudi for teh lulz?


US: Car rams into Wisconsin Christmas parade

The attack in the Milwaukee suburb of Waukesha caused at least five deaths and left more than 40 injured. A person of interest was arrested, but police offered no details on identity or a possible motive.

Avto je bil reden obiskovalec 4chana?

dice7 ::

Avto je verjetno vozil supreme gentleman

D3m ::

Itak.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Malidelničar je izjavil:

Finančna nepismenost v SLO je huda težava, še jaz sem bil do nedavnega finančni analfabet. In iz tega kot študent in mlad zaposleni vlekel katastrofalne osebne odločitve. Seveda se iz tega napaja Levica. Ni čudno, da je Levica napadla tisto finančno šolo za najstnike, ki jo že nekaj let organizirajo Finance in kjer se mladi (že osnovnošolci) učijo osnove vodenja gospodinjskih računov, varčevanja, investicij in borze, najema različnih kreditov, pomen obresti itd. To ne bodo njihovi volivci.

Plus ZDA je, ker ti omogoča izbiro alternativne poti in tudi če se za njo odločiš na 4chanu to ni problem. Predraga hipsterska Kalifornija ni za vse, lahko greš za naftaša ali gozdarja in zaslužiš. Lahko se preseliš v Idaho, Severno Dakoto.

Tako da iz tega vidika se v ZDA efekte 4chana lepo lahko zregulira z okoljem. Pri nas bi pa to postala 'self-reinforcing loop'.


Seveda... Največja sramota za državo je to da pride otrok v srednjo ali iz srednje in ne zna izračunat svoje bruto plače, ne razume kako finančni planirat, kako razumet varčevanje, obvladat v nulo obrestno obrestni račun, razumet način kreditov in kaj pomeni višji kredit za glavnico in obresti itd... to je nesprejemljivo, važno da vemo karantanijo =)


In ja, v ZDA je to drugače, kolega je el iz srednje USA v Seattle vozit taksi... ker ga pač boli k, tam je to mentaliteta, da poskrbi da dobiš šiht

Pri nas pa saj po neki meri razumem.., nekdo se rodi v LJ je faliral lajf v smislu da mu ne gre, komaj spaca srednjo in gre na nek faks tam zabušava, dobi kolega, krog ljudi ma tam babico, pa starše, pol pa se začne lajf... in bi rad šel na svoje pri 28tih, ampak ugotovi da kot pač ekonomski tehnik ki dela kot referent za 1.100 bruto ne more nič... in tu se začnejo težave, ampak namesto kričanja da je kriva država, bi moral prvo on pogledat kaj lahko naredi da bo izboljšal lajf, ne se ozirat na lokacijo ampak na lajf in rast osebnih izkušenj... tu pa pol večina slovenčkov pogrne.

In tu se pol v SLO začne ta radikalizacija v debilne ideje... ker on ni failal lajf, četudi je, ampak je DRŽAVA kriva (mi vsi) da si on ne more kupit fleta četudi "težko" dela kot referent... ker on bi imel 2 sobni flet v LJ, ker ima tam prijatelje in sorodnike.

Prilagodljivost Slovencev glede odhoda in življenja v drug kraj je res nikakva... jaz recimo se zdaj spogledujem da prodam stanovanje in grem kupim flet v drugi državi in od tam delam od doma to kar delam... enim pa je težko it iz LJ v Kočevje, ali na Koroško, Štajersko.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

nirburu ::

Mene res zanima, kakšne sorte nizkotni lažnjivci so tej talking headi na MSMjih.

Isto časno rečejo, da je demografski replacement teorija zarote in laž. V isti niti pa, da se spreminja demografija. Sam predsednik reče, da 2017 so bili belci v manjšini in da bo samo še huje, s tem, da je to dobro.
In folk tu še vedno bluzi, da je great replacement zgolj blodnja. Tistim na MSM še orpavičim, saj so plačana golazen. Kaj je izgovor za nekatere tu??

