» »

Podjetnik Kangler

Podjetnik Kangler

«
1
2 3

enemon ::

Po ogledu včerajšnje Tarče si mislim, da če se človek že gre take "projekte", naj ima vsaj toliko visok IQ, da ga ne bodo povsod dobili. Hkrati pa oddaja še utrjuje moje obžalovanje za vsak evro, ki ga moram dati tej t.i. državi. Sramota.

c3p0 ::

Nisem gledal Tarče, a očitno v tej državi ne rabiš IQja, da goljufaš in nisi obsojen. Vse mu pade na sodišču.

Šimpanz ::

Kangler je itak en barabon.

telexdell ::

enemon je izjavil:

Po ogledu včerajšnje Tarče si mislim, da če se človek že gre take "projekte", naj ima vsaj toliko visok IQ, da ga ne bodo povsod dobili. Hkrati pa oddaja še utrjuje moje obžalovanje za vsak evro, ki ga moram dati tej t.i. državi. Sramota.

Človeka so 26x preiskovali. Človeka so 26x obtožili. Človeku so 26x sodili. Človeka so 26x oprostili. Pol je pa problem v človeku, na katerega so se očitno spravili neki elementi, ne pa tisti kateri to izvajajo.
Človeku očitati krivdo, čeprav je bil na sodišču pravnomočno oproščen se tudi po našem kazenskem zakonu smatra za kaznivo dejanje. Upam, da bo Kangler tožil urednike Tarče in relevantne na RTV.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

enemon ::

telexdell je izjavil:

enemon je izjavil:

Po ogledu včerajšnje Tarče si mislim, da če se človek že gre take "projekte", naj ima vsaj toliko visok IQ, da ga ne bodo povsod dobili. Hkrati pa oddaja še utrjuje moje obžalovanje za vsak evro, ki ga moram dati tej t.i. državi. Sramota.

Človeka so 26x preiskovali. Človeka so 26x obtožili. Človeku so 26x sodili. Človeka so 26x oprostili. Pol je pa problem v človeku, na katerega so se očitno spravili neki elementi, ne pa tisti kateri to izvajajo.
Človeku očitati krivdo, čeprav je bil na sodišču pravnomočno oproščen se tudi po našem kazenskem zakonu smatra za kaznivo dejanje. Upam, da bo Kangler tožil urednike Tarče in relevantne na RTV.


Čist ko suza. Nepojasnjeno prejeto gotovino pa dokazoval z ne vem koliko tonami lubenic, vzgojenih na 3,5 ha v Dupleku med drugim.

Utk ::

Ampak v čem je zares problem? V pokvarjenem sodstvu in policiji ali v Kanglerju? Če gre Kangler v penzion in do smrti samo nabira rožice, bo zato sodstvo ali policija kaj manj nesposobna? Zakaj na Tarčo ne zvlečejo sodnikov, tožilcev in kriminalistov, ki jim je Kangler ušel? To bi bil show!

Masayoshi ::

Tožbe so padle po stari maniri tako kot padejo povsod, kjer nočejo obsodbe - z izločanjem kao "nepravilno pridobljenih" dokazov.

Masayoshi je izjavil:

Tožbe so padle po stari maniri tako kot padejo povsod, kjer nočejo obsodbe - z izločanjem kao "nepravilno pridobljenih" dokazov.


povsod isto: Jankovič, Kangler, mamilarska mafija...

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Da gres na televizijo in se tko opičje obnašaš, ne vem, mene bi blo sram.

ripmork ::

telexdell je izjavil:

Človeka so 26x preiskovali. Človeka so 26x obtožili. Človeku so 26x sodili. Človeka so 26x oprostili. Pol je pa problem v človeku, na katerega so se očitno spravili neki elementi, ne pa tisti kateri to izvajajo.
Človeku očitati krivdo, čeprav je bil na sodišču pravnomočno oproščen se tudi po našem kazenskem zakonu smatra za kaznivo dejanje. Upam, da bo Kangler tožil urednike Tarče in relevantne na RTV.

Če je nekdo v 26 preiskavah, to že precej pove o človeku. "Oproščen" misliš tako kot Jankovič - zastaranja, prepozno vložene tožbe, izločanje dokazov zaradi banalnih procesnih napak? Gimme a break. Raje pojasni, kako je z lubenicamiTM zaslužil toliko denarja. Oddaje kot je Tarča, ki razkrivajo skorumpirano razmetavanje z našim denarjem bi se moralo samo vzpodbujat. Žal je pa čist možno, da bo na koncu lopov res še koga tožil zaradi prizadetih čustev.

Ampak v čem je zares problem? V pokvarjenem sodstvu in policiji ali v Kanglerju? Če gre Kangler v penzion in do smrti samo nabira rožice, bo zato sodstvo ali policija kaj manj nesposobna? Zakaj na Tarčo ne zvlečejo sodnikov, tožilcev in kriminalistov, ki jim je Kangler ušel? To bi bil show!

True.

enemon ::

Utk je izjavil:

Ampak v čem je zares problem? V pokvarjenem sodstvu in policiji ali v Kanglerju? Če gre Kangler v penzion in do smrti samo nabira rožice, bo zato sodstvo ali policija kaj manj nesposobna? Zakaj na Tarčo ne zvlečejo sodnikov, tožilcev in kriminalistov, ki jim je Kangler ušel? To bi bil show!


Naslenji četrtek pridejo oni.

Ganon ::

Ko je prvič odprl usta, je že začel tolči o lažeh nacionalke in o komunistih. Tipični predstavnik vladajoče stranke. Za kozlat.

enemon ::

Če se prisluhi izločijo kot dokazni material, potem je res težko kdo obsojen.

styrian ::

Problem je dejansko v našem sodstvu, kjer ni važno če si sposoben, samo da si "naš".

Potrebno bi ga bilo de-nepotizirati tako, da bi potomcem odvetnikov in sodnikov prepovedali opravljanje pravosodnega izpita.

Šimpanz ::

Baraba bi morala biti v arestu ne pa državni sekretar itak.

telexdell ::

Šimpanz je izjavil:

Baraba bi morala biti v arestu ne pa državni sekretar itak.

Se 100% strinjava- zločince v arest, ne pa na funkcije.
Je pa problem.Če bova midva pošiljala zločince v arest, pol boš ti pošiljal mene, jaz pa tebe. Na koncu bova oba v arestu ali se bova še naprej drla, da morajo zločinci v arest. Torej morava določiti, kdo od naju je zločinec. No to pa je delo sodnikov. In dokler sodniki ne odločijo drugače, neben od naju ni zločinec. Pa če sem še tako prepričan, kakšen zločinec si ali si ti prepričan, kakšen zločinec sem jaz.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

ginekk ::

Pogrejejo me taki dvoličneži. Verjetno ga ni župana, k ne bi imel vsaj malo masla na glavi. Pride najkasneje s funkcijo.
Bi bilo čisto OK, če ostane tiho, ne pa da igra žrtev. Pravi samaritan, ni kaj.

krempelj ::

enemon je izjavil:

Po ogledu včerajšnje Tarče si mislim, da če se človek že gre take "projekte", naj ima vsaj toliko visok IQ, da ga ne bodo povsod dobili. Hkrati pa oddaja še utrjuje moje obžalovanje za vsak evro, ki ga moram dati tej t.i. državi. Sramota.


Drzava nima tukaj nobene veze (drzava smo mi vsi, tudi TI!). Gre za kretene, ki ste jih izvolili, torej ne ponovite napake na aprilskih volitvah.

Na koncu, ste za vse kretene, ki jih gledate, od Kanglerja do Janse, krivi sami, od tega, da jih volite (ali njihove koalicijske partnerje), pa do tega, da ne hodite na volitve volit koga drugega in dovolite, da taki, ki volijo Kanglerja/Janso odlocajo namesto vas.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

ginekk ::

krempelj je izjavil:

Gre za kretene, ki ste jih izvolili, torej ne ponovite napake na aprilskih volitvah.

Na koncu, ste za vse kretene, ki jih gledate, od Kanglerja do Janse, krivi sami, od tega, da jih volite, pa do tega, da ne hodite na volitve volit koga drugega in dovolite, da taki, ki volijo Kanglerja/Janso odlocajo namesto vas.