Moji dragi globohomiči...kako točno si vi predstavljate da bodo zadeve šle?
Čez 50 let ko bomo kavkazijci zgolj majhna manjšina prebivalstva, te bo obkrožila skupina črncev in te iz radosti do sočloveka objela? Koliko stavimo, da bo scenarij bistveno, bistveno bolj drugačen?

cias ::

nirburu je izjavil:

Mene res zanima, kakšne sorte nizkotni lažnjivci so tej talking headi na MSMjih.

Isto časno rečejo, da je demografski replacement teorija zarote in laž. V isti niti pa, da se spreminja demografija. Sam predsednik reče, da 2017 so bili belci v manjšini in da bo samo še huje, s tem, da je to dobro.
In folk tu še vedno bluzi, da je great replacement zgolj blodnja. Tistim na MSM še orpavičim, saj so plačana golazen. Kaj je izgovor za nekatere tu??

Moji dragi globohomiči...kako točno si vi predstavljate da bodo zadeve šle?
Čez 50 let ko bomo kavkazijci zgolj majhna manjšina prebivalstva, te bo obkrožila skupina črncev in te iz radosti do sočloveka objela? Koliko stavimo, da bo scenarij bistveno, bistveno bolj drugačen?


Joe Biden je eden najvecjih širiteljev fake teorije o demografski replajsment:

Malidelničar ::

V glavnem, 4chan sploh ni problem, problem je, ker se je Overtonovo okno premaknilo tako stran, da normalna stališča kar naenkrat niso več normalna.
Saj je Elon Musk ob investiciji v Twitter tisto jasno pokazal.

(P.S. malce off topic: Tukaj je bila dobra tema o incelih, škoda, ker je že zaprta, zelo zanimive stvari)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

nirburu ::

Če niste še opazli, zadnja leta oblasti bijejo vojno proti nam. Skoraj neprestano uvajajo neke zakone proti državljanom.
V ameriki imajo to prednost, da (FBI) lahko groomajo dosti nestabilnih ljudi v tako početje.
Strelec je baje bil znanec FBI, je celo grozil, da bo postrelil šolo itd. Naredili niso nič. Kvečjemu so ga še podpirali.
Oblastem je padla sekira v med, sedaj lahko opravičijo karkoli.

Ne vem zakaj eni še vrjamete, da je oblasti na vaši strani. Ni.

dice7 ::

Malidelničar je izjavil:

V glavnem, 4chan sploh ni problem, problem je, ker se je Overtonovo okno premaknilo tako stran, da normalna stališča kar naenkrat niso več normalna.
Saj je Elon Musk ob investiciji v Twitter tisto jasno pokazal.

(P.S. malce off topic: Tukaj je bila dobra tema o incelih, škoda, ker je že zaprta, zelo zanimive stvari)

Smesno kako je elon nenadoma neka avtoriteta, ker objavlja memeje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Malidelničar ::

dice7 - nisem napisal da je avtoriteta. Ima pa mnenje, ki ga spremljajo številni.
nirburu - strinjam se, da so v ZDA v boljši kondiciji kot v Evropi, ki je glede degeneracije že bolj napredna in je šla glede tega po poti kar bistveno bolj naprej.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

sds ::

Malidelničar je izjavil:

nirburu - strinjam se, da so v ZDA v boljši kondiciji kot v Evropi, ki je glede degeneracije že bolj napredna in je šla glede tega po poti kar bistveno bolj naprej.


Ti se kar strinjaj, vendar se motis:







Sicer gre celoten svet v smer idiokracije, ampak ne govoriti o degeneriranosti Evrope.

V miru prekruzaj ostale prispevke. Tole so tvoji ideali, kamor bi rad zapeljal Slovenijo. ZDA je svojo degeneriranost preko Hollywooda in socialnih medijev uspesno izvozila v cel svet, vi pa nasedate.

In po pravici povedano so bili zelo uspesni:
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Malidelničar ::

zalpha: to je sicer res, poznam zadevo. To so sproducirali Demokrati tam, začelo se je pod Obamo. Niso to liberalci iz časa Billa Clintona in 'third way'.