To da, vsaj delno. Prav boli, ko vidim nizko udeležbo. In pri nas res ni težko volit, sploh v primerjavi s tujino, pri nas ima skorajda vsaka krajevna skupnost volišče.

RedDrake ::

Oblast ljudi pokvari.
Še najbolj idealističen mesečnik lahko postane koruptivnež par excellence.
Rešitev ni, da rečeš ljudem "sami ste si krivi".
Rešitev je v tem, da sistem sestaviš tako, da do takih zlorab praktično ne more priti.
Kot je nekdo že napisal, policijo/tožilce/sodnike na pranger, za začetek.
Zakone in kakšno stvar ekstra, za preventivo, se bo pa sestavljalo ko bo manj barabinov v otroškem vrtcu na trgu republike.

krempelj ::

ginekk je izjavil:

krempelj je izjavil:

Gre za kretene, ki ste jih izvolili, torej ne ponovite napake na aprilskih volitvah.

Na koncu, ste za vse kretene, ki jih gledate, od Kanglerja do Janse, krivi sami, od tega, da jih volite, pa do tega, da ne hodite na volitve volit koga drugega in dovolite, da taki, ki volijo Kanglerja/Janso odlocajo namesto vas.


To da, vsaj delno. Prav boli, ko vidim nizko udeležbo. In pri nas res ni težko volit, sploh v primerjavi s tujino, pri nas ima skorajda vsaka krajevna skupnost volišče.


Upam, da bo na aprilskih volitvah vsaj taka udelezba kot je bila na referendumu o vodah. Bi SDS ostal na robu ali pod robom volilnega praga.

Dajte sterat vse svoje FB prijatelje, prave prijatelje, familijo itd. volit in naj oni tudi naredijo enako. Se boste cudili, kako zelo drugacni rezultati bojo od sranja, ki smo ga obicajno vajeni.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

krempelj ::

RedDrake je izjavil:

Rešitev ni, da rečeš ljudem "sami ste si krivi".
Rešitev je v tem, da sistem sestaviš tako, da do takih zlorab praktično ne more priti.


Bullshit. Bos rekel, da je Kangler od vceraj? Se bolje, bos rekel, da je Jansa od vceraj? Da ju ne poznamo ze vec mandatov in nista delala, sploh JJ, sranje ze vsaj dva mandata (JJ ze 30 let).

Pa takim prascem se vedno vsake volitve pomagate priti do polozaja. Resitev je, da se zacnete zavedati svojega doprinosa in ga naredite bolj konstruktivnega.
Praskam...

Masayoshi ::

Ja volite Jankovića, Alenko ali pa še najbolj "poštene" sd...ne vem ali si tako butast ali pa naiven in misliš da je pri korupciji največji problem sds... razlika je, da ene vsaj preiskujejo, druge pa še to ne.

ripmork ::

FYI: Imamo novo Koprivo :))

enemon ::

Dupleške lubenice :)) pa žena pravi, da je Franca vedno živel zelo skromno in ima zato toliko denarja. Na dopust v avtokamp je recimo noso s sabo še zelenjavo... Človeku se res kar solza utrne...

Sicer pa je on zame del tega legendarnega štajerskega kvarteta Pukšič, Sok, Pojbič, Kangler. Vsi župani - poslanci z nekoliko robato govorico in obnašanjem, drugače pa sami fejst dečki. Res bi bilo zanimivo videti, kdo so ljudje, ki jih podpirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Ganon ::

Ta skromna žena je na račun trikrat položila po 40 tisoč evrov gotovine, ko so jo pobarali o izvoru denarja, tega ni znala pojasniti. Skoraj pol milijona evrov pa je ubogi Franca zaslužil z rejo divjih prašičev in pridelavo poljščin. Da ostalih svinjarij ne omenjamo. Za takšne barabe sodišča niso potrebna, samo direktna brca v samico in kos suhega kruha in kozarec vode skozi lino, enkrat na teden.

mtosev ::

No mi, ki živimo v Mariboru smo se ga vsaj rešili kot župana. Zdaj je on problem nekogar drugega.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

enemon ::

mtosev je izjavil:

No mi, ki živimo v Mariboru smo se ga vsaj rešili kot župana. Zdaj je on problem nekogar drugega.