Narobe sem se izrazil. ZDA imajo mnogo močnejše kontra-kulturne silnice (civilna družba + politika, beri Republikanci in alt-right scena, ki izvira iz ZDA) kot Evropa, ki je glede progresivizma (in posledično degeneracij) politično bistveno naprej 'down the rabbit hole' kot oni. Tudi se o teh zadevah svobodno pogovarjajo, zaradi njihove libertarne, small-state tradicije. Povsem drugače kot kontinentalna Evropa ali pa celo anglo-saška VB, ki se je tudi poslabšala.

Dejstvo je, da sta 4chan in Trump nastala v ZDA in ne v Evropi. To pa veliko pove o stanju družbe na eni in drugi strani 'velikega ribnika'.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

nirburu ::

Ne vem, če ste spremljali, ampak te dni se je zgodil hud pokol v eni šoli v ZDA. 14 otrok ubitih.

Ko sem na intertubih zvedel ime stelca (Salvador Ramos), sem za štos šel pogledat na CNN/BBC/... če ga bodo omenjali.
0
nada
ništa
nič

Niti trohice info o njegovem imenu ali poreklu.
In pol se čudite zakaj OP?

Gus5 temu reče, "pozdravljanje diverzifikacije". Gus5 je žal malce retardiran.

Malidelničar ::

nirburu je izjavil:

Ne vem, če ste spremljali, ampak te dni se je zgodil hud pokol v eni šoli v ZDA. 14 otrok ubitih.

Ko sem na intertubih zvedel ime stelca (Salvador Ramos), sem za štos šel pogledat na CNN/BBC/... če ga bodo omenjali.
0
nada
ništa
nič

Niti trohice info o njegovem imenu ali poreklu.
In pol se čudite zakaj OP?

Gus5 temu reče, "pozdravljanje diverzifikacije". Gus5 je žal malce retardiran.


Čakaj, a ni strelec John Smith?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

c3p0 ::

Sigurno radikaliziran na 4chan. Ban.

Malidelničar ::

c3p0: A so dokazi za to? Mislim 4chan je samo posledica, vzroki so družbeni (družbena atomizacija, družbeni pritiski, večja agresivnost v družbi - npr. BLM protesti prejšnje leto, tudi korona je pustila posledice). Ne vem, če lahko rečemo, vzrok za radikalizacijo je 4chan, ukinimo 4chan.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Miki N ::

Po mojem je pa za pokole hujši TikTok. Namreč ko nek še ne degeneriran poba vidi uno zviranje, anime LARPanje, totalno retardizacijo svojih sošolcev... mogoče zaključki in ideje za rešitev, ki jih potegne niso povsem napačni.

mangovape ::

Mah, folk se pobija vsak dan, odvisno od politike če nas o tem obvestijo ali ne.

Teden nazaj je en, se mi zdi, na Nizozemskem zaklal ene par ljudi z nožem. Ne vem zakaj naši niso poročali ko je na našem kontinentu, gonili pa so non stop o dogajanju v Ameriki.

Nikakor mi ne uspe ugotoviti kakšnega vzorca, zakaj o enih pobojih poročajo o drugih pa ne. Že zadnjih 20 let se trudim ugotoviti kašne kriteriji imajo MSM, pa nikakor ne morem ugotoviti.

dice7 ::

nirburu je izjavil:

Ne vem, če ste spremljali, ampak te dni se je zgodil hud pokol v eni šoli v ZDA. 14 otrok ubitih.

Ko sem na intertubih zvedel ime stelca (Salvador Ramos), sem za štos šel pogledat na CNN/BBC/... če ga bodo omenjali.
0
nada
ništa
nič

Niti trohice info o njegovem imenu ali poreklu.
In pol se čudite zakaj OP?

Gus5 temu reče, "pozdravljanje diverzifikacije". Gus5 je žal malce retardiran.