Ja, zdaj je problem cele države kot sekretar na MNZ. :D

harvey ::

Šimpanz je izjavil:

Kangler je itak en barabon.

To je 'ljudsko dojemanje' in tako lahko velja za marsikoga, vendar verjetno, vsaj predvidevam obstaja v Sloveniji še vsaj nek minimalen konsez glede presumpcije nedolžnosti, ali pa lahko kar vsakdo o vsakem vse izreka. Že Zdenka Cerar je imela na to temo precej za povedati - o svinjarih in kaznivih dejanjih....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

enemon ::

Dejansko mi je čudno to, kako se mu je 26-krat uspelo izmuzniti čuzi. Taka velika riba spet ni, po drugi strani SDS vedno nažiga, kakšno krivosodje velja za njih. Potem pa njihov zvesti vojščak kot po tekočem traku zaradi procesnih napak ™ oproščen pri očitnih dejanjih.

harvey ::

enemon je izjavil:

Dejansko mi je čudno to, kako se mu je 26-krat uspelo izmuzniti čuzi. Taka velika riba spet ni, po drugi strani SDS vedno nažiga, kakšno krivosodje velja za njih. Potem pa njihov zvesti vojščak kot po tekočem traku zaradi procesnih napak ™ oproščen pri očitnih dejanjih.

Bolje se je v tem primeru za vprašati, kako je bilo možno zaobiti pravilo o naravnem sodniku. In to je jedro problema. Da se razumemo, če ima kakšne podjetniške podvige, se mu naj tako kot vsakemu dokaže in ustrezo sankcionira te rabote.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

mirator ::

Pa saj je vse jasno. Prisluhi so bili pridobljeni nezakonito, ker policija Kanglerja ni v naprej opozorila na tajne prisluhe.

enemon ::

mirator je izjavil:

Pa saj je vse jasno. Prisluhi so bili pridobljeni nezakonito, ker policija Kanglerja ni v naprej opozorila na tajne prisluhe.


Kam pa spada pojasnjevanje nepojasnjenega premoženja z gojenjem lubenic v Dupleku?

enemon ::

SDS protestira zaradi Tarče :))

https://siol.net/novice/slovenija/zahte...

PacificBlue ::

Naslednja Tarča:

Sniper, Erika, pa poligraf z gostji

mtosev ::

enemon je izjavil:

mirator je izjavil:

Pa saj je vse jasno. Prisluhi so bili pridobljeni nezakonito, ker policija Kanglerja ni v naprej opozorila na tajne prisluhe.


Kam pa spada pojasnjevanje nepojasnjenega premoženja z gojenjem lubenic v Dupleku?

Tole tarčo nisem pogledal. Mislim, da jo bom sedaj pogledal, da vidim kaj so rekli o Kangli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

V-i-p ::

mtosev: poglej, ne bo ti žal, prisežem ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mtosev ::

Gledam tole tarčo o kangli. Rabim priznati, da je dobra oddaja. Za dosti teh zadev nisem niti vedo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

floyd1 ::

Super je, da so lopovu rekli lopov.

Veliko pa je še zadev, ki so jih premalo (ali pa sploh niso) omenili. EPK, univerzijada, zaposlovanje celih familij, izgradnja velikega granitnega vodometa sredi (skoraj že) "makadamske" ceste. Kangler v nasprotju z zokijem še enega mandata ne bi vzdržal, verjetno bi občina končala v prisilki 8-) Je tudi preneumen za župana, čeprav je za svojo rit znal vedno poskrbet.

Fajn je z našim denarjem vsem prijateljem rihtat dobro plačane službe direktorčkov in pomočnikov. Z absurdno prirejenimi razpisi ali celo brez...

Kam pa spada pojasnjevanje nepojasnjenega premoženja z gojenjem lubenic v Dupleku?

Pod "saj ni res, pa vendar je."

vendar verjetno, vsaj predvidevam obstaja v Sloveniji še vsaj nek minimalen konsez glede presumpcije nedolžnosti

Govorimo o pravnomočno obsojenem lopovu, ki mu je politika na precej nenavaden način izbrisala dokazane nezakonitosti.

tony1 ::

"Kangler v nasprotju z zokijem še enega mandata ne bi vzdržal, verjetno bi občina končala v prisilki 8-)"

Hja, vprašanje je, v kakšni meri se poslovanje Lj občine drži nad vodo z zadolževanjem, ki je le na videz vzdržno le zato, ker ima Lj pač največ ljudi v državi... Ko bomo enkrat dočakali drugega župana se bi lahko zgodilo, da bo ta v omarah našel kup okostnjakov, ki jih bomo odplačali vsi mi skupaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

krempelj ::

Masayoshi je izjavil:

Ja volite Jankovića, Alenko ali pa še najbolj "poštene" sd...ne vem ali si tako butast ali pa naiven in misliš da je pri korupciji največji problem sds... razlika je, da ene vsaj preiskujejo, druge pa še to ne.


Nihce ni boljsi. Jankovic, Alenka ali pa Jansa so vsi popolnoma enake pizde. Stran z njimi. Ce volis kateregakoli od njih nisi naredil nicesar, samo vleces naprej kontinuiteto volilne podpore korupcije. Ce mislis, da je kdorkoli od njih boljsi od ostalih samo razkazujes svojo omejenost. Zamenjati (in to radikalno) je treba vso garnituro, ki je vladala toliko let... ne rabis verjeti meni, poglej si kaksni so rezultati. Ni jih. Samo vedno v vecjem sranju smo.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

V-i-p ::

Škoda Erike, bemtiš... :].
https://www.zurnal24.si/slovenija/to-na...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Horas ::

krempelj je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ja volite Jankovića, Alenko ali pa še najbolj "poštene" sd...ne vem ali si tako butast ali pa naiven in misliš da je pri korupciji največji problem sds... razlika je, da ene vsaj preiskujejo, druge pa še to ne.


Nihce ni boljsi. Jankovic, Alenka ali pa Jansa so vsi popolnoma enake pizde. Stran z njimi. Ce volis kateregakoli od njih nisi naredil nicesar, samo vleces naprej kontinuiteto volilne podpore korupcije. Ce mislis, da je kdorkoli od njih boljsi od ostalih samo razkazujes svojo omejenost. Zamenjati (in to radikalno) je treba vso garnituro, ki je vladala toliko let... ne rabis verjeti meni, poglej si kaksni so rezultati. Ni jih. Samo vedno v vecjem sranju smo.


saj zato pa tisti kriminalci kateri nimajo sramu in se vseeno veselo nastavljajo v javnosti in jim je vseeno če se jih vlači po zobeh grejo v politiko. ostali so v mafiji lepo skriti.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Masayoshi ::

krempelj je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ja volite Jankovića, Alenko ali pa še najbolj "poštene" sd...ne vem ali si tako butast ali pa naiven in misliš da je pri korupciji največji problem sds... razlika je, da ene vsaj preiskujejo, druge pa še to ne.


Nihce ni boljsi. Jankovic, Alenka ali pa Jansa so vsi popolnoma enake pizde. Stran z njimi. Ce volis kateregakoli od njih nisi naredil nicesar, samo vleces naprej kontinuiteto volilne podpore korupcije. Ce mislis, da je kdorkoli od njih boljsi od ostalih samo razkazujes svojo omejenost. Zamenjati (in to radikalno) je treba vso garnituro, ki je vladala toliko let... ne rabis verjeti meni, poglej si kaksni so rezultati. Ni jih. Samo vedno v vecjem sranju smo.


Ja in koga pol volit? Omejence tipa Levica ali pa Resni.ca? Ti bi s svojimi idejami uničili Slo v pol mandata..

mirator ::

V-i-p je izjavil:

Škoda Erike, bemtiš... :].
https://www.zurnal24.si/slovenija/to-na...

Če je to res, je tudi meni žal. Nisem pa presenečen. Vpliv koalicijske politike na RTV, se je po bliskovitem sovražnem prevzemu, takoj začutil.

mtosev ::

Se spomnim, da je kangla pred štirimi leti bil kandidat za župana samo daleč ni prišo. Haha
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Utk ::

mirator je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Škoda Erike, bemtiš... :].
https://www.zurnal24.si/slovenija/to-na...