Poskusi z ctrl+f5, mogoce ti ne prikazuje najnovejsih novic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

SmolWhale ::

Miki N je izjavil:

Po mojem je pa za pokole hujši TikTok. Namreč ko nek še ne degeneriran poba vidi uno zviranje, anime LARPanje, totalno retardizacijo svojih sošolcev... mogoče zaključki in ideje za rešitev, ki jih potegne niso povsem napačni.


This man has a point. Že večkrat me je prijelo, da bi nukal cel svet ob pogledu na zahojeno družbo, še dobro da nisem Putin.

Lp

mangovape je izjavil:

Mah, folk se pobija vsak dan, odvisno od politike če nas o tem obvestijo ali ne.

Teden nazaj je en, se mi zdi, na Nizozemskem zaklal ene par ljudi z nožem. Ne vem zakaj naši niso poročali ko je na našem kontinentu, gonili pa so non stop o dogajanju v Ameriki.

Nikakor mi ne uspe ugotoviti kakšnega vzorca, zakaj o enih pobojih poročajo o drugih pa ne. Že zadnjih 20 let se trudim ugotoviti kašne kriteriji imajo MSM, pa nikakor ne morem ugotoviti.


Odvisno od situacije in če je treba preusmeriti pozornost iz kakšne ajsi stvari. Seveda so pa ameriška življenja več vredna od vseh.

America first!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

c3p0 ::

Malidelničar je izjavil:

c3p0: A so dokazi za to? Mislim 4chan je samo posledica, vzroki so družbeni (družbena atomizacija, družbeni pritiski, večja agresivnost v družbi - npr. BLM protesti prejšnje leto, tudi korona je pustila posledice). Ne vem, če lahko rečemo, vzrok za radikalizacijo je 4chan, ukinimo 4chan.


Seveda je bilo sarkastično. Ker najlažje je mulca celo življenje zanemarjati ali zlorabljati, potem pa okriviti igrice ali 4chan. Včasih so bili krivi nasilni filmi ali celo besedila v glasbi, a to več ni popularno.

D3m ::

Včasih je bil Twisted Sister krivec nato Marilyn Manson.....

Nato DOOM ;) aja pol pa že SOF itd....
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Trdim, da je bila t.i. deinstutionalizacija v drugi polovici 20. stoletja velika napaka. Zdaj pa ti ljudje tiktokajo in besnijo po forumih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Malidelničar ::

c3p0: Aha razumem ;);)
Miki N: Tudi pri nas je bil velik push glede deinstitucionalizacije btw. So pa še drugi razlogi, od razpada primarne družine, tradicionalnih vlog, moralnih norm, socialna atomiziranost in povezava z kulturno-etnološkimi spremembami v lokalnih okoljih (priseljevanje) itd. Saj to se vleče že veliko časa, če smo iskreni. Vedno novi pritiski in prevrati na obstoječi red vse od časa po WWII. Tako da nekje se to mora poznati.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

sds ::

Miki N je izjavil:

Trdim, da je bila t.i. deinstutionalizacija v drugi polovici 20. stoletja velika napaka. Zdaj pa ti ljudje tiktokajo in besnijo po forumih.


Izvirni greh je bil storjen z industrializacijo, namesto, da bi danes lepo imel vsak svoj preoran koscek zemlje, pa leseno sajtrgo za gnoj, imajo vsi polne riti, se kmetje niso vec to kar so bili. Namesto, da bi lepo pred parlament nosili ajmerje gnojnice in vse polili v imenu nasega predsednika Janeza Janse (ki to tudi ostaja, ne priznam volitev, bile so lazirane).
I have no mouth, and I must scream

Miki N ::

Malidelničar je izjavil:

c3p0: Aha razumem ;);)
Miki N: Tudi pri nas je bil velik push glede deinstitucionalizacije btw. So pa še drugi razlogi, od razpada primarne družine, tradicionalnih vlog, moralnih norm, socialna atomiziranost in povezava z kulturno-etnološkimi spremembami v lokalnih okoljih (priseljevanje) itd. Saj to se vleče že veliko časa, če smo iskreni. Vedno novi pritiski in prevrati na obstoječi red vse od časa po WWII. Tako da nekje se to mora poznati.


Ma saj. Očitno bo nek določen del populacije pač blazen. Recimo v 19. stoletju kljub temu, da kao ni bilo modernih "kvarnih vplivov" si imel po evropskem podeželju polno gradičev z lepimi vrtovi ... kjer so vrtnarili, slikali ali preprosto postopali tisti, ki se pač niso znašli zunaj. Pa tudi mit o nekašnih mučenjih tam je v glavnem to - mit, ki se je načrtno razširil ravno kasneje v 20. stoletjih z gibanjem deinstutionalizacije in reševanja problema farmakološko. Rezultati niso za se pohvaliti.

Če že, je mučenje šopanje s psihotropnimi "zdravili" in tudi to da ta folk pustiš, da jim butajo vsi dražljaji družbe v glavo in potem vreščijo v Tiktok ali povsem prestrašeni vpijejo na kakšnem "naprednem" protestu z očitnimi znaki resne preganjavice. Konča pa se kot se.

Na "kmetiji" je bil mir.

lemur233 ::

Strelski pohodi na šolah so v ZDA že tradicija. Mnogi mislijo, da se je vse začelo z Columbine 1999, v bistvu pa se to dogaja že od samega obstoja ZDA.

https://www.k12academics.com/school-sho...

Neki je narobe v tej ameriški družbi. V produciranju in sprejemanju kriminalcev so zelo dobri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lemur233 ()

c3p0 ::

D3m je izjavil:

Včasih je bil Twisted Sister krivec nato Marilyn Manson.....

Nato DOOM ;) aja pol pa že SOF itd....


Rob Halford (Judast Priest) je celo moral pet na sodišču, ker so se spomnili da je on kriv, da je en mulo drugega s šibrovko poknil v faco, nato pa še sebe (in nato še celo živel par let).

SmolWhale ::

It gets worse:

A mom of two children at Uvalde was put in handcuffs after urging police and law enforcement to enter the school.

Once freed from her cuffs, she jumped the school fence, ran inside and sprinted out with her kids.

New from @WSJ

https://www.wsj.com/articles/uvalde-res...

Cops stood outside the school while the killer rampaged inside.

Onlookers yelled at them to go in. They didn't.

One parent urged bystanders: "Let's just rush in because the cops aren't doing anything like they are supposed to."

Spoiler: that parent's daughter died in the attack while he was begging cops to save the kids.

My God.

https://apnews.com/article/uvalde-texas... https://twitter.com/AndySpecht/status/1...

The Uvalde shooter was killed by a federal officer because the other police officers kept waiting for more and more backup

https://www.wsj.com/articles/suspected-...

additional kid died directly because the cops were incompetent. "When the cops came, the cop said: 'Yell if you need help!' And one of the persons in my class said 'help.'

The [shooter] overheard and he came in and shot her," the boy said.

https://www.kens5.com/article/news/spec... https://twitter.com/paleofuture/status/...

Uvalde is a town of just 16,000 people. But it apparently has a SWAT team.

We're regularly told small towns need SWAT teams so they can quickly respond to events just like this. The killer was in the building for an hour.

Photo op of SWAT team: https://twitter.com/radleybalko/status/...

The school district for Robb Elementary has its own police department with 5 cops and 1 security guard. The city of Uvalde's police department recieved just under 40% of the entire city's budget for the year and got a 500k grant from the state. Neither stopped today's massacre.

https://twitter.com/NeeNeinNyetNo/statu...

More kids have died from going to school than cops have from going to work

https://twitter.com/JP_1U/status/152921...

Cops will only do their job when the public stops criticizing them for murdering unarmed people.

@JackPosobiec I'm not defending the actions of the officers. But we've demonized law enforcement to the point that there are far fewer rewards for being a hero

https://twitter.com/paleofuture/status/...

cops whine and bitch about risking their lives to defend people, and when a shooter shows up in what looks like (but isn't) body armor, they run & hide while a massacre unfolds. an unarmed teacher was brave enough to try.

https://twitter.com/revrrlewis/status/1...