Če je to res, je tudi meni žal. Nisem pa presenečen. Vpliv koalicijske politike na RTV, se je po bliskovitem sovražnem prevzemu, takoj začutil.

Leftiji se bi morali počasi odločit ali so za svobodo govora ali ne. Ne da enkrat ja, drugič ne. Zarad mene naj Erika dela v svoji oddaji kar hoče, še kakega več takega bi rabili na rtv. Ampak Trump pa tudi lahko piše svoje trumptarde po twiterju ali kjerkoli.
Ko enkrat dovolimo, da nekdo odloča kaj se sme govorit in kaj ne, se ne bo ustavilo točno tam kjer bi mi želeli.
Ne vem kako zabit mora nekdo bit, da tega ne razume. Sem vedel, da se vam bo enkrat to sranje odbilo v vaš ksiht.

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

mtosev je izjavil:

Se spomnim, da je kangla pred štirimi leti bil kandidat za župana samo daleč ni prišo. Haha


Z Arsenovićem sta prišla v drugi krog. Če je prvi krog še ponujal dokaj pestro izbiro, se je v drugem volilo predvsem "proti" in je Kangla zgubil mandat. Samo kaj dosti na boljšem zzaradi tega, IMHO, nismo...

Lp

Jože

krempelj ::

Masayoshi je izjavil:

krempelj je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ja volite Jankovića, Alenko ali pa še najbolj "poštene" sd...ne vem ali si tako butast ali pa naiven in misliš da je pri korupciji največji problem sds... razlika je, da ene vsaj preiskujejo, druge pa še to ne.


Nihce ni boljsi. Jankovic, Alenka ali pa Jansa so vsi popolnoma enake pizde. Stran z njimi. Ce volis kateregakoli od njih nisi naredil nicesar, samo vleces naprej kontinuiteto volilne podpore korupcije. Ce mislis, da je kdorkoli od njih boljsi od ostalih samo razkazujes svojo omejenost. Zamenjati (in to radikalno) je treba vso garnituro, ki je vladala toliko let... ne rabis verjeti meni, poglej si kaksni so rezultati. Ni jih. Samo vedno v vecjem sranju smo.


Ja in koga pol volit? Omejence tipa Levica ali pa Resni.ca? Ti bi s svojimi idejami uničili Slo v pol mandata..


To ne mores mene vprasat, poglej si programe strank in se odloci za tisto, ki najbolj ustreza temu kar sam mislis.

Jaz bom preskocil vse, ki so imele kakrsnekoli sume na korupcijo (briga me, ali je bil kdo obsojen ali sankcioniran, kjer je dim je ogenj).

Sicer sta moja favorita Dobra Drzava (ker jo vodi dr. kriminalistike specializiran za korupcijo, bivsi clan KPK in ker je to kar je povedal na prejsnjih volitvah in kar sem zbrskal o njem zelo podobno temu, kar si jaz mislim) alternativa mi je pa Sarac, ker je vrgel tistega prasca, ki je kradel sendvice ven iz stranke, in nisem zasledil, da bi se jih drzala kaksna korupcijska afera. Idealno bi pa bilo, da Dobra Drzava dobi toliko glasov, da se ne bo dalo sestaviti koalicijo brez njih.

Korupcijo je treba prenehati podpirati na volitvah, pa jo bo manj, ker bo vsaki stranki jasno, da bo na naslednjih volitvah masovno "pusila" volilce, ce se jih bo drzal kaksen sum.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

Masayoshi ::

Dobra država nima prav nobene možnosti priti v parlament. Šarec pa... ajoj...

Gospod ::

TARČA je politično trobilo LEVIČARJEV, polno laži in podtikanj.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25242962 (36482) SimplyMiha

Komisija za preprečevanje korupcije je ravnala protipravno (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
912163883 (121070) Mavrik

Novi vse slovenski protest 3.12.2012 ob 16:00 (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5712945 (12288) Gandalfar
»

Hišne preiskave pri Mariborskem županu

Oddelek: Problemi človeštva
385515 (4267) poweroff

Več podobnih tem