There's a common mythology in law enforcement, pushed by quack groups like the Force Science Institute, that police ofticers' memories improve over time. It contradicts all the scientific research and, oddly, apparently does not apply to non-police.

https://twitter.com/radleybalko/status/...

Police lied about the timeline.

They lied about shooter having body armor.

They lied about him being barricaded.

They lied about border patrol on-scene.

They went in and got their own kids.

The armed resource officer failed.

Local PD/DPS/tactical PD waited for SWAT.

https://twitter.com/SawyerHackett/statu...

Now the police are investigating themselves to tell us whether letting the school shooter in for an hour while keeping parents from saving their own children's lives was a policy violation.

https://twitter.com/samswey/status/1529...

One of the greatest culture shocks when I arrived in the U.S. was the blind veneration of police. After years and years of living here and reading about this country, I now realize that it's the structural pillar of white supremacy.

https://twitter.com/EmilKerenji/status/...

My town has announced that in light of yesterday's tragedy there will be an increased police presence at the schools. As a black father I now have two potential threats to be concerned over.

https://twitter.com/ShanePaulNeil/statu...

Again - the police will continue to change their story until they find the one white people will accept. Don't fall for it. Parents were on the scene - teachers were there. Talk to WITNESSES NOT THE POLICE.

https://twitter.com/LeslieMac/status/15...

This is a much bigger problem in America than we realize because Republicans use conservative culture wars "guns and gays" politics and "control the narrative" tactics, the police department control of local news dependent for access, the camera footage evidence (getting caught deleting camera footage again or after 3 years or released immediately if it helps police), the "law and order" politicians, the arrests ("black and white Americans use cannabis at similar levels" but black Americans are 800% more likely to get punished for it and even after legalization), the statistics themselves (see how the police stop better crime statistics "FBI may shut down police use-of-force database due to lack of police participation or how they block their own domestic violence research showing "400% higher in the law-enforcement community")

More examples from r/Bad_Cop_No_Donut:

Epidemic One-third of all Americans killed by strangers are killed by police.

Police solve just 2% of all major crimes

Police Are Deleting Smartphone Videos At Crime Scenes Even Though It's Illegal

Bodycam Catches Cop Planting Drugs During Traffic Stops (parents lost their children due to these felony arrests)

All of NYPD's worst misconduct officers are paid about $200,000 a year with substantiated serial abuse records

Arrests at End of Shifts to Rake In Overtime Pay

Five Police Captains are to take salaries of 450k EACH in town with population of 50k and a budget deficit of 5 mil

374 cops working for Seattle make more than 200k a year, and median pay was 153k a year.

Public defender explains why she quit: "Cops lie. The system is built on it"

An inmate died after being locked in a scalding shower for two hours [skin melted off]. His guards won't be charged. (More examples of guards laughing while murdering)

The LAPD and LA Sheriff together have 67 full-time employees working on PR and propaganda. People don't realize that they spend a lot of money and time to plant these stories:

https://www.latimes.com/california/stor...

https://twitter.com/equalityAlec/status...

https://twitter.com/equalityAlec/status...

"LA crime talking points" news report using an actual serial killer police officer to argue increasing police funding even though LA is one of the safest cities in America

Undercover reporters went to multiple police stations & attempted to get the forms to file complaints against police officers. They were refused & even threatened at nearly all of them. "What will I go to jail for?" "I'll create something, you understand?"

Full CBS4 news report:

Just Texas recently:

Texas examples: https://www.reddit.com/r/WhitePeopleTwi...

Invictus ::

lemur233 je izjavil:

Strelski pohodi na šolah so v ZDA že tradicija. Mnogi mislijo, da se je vse začelo z Columbine 1999, v bistvu pa se to dogaja že od samega obstoja ZDA.

https://www.k12academics.com/school-sho...

Neki je narobe v tej ameriški družbi. V produciranju in sprejemanju kriminalcev so zelo dobri.

Saj bi bilo v Evropi isto, če bi bilo orožje bolj odstopno.

Nismo Evropejci, kar se tega tiče, nič boljši od Američanov. No, razen Slovencev, ki ne bi ustrelili tistega, ki mu teži, ampak raje sebe... Pač samomorilski narod...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SmolWhale ::

stara mama ::

mangovape je izjavil:


Nikakor mi ne uspe ugotoviti kakšnega vzorca, zakaj o enih pobojih poročajo o drugih pa ne. Že zadnjih 20 let se trudim ugotoviti kašne kriteriji imajo MSM, pa nikakor ne morem ugotoviti.

Nimajo kriterijev, imajo samo agendo. Tisto od šefa.

c3p0 ::

Invictus je izjavil:


Nismo Evropejci, kar se tega tiče, nič boljši od Američanov. No, razen Slovencev, ki ne bi ustrelili tistega, ki mu teži, ampak raje sebe... Pač samomorilski narod...


Mi bi se bolj družinsko med sabo in na koncu sebe, nimamo toliko fetiša na tujce ubijat. Preprosto ni enakega zadoščenja (sklepam).

Invictus ::

c3p0 je izjavil:

Invictus je izjavil:


Nismo Evropejci, kar se tega tiče, nič boljši od Američanov. No, razen Slovencev, ki ne bi ustrelili tistega, ki mu teži, ampak raje sebe... Pač samomorilski narod...


Mi bi se bolj družinsko med sabo in na koncu sebe, nimamo toliko fetiša na tujce ubijat. Preprosto ni enakega zadoščenja (sklepam).

Jaz imam seznam koga bi pospravil brez kančka vesti, v lastno zadovoljstvo in družbeno dobro >:D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

Mene?
|HP EliteBook|R5 6650U|

SmolWhale ::

Invictus je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Invictus je izjavil:


Nismo Evropejci, kar se tega tiče, nič boljši od Američanov. No, razen Slovencev, ki ne bi ustrelili tistega, ki mu teži, ampak raje sebe... Pač samomorilski narod...


Mi bi se bolj družinsko med sabo in na koncu sebe, nimamo toliko fetiša na tujce ubijat. Preprosto ni enakega zadoščenja (sklepam).

Jaz imam seznam koga bi pospravil brez kančka vesti, v lastno zadovoljstvo in družbeno dobro >:D.


Kaj pa VPN? To maš? Te bodo iskali zdaj, ker sem te prijavil, nočem pokola, naj te malo ohladijo.

cias ::

Invictus je izjavil:


Jaz imam seznam koga bi pospravil brez kančka vesti, v lastno zadovoljstvo in družbeno dobro >:D.


Ne delaj samomora!

Invictus ::

cias je izjavil:

Invictus je izjavil:


Jaz imam seznam koga bi pospravil brez kančka vesti, v lastno zadovoljstvo in družbeno dobro >:D.


Ne delaj samomora!

Ne bom, nič bat...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SmolWhale ::

Invictus je izjavil:

cias je izjavil:

Invictus je izjavil:


Jaz imam seznam koga bi pospravil brez kančka vesti, v lastno zadovoljstvo in družbeno dobro >:D.


Ne delaj samomora!

Ne bom, nič bat...


Podpis

"Life is hard; it's even harder when you're stupid."


Oh the irony.. So te že kaj kontaktirali?

gruntfürmich ::

c3p0 je izjavil:

Invictus je izjavil:


Nismo Evropejci, kar se tega tiče, nič boljši od Američanov. No, razen Slovencev, ki ne bi ustrelili tistega, ki mu teži, ampak raje sebe... Pač samomorilski narod...


Mi bi se bolj družinsko med sabo in na koncu sebe, nimamo toliko fetiša na tujce ubijat. Preprosto ni enakega zadoščenja (sklepam).

narobe sklepaš.
gre se za to, da smo pezdeti brez jajc, zakompleksani in nasilni navznoter.
to je klasika majhnih zatiranih narodov, kot smo slovenci, ki so od nekdaj imeli druge gospodarje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

nagobčnik ::

Ko že delite policijske prigode iz ZDA, sem se spomnil na eno, ne vem več, kje sem jo prebral in če je čisto resnična, kako naj bi dejansko policiste v ZDA bolj spodbujali ubijat kot deeskalirat situacijo. En bivši vojak (vajen nevarnih situacij itd.) se je prekvalificiral v policista, opravil vsa usposabljanja itd. In enkrat med patruljiranjem dobi klic, da se hoče en s pištolo fentat. Policist pride na prizorišče in se začne pogajat s samomorilcem, z besedami ga je umiril, čisto normalno sta se pogovarjala, se pa ne spomnim ali je "samomorilec" še imel pištolo v roki ali ne, je pa bil čisto miren in ni imel uperjene. Vmes je dispečer poslal še en policijski avto, iz njega skočita dva policaja in "samomorilca" počita iz prve, taprvega policista so pa takoj odpustili, ker se ni držal protokola "najprej streljaj, potem sprašuj". To serve and protect. Yourself.

c3p0 ::

Saj ne rabiš starih zgodb. Imaš eno svežo, ob masovnem poboju prejšnji teden. Policija je napadala tiste, ki so želeli vdreti v šolo, sami so pa "čakali na ključ". Tipo je pa vmes mirno pobijal.

Če policija ni več zato, da varuje narod, koga potem varuje? Hmm...

Malidelničar ::

Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

gruntfürmich ::

v ameriki je s policijo drugačna situacija kot v evropi. tam življenje policista res ni veliko vredno (vsaj v kriminalnih velemestih), in so policaji upravičeno prestrašeni, in streljajo ljudi za napačen gib. verjetno je vzrok temu prestrašenost napadom, ker je tega tam ogromno.

zato policije tam nikakor ne moremo enačiti z evropsko. niti mentalitete ljudi. ne gre in je napačno.

pa še tam je verjetno policija še bolj pod vplivom korporacij, da jim dobavljajo čim več robe da služijo na njih.

c3p0 je izjavil:

Če policija ni več zato, da varuje narod, koga potem varuje? Hmm...

policija tudi v evropi ne ščiti več narod, ampak priviligirane. kdo pa so ti pa lahko vsak sam sklepa... po mojem so v sloveniji priviligirani tudi cigani!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

nirburu ::

Osnovni razlog za pokole je zelo zelo očiten.
V zda ni več tiste kulturno-etnične niti, ki jih je do leta 1970 še vezala. Masovna imigracija, ponorel turbokapitalizem, emancipacija žensk itd.
Vse to je privedlo do velikih frustracij v družbi. To bi v katerikoli družbi, ralzika je le ta, da tam je dostop do orožja dokaj enostaven.

Roko na srce, patrioti tam bolj onanirajo na novo igračko, ki naj bi jih zaščitila pred big bad government, kot pa da dejansko storijo kaj proti big bad government.
Gledam te youtuberje, ki na dolgo in široko razlgajo kateri projektil ima najboljši stopping power in v polni opremi. Pol pa pride država in uvede LGBTQP++ predmete za štiriletnike in oni tiho sklonijo glavo. Pusiji.
Pred tem si imel kvečjemu serijske morilce, ki so ubili v večletni karieri toliko ljudi, kot sedaj en tak norec.

Ampak glede na situacijo se sprašujem, zakaj kurac ne naredijo šole s številnimi izhodi. Ob prvemu znaku nevarnosti se šola sprazni v par sekundah.

c3p0 ::

Nek centralni locking sistem vseh notranjih vrat (kot v zaporu ;) in zasilna vrata navzven v vsaki učilnici, čisto ročna, da se jih ne da blokirat...
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Incelizem v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35649938 (36612) BigWhale
»

Dečka načrtovala posilstvo in umor (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7712635 (10920) krneki0001

Več podobnih tem